25353
Whistler - Windows XP
  • Mokus1
    #16473
    Olyyat leeht h 1 vinyon 2 xp van?
  • Mokus1
    #16472
    Annyira nem fontos:)Majd teszek fel vistat és játszom azzal:DNA jó azért azt csak nem.DE valahogy nem lehet megoldani h menjen és ne kelljen ujra tennem?
  • Met
    #16471
    de, és azért kell újratelepíteni
  • Mokus1
    #16470
    1.a legeslegeléjre mentem a topcinak és 128rammmal ment 400mhzel nem indulna el??bootol csak mikor a amikor tölt "Windows Xp"ott nem történik semmi.
    2.Nem fogom mert amit használok tökéletesen megy.
    Az nem lehet hogy mivel más a driver ezért nem megy?
  • Met
    #16469
    1. kevés neki a gép
    2. újra kell telepíteni
  • Mokus1
    #16468
    Áttettem a gépemből a merevlemezt a régi p2es 400mhz 128mb ram-os gépembe és nem töltötte be az xp-t mi lehet a gond?
  • Narxis
    #16467
    Úgyanúgy ahogy többi ablaknál, katt jobb felső sarokban a keretre.Itt a duplakattos móka nem működik.
  • urbijoe
    #16466
    én meg azt nem tudom hogy lehet beállitani ,hogy mikor elinditom ne olyan kicsi ablakban induljon el,hanem egy bizonyos méretben?
    már mindent probálltam de nem sikerült
  • me and a monkey
    #16465
    Nekem alapból nincs ott a navigációs sáv, csak ha odahúzom az egeret, akkor "jön elő."
  • Met
    #16464
    KM Playerben hogy lehet kirakni full screenbe a képet? Alul mindíg ott marad a navigációs sáv
  • urbijoe
    #16463
    a KMPlayer az ténleg jo
    amugy nekem csak a legujabb Divx van fenn
  • lck
    #16462
    Mert olyan yók ezek a pakkok !
    Nekem fenn van egy Xvid + 1 AC3 codec oszt jónapot.
    Ha valami extrát nem visz a Windows Mediaplayer - megnézem a KMPlayerrel - ja most jut eszembe ha viszi, akkor is a KMPlayerrel nézem. :)
  • Flamer
    #16461
    hátha megtudod cisnálni cskaeltudod irni mire kell kattingatni :DD
  • Adi
    #16460
    sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, h mikor leakarok játszani a wmp-be egy filmet akkor a hang érthetetlen a kép pedig olyan mintha tekerné előre az ember a filmet. Más lejátszoknál mplayer, kmplayer ez a hiba nincs. De akkor is zavar, h a sima WMP-be nem tudok megnézzni egy filmet. Ez mitől lehet?
    Egy Cole2K Media Pack van föl telepítve nekem.
  • slylecz13
    #16459
    Ha te ezt vágod, akkor szívesen meghallagtom a te válaszodat is.

    Légyszi próbáld meg leírni...
  • SgtChris
    #16458
    Skacok! Van egy vadi új gép, frissen telepített WinXP SP2 HUN-al, naprakész update-ttel, a legújabb driverek mindenhez.
    A probléma az az, hogy az IE7, se a Firefox nem jelenít meg bizonyos elemeket a weblapok megnyitásakor. Pl.: weblapok alapszíneit, képeket, gombokat, vagy gombfeliratokat, stb. (A flash-player és a java környezet szintén fent van és a legfrissebb)
    Nincs semmi piszkálva, minden szoftver alapállapotban került fel a gépre, ami ezt leszámítva tökéletesen működik...
    Szerintetek???
  • peete
    #16457
    Hello!
    A köv. a problémám. 2partició van a gépemen és csak azt a partíciót formáztam le amelyiken az xp van a másikat pedig hagytam úgy ahogy volt. Megtörtén az xp vissza telepítse. Driver insatlal codec minden meg volt. De nem játssza le a másik partíción lévő mp3-akat. Valakinek van valami tipp h mitől lehet?
    Thx előre is
  • [HUN]FaTaL
    #16456
    Hülyeség, lehet korlátozni.

    Én csak megcsinálni tudom fejből leírni a menetét nemtudom.
  • beka82
    #16455
    Helló!

    Az a problémám, hogy aktíválás után is kér aktíválást. Kiírta, hogy sikeres aktíválás, és mikor a rendfszergazda fiókra rákattintok, újra kéri az aktíválást. Ezután már csak telefonon tudtam aktíválni, így most oda jutottam, hogy kiírja a fiók, hogy nem léphetek be míg nem aktíválok, de az aktíváló azt mondja, hogy már aktíválva van. Szóval erre az ördögi körre van valakinek valami ötlete?

    U.i.: Csökkentett módban be tudok lépni.
  • slylecz13
    #16454
    Megnézem, hogy tudok-e vele valamit csinálni!

    És köszi, hogy utánanéztél...
  • Met
    #16453
    ezt láttad?
    vagy ezt?
  • slylecz13
    #16452
    Az a szomorú, hogy szétkerestem az agyamat, figyelj mennyi helyen:

    - itt több fórumban is
    - az XP súgójában
    - a microsoft oldalán
    - különböző olyan oldalakon ahol be vagyok registrálva és leég a pofámról a bőr, hogy pl. filmezéssel foglalkozó topikokba is be kellett írnom, hogy valaki segítsen, de ott csak annyit válaszoltak, hogy sajnáljuk de nem tudunk segíteni, bárcsak tudnánk...

    Látod, milyen sültgalamb ez?

    Sajnos hittem abban, hogy itt segíteni tudtok majd...
  • Met
    #16451
    Tudod az a szomorú, hogy 1 nap alatt nem találtál választ a kérdésedre, csak vártad a sültgalambot. :)
    Szerintem nem lehet korlátozni, vagy megosztod "for all" vagy nem, esetleg egy külső progi, de ahhoz használnod kellene az internetet...
  • slylecz13
    #16450
    Igen ennyi!

    Ez tetszik, hogy nem veszed a fáradtságot beírni egy kis szemtelenkedést,de tudod mi ebbena szomorú, hogy TE sem tudsz válaszolni a kérdésemre...

    :)
  • DaEMoN007
    #16449
    tudna nekem vki segiteni,h miert a kereso jon elo mikor meg akarom nyitni valamelyik meghajtot a sajatgepbe? - vki irhatna ra,kicsit mar unom a keresot:)
  • Met
    #16448
    ennyi
  • slylecz13
    #16447
    Ismét nagy a csend, ennyi volt a segítség...
  • slylecz13
    #16446
    Ott milyen objektumról beszél, amit hozzá kell adnom?

    Ezt ha elmagyarázod nekem, akkor örök hálám!

    De ha elmagyarázod az egész menetét, akkor örök hálám, mert az lenne a legjobb...
  • [HUN]FaTaL
    #16445
    jobb gomb a mappán és a biztonság fülön meg a megosztásnál az engedélyeknél állítsd be és kész
  • slylecz13
    #16444
    Basszus!

    Ennyire nem ért senki a hálózatokhoz?
  • DaEMoN007
    #16443
    tudna nekem vki segiteni,h miert a kereso jon elo mikor meg akarom nyitni valamelyik meghajtot a sajatgepbe?koszi
  • slylecz13
    #16442
    nincs valami rendszergazda feljelentkezve?

    Mert ő biztos tudna válaszolni a kérdésemre...
  • slylecz13
    #16441
    Nagy a csend!

    Senki sem tud semmit!?
  • slylecz13
    #16440
    Ha ott találtál valami, akkor azt légyszi oszd meg velem is.

    Köszi!

    Én konkrét leírásra gondoltam...

    Bocsi, de én abból nem értek semmit...
  • aszizoli
    #16439
    Talán neked túlzottan követelödző a stílusod, és ezt valóban nem szereti itt senki.
  • aszizoli
    #16438
    Javasolnám a "Súgó és támogatás" használatát.
  • slylecz13
    #16437
    Nem valamis egítőkészek itt az XP topikon belül az emberkék!

    Mi van már mindenki Vista-t használ?
  • slylecz13
    #16436
    Ez mind szép és jó, de nem kapok választ arra, hogy hogyan tudom hozzáadni a hálózaton lévő felhasználókhoz az engedélyeket.

    Adott 5 számítógép, ebből egy az enyém. Még rajtam kívül van még egy ember, akit szeretném ha hozzáférne a gépemen lévő fájlokhoz. A másik 3 pedig legyen ebből kizárva.

    Erre kérem a válaszokat!!!!
  • aszizoli
    #16435
    Dehogynem. Például a Microsoft.
  • nfs world
    #16434
    kösz :) és azt nemtudod véletlenül hogy honnan lehet letölteni?