25353
Whistler - Windows XP
  • etele34
    #18753
    Jogtiszta az a Windows?
  • tobias88
    #18752
    Sziasztok, az egyetemtől végre megkaptam az sp3at, gondoltam feteszem, de ez a verzió se települ, ugyan úgy mint régen a warez verziók amikor próbáltam, kék ablakkal leáll a telepítés! mi okozhatja a gondot?
  • andaxxin
    #18751
    Nem tom valahogy nem tartom elég kiforrottnak.
    Valami gáz tutira a windows installerrel van mert nero telepítő is azt írja.Megnéztem,de de be van kapcsolva az installer.
  • nandorb
    #18750
    vistat mert nem probalod meg?
  • andaxxin
    #18749
    Cs all.
    Következő a problémám:
    Most tettem fel ujra az xp-t és sok programot nem hajlandó normálisan installálni.Pl firefox 3.0 elkezdi telepíteni aztán felgyorsul a telepítést jelző csík és végigmegy mintha feltelepítette volna de a firefox könyvtárba csak könyvtárakat tesz,a firefox exe sem file hanem könyvtár.
    A másik pl, hogy a daemon tools telepítő kiírja hogy indítsam ujra a gépet telepítés elött.Ujraindítás után pedig megint kiírja.
    Minden xp frissítés fent van a gépen.Úgy emlékszem már jártam így 1x de akkor a 2.0-ás keretrendszer telepítése megoldotta a problémát,most az sem.A gépem néhány adata ami fontos lehet:gigabyte ga-m56s-s3,amd x2 6000+,9600gt
    Ja és eddig ilyen gondokat nekem csak nforce-os alaplap csinált.
    Valaki pls help
  • csingacsguk
    #18748
    Még nem, de kipróbálom és szerintem egy memtest is jól jönne.
  • nandorb
    #18747
    ezt a virus idezhete elo tegyel fel sorgusen egy eros virus irtot ajanlom a KIS-t
  • Sciga
    #18746
    Minden bekapcsolás után ez az üzenet jelenik meg a képernyőn:

    "A következő fájl nem tölthető be: C:/WINDOWS/system32/hfibyndr.dll
    A hozzáférés megtagadva."

    Neten utánanéztem a dll-nek de nem találtam semmit. Ha esetleg valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék.
  • nandorb
    #18745
    probaltad a drivereket frisiteni vagy virusok ellenorzeset hajtani vegre?
  • csingacsguk
    #18744
    SP 2-es windowst raktam fel.
  • erieskrisz
    #18743
    Kössz akkor nem érdemes ujrarakni windowst 64 bites verzioban ugye
  • lck
    #18742
    Maga a windows kicsit gyorsabb. A 32 bites programok max olyan gyorsak mint 32-n. A 64-esek elvileg gyorsabbak kicsit.
  • erieskrisz
    #18741
    Sziasztok a 64 bites windows mennyivel gyorsabb mint a 32 bites érezhetö a különbség nagyon vagy nem érdemes vele szenvedniválaszokat ellöre is kösszi
  • nandorb
    #18740
    probalj venni bele masik tapot ha nem gond rakd ujra az XP SP2-esel mert gondolom hogy SP3-ast raktal fel
  • csingacsguk
    #18739


    Sziasztok!
    Vettem egy új gépet, feltettem rá a windowst, de sajnos időnként magától újraindul. (mind1, hogy játszom, internetezek, zenét hallgatok stb...) Kinyomtam a sajátgép tulajdonságaiban az automatikus újraindítást. Ezután már nem indult újra, viszont utána gondolom megint újra akart indulni és dobott egy kékhalált az alábbi felirattal:
    PFN_LIST_CORRUPT

    xxxSTOP: 0x0000004E (0x00000099, 0x0004EF3C, 0x00000000, 0x00000000)

    Konfig: AMD Atholon 64 X2 6000+
    Abit Ax78
    Sapphire hd 4850 512Mb
    Seagate 160 GB SATAII
    CSX 2048 MB DDRII RAM
    NEC DVD író
    FSP ATX-400PNF táp

    Remélem tudok segíteni! :)
    Köszönettel
    Agócs Endre
  • Seithennin
    #18738
    jaja nekem sem csak 1 et hanem 5-6 ot is simán
  • Zsolt01
    #18737
    Jó lenne kideríteni, hogy ha tényleg xp frissítés, akkor melyik lehet egyszerre feltett nekem párat.
  • Seithennin
    #18736
    nemtudom de már én is agyvérzést kapok tőle:S
  • nandorb
    #18735
    jaja nagyon idegesito, volt kikell mindig kapcsolni nemtom lehet-e a biosban kikapcsolni
  • Mordoc911
    #18734
    Köszi, kipróbálom!!!
  • Promi #18733
    K-Lite Codec Pack
    Evek ota ezt hasznalom, csak ajanlani tudom.
  • Zsolt01
    #18732
    pl.: volt, hogy progit nyitok-csukok, most meg, hogy visszatörlést nyomtam a billentyűzeten pittyegte.
  • Zsolt01
    #18731

    Pont most akartam írni Én is ezt a időnként 1 pittyegő hangot.
    Most tényleg, hogy belegondolok 1-2 napja volt xp frissítés.
    Xp frissítés okozza !?

    Idegesítő, mert hardver hibára gondol az ember.
  • Mordoc911
    #18730
    hali, tudja valaki hogy milyen codec kell a legújabb filmek lejátszásához?
    A mostanában elérhető filmeket csak kockásan és szellemképesen tudom lejátszani. Előre is kössz
  • lck
    #18729
    Video, asztal háttérnek.
  • balázs
    #18728
    én egy mpg-t átkonvertéltam gifbe de nem engedte betenni!
  • Jagumo
    #18727
    mozgó GIF-et lehet.
  • Seithennin
    #18726
    de eddig nem volt, csak az xp update után lett:S mondjuk most már jó 5 órája nem csinálja
  • nandorb
    #18725
    jah az vot nekem is a kaspersky csinalta allandoan total kiidegelt manapsag az uj gepeknel valamenyire normalis:D
  • Seithennin
    #18724
    az alaplapból jön a hang mint amikor valami baj van tudod
  • nandorb
    #18723
    mit jelent neked az pityent?
  • Seithennin
    #18722
    Sziasztok! van 1 kérdésem lehet csak túlságosan aggódok!
    3 hónapja van egy vadonat uj gépem! E8200 intel, 4gb csx ram, és gigabyte p35 ds3 lap, 500 gigás samu vinyó és giga 8800 gt kari! Szóval eddig minden rendbne de most a winfos XP prof verzió, (nem eredeti) letöltött egy csomó update et, feltettem minden szép és jó reboot ahogy kell, majd pittyent 1 et a gép, majd 1 percre rá megint, és azóta ritkán talán 2 órában 1x gondol 1et és pittyen! megnéztem mindent de nincs gond se hőfokkal se mással, eddig minden jó volt, csak az xp update óta van ez:S! mi lehet a baj ?
  • Narxis
    #18721
    Nem. Én még ilyen XP kinézet alakító progiknál se láttam, szal szerintem nem.
  • balázs
    #18720
    hali!

    1kérdés? xpnél lehet betenni videót pl mpg kiterjesztést háttérképnek?
    ha igen hogyan? köszi!
  • Razol11
    #18719
    De eredeti,csak alapban 2002-es verziójú Home Edition,és sokáig tart neki.
  • urbijoe
    #18718
    ha nem eredeti nem is fogja
  • Razol11
    #18717
    Nekem meg újra lett nemrég telepítve a Windows,és még nem rakta fel az automatikus frissítés az SP3-at.
  • Narxis
    #18716
    Jó neked.
  • etele34
    #18715
    Érdekes nekem tegnap egyből települt.

  • Narxis
    #18714
    Detto. Nekem is. Mindegy, tiltom ahogy eddig is csináltam.