25353
Whistler - Windows XP
  • Peetboy
    #18913
    Sziasztok!

    Az óra mindig elállítódik a windowsban. Beállítottam a BIOS-ban is, de minden bekapcsolás után be kell állítani.
    Lehet, hogy mégis az elem merült le?
  • tes7h
    #18912
    aha...jólvan akkor örülök neki:)Azé köcce a választ...
  • Zsolt01
    #18911
    Monitorodból elment 1 szín a piros.

    Én is jártam így pár éve. Garanciás szerviz kijött, 1 forrasztás elengedett nálam.

    De lehet komolyabb monitor hiba is.
  • nandorb
    #18910
    hat es mikoze volna ehez az xp-nek?
    na par tipp: bekapcsolaskor nyomogasd az F6-ost vagy F8-ast alaplaptol fuggoen,akkor bejon egy menu es valaszd ki a VGA Modot hatha ez rendbe hozza,ha nem akkor ellenorizd a monitor drivereket vagy esetleg a grafikus kartyat
  • tes7h
    #18909
    cső,A monitorom pillanat alatt megkettyent.Az egész Zöldes szinben pompázik,tehát aminek fehérnek kellene lennie az zöld,a pirosat,és árnyalatait nem mutatja,csak kéken:S Várom az ötleteket,mi lehet a baj...
    Üdv: Dávid
  • Zsolt01
    #18908
    Annó Én is próbáltam a közvetlen írást, de nem ment !
    De szerintem a közvetlen írás nem olyan biztonságos, pl.: nem olvassa rendesen, ....
  • Adi
    #18907
    Leszedtem a clone cd-t. Közvetlen írással próbálkoztam ott is és sikertelen sajnos a dolog már megint. Nem tudom. Mi lehet a probléma.. örület!!
    Kábeleket is kicseréltem hátha vmi a kábelel a rossz de úgy se történik semmi. Mondjuk más kábelel csak a neroba próbáltam!
  • Narxis
    #18906
    ??? Nem. Format majd friss telepítés. Így a legbiztosabb, ehhez viszont ki kell írnod egy lemezre.
  • The Norberto
    #18905
    Hello XP-t lehet Virtual DVD ről telepíteni?? daemon toolsal?, min a vistát??
  • marci555
    #18904
    Helló!

    Segítségre lenne szükségem!

    Tegnap csináltam a már meglévő 1 felszanáló mellé magamnak még egy felhasználó fiókot. Sajnos nem igazán értem ennek a működését.
    A problémám a következő:
    Először rendszergazda jogosultságot adtam magamnak, de akkor ha egy ikont töröltem az én fiókomban, vagy megváltoztattam a hátteret, akkor a eredeti fiókban is megváltozott ill. törlődött az ikon. Akkor átváltottam a korlátozott felhasználóra, így már tudtam hátteret és ikonokat törölni változás nélkül, de mikor egy xp témát szerettem volna magamnak feltelepíteni, kiírta hogy rendszergazda jogosultság kell. Nah akkor most azt hogyan tudnám engedélyeztetni vele? Szal. ha van akkor a kettő közötti út kéne, hogy tlepíteni is tudjak, de semmi ne változzon a fő felhasználónál.

    Előre is köszi: Marci

  • nandorb
    #18903
    rovid ellete lesz az XP-nek
  • bajusza
    #18902
    Szerintem is remek program, eddig semmilyen progival nem akadt össze. A telepítésnél ki lehet választani, hogy mit telepítsen. Nekem bevált.
  • simonl #18901
    Sziasztok,

    Van ez a bizonyos Vista Transformation Pack. Megbízható progi? Írnátok véleményeket mennyire jól használható? Mennyire lassítja a gépet? Összeakad -e bizonyos progikkal stb.

    Köszi a válaszokat
  • daxan
    #18900
    Köszi! Újratelepítettem, eddig jó :)
  • PunkZoli
    #18899
    hi, hogyan tudom kikapcsolni a registryben a bugyborékolást? mint pl ,hogy kiírja, hogy kevés a lemez... (swap meghajtót csináltam)

    és hogy a cd ket automatikusan olvassa?
  • nandorb
    #18898
    na ez jo
  • Narxis
    #18897
    Már a géped is tudja, hogy nem szabadna ennyit kockulnod. :D
  • T0NI
    #18896
    müxik?
  • solo
    #18895
    Ma történt egy érdekes dolog..
    Letöltöttem a vektort, a matrix paródiát..
    Nézem-nézem, egyszercsak eltűnt a video nyom nélkül...
    Ez mi a fene lehetett?
  • Cat 02 #18894
    Thnx
  • T0NI
    #18893
    Sajátgépben, a menüsoron.
    Fájl Szerkesztés Nézet Kedvencek Eszközök Súgó
  • Cat 02 #18892
    Ez az Eszköz menüpont hol van ?
  • T0NI
    #18891
    Sajátgép/Eszközök menü/Mappa beállításai/Fájltípusok fül
  • perko
    #18890
    Próbálj a Googliban keresgélni, biztosan találsz még valamit.
  • Cat 02 #18889
    Hol lehet minden egyes fájltípushoz programot fűzni ? Nem a Programok hozzáférhetősége....-re gondolok :D
  • xxdani
    #18888
    Azt találtam a neten arra a hibára, hogy Hálókártyával kapcsolatos dolog. Volt aki azt írta hogy ütközött az operációs rendszer drájverével az eredeti . Hátha segít valamit, más nem elindulni
  • daxan
    #18887
    Köszi a segítséget, de sajnos a hiba továbbra is fennáll. Lefrissítettem a hangkártya drivert, ugyanazt csinálja...
  • MaSzKa
    #18886
    ramhiba lehet
  • Seithennin
    #18885
    sziasztok! a gépemben van egy 500 as és egy darab 40 es vinyó! A 40 es IDE csatlakozású! A kérdésem két részből áll!
    1. Ha a gép a 40 gb os IDE ről bootol az lassítja a gépet az 500ashoz képest?
    2. Most az 500ason van az XP meg minden driver, de még nem akarom formázni! a 40gb os ra feltehetem az xp t és minden drivert nem fog összeakadni ha mind2 winyón rajta van minden?
  • Adi
    #18884
    minden féle virus írtóval próbálkoztam!
  • tom840224
    #18883
    meg is van a megoldás 18854-es kommentemre. innen tölthető le egy formatáló progi http://tokiwa.qee.jp/EN/Fat32Formatter/index.html
  • nandorb
    #18882
    ha megtalalom:D mert valahonnet mint patch kaptam es az illeto azt mondta nem kell felni mert o at nezte nod32-esel
  • kl24h
    #18881
    Köszi!!!
  • Narxis
    #18880
    Hát de éppen, egyébként kipróbálhatjuk, beizzítom a virtuális gépet aztán nem tehet kárt.
  • nandorb
    #18879
    hat nem eppen mert a jo virusirto a letoltesnel torli
  • Narxis
    #18878
    Azt használom, de nem fogsz átküldeni mert nem fogadom el. :D Így bármelyik virusírtó szar, ha minden szart letöltesz, elfogadsz. :D
  • nandorb
    #18877
    titok:D


    főoldalon van bealitas es a leirasnal irod
  • kl24h
    #18876
    Hogy írsz oda alol?
  • nandorb
    #18875
    azt hasznalod? akkor majd atkuldok MSN-n egy eros virust ok
  • Narxis
    #18874
    Hát azért várjunk már ezzel a kijelentéssel.

    Nod díjai:

    A kitüntető Virus Bulletin 100% díjat az a termék kaphatja meg, amely az alapos tesztek során minden vadon élő – azaz jelenleg is aktívan terjedő – vírust megtalál, és a teszteken nem produkál téves riasztást. A NOD32 eddig 45 alkalommal szerezte meg a VB100% díjat, ezzel a NOD32 a csúcstartó a neves vírusirtók élmezőnyében.

    Többi.

    Egyébként ESET=Nod, a Nod a program neve, ESET a cég neve. A Nod jelentése Kórház a Merevlemez szélén csak szlovákul. :p