25353
Whistler - Windows XP
  • slylecz13
    #16433
    Senki sem ért a fájlmegosztáshoz és a jogosultságokhoz?
  • Apocalipto
    #16432
    Igen, de már van sp3 RC1 is
  • nfs world
    #16431
    melyik az utolsó service pack? a kettes?
  • slylecz13
    #16430
    Vagy ezt már csak a Vista-ban lehet beállítani?
  • slylecz13
    #16429
    Valakai akkor tud segíteni?
  • slylecz13
    #16428
    A kérdésem az, hogy hogyan tudok megosztani úgy mappákat, hogy egyes felhasználók hozzáférjenek mások pedig ne.

    Remélem érthető voltam...
  • Apocalipto
    #16427
    Hát nekem pl nem csinál ilyesmit a gép
  • Gregorius
    #16426
    Oké, köszi. Ezek szerint nem 100% normális. :)
  • Apocalipto
    #16425
    Ha gyanakodsz, futtass le egy spyware írtót, nem árthat
  • Gregorius
    #16424
    Sziasztok!

    Az normális, hogy minden Windows boot-up után úgy uszkve 5 percig nyomja fel a hálókártyám az adatot maxon? Ez a Windows sajátja, vagy gyanakodjak egyéb kémprogik után?
  • frejsanyi
    #16423
    Hali. Nemtudom awindowst telepiteni mert a cab filokat nem csomagolja ki,és a rart sem tudja kicsomagolni.ötlet!
  • kollektor
    #16422
    XP cd-ről bootolsz
    helyreállítási konzol
    beírod a fixboot,majd fixmbr parancsokat és exit
  • Bucsek
    #16421
    üdv, találtam ojat hogy win aktiválása SMS-el, az milyen?:D mert kijelölöm a magyarországot és kiir egy 06-20-as számot, csak nemnagoy értem h mejik kéne mégis mert ijen AKTIV meg nem vágom :D mert akkor inkább elkülöm normál dijas SMS-ként mint kérdezzenek erről arrol
  • starweb88
    #16420
    hali

    lenne egy olyan problémám h fent volt a vista egy másik vinyon de azt formáztam és a rendszer inditó menü meg ott maradt amit a vista csinált nos ezt az xp ből hogyan tudom kivenni?
  • kollektor
    #16419
    xp aktiválása
  • Bucsek
    #16418
    és hogyan oldhatom meg hogy a másik gépre warezos izé legyen? de ha azt rakok akkor ugyanugy lehet frissiteni meg minden? de már azon is XP felvan rakva, csak mind a 2 gépnél számol visszafelé :(
  • [HUN]FaTaL
    #16417
    Úgyhogy őksem hülyék nem fogod tudni aktiválni. Rakjál fel warezt a másik gépre. Szted jogilag ha 20 millió gépre fel lehetne telepíteni az XP-t akkor az egész világ ugyanavval a keyel használná az XP-t és kész :D
  • Bucsek
    #16416
    és ha felrakom a sajátomra, mármint telozok és majd várok pár napot, után megint felhivom oket? az ugy hogy hangzik?:D

    de nehogymár 2 gépnek külön vegyek xp-t mert leszurom magam...
  • [HUN]FaTaL
    #16415
    telefonálnod kell ez van

    2 gépre egyszerre a büdös életben nem aktiválod még telefonon sem:D (jogilag sem lehet)
  • Bucsek
    #16414
    Szevasztok!!!
    a segitségetek kellene. eredeti zsirkirály XP-m van, még nagoyn régen vettük meg, már egy csomoszor ujraraktam a windowst de eddig sose akadt problémám ezzel... az aktiválás... nos igen. ez a szemétláda egyszerüen nemfogadja el a kodomat. telefonálni meg nemakarok mert az tök gáz :/ nemtudtok esetleg valamit h miért nem fogadja el?

    régen is volt ijen h nemfogadta el, de aztán volt már ojan is hogy zsir uj rendszer, nemfogadja el a kodot, aztan felrakom a videjokari drajvert és utána elfogadta :( most semmi ijen hokuszpok nincs, egyszerüen bexart a gép...

    ja egyébként 2 gépre 1 családban lehet ugyanaz a win xp? mármint jogilag meg ijenek ?:)

    előre is köszi bb
  • frejsanyi
    #16413
    Rendszer hiba! A windows ujra lett volna telepitve de nem hajlando a cab fileket olvasni eggyik meghajtó sem.vagyis állandoan hibát ir ki.ehez kérnék segitséget.
  • Crazyn
    #16412
    Magát a sata vezérlőt megtalálja az XP, az eszközkezelő szerint megfelelően működik az ide vezérlővel egyutt. Az alaplap vezérlője van fenn.
  • stp4trick
    #16411
    alaplap sata driver fentvan?
  • Met
    #16410
    Jahh, azt nem olvastam el, hogy sata
  • Crazyn
    #16409
    SATA meghajtokon nincs jumper, mind master uzemmodban van
  • Met
    #16408
    Jumper jó helyen van?
  • Crazyn
    #16407
    Javitsatok ki, ha tévedek.
  • Crazyn
    #16406
    A link amit megadtál csak firmware-eket tartalmaz. Ha jol tudom, a firmwarenek nem sok köze van a windowshoz. Igaz, optikai meghajtonak még nem updateltem a firmwarejét egyszer sem.
    Az XP még csak ismeretlen eukozként sem ismeri fel. Driver nincs hozza még a hivatalos pioneer honlapon sem
  • aszizoli
    #16405
    A drivert gondolom felraktad hozzá.
  • aszizoli
    #16404
    Pl. a Partition Magic segítségével. Minden szükséges adatodat írd ki lemezre, nehogy elveszen. A "D" meghajtóból elveszed a szükséges méretet, és hozzáadod a "C" mwghajtóhoz. Közben ne állítsd le, ne legyen áram szünet, stb..., mert különben ugrik mindkét particiód.
  • aszizoli
    #16403
    Megpróbálhatod, de nem lesz kis munka.
  • vaczak
    #16402
    sziasztok! át lehet e rakni valahogy a TELJES "My Documents and Settings" mappát egy másik particióra, úgy, hogy gondnélkül működjön az xp tovább, és ha igen, hogyan lehet ezt végbe vinni????
  • Crazyn
    #16401
    Másik probléma:
    most raktam ujra a rendszert, és ez a szemét dög "lekorlátozza" a rendszergazda felhasználoi fiokomat. Nem tudom kikapcsolni a gépet a start menubol, csak kijelentkezni, a feladatkezelo is le van tiltva.
    Mi a gond???????
  • Crazyn
    #16400
    Hali!
    Most vettem egy Pioneer DVR-212D SATA dvd írót a gépembe, de valamiért nem akarja az XP felismerni.
    Egy ABIT KV8 Pro alaplapon megy a rendszer 32 bites XP proffal. A bios felismeri de az XP nem :(
    Mi lehet a gond?
  • kocsisgabor9999
    #16399
    valaki mondja meg pls hogy a C: vinyora hogy tegyek vagy 1.5 gigát mert nem tudok progikat telepíteni mert 200 mega szabad hely van nem tudommi foglal olyan sokat mert a D:-re rakokl mindent:(
  • kollektor
    #16398
    C:\windows mappában
  • urbijoe
    #16397
    hol tárolja a windows az asztal háttérképeket?
  • zvaragabor
    #16396
    Töröltem mind az akárhanyat, majd hardver hozzáadásával telepítettem mind, de nem oldódott meg.
  • Balazs15
    #16395
    sziasztok

    procit akarok tuningolni be is jutottam a cpu setting-be ott is van hogy fsb de levan szürkitve (gondolom le tiltva) tehát nem lehet rá menni a kérdés hogy hoygan folytassam???mire menjek akkor?
  • lck
    #16394
    Itt nézd meg.
    Az 5. hozzászólás. Valami olyasmit ír hogy az eszközkezelőben kell törölni a bedugott eszköz driverét.