25353
Whistler - Windows XP
  • Vardar
    #17273
    Nekem most van egy kis problémám az XP-mel. Nem akarja felrakni a legutóbbi 4 frissítést(Office 2003-hoz és az Outlookhoz) és a C meghajtón nem akarja befejezni a szektor hibák kijavítását.
  • grebber
    #17272
    No ez az a kép

    http://images.msw.hu/xpsp3beta3180/sp3-16.jpg
  • grebber
    #17271
    Hm most olvasgattam SP3-ról és ott volt ez a kép!
    Ez milyen esetben létezhet hogy csak 17 alkalmazás fut és csak 100MB memót eszik??
    Mert nekem alaból 32 és 4xxMb-ot eszik.

  • slylecz13
    #17270
    Vagy azt a módszert használod, vagy ezt ami ezen az oldalon van:

    Másik lehetőség

    Én az utóbbit használtam és bevált.

    Remélem segítettem
  • balcsi70
    #17269
    Sziasztok.Adott egy Acer gép,telepitem a Xp-t Linux volt rajta,Drivereket töltöm le hozzá,Az Intel AHCI Driver az mire kell? Azt tudom hogy át kelett modositsam a biosba a AHCI-t IDE-re mert másképp nem telepiti az XP-t. Kössza a válaszokat.
  • Zsolt01
    #17268
    Nod32 -re szavazok.

    (Nem ide tartozik, de 1 ismerősnél a 2.7-es nem tudott mit kezdeni 1 vírussal és akkor feltettem neki a 3-ast, megoldotta + még mást is talált.)
  • Zsolt01
    #17267
    Akkor lehet mégsincs hitelesítve rendesen !

    Van rá 2 megoldásom.
    Ha érdekel, akkor 1 e-mail címet adj és elküldöm.
  • Zsolt01
    #17266
    - Alaplap cuccait feltetted !
    - DirectX !
    - Videokártya Driver !

    - Valamilyen új dolgot tettél a gépedbe !

    - Géped nincs Felhúzva !

    - Több játéknál is ez van !
    Én pl.: egynél jártam így, de erre van megoldás (Call of Duty 4)
  • Zsolt01
    #17265
    KMPlayer -el is próbáltad !

    Lehet hibásak, próbáld másik géppel, másnál.
  • Demeter
    #17264
    Üdv!

    Srácok csak egy kis segítséget szeretnék kérni outlook ügyben. Eddíg office 2003-as outlookot használtam mígnem volt vele vmi gond és leszedtem. Kis ideig maradt (tudom nem vmi jó választás) az outlook express 6-os. Minap felraktam egy office 2007-t és gondoltam akkor kipróbálom a 2007-es outlook-ot. Namármost a helyzet az, hogy miután felraktam az a hibaüzenetet kapom, hogy " az alapértelmezett levelezési mappák nem nyithatóak meg", ennyi. Erre a súgo azt írja, hogy vmi terminálkiszolgáló-ból probálom futtatni és ezért nem lehet. Sry de nem vágom, hogy most ilyenkor mi is van. Tudnátok abban segíteni, hogy miképp is tudnám a 2007-es outlook-ot bekonfigurálni és használni is egyben??

    Előre is thx!!!
  • bajusza
    #17263
    nekem Nod32 van fenn, és bevált.
  • Pethy23
    #17262
    Xp-re Avast vagy Nod 32 ajánlottabb?
  • xxdani
    #17261
    sziasztok két kérdésem lenne a második lehet hogy nem teljesen vág ide.
    Első. csaináltam egy reg cleanert meg tudom is én azóta folyamatosan a gép inditásakor valamiféle fax programot akar telepíteni vagyis a következőt írja. "please wait while windows configures Fax" ezt hogy lehet megszüntetni? jah miután végigmegy a csík kér valamit csak már nem tudom mit és ha meg cencellingre nyomok akkor a következő indításkor megint próbálkozik.

    másik egy poros ati radeon 9600Xt-m van és feltettem hozzá való drivert azóta amikor pl az asztalon jobbgombot nyomok akadozva jelenik meg az a menü nem tudom a szakszavát...ez miért lehet? driver nélkül minden okés...
  • Örm
    #17260
    Hello!
    Tudnátok mondani olyan programot amivel le lehet cserélni a boot képernyőt? Kösz!
  • sharpwrz
    #17259
    Sziasztok!

    Xp Sp2 van fent a gépen, hitelesítve van, de mivel letöltött vmi automatikus hüleséget, ezért kiirogatja, hogy
    ,,lehet, hogy szoftverhamisitás áldozatává vált..."
    Ezt hogy lehet kiütni?
  • strebacom
    #17258
    A #17255 - re valaki légyszi!!!
  • Pethy23
    #17257
    Az jó ha 500-600 mega az XP-d!!! Ha annál nagyobb az már modolt és kaki...
  • Vinsanity15
    #17256
    szasztok megin én lenneék. az a probléma h feltettem már a 2. xp t egy nap alatt de mindegyiknél az a probléma ha vmi uj gamet inditok olyan 1-2 percen belül kidob win hibaüzivel.... nemtudja vki mi lehet a probléma ? lehet h az h az xp amit letöltöttem nem olyan nagy méretü ? 500-600 mega.
  • strebacom
    #17255
    Sziasztok egy kis segitség kellene....miért van az hogy XP-alatt egy két avi formátumú filmet az összes lejátszó program fejjel lefelé játsza le????

    Köszi!!!
  • Noodlee
    #17254
    Az XP nyelvét sehogy.
  • Shader
    #17253
    Hello! Hogy tudnám a magyar XP-t átváltani más nyelvre? Valaki ha tud segítsen pls! elöre is kösszi
  • Narxis
    #17252
    1. carlosca
    2. Daytona 2008
    3. ReBorn
  • Vinsanity15
    #17251
    helotok , sztetek melyik xp t érdemes feltennem ? most akarom ujrarakni a gépet és nemtok donteni .persze nem legális változatra gondolok
  • PíszLávJuniti
    #17250
    "az elérési út túl bonyolult"
    Hálózaton keresztüli másolásra adja ki. Mi lehet az oka?
    A távoli gépet tudom tallózni, pingelni, stb.
  • aszizoli
    #17249
    Windows billentyű + Pause
    Speciális fül
    Környezeti változók: Temp mappa beállítása
  • Mhosah Myth
    #17248
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy a windows az E: meghajtón van és telepítéskor én véletlenül D: meghajtót adtam meg a TEMP könyvtárnak és így most mindenáron a D:-n keresi holott az a CD meghajtó és így nem enged programokat telepíteni :) Hol lehet átírni azt hogy hol legyen a TEMP könyvtár? Pls HELP!
  • Demeter
    #17247
    Köszönöm!
  • daxan
    #17246
    A másik felhasználó távoli asztalhoz kell...
  • Space
    #17245
    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy egyszer csak újraindult a gép és amikor a windowst indítanám el kiírja h az isapnp.sys -el gond van és próbáljam meg a cd-ről a javítást. Csak valamiért nem akarja megcsinálni.A linux ubuntu elindul probléma nélkül ,és el is érem a windowson rajtalévő fájljaim. Na csak ugyemost ha újrateszem a wint az elvileg elrontja a linuxot vagyis míg az ubuntu teljesen kezeli a win-t addig ha a wint felteszem akkor elvileg elronthatja a linuxot. Ezt csak hallottam de nem vagyok benne biztos mert végülis külön partíció. Na és az lenne a kérdésem h esetleg linuxról kitudnám javítani a win hibáját? Vagy volt már valakinek hasonló? És ilyenkor mi a teendő?:S Előre is kösz a segítséget
  • aszizoli
    #17244
    A Regsvr32 segédprogram használatának és hibaüzeneteinek ismertetése.
  • urbijoe
    #17243
    regsvr32.exe
  • urbijoe
    #17242
    a regsvr.exe mért használlja a prcit 50%-on?
    amugy mi ez?
  • Narxis
    #17241
    Ja ezt , benéztem. :)
  • Narxis
    #17240
    Én ezt használtam, nem volt vele gondom: XP Codec Pack
  • Demeter
    #17239
    Srácok XP-hez milyen codec pack-ot éredems felraki? Tudnátok ebben segíteni??
  • Apocalipto
    #17238
    Hát ez kicsit lehozott x)
  • aszizoli
    #17237
    Váltás szövegbeviteli nyelvek között:
    Bal Alt+Shift
  • Narxis
    #17236
    Kezdésnek futtass le egy nod-ot meg mondjuk valami antispyware progit. Szerintem valami kártevő lehet, msn-nél csak a zárolásra van billkombináció tudtommal. De az is shift+valami.
  • joshua
    #17235
    Szevasztok!
    Mostanában nagyon fel tud idegesíteni néha a gépem:) Egyre többször csinálja azt, hogy a billentyűzet kiosztását átállítja angolra. Általában msnezés közben, gondolom vmi billentyűkombináció hatására. Vagy nem?:D Tehát ezt mi okozza, és hogy lehet megszüntetni?
    Előre is köszi!
  • Narxis
    #17234
    Megsérült a CD.