25353
Whistler - Windows XP
  • sharpwrz
    #17233
    Sziasztok!
    Mért nem indul el a bootolás xp telepítésnél? Ezelőtt is ezzel a cd-vel telepítettem, és most egyszerűen nem akar bootolni!
    Bios beállítás jó...
  • amnex
    #17232
    heló szia :,segítsetek hozzáértők! ;)

    volna egy nagy problémám a géppel, (bios frissítés volt, új táp megvan,windows install megvolt) ennek ellenére, a gép ujra indul és az alábbi üzenetet hadja az eseménynaplóban ::
    --------------------------------------------------
    időtullépés miközben a rendszer céleszköz változásáról üzenetet küldött az "Wnd Class CwindrivesNotifyerHelperWindow" ablakba.
    és ez játék alatt történik pl bioshock,crysis stb


    előre is köszi
  • slylecz13
    #17231
    Valaki találkozott már olyannal, hogy nem látta a saját megosztásait?

    Ha igen, talált rá valami megoldást?

  • PíszLávJuniti
    #17230
    Nálatok még sose volt családi gép?
    És úgy ahogy leírod
  • [HUN]FaTaL
    #17229
    Ezért nem értem én se:D
  • Met
    #17228
    De ha autómatikusan belép az ő fiókjába akkor nem mindegy?
    Vagy szerinted: "Szia, odaülhetek a géphez picit? Persze csak lépjél ki a fiókombol"
  • PíszLávJuniti
    #17227
    talán mert ritkán más is használja a gépet?
  • [HUN]FaTaL
    #17226
    Akkor mi a jó francnak két felhasználó?:DD
  • lck
    #17225
    Tedd fel a tweakui progit. Abban van rá beállítási lehetőség.
  • daxan
    #17224
    Sziasztok! Hogyan tudom azt beállítani, hogy ha van 2 felhasználó a gépen, akkor autómatikusan az én fiókomba léptessen be??? Vagyis ne kelljen választani felhasználót...
  • aszizoli
    #17223
    Valamikor tavasszal.
  • Bence94
    #17222
    helo tudja valaki mikor jön ki a végleges sp 3?
  • Narxis
    #17221
    Azt csináltam előszőr, ki van szedve. Vendégfiók ki van kapcsolva.
  • Fabio Capello
    #17220
    szedd ki az enteres jelszót, és akkor automatikusan belép asszem :) nekem sincs kipipálva a jelszó mező és simán beléptet
  • Narxis
    #17219
    Nem tudjátok hol lehet kezelni a bejelentkezési dolgokat XP-ben? A gond az, hogy megcsináltam egy másik gépen Futtatás:controluserpasswords2 parancsot , hogy eltüntessem a bejelentkezési képernyőt amikor klikkelni kell az egyetlen használatban lévő fiókra. De ugyanúgy megmaradt. Ezután Vezérlőpult Felhasználóifiókoknál szedtem ki a pipát a bejelentkezési képernyőről és ezután már valami ASPA.NEt felhasználónév + jelszót kért, beírtam a Rendszergazda nevem, jelszó nincs, enter és így léptetett be. Tehát mostmár nem klikkelni kell hanem felhasználónevet + jelszót kell beírni minden indításnál. Tesom sajnos törölte ezt az ASPA.NET fiókot és így meg néha nem léptt be indításnál a winfos. Hogy lehet ezt az egész szart kigyomlálni a rendszerből?1 user, 1 fiók, bejelentkezés nélkül kellene, hogy legyen.
  • urbijoe
    #17218
    nem tud valaki olyan progit ,hogyha levelem jön akkor jelezze?
    nem használok levelezö progit, hanem a weben nézem.
    de olyanra gondolok mint a vistánál a Gmail minialkalmazás mert az látja ha jött levél.
    csak itt progi formályában
  • [HUN]FaTaL
    #17217
    user ne legyen rendszergazda, legyen korlátozott felhasználó
  • bajusza
    #17216
    nekem sima Windows XP Professional SP2 van fenn a gépen, tökéletesen megfelel.
  • Demeter
    #17215
    Srácok egy kis segítséget szeretnék kérni ha most tennék fel egy XP-t akkor ti melyiket ajánlanátok? Csak mert mostanság annyiféle forog "közkézen". Gondolok itt pl az SP3-as verziókra illetve a sokféle integrált és "upgradelt" változatokra.

    Előre is nagyon köszönöm!!
  • madi 9k
    #17214
    Hello!

    Olyat szeretnék, hogy van két felhasználó: Admin, nomrálUser. Admin tud telepíteni kérdés nélkül, viszont ha a nomrálUser is szeretne akkor jöjjön fel neki egy ablak, hogy adjon meg telepítésre jogosult felhasználónevet és jelszót.

    Sima WinXP pack 2, semmi szerver nincs, nincs tartományban stb.

    Köszi!
  • Narxis
    #17213
    Sztem hülyeség, beleraktak egy rakás programot amire nem mindenkinek van szüksége. Ha már tweakelt xp kell akkor ajánlom a Daytona2008 -at. A ReBorn-ra épül ha mond ez valakinek valamit. Én mondjuk a buherálatlan XP híve vagyok(max. a frissítések legyenek benne) mert nincs szükségem annyi programra mint amit bele szoktak zsúfolni az ilyenekbe.
  • Tomy Lee
    #17212
    Mi ez a Blackxp?A 10-es változat látom kb 8GB?Érdemes ezzel foglalkozni??Köszönöm!
  • PíszLávJuniti
    #17211
    Milyen cache fájlt kell kitörölni / beállítani, hogy az asztalon lévő ikonok megjelenjenek normálisan, és gyorsan?
  • [HUN]FaTaL
    #17210
    Tegyél ki egy tányér paprikás krumplit háttérnek és ott a magyarosításod:)

    Magyarításnak pedig erre keress: Windows XP HUN MUI
  • kobra313
    #17209
    Helo én nemrég töltöttem le a Black XP 7.5-ös verzioját de az a baj hogy angol! nemtudna valaki egy linket adni vagy valamit ahonnan leszedhetem a magyarosítást?
  • Titan
    #17208
    Skacok!

    Nem tudjátok véletlen, hogyan lehet kikapcsolni azt, hogy a weboldalakon NE szinezzen át betűket? Ez valamilyen szolgáltatás az xp-ben vagy az IE-ben, de nem tudom hol lehet ezt kikapcsolni! :( Help!
  • Peetboy
    #17207
    Sziasztok! Valami történt a gépemmel,mert nem enged belépni oldalakra. A Freemailbe sem, és más oldalakon is ha beirom a jelszót nem enged be, vagy belép, és uána rögtön kilép.
    Ez valamilyen vírustól van? Spyware-eket töröltem le Spyware progikkal, de nem lett jobb a helyzet.
    Volt már ilyen másnál is?
  • radinor
    #17206
    az msn javitva:[email protected]
  • radinor
    #17205
    hello ki tudná meg mondani hogy a biost hogy lehet kitőrőlni,és ujra fel rakni amugy xp-ről van szo,meg mitkell csinálni hogy ne F1-el kelljen inditani a gépet.aki tud kérem a segitségét,ide:[email protected] e-mailra,vagy az msn-nen:radi.norvhotmail.com.segitségeteket előre is kőszi
  • Narxis
    #17204
    BIOS frissítést próbáltál már?
  • alcsaba
    #17203
    Szevasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy eszerűen nem tom feltenni az sp2-es xp-t a gépemre.Egyszerűen kifagy a telepítésnél. Van olyan,hogy már a formázásnál is.
    A sima xp gyönyörűen felmegy rá és hibátlanul fut.Csak nagy cécó utólag telepíteni az sp2-t.

    Én az alaplapra gyanakszom.Nem építettek ezek valami védelmet bele? (ASROCK 939NF6)
    Aki tud kérem segítsen!
    Előre is köszönöm!
    Üdv!gf
  • [HUN]FaTaL
    #17202
    Mind a két gépen legyen ugyanaz a felhasználónév és a jelsz (igen kötelező a jelszó). De amúgy start menü, keresés, számítógépeket,és embereket, számítógépet a hálózaton és írd be a másik gép ip címét, működnie kell.
  • slylecz13
    #17201
    Ezzel a kábellel már volt hálózatba kötve a két gép, csak egy ideje nem látták egymást aztán már szóba se akarnak állni egymással...

    0% veszteséget ír pingeléskor.

    És mégsem látja.

    Mi a következő teendő?
  • [HUN]FaTaL
    #17200
    sokszor nem mutatja a megosztott mappákat, attól még ip alapján rá tudsz keresni a másik gépre, de nézd meg előtte hogy pingelni tudod e az egyik gépről a másikat (start->futtatás>cmd.exe és oda beírod hogy ping ipcím)

    egyébként az UTP kábel fordított amivel összekötötted a két gépet?
  • slylecz13
    #17199
    Sajna úgysem jön össze!

    Két gép van UTP kábellel összekötve, majd a meghajtók megosztva.

    Az egyiken minden megosztott meghajtót látok "saját magán", de a másikon csak a munkacsoportot, de azon belül semmit.

    Hiába játszok az IP címekkel, ha eleve nem látom a megosztott lemezeket "magán".
  • PíszLávJuniti
    #17198
    Hálózati helyeken jobbgomb, számítógép keresése.
    Ha a gép nevére nem dobja ki, akkor érdemes az IPjével próbálkozni.
  • slylecz13
    #17197
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért nem jelennek meg azok a megosztott meghajtók, amiket elvileg magán a gépen már kellene látni?

    Gondolok itt:
    Total Commander - Teljes hálózat

    És itt csak a Munkacsoport nevét látom, de azon belül már semmi sincs...
  • Zsolt01
    #17196
    2 Eredetiség megoldást tudok:

    1. Termékkulcs cserés megoldással, (KeyChanger.exe + jó termékkulcs)
    2. Patch-ROA.exe (csak elindítani és kész)

    (mind a két megoldás jó)

    Ha valakit érdekel szóljon, e-mail cím és küldöm őket.
  • Zsolt01
    #17195
    Én arra tippelek, hogy sérült, olvasási hibás az Xp S2-es telepítő lemezed !

    Próbáld másikkal !
  • urbijoe
    #17194
    nekem is olyan szériaszámom van ami eredeti,
    de ezzel is meg lehet csinállni ,amig nem jön a következö win frissités,mert utána le kell szedni egy ujabbat