25353
Whistler - Windows XP
  • nandorb
    #18873
    nem inkabb az mint a KIS 7-8asra nem mondhatsz iet 2.helyen van az elson meg a Norton mert nemtom mitudom en mit tud azert meg hatekonyaban torli a virusokat mint a nod32
  • Narxis
    #18872
    Hogy a Nod beenged vírusokat? Én se. :P
  • nandorb
    #18871
    nem hinnem
  • Narxis
    #18870
    inkább kaspersky lehetett :D:D:D
  • nandorb
    #18869
    biztos nod vagy eset :D:D:D
  • kl24h
    #18868
    Jó az ötlet.
    Mikor volt vírusod, milyen vírusirtót használtál, hogy nem vette észre?
  • Adi
    #18867
    egyikkel se megy.. amúgy most úgy tudtam megoldani, h képfált csináltam neroba a pio íroval. Betettem a dvd filmet.. csinált egy lemez képfájlt aztán betettem a az üres lemezt és arra ráírta..
  • Adi
    #18866
    ilyen virusom volt.

    burning rom-ba probálkoztam.. régebben ment. csak aztán volt egy kis harver problémám.. Tápegység hiba.. cserére került sor és asszem azóta lehet ilyen gond..
  • kl24h
    #18865
    Kétféleképpen lehet másolni: lehet a Nero Burning Rom-al vagy a Nero Express-el. Ha egyiket próbáltad, próbáld a másikat!
  • Adi
    #18864
    nero essetials 7.5.9.1
    olvasható a dvd film igen.(elöbb írtam ki az isot, csak aztán letöröltem és szóltak, h kénne még vkinek.. őő mondom.. akkor átmásolom a dvd-ről aztán jött ez a hiba.)
    Virusról meg annyit, h volt egy vírusom.. your primancy féle virusom.. de azt elvileg sikeresen kiírtottam.
  • tom840224
    #18863
    ott is van valami limit, ott azthiszem még 100 gigáig sem enged egy particiót fat32-őre
  • kl24h
    #18862
    Melyik verziójú NERO használod?
    Vagy olvasható a DVD film?
    Vagy lehet egy speciális vírus!!!
  • Adi
    #18861
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, h mi akadálya lehet annak, h NERO alatt nem tudok közvetlen írást létrehozni.
    Betettem egy filmet a dvd olvasós Lg CDírom-ba és egy üres verbatim lemezt a pio 111D-be. Beállítom, h közvetlen írás legyen, forrásnak kiválasztom ugye a LG CD író DVD olvasós meghajtómat 6x írás és elindítom. Erre nem történik semmi csak megy az idő.
    vagy esetleg vmi hardveres probléma lehet? A kábelek nem úgy vannak összekötve az gond lehet?
  • perko
    #18860
    handkártya=hangkártya

    Bocs.
  • Zsolt01
    #18859
    Egy tipp, Én ezt próbálnám egyszer:

    Lehúzod a géped Winyóját és rádugod az 500-ast, Xp telepítővel indítod a géped és felosztod ahogy akarod és ha minden igaz felajánlja fat32-őt....
  • tom840224
    #18858
    ps3 nem ismeri az ntfs-t sajna csak fat32-őt,szóval ha azzal akarom megnézni a cuccaimat ezen a hordozhatós hdd-n akkor mindenképpen fat32 kell. az ntfs meg a nagy fájlméretű dolgokra kéne, pl. ha haveroktól hozok valamit pc-re akkor ne keljen darabolni a fat32-es particióra.
  • perko
    #18857
    Próbáld meg frissíteni a handkártya driver-t.
  • daxan
    #18856
    Sziasztok! Ma reggel óta a gép bizonyos időnként egy hibaüzenetet ír ki...Nem telepítettem semmilyen új programot meg semmit. Netezés közben egyszer csak felbukkant:
  • nandorb
    #18855
    de minek fat32? ha jol tudom az ntfs biztonsagosabb es tovabb tart mint a fat32 mikozben a fat32 gyors de nem stabil
  • tom840224
    #18854
    Sziasztok! Valaki tudna ajánlani egy format progit amivel egy 500 GB HDD-t lehetne felosztani 2 részre. Egy 400-as fat32-re és a maradékot pedig ntfs-re ? Partition magic az sajna csak max 200 gigáig tud fat32-őt,az nem jó. Western Digital oldalán van egy fat32 formatter de azzal meg nem lehet méretet megadni, leformátolja az egészet fat32-re,az sem jó. Ha tudnátok segiteni az nagyon jó lenne. Köszönöm !
  • blackgamer
    #18853
    ezer thx, a dátumom nem tetszett neki
  • Zsolt01
    #18852
    Aktiválni az az Windows Érvényesítése.

    Én ezzel itt szoktam és most néztem ez működik rendesen.
    http://www.microsoft.com/genuine/diag/
  • blackgamer
    #18851
    aktíválni szeretném a windowsom, de napok óta nem érhető el az aktíváló szerver
    erről lehet valamit tudni?
  • bartuczcsaba
    #18850
    hy
    most tettem fel egy újabb windowst és kivan kapcsolva benne a startmenü gomb mármint a billentyűzeten vki nem tudna segíteni h h lehet visszakapcsolni?
    thx cs
  • nandorb
    #18849
    frissisd a legujabbakra
  • dracoox
    #18848
    Aha feltettem, lehet hogy reinstallálni kéne őket?
  • nandorb
    #18847
    van az ugy drivereket fel-e tetted?,nagyjabol azert kovetkezik be amikor a 1-2friver konflictba kerul egymassal,vagyis nalam csak akkor ha letorlok 1-2progit es utana beinditom a filmet megjelenik a kek halal es magatol reseteli utana minden rendbe
  • dracoox
    #18846
    Sziasztok!!

    Az lenne a problémám hogy a windows xp-m (sp2), sokszor magától újraindul. Ilyenkor egy kék képernyő jelenik meg a következő hibaüzenettel:

    DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
    STOP: 0x000000D1 (0x00720067 0X00000002, 0x00000008 0X00720067)

    Újratelepítettem a windowst de a probléma ugyanúgy fennál. Ha valaki tudna segíteni annak előre is köszönöm!!
  • Zsolt01
    #18845
    Nagyon szépen köszönöm !!!

    Amikor írtad, egyből kipróbáltam, csak vártam 1-2 napot, hogy mi lesz.
    Ez működött, már nem csipog be.

    Köszönöm még egyszer !
  • roblee
    #18844
    Köszi!
  • lck
    #18843
    Olvastam már nyavajgásokat hogy ilyen-olyan gondok vannak vele. Én egy "buherált" XP-re tettem fel és azon is megy rendesen.
  • Razol11
    #18842
    Én is tegnap raktam fel,és semmi baj nem volt.
  • roblee
    #18841
    Sziasztok!
    Megjelent a napokban a frissítéseim között az sp3. A kérdésem az lenne, hogy semmilyen működési problémát nem fog okozni a már telepített programokban? Nem szeretném, hogy feltelepítem és a programok fele nem indulna, aztán rakhatom újra az egészet.
    Előre is köszi!
  • lck
    #18840
    Magyar torrent oldalakon keress rá "hun mui pack"-ra.
  • carterx
    #18839
    ja értem,kár.
    hátha valaki tud..

    köszi
  • Narxis
    #18838
    Igen, én is azt kerestem de nem találtam.
  • carterx
    #18837
    Valami mui pack kellene hozzá...
  • carterx
    #18836
    Az nLite segítségével az igényeinkhez igazított Windows-telepítőt készíthetünk.
    Szó sincs benne a magyarításról.:(
  • Mordoc911
    #18835
    nem forró és mozgatja a levegőt rendesen
  • nandorb
    #18834
    hat fogd meg az oldalat amikor tortenik ott ahol van a tapegyseg