25353
Whistler - Windows XP
  • daxan
    #18673
    Sziasztok! Volna 1 problémám. Újratelepítettem a gépet és az ATI driver kérte a Windows Installlert. Nos, feltettem eddig minden jó volt. Most meg amikor telepíteni akarok fel egy játékot, hibát írt ki:


    Próbáltam újra elindítani az installer telepítőjét, de akkor is hibát írt: A windows installert be kell zárni. Ha rákattintok h ok, bezárja. Hogyan tudnám eltávolítani és újratelepíteni az installert?
  • tompka
    #18672
    Mivan akkor ha az xp kiírja boot előtt hogy lemezolvasási hiba történt? Milyen parancsal lehet ellenőrizni a vinyót?
  • Narxis
    #18671
    Meg kell nézni, hogy milyen programok indulnak a Windows-al és máris leszűkűl a kör. Pl. EZZEL az ingyenes és egyszerű programmal. Vírus, kémprogram is lehet, talán..
  • MaSzKa
    #18670
    micsoda

    az volt az 1. hogy megpróbáltam

    ennyire hülye nem vagyok

    csinál particiót de nem engedi települni
    látszik a képeken is

    tegnap elkezdett rá települni de az indító fileokat a 640-es hdd-re rakta :(

  • repvez
    #18669
    mi lehet a gond és hogyan tudom megszüntetni ha csak ezt az üzit kapom?
    hiba
    Nem tudom hogy ez mit jelent,de látszolag nem csinál nagy problémát csak rendszertelenül jön elö és ilyenkor leteszi a tálcára az éppen futó alkalmazást és ez már bosszant egy kicsit.A gép bekapcsolása után azonnal elöjön majd rendszertelen idöközöként ujra.
  • nandorb
    #18668
    csinalj belole particiot azert nem akar
  • MaSzKa
    #18667
    ja ez 1 Kingston DataTraveller II pendrive 4GB-os valós: 17MB/s olvasás és 7MB/s írás tehát bőven jó lenne a sebesség
  • MaSzKa
    #18666
    ezt írja ki ha pendrivera akarom telepíteni:
    jó lenne ha lenne winxp telepítőhőz USB Atapi Driver az megoldhatná
    vagy el kéne hitetni hogy merevlemez a pendrive akkor tutti engedné telepíteni

  • Örm
    #18665
    Hello!
    Azt be lehet állítani valahogy, hogy a rendszergazda fiókban csak jelszóval lehessen programokat törölni?
  • Örm
    #18664
    Hello!
    Olyan programot keresnék amivel mappákat lehet jelszóval védeni olyan módon, hogy a mappa látható legyen mindenki számára, de megnyitni csak jelszóval lehessen.
  • Flamer
    #18663
    #18657, #18658.
    virusirto van. ada-awaremajd minnyá lefut.
    de amugy kétlem..
  • MaSzKa
    #18662
    azt néztem de sehogy se indul

    de én sajátgépemhez telepített winxp-t akarok ha lehet

    nandorb:
    "a winxp telepítéskor látja de valamilyen jogok miatt nem hajlando telepíteni :( "
  • nandorb
    #18661
    4gb ugye:D probalj 1egesz normalisat felrakni ra ne pendrivosat
  • dashed_
    #18660
    win xp stick edition ?
    keress ra gugliban
    ha mar nezted akkor sry
  • MaSzKa
    #18659
    ha beledöglök akkor is felrakom a windows xp-t USB-s pendrive-ra


    akinek van ötlete ne habozzon, írjon!


    partició másolással nem ment
    ntfs-be is lenyomatta az usb-t pedig nem szabadna de úgy se lett jó :(

    a winxp telepítéskor látja de valamilyen jogok miatt nem hajlando telepíteni :(
  • Narxis
    #18658
    Lehet támadják a géped.
  • nandorb
    #18657
    Szedd le a kAspersky Internet Securtyt es free trialt hasznald avval scanneld le az egesz gepet de azt is alitsd hogy automatikusan torlodjon az egesz,meg reszletes keresest csinaljon biztos valami virus teszi
  • Flamer
    #18656
    ahah. holmerre? de ugye olvastad hogy senki nem akar jelentkezni, hanem cska generálódik ez a szar? néletlen nem lehet hogy a megosztott mappák miatt?:o
    éncska furcsálom mer egy megosztot mappához, peer-to-peer-be nem kéne loginkodás :| meg login nélkülis elérem a fájlokat. meg onnétis ami ittvan ezen a gépen.
  • nandorb
    #18655
    tiltsd le a loginolasokat a halozatrol
  • Flamer
    #18654
    ácsi. ezt a hibaüzt nem tudo mi generálj de tonnyái van mint aszemét. sikertelen loginolások hálózatról. de senki nem akar bejelntkezni amugy.
    másik gép. a juzer a másik gép usere, még a gép a másik gép. a tartománynál van az én gépem.
    a fura benne hogy mindkettő xp, és nics tartomány.
  • nandorb
    #18653
    user nek ird be:Administrator
    en ugy a haver nal csinaltam feledekeny a gyerkoc
  • Cat 02 #18652
    Nekem is volt olyan :S
  • Flamer
    #18651
    Bejelentkezési hiba:
    Ok: Ismeretlen felhasználó vagy rossz jelszó
    Felhasználónév: [user]
    Tartomány: [gépnév]
    Bejelentkezés típusa: 3
    Bejelentkezési folyamat: NtLmSsp
    Hitelesítési csomag: MICROSOFT_AUTHENTICATION_PACKAGE_V1_0
    Munkaállomás: [gépnév]

    találkozott már vki ijennel? wtf van ezzel?
  • nandorb
    #18650
    biosban alitsd
  • Peetboy
    #18649
    Beállítottam az időzónát és mégis minden bekapcsolás után 1 órával kevesebbet mutat.
  • nandorb
    #18648
    tedd fel a Kasperskyt az erossebb mint a nod32
  • ReconW
    #18647
    Hy!Valaki tudna nekem segiteni?A gondom a következő,valami virust beszedtem valószinüleg,de a a nod32 felismerte stb...
    De a tüzfalam kikapcsolta és nem tudom visszaálitani csak szürke marad az egész nem tudom kijelölni hogy aktiv legyen!Állitólag valami rootkit,de nekem ez kinai.Valami érthető módon valaki segithetne hogy mit tegyek.Előre is kössz!
  • lck
    #18646
    ...habár belegondolva - a beállítások átvihetők egy másik winre, csak azt már nem hiszem hogy az egyéb programokat is viszi.
  • lck
    #18645
    Nem tudom > akkor bukna az 1 gép 1 windows elv nem ?
    ( procicserébe egyébként nekem is belehalt a vista )
  • Narxis
    #18644
    Hát én csak procit cseréltem anno, de utána be se bootolt a rohadék. :S Rakhattam teljesen újra, szerintem vinyo csere gázosabb, de próba szerencse. Most nézem, hogy Vistaban van Windows áttelepítő ez nem erre van?
  • lck
    #18643
    Azért valamelyik Hiren's Boot CD-s klón programmal tennék egy próbát. Egyszer nekem sikerült, de teljesen azonos típusú és méretű vinyóra.
    Azért nehéz a dolog mert a Windows jogi okokból nem nagyon viseli el a winócserét. ( mer genya )
  • Narxis
    #18642
    Nincs ilyen.
  • ZsirosKenyer
    #18641
    Sziasztok!

    Vettem egy új vinyót és szeretném azon üzemeltetni a rendszert (win XP) egyúttal szeretném megúszni rengeteg program újratelepítését.

    Létezik olyan program mely segítségével az egész windows-t beállításokkal ,registryvel együtt át tudom helyezni az új drive-ra?

    vagy nekem az is elég lenne ha kompletten az egész registryt át tudnám varázsolni az új rendszerbe, és akkor csak a windowst kellene feltelepítenem.
  • T0NI
    #18640
    minden rendben, köszi újfent!
  • nandorb
    #18639
    tegyel hozza meg valamit szoval veszo vagy valami hasonlo
    meg mielott elkuldod
  • T0NI
    #18638
    be akartam másolni az előbbi hozzászolásomát egy más topikba, de "duplikált üzenet nem küldhető el"
    Hogy tudom bemásolni másik topikba? köszi bocs az OFFért!
  • nandorb
    #18637
    gyorsabb memoria jobb mert mit er neked tobb de lassu memoria ha valami lassan fog mukodni?
  • T0NI
    #18636
    rendben, köszi!
  • Peetboy
    #18635
    Ezt a hardware topikban kérdezd meg! Semmi köze a windows-hoz.
  • T0NI
    #18634
    sziasztok! ezt talán nem ide kéne írnom, de ha tudja esetleg vki hova, lökje a linket, köszi!

    Két VGA közül kell választanom, szerintetek melyik jobb választás.

    GF 8500GT 512DDR2 800MHz silent (kb 11 000HUF)
    vagy
    GF 8600GT 256DDR3 1400MHZ zalman aktív (kb 15 000 HUF)

    A több vagy gyorsabb memória a nyerő? Nekem azt mondta az üzletben az eladó, hogy a 256 DDR3 a jobb választás. Kiváncsi vagyok ti mit javasoltok, hogy a gyorsabb memória valóban annyival gyorsabb-e, hogy tudja "kompenzálni" azt, hogy csak fele annyi. Semmi hókuszpókuszra nem használnám, csak játékra. A konfig többi része egyébként 3000+ athlon 64 2 GB DDR400MHz. Az is befolyásolhat, hogy melyiket tudom kihajtani jobban, bár gondolom nincs akkora különbség a két VGA között, hogy az mérvadó lenne e tekintetben.
    Köszönöm!