25353
Whistler - Windows XP
  • nandorb
    #18473
    berakod es a biosban bealitod hogy az flash bootoljon eloszor,de a pendrive-os OS-t arra hasznaljak hogy vissza szerezd a rossz OS-rol az adatokat igy belevan epitv par dolog:Nero Express,nagyjabol NOD,kepnezo,zenelejatszo stb.
  • MaSzKa
    #18472
    hétfön jön 4gb-os kingstone dt101

    remélem összejön
  • Squid
    #18471
    Nem Megy!!!
    "avatatlan kezekben,ott külön meg kell adni neki a kernelben,hogy automatikusan mountolja a lemezeket"
    Nem erre tervezték az Op-rendszert, hogy "pendrive-ra" bootoljon.
    Érted???
    Kétlem.
  • MaSzKa
    #18470
    valaki rakott már fel vista vagy xp-t USB pendrive-ra
    hogy onnan is indul?
  • Narxis
    #18469
    Próbáld ki az SP3-ast, de tartsd meg az SP2-es telepítő CD-t.
  • Narxis
    #18468
    Én nem használnék buheráltat, de mindenkinek magánügye, hogy mit választ.
  • Squid
    #18467
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=hu&FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4
  • MaSzKa
    #18466
    | #18449
  • Zsolt01
    #18465
    Én XP SP3-ra szavazok !

    Pl.: itt egy SP3-mas telepítő.
  • Squid
    #18464
    Sp2 Jó!
    Sp3:
    "A Windows XP Service Pack 3 (SP3) tartalmazza az operációs rendszerhez kibocsátott összes korábbi frissítést. A frissítés néhány új funkciót is tartalmaz, amelyek azonban nem befolyásolják számottevően az operációs rendszer használatát."

    Szerintem.
  • rajkonnen92
    #18463
    Helló mindenki! Egy kis segítséget szeretnék kéri azoktol akik többet értennek a xp-hez mint én.az lenne a kérdeésem hogy milyen xp-t rakjak a gépemre....most sp2öm van,én szeretem,de sokan mondjak az sp3om talan jobb...hat én nem tuom....nekem az lenne a lényeg most elfusson minden rajta, a sima xp-n vagy a sp2ön vagy az sp3an ugyan ugy elfut minden?szoval segitseget mit rakjak a gépemre....elöre is köszi és bocsi a tudatlansagért..:)
  • nandorb
    #18462
    en felraktam az uj gepre a xp-t csak ra ketnara valami eros trojai kinyita ugy a gepet hogy a regisryt nem birtam megnyitni az ESET SMART SECURITY meg epp semmit se csinalt hogy megakadalyozza
  • Zsolt01
    #18461
    Persze nekem is vannak jól bevált progik és az újabbak belőlük nem jöttek be nekem.

    Amúgy meg én úgy vagyok a saját gépem Xp telepítésével, hogy múltkor csak a fagyásos dolog miatt tettem újra, de köze se volt hozzá.
    Kb.: előtte 2 éve tettem fel és semmi gondom nem volt vele !
    Még most is az lenne, ha ....
    Vigyázok az Xp-re Én
    Persze másokhoz sűrűbben járok.
  • nandorb
    #18460
    szoktam leszedni masikat kell surun cserelni de windows update miatt nem szoktam meg naon az uj progik semm valami OK-OK
  • Zsolt01
    #18459
    " Amúgy meg: Normális, nem agyon buherált Xp használata ajánlatos. "

    Nem AGYON buheráltat írtam.

    Ok, hogy minden progi egyből mehet fel ilyenkor, de " hetente - havonta " jönnek új verziójú progik és akkor hiába van az Xp telepítőbe.

    Hát aki kb. hetente-havonta új xp-t rak, akkor jó egy ideig.
    De egy idő után új Xp telepítő kell friss progikkal.
  • nandorb
    #18458
    hat en buheraltat hasznalok igy jobb nem bajlodok rengeteg problemaval rogton instalaciokor telepitek minden programot
  • Zsolt01
    #18457
    Tegnap írtam a fagyással kapcsolatba, csak nem te írásodra válaszolva, csak általánosságba mindenkinek aki fagy.

    Multikor én is ilyesmitől szenvedtem.
    Nem Xp probléma volt (legalábbis nálam), újratettem és akkor is...
    1 hardver hibára gondoltam:
    mindent egyenként leteszteltem és nem volt hibás semmi (akkor).
    2 BIOS "nullázás" és
    3 Rendesen hitelesített Xp (megfelelő "eszköz,-ök használata előtte).
    Megszűnt a fagyás !

    Pár héttel utána a videokártyám: Hibaüzenetek, hogy kevés energiát kap. Kipróbáltam másik gépbe és ott is...
    Tehát videokártyám meghalt, még jó, hogy 3 év garanciás volt. Nem tudom, hogy ettől lehetett volna a fagyásom, mert másik videokártyával is volt, csak a kettő között nem csináltam BIOS "nullázást" ami kellett volna.
    Amúgy meg: Normális, nem agyon buherált Xp használata ajánlatos.
  • Narxis
    #18456
    Grat!
  • Flamer
    #18455
    itt biztos megtalálod amit szeretnél


    ya. srácok. mamégnem fagyottle! :D!
  • Örm
    #18454
    Hello!
    Tudna valaki abban segíteni, hogy hogy kell D-Link routeren új portot nyítni az utorrentnek?
  • Demeter
    #18453
    Srácok csak egy gyors kérdésem volna, van e itt olyan illető aki Windows-ként Eternity-t (mint "átalakított" win) használ a gépén??

    Előre is nagyon köszi!
  • zvaragabor
    #18452
    Tudom, hogyne ismerném, csak nekem olyan megoldás kellett volna, ahol ott van az összes fájltipus, és nem egyenként kelljen állítgatnom. Aztán közben rájöttem, hogy hülye vagyok, mert minden médialejátszóban be lehet állítani, hogy milyen fájlok asszociáljanak rá. Azért köszi!
  • Squid
    #18451
    "Én már jó pár teljesen különböző, mindenféle Gépre feltettem alapba lévő SP2-re az SP3-mat és még senki nem panaszkodott rá !!!"

    Mert nem olyan környezetbe tetted.
    Ha egy viszonylag értelmes IT-vel foglalkozó cég (aki ad magára) ott próbálnád feltelepíteni az sp3-mat, lenne döbbenet...
    Proxy használata alap.
    Nem megy senki sehova.
  • Narxis
    #18450
    Nincs mit. ^^
  • MaSzKa
    #18449
    valaki rakott már fel vista vagy xp-t USB pendrive-ra
    hogy onnan is indul?
  • Picar77
    #18448
    köszi ^.^
  • Narxis
    #18447
    Tessék.
  • Narxis
    #18446
    Bármit nem lehet.
  • Zsolt01
    #18445
    Mért ne lehetne utólag is bármit megoldani.
  • Narxis
    #18444
    Aha...
  • Narxis
    #18443
    Crackelni, de utólag már nem biztos, hogy lehet.
  • Picar77
    #18442
    hali
    a hülye eredetiség vizsgáloval lehet valamit csinálni hogy ne szoljon be állandoan ?
  • Zsolt01
    #18441
    Hát, aktiváld.
    Van rá 1 pár megoldás, hogy gond nélkül hitelesíteni, aktiválni lehessen.

    Ahogy írtam az előbb, nem csak az én gépem megy jól az SP3-mal, hanem ahol jártam, jó pár gép gond nélkül megy vele.
  • Narxis
    #18440
    Sajnos az SP3 így is problémás, nagyon örülök, hogy neked minden jól megy de az általad felsorolt dolgok már SP2-nél is "kibuktak" volna. A legjobb az, hogy ha nincs netkapcsolat és úgy tettem fel az SP3-as XP-t akkor 5percenként a pofámba villan, hogy aktiváljam.
  • Zsolt01
    #18439
    Sziasztok.

    Látom 1 páran "problémáznak az SP3-mal.

    Pl.: Gép fagyás:
    (volt benne részem és nálam köze se volt az Xp-hez)
    1 hardver hibára
    2 BIOS "nullázás"
    3 Normális, nem agyon buherált Xp
    4 Rendesen hitelesített Xp (megfelelő "eszköz,-ök használata előtte)

    Én már jó pár teljesen különböző, mindenféle Gépre feltettem alapba lévő SP2-re az SP3-mat és még senki nem panaszkodott rá !!!
  • Flamer
    #18438
    intel. és asus p5ld2 :D egyikre se illik a leirás :|
  • Narxis
    #18437
    Asszem egyszer már belinkeltem.
  • Flamer
    #18436
    yóde nekem nem a telepitéssel van gondom :|

    amugymegin lefagyot.. :| már akkoris ha ittvagyok a gép előtt.. felbasz tejjesen :|
  • tobias88
    #18435
    nekem is ugyanúgy asus- intel páros
  • Flamer
    #18434
    az lál :D mer asus alaplapom van. bár intel a proci :o
    de akkoris. nem hiszem hogy sp3 ennyire fos bazmeg hogy faggyon naponta minimum 2x.. :C ennyire nem lehet gáz.