25353
Whistler - Windows XP
  • SrAta
    #17673
    Nekem az AMD Cool&Quiet szofver miatt csinálta ez azt uppoltam s minden fasza volt
  • dr Kotász
    #17672
    Köszi.
  • Dave0092
    #17671
    Hello!


    WIN XP SP2 PROF-HUN van fent a gépemen... lassan féléves a win. konfig is..
    konfig:
    ASUS M2N-E SLI
    2x 1 gb ddr2 ram
    gigabyte 9600GT GDDR3 512mb
    AMD X2 6000+
    ....

    Szal az lenne a problémám, hogy néha csinál olyat, hogy egyszerűen nem reagál az asztal se jobb se bal kattintásra. valamikor a tálca se... egy frissitéssel orvosolhato. vagyha ujrainditom az explorer.exe-t a cmd-be...
    A feladatkezelőbe svchost-bol vagy 6 van egymás alatt nemtudom miért ennyi stb...
    És minden elinditáskor pl MSN-be nem lehet a partnereimre kattintani. csakha kilövöm a feladatkezelőbe a svpools.exe-t nemtudom mik ezek. nem szeretném ujratelepiteni... SP3, segitene rajta?
    illetve mit tanácsoltok micsináljak
  • [HUN]FaTaL
    #17670
    SP1-től látja az egészet, szedjél le integrált Sp1es (javasolt az SP2es) XP-t.
  • SrAta
    #17669
    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem hogy valami téma kreáló szoftver XP alá létezik e.
    Tehát olyan kellene amiben pld saját képeimből tom megcsinálni a start menü gomjait vagy a tálcát...
    Kössz
    SrAta
  • dr Kotász
    #17668
    Sziasztok, venni akarok egy 500 gigás vinyót. Ha jól tudom, az XP alapból csak kevesebbet lát (talán 120 GB-ot?), a meglévő Maxtor vinyónál ezt úgy oldottam meg, hogy a Maxblast progival partícionáltam még Win install előtt.

    Kérdésem az, hogy nem Maxtor vinyót hogy lehet XP-hez úgy partícionálni, hogy az egészet lássa?
  • marcokeceli
    #17667
    sziasztok egy olyan gondom lenne,hogy internet expler 7-et feltelepítettem és mivel ez nem tetszett letöröltem.Erre osszeomlott az egesz rendszer hogy hianyzik neki az ieurtil.dll és az xp cd-vel javítást nyomtam neki.->és mikor fel akarom telepíteni most a frissítéseket akkor nem engedi "nem telepíthető az összetevő(k)"az összes frissítésre.Meg lehet vhogy úgy oldani ,hogy ne kelljen újratelepíteni az xp-t?
  • Örm
    #17666
    Az nem, mert havonta szokták ellenőrizni a gépeket, és gázos lenne ha nem lenne rendszergazda jelszó.
  • kollektor
    #17665
    ismerek 1-t ,de az nem visszafejti ,hanem törli a jelszót.
    gondolom az nem jó !
  • Örm
    #17664
    Hello!
    Van egy céges laptopom, de a rendszergazda korlátozta a hozzáférést. Van olyan program amivel fel lehet törni a rendszergazda jelszavát?
  • STurmGewehr
    #17663
    Úgy látszik hiba volt a C-t csak 20 Gb-re megcsinálni:D
  • STurmGewehr
    #17662
    Ha csak a C-t formatálom le és a D-t nem akkor ezen normálisan ellehet érni mindent?
  • STurmGewehr
    #17661
    Mindjárt olyan ideges leszek
  • STurmGewehr
    #17660
    Most nézem registry tisztítóval hogy csomó hiba van bennXD
  • STurmGewehr
    #17659
    Épp ezaz hogy énse...

    Valamelyik nap cod4-el vagy cod2-vel akartam játszani, kiírta hogy a pnkbstrB nem tud csatlakozni, és a futó folyamatok között sem volt, ám amikor átraktam az egyik játékot a másik meghajtóra, annál a játéknál többet nem írta ki azt a hibát:S

    Szal most ugy vagyok vele hogy a vezérlőpult eltávolít gombjával nem tudok törölni semmit a D-ről, és telepíteni csak, csak a C-re:S
  • Narxis
    #17658
    Akkor nem tom miért romlott el. :D
  • STurmGewehr
    #17657
    Nem birizgáltam semmit benne:D
  • STurmGewehr
    #17656
    Eddig soha nem kellett
  • Narxis
    #17655
    Valahogy megsérült a registry. Nem használsz registry takarító progikat?
  • STurmGewehr
    #17654
    Pff kurva xp ilyen a világon nincs
  • STurmGewehr
    #17653
    Érdekes hogy töröltem csomó progit és még mindig bennvan a registrybe:D
  • STurmGewehr
    #17652
    Jah ezt nézem most énis
  • Narxis
    #17651
    Bocs, itt a link: http://support.microsoft.com/kb/318840
  • Narxis
    #17650
    error 1317: an error occured while attempting to create the directory

    Valami registry error.
  • STurmGewehr
    #17649
    Amúgy ez a hiba: error 1317: an error occured while attempting to create the directory D:\Program Files

    Bármit próbálok a D-re rakni ezt írja ki
  • STurmGewehr
    #17648
    Pff dehát nemrég raktam újra
  • Narxis
    #17647
    Win reinstall.
  • STurmGewehr
    #17646
    Retard xp teljesen kiakaszt a D meghajtóra nem tudok semmit telepíteni mer error 1317-et ír ki, a C-re meg megy minden. Ezzel csak a baj hogy a C meghajtó csak 20 gb-s partíció, a D meg több mint 130...
  • Flamer
    #17645
    esetleg egy hibaüzenet sem ártott volna. :|
    meg nézd át a futó fojamatokat.
  • Narxis
    #17644
    Egy vírus kiiktatta.
  • Solo72
    #17643
    Hello

    Win xp használok avast vírusirtó meg commodo tűzfal van a gépen egyik napról a másikra eltűnt az automatikus indításból mindkét programnak az inditó fájlja /nem a pipa tünt el a futattás/msconfig/automatikus indítás link elöl hanem mintha sosem lett volna telepitve a két program/! Megszeretném kérdezni hogy ez mi okozhatja volt e már valakinek hasonló problémája ?
    A tűzfalat ugy megtudtam oldani hogy manuálisan behuztam a commodo.exe-t a startmenü/inditópult mapába a virusirtóval ezt már nem tudtam megcsinálni söt még uninstall után ujra sem tudtam telepiteni mert hibaüzenet irása után leáll a telepités!

    Válaszotokat elöre is köszönöm!
  • SiZo91
    #17642
    ne legyél már ilyen kedves, jó? O.o
  • Divergencia
    #17641
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már év elején láttam torrenten, gondolom az még erős béta volt :)
  • Rage47
    #17640
    pff én meg azt hittem ma jelenik meg magyarul
  • Flamer
    #17639
    kb 2-3 hónap.
    http://winportal.net/?id=1300
  • Met
    #17638
    majd ha megtanulsz visszaolvasni...
  • SiZo91
    #17637
    az SP3 magyarországi megjelenése mikor várható?
  • szaharin
    #17636
    hmm, igen , minden jol bevan allitva..ez meg milyen problemakat okozhat, hogyha merul a cmos elem? szukseges lenne surgosen kicserelni?
  • [HUN]FaTaL
    #17635
    Időzóna jól van beállítva? Előfordulhat hogy merül a CMOS elem.
  • szaharin
    #17634
    sziasztok, az miert van, hogy nemjol jar a windows ora? tegnap kezdett el meghulyulni, ujra beallitottam, es most megint 2 oraval visszabb volt..nemertem:(