25353
Whistler - Windows XP
  • dashed_
    #18633
    allitsd be rendessen azt hogy mien idozonaban vagy.
    esetleg az automatikus idobeallitast lodd le
  • nandorb
    #18632
    mellete nem irja hogy A.M vagy P.M
  • Zsolt01
    #18631
    " ...de ha magyar vok mérne legyen magyar xp-m? "

    Nagyon jól "beszélsz" !
  • Narxis
    #18630
    :DD Windows hiba.
  • Peetboy
    #18629
    Sziasztok!
    Mitől van az, hogy 3 napja, amikor bekapcsolom a gépet a tálcán az óra mindig mást mutat. Van amikor délelőtt este 10 órát mutat.
    Merül az elem? Vagy Windows hiba?
  • berczely
    #18628
    Tenném fel rögtön a 64bitest ha lenne magyar!
    Az a baj hogy nemcsak én használom a gépet hanem kisebb tesóm és szüleim is és ők meg végképp nem angoltudásukról híresek...szal jólenne ha lenne mui pack a 64biteshez.
  • Narxis
    #18627
    Majd dobok.
  • nandorb
    #18626
    dobjal te is kepet
  • Narxis
    #18625
    Klassz, tetszik.
  • nandorb
    #18624

    ien az en XP-m
  • nandorb
    #18623
    nemtom mert pl. en nem szoktam hasznalni azokat a szavakat hogy talca sata gep vagy mar mi nekem az Angol a legjobb
  • berczely
    #18622
    De bazzeg simán tudnám használni az angol xp-t is (attól hogy németszakos vok) de ha magyar vok mérne legyen magyar xp-m?
  • lck
    #18621
    64 bites XP-ből nincs magyar verzó és nem létezik hozzá magyarítás.
  • nandorb
    #18620
    te mondasz valamit aki magyar Xp-t hasznal mert nem tud angolul?
  • berczely
    #18619
    64biteshez*
  • berczely
    #18618
    Jaa meg az SP3-as legalitás!
    Hát az SP3 legálisan letölthető az ms-től és én azt kérdeztem hogy van e 65Biteshez is?
    Beszélsz össze vissza...
  • berczely
    #18617
    He veled mivan?
    Én minden windows-om magyarul használom és sok más ismerősöm is!
    "Minden többi angolul van..." Hát én lesz*rom hogy mivan angolul meg minden!
    Tudtommal van magyarítás a 64Bites XP-hez de nem találom ezért jöttem ide segítséget kérni és nem azt kérdeztem hogy te mit szeretsz meg mit nem!
  • nandorb
    #18616
    minek magyar XP az tiszta marhasag minden tobbi angolul van erre te puff magyarul akarod kimesz kulfoldre megtanitani mindenkit magyarul beszelni az nem fog menni mindenhol az egesz vilagon angol a tudomany... na mindegy keressel valahol legalisan kiadott magyar SP3 as XP-t ja es sok sikert hozza
  • berczely
    #18615
    Ja és magyarnyelvi fájlokat honnan lehet leszedni?

    Köszi!
  • berczely
    #18614
    Sziasztok!

    Használ valaki 64Bites Service Pack 3-as XP-t?Egyáltalán van ilyen?
    Játékokat,progikat hogyviszi?
  • Madmano
    #18613
    Szasztok.XP-m van,SP2-es.Az ADSL kapcsolatnál,mitől állítódhat el a jelszó?Csak vírus vagy ilyesmi jöhet szóba?
  • MaSzKa
    #18612
    úgy nem jó met nem bootol
  • nandorb
    #18611
    en ha jol tudom apendrive ra csak ramasolod
  • jamekka
    #18610
    egy 1.82 GB-s windows-nak kb mekkora helyet kell biztosítani egy megosztani kivánt vinyón?hány mb szánja rá?thx
  • jamekka
    #18609
    megporóbálom majd ma másik lemezzel is.thx
  • MaSzKa
    #18608
    valaki adjon ötletet Winxp telepítés USB pendrive-ra

    van 4gb-ossom és felismeri de a winxp nem hajlandó rá telepíteni valami jogok miatt :(((((
  • Narxis
    #18607
    FAT nem szabad, hogy bekavarjon, raktam már ilyenre XP-t és kiválasztottam telepítés előtt az NTFS-re formázást. Tökéletesen ment minden. Más ott a gond. Frissíts BIOS-t, próbálj másik CD-t.
  • nandorb
    #18606
    tudnek ajanlani 1buheraltat de vannak valamenyire igenyei de kikapcsolhato a skin
  • nandorb
    #18605
    probaltatok masik xp-cd-t berakni?
  • jamekka
    #18604


    nem az én gépem.

    most mi a csudát csináljunk vele?thx
  • nandorb
    #18603
    legkozelebbi formatkor rakd NTFS-be biztonsagosabb es tovabb is tart
  • jamekka
    #18602
    lehet azt kellene?mert fogalmam sincs mi lehet a baj...h, fat rendszerben van fent jelenleg az nem baj?
    tényleg ilyent még nem vágtam,h még el sem kezdje telepíteni:(
    thx
  • Narxis
    #18601
    Érdekös. Bios-frissítés?
  • jamekka
    #18600
    nemtom mert ha simán xp.ben néztük a lemezt működött faszán:)
  • nandorb
    #18599
    nyomkod tobbszor de meglehet hogy a cd rossz vagy serult
  • jamekka
    #18598
    a first boot-ot beállítottam,h bootoljó cd-ről jön a szokásos nyomjon meg egy gombot cd-röl telepítéshez, de után betőlti magát a már fentlevő xp rendszert...ezért nem vágom:)
  • nandorb
    #18597
    cd,dvd-t kell bealitani a biosban hogy 1nek bootoljon be
  • jamekka
    #18596
    Segitség plz!:)

    ma windows xp-t akartunk rakni ismerősöm gépére.a gépen alapból volt xp csak fat rendszerben és amúgy is elég lassu volt így megérett a cserére:)de nem jutottunk sokáig mert a szokásos,honnan bootoljon és a nyomjon egy gombot a telepítés után folyamatosan indúlt a xp...miért nem kezdte el a telepítést?egyszerüen nem tudtunk rájönni:(köszi előre a segítséget!!fontos lenne:)
    thx
  • Narxis
    #18595
    Kb. mint a Vistanak, csak egy feljavított Vista lesz az alapján amit eddig láttam, olvastam, hallottam.
  • nandorb
    #18594
    Narxis mien a Windows Se7en, tudom hogy beta volt de erdekel mik az igenyei kb.