25353
Whistler - Windows XP
  • Handball94
    #17473
    Még egy kérdés, d meghajtón van az oprendszer amin most vagyok, de attól formázhatom nemlesz baja gépnek? :P
  • Handball94
    #17472
    értem,kösz,megpróbálom
  • Kontrakcio
    #17471
    igen, persze ha a mostani configod volt mikor felraktad a c-re, mert ha változott azóta akkor nem lesz jó. értem itt a proci,alaplapra kb
  • Handball94
    #17470
    és ha formázza amin az op van, akkor átteszi másik opra ?
  • Kontrakcio
    #17469
    aha, azért kell partition magic me aszem az engedi egy olyan particiot formázni amin op van, mig a lemezkezelésekben besír a szája
  • Handball94
    #17468
    Na akkor ha azt akarom hogy egy op rendszer maradjon tisztítsam ki a d meghajtót ?
  • Flamer
    #17467
    valaki tuggya hogy biostól függetlenül merre találom azt hogy a SATA vinyókat a gép IDE -nek lássa?:o azt hallottam belehet állítani vhogy. :|
  • Zsolt01
    #17466
    Akkor valószínűin a D lévő már nem fog menni.
    Mivel állta lába a C -n vannak a rejtett fontos elemek.

    (Ha tévednék, akkor valaki javítson ki.)
  • Handball94
    #17465
    Most is azzal a xpvel vagyok ami a d meghajtón van, és ha a c-t formáznám le ?
  • Kontrakcio
    #17464
    nos, én azt ajánlom neked h tartsd csak a c:\-n, és mindent mentsd át d:\-röl c:-re v vmely partícióra ami kell, formázni fogod a d:\t és semmi az égvilágon nem lesz azon, kipucolod fullosan
  • Handball94
    #17463
    C meghajtósat akarnám törölni, és ha lefuttatom ezt a progot minden szart töröl ami nem kell oda ?
  • Kontrakcio
    #17462
    partícionáló progival formázod a d:\-t (pl.: Partition magic)
  • Handball94
    #17461
    Hello!
    Olyan problémam lenne, hogy véletlenül 2 db windows xp home edition van a gépemen és az egyiket törölni szeretném, hogy ne kelljen választani op rendszerek között betöltéskor, ezt hogy oldhatnám meg.
    (egyik xp c meghajtón, másik d-n..)
  • brumee
    #17460
    Minden csúszka fel van nyomva és az összes be van rakva,a hang be is jön rendesen mert a windows hagfelvevőjével fel tudok venni.de nekem az kéne hogy folyamatosan szóljon
  • Zsolt01
    #17459
    Még annó amikor nem volt Internetem, így vettem fel zenét VIVA TV -ről.

    Hang beállítási pulton engedélyezni a Vonalbemenetet és ennyi (és megfelelően beállítani rajta a "csúszkát") !!!
    (Nekem simán működött.)
  • brumee
    #17458
    Hello!Olyan progblémám lenne hogy a hangkártyám bemeneti jelét(optikai) szereteném a kimeneten hallani hogy amit a tv nézek vagy xboxon jáccok a számítógépem hagnrendszerén halljam ezt hogy tudom windowsban beállítani?
  • Kurt97
    #17457
    ja neem. most tettem emiatt újra.
  • Zsolt01
    #17456
    Mármint ez : | #17452 az új XP ?

    Vagy már újat tettél és megoldódott ?
  • Kurt97
    #17455
    Már az új xp-ről írok.
  • gyorgy
    #17454
    Sziasztok!Van egy problémám.XP-t használok.Van 2 felhasz.fiók.Az 1.jól müködik de a 2.fióknál csak leállítás van és nincs kijelenkezés vagy felhasz.váltási lehetőség.Segítsetek!Köszi.
  • Zsolt01
    #17453
    Tipp:

    XP (sp2) telepítő lemezzel indítva Javítás.
    vagy
    Új XP.
  • Kurt97
    #17452
    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Nem tdok bejelentkezni egy felhasználóval sem, a háttér ugyan bejön de semmi más és nem tűnik el a felhasznló adatainak betöltése vagy mi. Ha csökkentett módban átállítom, hogy legyen üdvözlőképernyő akkor is csak tölti az adataim. Van valami ötletetek?
  • Flamer
    #17451
    sry. nem bántás akart lenni. :|
    és nem, télleg nem az a virus rmeover. :D
  • Zsolt01
    #17450
    Ja Bocsi ez mégse az lesz. (http://data.hu/get/190174/MSN_Photo_Virus_Remover.exe.html)
  • Zsolt01
    #17449
    Én nem azt mondtam, hogy 100%, hogy az a gond, csak megjegyeztem, tippeltem.

    Amúgy ez nem segíthet: http://data.hu/get/190174/MSN_Photo_Virus_Remover.exe.html

    (amúgy meg nem kéne "fasság" -ozni, lehet normálisan is)
  • Flamer
    #17448
    fasság. :D nekemis van ijen.
    és elvileg valami msnenes szar okozza..
    de sajnos nem tudom énse kikapcoslni, szóval nkmis vannak ijen bejegyzéseim..
    és eredeti xpvel.. :D ennyit erről.
  • kollektor
    #17447
    szia
    sztem mentsd el a profilt a color nevű mappába ,majd a megjelenités / beállítások / speciális / színkezelés lapon klikk a hozzáadás gombra és kijelölöd az elmentett color profilodat
  • dr Kotász
    #17446
    Szevasztok bocsássatok meg, hogy az XP topikban kérdezem, de a videokártya topik főleg hardverirányultságú, nekem meg egy szoftveres kérdésem lenne. Szóval a probléma a következő:

    Nvidia driverrel megcsinálom a display optimization wizard-ot, beállítom a gammát RGB csatornánként stb. stb. Majd kilépés után visszaáll az eredeti állapot, nem látom, higy egy újonnan létrehozott color profile-t használna a windows. Mit kell tennem, hogy megmaradjanak a beállítások?
  • ffxi
    #17445
    Aham értem.
  • Zsolt01
    #17444
    !!!
  • ffxi
    #17443
    Frissen telepített :(
  • Zsolt01
    #17442
    Rendszer vissza állítás arra az időre amikor még jól működött minden ! ?
  • Zsolt01
    #17441
    XP sp2 használsz igaz, rendesen frissítve !
    Ja igen, ugye nem módosított Xp telepítőt használsz !
    Hallottam jó páran ilyet használnak, ok biztos van ami jól megvan csinálva, de pl.: Szervízes emberkétől hallottam, hogy 10 problémás gépből amit bevisznek hozzá, 8 nál a buherált Xp telepítő a ludas !
  • Zsolt01
    #17440
    Nem lehet, hogy valamelyik programra akad ki ! ?

    Újra tetted az xp-t formázással. Gondolom ugyan azokat a cuccokat (driver, ++) visszatetted amik előzőleg voltak, talán valamelyik okozza pl.: fertőzött !
  • Zsolt01
    #17439
    Próbálj másik vírus irtót !
    (Nem vagyok Nod32 ellenes, Én is ezt használom gond nélkül már rég.)
    + pl.: Spyware Doctor
  • szalkay88
    #17438
    És akkor a NOD minek nem jelez semmit?

    A mappában betömörített fájlok vannak (még nem lett kitömörítve jobban mondva), meg egy avi sample. Film, most szedtem le egy megbízható magyar torrent oldalról. És szted vírus lenne?
  • ffxi
    #17437
    Ez mi a fene? Lehet ez ellen csinálni vmit?
  • Narxis
    #17436
    Vírus.
  • szalkay88
    #17435
    http://images.netbag.hu/20080407/1207519544578.jpg
  • szalkay88
    #17434
    http://images.netbag.hu/20080407/1207519544578.jpg

    Erről beszélek, most megint csinálta, lefotóztam. Semmi különös nem történik, csak mindig előjön, ha megnyitok vmi mappát. Utánna ráviszem h bezárás, hibajelentés küldése-nem; ezután vagy 10 mp-ig nem lehet csinálni semmit, kb. lefagy, majd pedig eltűnik minden a képernyőről a háttér kivételével, és ugy 5 mp alatt vissza is jön.

    Valaki majd mondja meg légyszi, h mi a **** ez, mert engem marhára idegesít, h formázás után is visszajön ugyanaz a probléma.