25353
Whistler - Windows XP
  • Narxis
    #17753
    AMD-sek szopatása a'la Microsoft
  • Gabor1990
    #17752
    Hello. Nekem olyan gondom van, hogy egy idő után elmegy a net, csak küldi a csomagokat és egyet se fogad. Ha rámegyek, hogy hálózat javítása, akkor kiírja, hogy ip cím megújítása utána pedig h sikertelen az ip cím megújítása. Ha a gépet újra indítom(resettel, mert ha leállításra megyek, akkor egy óráig ki van írva h leállítás és nem történik semm) akkor egyből van net. Valaki tudja esetleg, hogy mi a probléma?? Előre is köszi.
  • JSbyMSI8800
    #17751
    Milyen Windows-od van Xp- Vista ?
  • SrAta
    #17750
    A Windows hol tárolja például a bejelentkezőképet, télcát...???
    Tehát az összes grafikus elemet
    Kössz
    SrAta
  • SrAta
    #17749
    Próbálom használni ezt a Window Blinds nevű progit (Stardock gyártmány) de hiába állítom be a témát visszaáll alap Win 98as kinézetre
    segítsetek nagyon fontos
  • Fabio Capello
    #17748
    boot cd-ről, leformázni a teljes winchestert, NTFS rendszerre utána megoldja magától
  • Gascan #17747
    Sziasztok. Egyik ismerősöm most vette laptopot, csak olyan gondja van vele, hogy Linux van rajta. Gondolom nem kell mondanom, hogy XP kéne rá.

    Én még Linuxról XP-re nem instaláltam. Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt hogy kell?

    BIOSba simán beállitom a bootot a cdről és fel kéne futni a Win installnak, mert igy nem megy.
  • SrAta
    #17746
    PLS HELP
    Ha csinálok valamit abban a Stardok... témacsináló szoftverben azt hogyn tom témának kimenteni hogy elküldhessem másnak???
    Kössz
  • Fabio Capello
    #17745
    a firefox topikban talán esélyesebb hogy tudnak neked segíteni :)
  • atomeromu
    #17744
    Hali Mindenkinek!

    Mar visszaolvastam, de nem talaltam hasonlo hibat, tehat:
    Elinditom a Mozilla firefox-t es nem nyilik meg sehol, semmifele lathato feluleten, de a task managerben latom, hogy fut! Hogy tudnam ezt elerhetove tenni?
  • hano2
    #17743
    Sziasztok!Én is telepítettem az XP SP3 javító csomagot-ugrott 1 GB tárhelyem.Egy problémát észleltem eddig:az AMD Cool 'n ' Quiet korábban rendben müködött,most viszont nem szabályozz,állandóan 9x szorzóval fut.Az rmclock programot még nem próbáltam-lehet az sem megy az SP3-al.Mit tegyek?Uninstall SP3?!Üdv:Hano
  • Magoo
    #17742
    Nekem az SP3 sok mindent tönkrebaxott...
    MSN állandóan befagy, win lassabban áll fel, stb...röhej az egész. De most már nem érdekel...2 hétig még kibírom ezt aztán úgyis áttérek a Vista-ra az új gépen :)
  • Flamer
    #17741
    hm. yóak de .. :| hamár vna ijen parancs az tökyó. gondoltam érdemesebb ezt használni. nem kell külön progikat telepitgetni..
  • SrAta
    #17740
    Sziasztok!
    Akadt Egy olyan problémám, hogy volt egy fiókom aminek a neve ATA
    Ebben bennevolt minden beállításom és file-om
    Na most egy program azt csinálta, hogy bejelentkezéskor látom a nevemet, hogy Ata, de a Windows intézőben a Személyes mappám az ATA.SRATA
    És az lenne a kérdésem, hogy az Ata mappára, hogyan tom visszaállítani?
    Még megvan az Ata mappa és bennevan minden csak nem azt használja
    Nagyon kéne a HELP PLS
  • SrAta
    #17739
    1000000 kössz
  • rage
    #17738
    Én nem vettem észre semmi különbséget, igaz, az összes frissítés fent volt amúgy is, tehát nagy változások nem történtek.
  • Puhos
    #17737
    OK. Köszi, majd kipróbálom.
  • Narxis
    #17736
    Simán. Így.
  • Puhos
    #17735
    Hi!

    Nekem eredeti telepítő cd-m van, abba is bele lehet integrálni a sp3-at?
    Hogyan?
  • Narxis
    #17734
    Bele lehet bármilyenbe.
  • bojti
    #17733
    Na nekem belassul a gépem az sp3-tól ezen értsd a boot időt mappák , programok megnyitását , a net is valamennyire . Úgyhogy visszaállítottam a rendszert a sp3 telepítése előtti állapotra :(
  • Looserke
    #17732
    sziasztok, olyan winXP prof telepítőbe amiben már benne van az SP2, bele lehet integrálni az SP3-at? Vagy csak szűz XP telepítőbe amiben még semmilyen SP nincs benne?
  • urbijoe
    #17731
    Nlite-al egyszerübb
  • Flamer
    #17730
    ez teljesen normális meg jól működő leírás?:o

    #17729: ahan. htx (y) [nekiisaz]
  • urbijoe
    #17729
    nekem magyar van, de szerintem jo mindegyikhez
  • Flamer
    #17728
    és ez mejik rendszerhez van. hun/eng?:o
  • SimaSuna #17727
    Window Blinds / Stardock Theme editor..
    csak meg kell venni^^

    mindent megváltoztathatol vele..a bezáró gombtól a boot képig..mindent..
  • SrAta
    #17726
    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem hogy valami téma kreáló szoftver XP alá létezik e.
    Tehát olyan kellene amiben pld saját képeimből tom megcsinálni a start menü gomjait vagy a tálcát...
    Tehát amivel teljesen egyedi XP-t tok csinálni kinézetileg...
    Kössz
    SrAta
    Már 6* megkérdeztem kb könyörgök válaszoljatok
  • urbijoe
    #17725
    egyszerübb beleintegrállni
  • [HUN]FaTaL
    #17724
    Legelőször az angol SP3as integrált XP-t szedtem le:D:D
  • grebber
    #17723
    Már tölthető integrálva is
  • [HUN]FaTaL
    #17722
    Ja nem, csak 1,5hete:D
  • [HUN]FaTaL
    #17721
    Nálam sem töltötte le, felraktam az exet úgyis le volt már töltve vagy 3 hete:D
  • Madmano
    #17720
    Hát akkor nem tudom.....Miért nem tőltötte le...Az update úgy van beállítva,csak értesítést kérek a frissítésekről,le nem tőlti őket magától.De a SP3ra rányomtam,tőltse.....
  • zvaragabor
    #17719
    Az SP3 30 napig ingyen használható, majd utánna jön az eredetiségvizsgálat. Gondolom.
  • Madmano
    #17718
    Hali.Nekem is feldobta a Windows Update:van az SP3,tőltheti-e?Viszont volt nekem már előtte egy olyan gondom,hogy ezerrel fel akart települni az eredetiség ellenőrzője az XP-nek.Azt megjelőltem,nem érdekel,nem kérek többet róla értesítést.Most az SP3-ra mondtam neki,tőltsed,öreg.De azóta is csönd és hullaszag....Nem lehet,ha az eredetiség ellenőrző nem kell,nem jön az SP sem?Itt írják,az alja felé,hogy benne van az eredetiség ellenőrzés.Szal akkor jól gondolom,hogy nem frissít az nélkül?
  • BiG G
    #17717
    köszi srácok kihagyom szerintem :) egy jól működő rendszerbe nem fogok beletúrni vélt javulások miatt.
  • urbijoe
    #17716
    amugy az SP3 ugyanazt telepiti a win update-röl mintha külön letöltöm?
    mert én leszedtem az oldalrol a 300 megás csomagot de a win update állitolag csak 70 mega
  • [HUN]FaTaL
    #17715
    Ja okés, SP2es megvan nekem is, köszi:)
  • [HUN]FaTaL
    #17714
    Nem kell 3 órát winupdatelni;D