25353
Whistler - Windows XP
  • tobias88
    #18433
    hellosztok, fel akartam tenni az sp3at a gépre még régebben, de a hardweres vizsgálat, meg egy kis beolvasás után újraindul, és utána hosszas gondolkodás után bedob egy kék ablakot! a telepítés nagyjából ennyiben ki is merül! nah, ezt ma egy teljesen más verzióval ugyanúgy megcsinálta! mi lehet a gond? (SATA-s vinyóm van)
  • nandorb
    #18432
    de az elso kell mert azon vannak olyan programok amiket egyhama nem bir beszerezni
  • Narxis
    #18431
    Nálam is jelentkezett, de pl. az AMD-seknél volt olyan, hogy be se bootolt mert inteles gépeken készítették az image-et, sőt bizonyos ASUS alaplapoknál is súlyos hibák voltak. prohardveren van erről egy hosszabb írás.
  • Narxis
    #18430
    Formázd le ami nem kell, jobbat nem tudok. :/
  • Flamer
    #18429
    nemhiszem. azért ennyire nem lehet gáz a cucc. :|
    de akkorsem értme mitől. és másnál ha nem yelenkezik ez akkor nem tömeges hiba vagyis nem sp3 hiba :|
  • Narxis
    #18428
    Nem idegesítsd magad, simaán elbaszták a májkroszoftos fiúk, valahogy rá kell szoktatni a népet a Vistara... :/
  • Flamer
    #18427
    émeg az integrate parancsal :| de az mitszámit:|
    nem értem mi a probléma. mostis néztem egy filmet és puff lefagyott a picsába. :CCC
  • urbijoe
    #18426
    nekem már fenntvan 2 honapja de semmi baja
    én Nlite-al csinálltam
  • lck
    #18425
    nincsis védelem
  • Flamer
    #18424
    én ugycsináltam. de mégis lefagy fotjon.:| mamár harmadszor. :|
  • armageddon666
    #18423
    Neten torrenten/egyéb helyeken fellelhető WinXPken van valami törés mint gémeken szokott lenni? vagy általában klónok, vagy nincs is védelem és nem is kell törni.

    Azért kérdem mert sztem a win cdje már nem az igazi... és van eredeti kóód...
  • kollektor
    #18422
    XPSP3
    működik,telepítettem vele - teljesen rendben van!
  • urbijoe
    #18421
    bele kell integrállni a telepitőbe az sp3-at és ugy kell ujrarakni a windows-t
    és semmi baj nem lesz vele
  • nandorb
    #18420
    nemtudod veletlenul hogy lehet kitorolni a harom db XP-bol ugy hogy 1maradjon meg, szoval az a helyzet hogy en felraktam a havernal 2xp-t a meglevohez es most le akarja torolni de nemtom pont hogy hol kell
  • Flamer
    #18419
    #18415: az a baj már ghostoltam meg minden. kivan alakitva tökyól minden :| nem akarnám többet ujrarakni soha.. most ha felkell rakni sp2t az totál szivás megin. :|

    #18417: total new telepités. legujabb driverek és programok. direkt ezértis tettem már ujra az egész gépet. :|
  • armageddon666
    #18418
    én mióta felraktam nem tudok updatelni ^^ mindig sikertelen... :\
  • Narxis
    #18417
    Nekem is jelentkezett eleinte mikor SP3-as XP-t raktam fel, mostanában jó, bár frissítettem a drivereket és programjaimat is.
  • Pedrobody
    #18416
    ennyire használhatatlan az SP3??:O
  • nandorb
    #18415
    nerakd tobbet fel az sp3-ast az inkabb nem mondhato javitasnak
  • Flamer
    #18414
    nektek nem szokott lefagyni az xp? mármint itthagyom kicsit hosazbb időre és egyszerűen kifagy.

    eddig a monitor kikapcsolt és power safe módba nem tért vissza a fekete képernyőből de a ledek a gépen égtek.. mostmeg az előbb kifagyott ugy hogy láttam a monitoron mivan.. lefagy. és gyakran.

    sp3.
  • MaSzKa
    #18413
    fasza akkor

    csak azt írták 1 hónap és lehet legalizálni kell
  • nandorb
    #18412
    hogy-ogy nem???
  • lck
    #18411
    Igen, ha az SP2-höz is működő key-jel rakod megy ugyanúgy.
  • Örm
    #18410
    A Video Memoryt nem lehet változatani.
  • nandorb
    #18409
    bill gecinek meg mindig jo mert a penz meg megy a zsebebe
  • MaSzKa
    #18408
    sp3 még mindig jó?

    nem tiltotta le az ms?
  • nandorb
    #18407
    meg probald meg ott ahol irja a biosban a graphic card memoriajat probald kicserelni
  • nandorb
    #18406
    tudnal dobni kepet a biosodrol valahogy fenykepezogeppel a nagysag eleg 1024x789 es dobd fel valami kepfeltoltore
  • Örm
    #18405
    Mert céges a gép. És azért, mert nem szoktam játszani pc-n. Igazából video szerkesztésre kellene, mert a beállított 8mb-al igen lassú.
  • nandorb
    #18404
    aha es mert nem veszel egy grafikus kartyat az ugy jobb
  • Örm
    #18403
    Dual Core Intel Pentium 1,7, 2GB DDR2, Mobile Intel Graphic Media Accelator X3100
  • nandorb
    #18402
    nah kicsereltem a leirast es odaraktam az uj Gepet
  • nandorb
    #18401
    Loool kuldj neki pm-t, emigy mien konfigja van???
  • Narxis
    #18400
    /OFF

    Nem feltétlen, de nagyobb eséllyel mint PCI-E-n. Csak a nagyokosok kitörölték ezt a hozzászólásom Vista topikból. Egy srác meg AGP-s kártyával bajlódik Vistan és nem mondják meg neki, hogy jobb lenne visszatenni XP-t, hanem hagyják szenvedni...
  • XLO
    #18399
    http://www.fujitsu-siemens.hu/Resources/103/628784658.pdf
  • XLO
    #18398
    NEm tudom, hogy SP1, 2 vagy 3.
    azt tudom, hgy automatikus a frissítés.
  • XLO
    #18397
    http://www.fujitsu-siemens.hu/Resources/103/628784658.pdf

    Amilo L1310G -m van.
    Köszönöm a gyors segíséget:)

  • nandorb
    #18396
  • nandorb
    #18395
    AGP plusz Vista egyenlő kékhalál - ez most komoly???
  • Narxis
    #18394
    Szerintem valami registry sérülés lehet. Én reinstallt javasolnék de várj hátha valaki tud jobbat. SP1,2 vagy 3?