25353
Whistler - Windows XP
  • Sland
    #19273
    köszi!
  • stingfan
    #19272
    Hello vki itt nemtudja, hogy XP-n egy zene vagy bármilyen fájlhoz nem lehet-e billentyűparancsot csinálni vagy valamilyen programmal???
  • KAMIONOS KOGYO
    #19271
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#19259!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zsolt01
    #19270
    Hát akkor új Xp-t próbálj.

    Pl.: Én már jártam úgy, hogy egy bios "nullázás" megoldott gondot. 1 próba !
  • Kongy
    #19269
    Valószínű,hogy nálam is az VOLT. Gondolom a videokati nem kapott elég energiát,mert kevés volt a táp. De mostmár kap,mert tápot cseréltem,szóal nem értem a problémát. Azt mondják,hogy reinstalláljam a Windows-t,mert a kékhalál szétbaxta a rendszert...
  • Zsolt01
    #19268
    Sziasztok.

    Eltűnt a helyi menüből a Küldés (/Asztal parancsikon)

    Ezt valahogy vissza lehet hozni ?

    Köszi előre is !
  • Zsolt01
    #19267
    Kék halálnál kiír hiba kódot, erre a keress rá google.

    Vagy írd ide be, biztos lesz aki tud valamit róla.
    (Én nem vágom az ilyet.)

    Hát lehet egy új Xp megoldja, de Nekem múltkor nem segített, hardver hiba volt nálam.
  • Kongy
    #19266
    Üdv ismét!

    Én voltam az akinek kékhalállal újraindulgatott az XP-je. 300W-os volt a tápegységem,és a videokarimnak min. 400W kell. Vettem egy Chieftec 450W-os tápot. Beszereltem,de még mindig jön a kékhalál...meg a játékok is kilépnek hibaüzikkel. Akkor ez most az XP problémája? Esetleg egy Windows re-install megoldja a gondot?
  • KAMIONOS KOGYO
    #19265
    #19259
  • Narxis
    #19264
    Ezt nem értem, elvileg muszáj bufferelni, vagyis letölteni a dal egy részét, hogy elkezdhesse játszani. Esetleg honlapfüggő. Szerintem nem lehet.
  • Narxis
    #19263
    Telepítő CD-ről indítsd és kérd a rendszer helyreállítását. F8-as gomb lesz asszem de majd kiírja.
  • Sland
    #19262
    Helóka! Segítség kéne!

    Van egy Fujitsu-Siemens notebookom és Windows XP Daytona-t raktam rá, SP3-mal.
    másfél hétig stabil volt a rendszer, erre tegnap nem akart bekapcsolni.
    Bekapcsolnám és olyan volt, mint ha nem indulna el a vinyó. Tök kuss volt.
    Aztán fekete képernyő hosszú perceken át és kiadott végül egy üzit:

    <windows root>\system32\ntoskrnl.exe
    A fájl hibás, telepítse újra.

    Ennél az üzinél nem hajlandó tovább menni a bootolás. itt vége. :(

    A gépen sok olyan dolog van, amit nem szívesen törölnék le, ezért jó lenne ha meg tudnám valahogy oldani a javítást reinstall nélkül.

    Tud valaki valami tanácsod adni, hogy miképp járjak el, mit hogy csináljak?
  • bojti
    #19261
    Sziasztok !
    Szeretném megkérdezni , lehetséges-e a következő.
    Opera böngészőt használok .Azt szeretném , ha egy mp3-ra kattintok a neten , akkor a Windows Mediaplayer azonnal kezdje meg a lejátszást ( mint az explorerben ) és ne várja meg míg a dal betöltődik ..
    Ötletek ?
  • KAMIONOS KOGYO
    #19260
    (XP SP2)
  • KAMIONOS KOGYO
    #19259
    csá
    Tudna segíteni valaki?
    A probléma:Beszeretném állitani tesóm(Korlátozott fiók) számitógépezését.
    pl.:hétfőtől-péntekig: csak 14:00-tól jelentkezzen be,és csak 16:00-ig lehessen bent.
    Valaki pls
  • bigapó
    #19258
    akkor van esélyem, mert igaz, hogy csak 3000-es procim van, de 2Gb (dual)memóval és 8600GT-vel. kipróbálom, köszi:)
  • zolo
    #19257
    Ahlont 64 3800+ (2400 mhz, s939), 1gb ddr400, 7600Gs

    Vistával semmi gond, mai játékok is jól mennek, eddig csak az említett kettővel volt gond :(

    Crysis-hez: egy éve még 1,25gb ramom volt,úgy ment 1024x768-ban és a beállítások nagyrésze medium volt. De egy 256-os meghalt félig (ha berakom működik, de előbb-utóbb lefagyasztja random a gépet, ezért vettem ki), és így nemteljes a kép.
    Egyik osztálytárs (E2100 Pentium, 1gb ram, 8600Gt) is panaszkodik hogy rosszabbul fut mint az eredeti játék, ráadásul neki Xp-je van.

    Mégszarabbul optimalizált mint az eredeti. De adok neki még1 esélyt xp-n.
  • balcsi70
    #19256
    Na végül sikerült kicsomagoltam telepitettem ujrainditottam és megvan. THX THX THX.
  • lck
    #19255
    Mind a hármat és utána kicsomagolni.
  • lck
    #19254
    Régebben volt egy olyan verzióm is amit simán a C:-re kellett kicsomagolni. Aztán onnan telepítette magát. De ezt a verziót nem tudom.
    Esetleg próbáld meg ezt az exe fájlt rarral vagy totalcommanderrel kicsomagolni egy ideiglenes mappába és ott keresni valami setup vagy install exét ami telepíti.
  • balcsi70
    #19253
    A #19245 ös-be amit belinkeltél ott mind a 3-at le kell tölteni?
  • balcsi70
    #19252
    Kerestem egy ilyet és ide telepitettem C:\WINDOWS\mui ujrainditottam a gépet de nem lett magyar
  • balcsi70
    #19251
    ha rá kattintok akkor már akarja telepiteni csak kérdi a célmappát hogy hova.
  • balcsi70
    #19250
    hunmuipack.exe és egy földgömb ikonja van.
  • lck
    #19249
    Ez már maga a telepítő exe, esetleg zip vagy rar fájl ?
    Mert maga a telepítő nekem olyan hogy nem kér telepítési mappát, csak a telepítendő nyelvet kell kiválasztani.
  • balcsi70
    #19248
    na leszedtem és telepiteni szeretném kéri a célmappát.Mi legyen a cél mappa azon kivül hogy C:Windoes ???Mi a konkrét célmappa?hova kell ezt telepiteni?
  • lck
    #19247
    Nagyon sok fájlt másol sok helyre, így nem valószínű hogy az elég.
  • balcsi70
    #19246
    Most leszedem ezt amit belinkeltél de az azelöttit amit leszedtem és van benne egy LANGHU.SLD file miután kibontottam gondolom ezt kellene bemásolni valahova.De hova?
  • lck
    #19245
    http://depositfiles.com/files/7814860
    http://depositfiles.com/files/7815000
    http://depositfiles.com/files/7815014

    Elvileg ez SP3-as és benne van a magyar. Három részben van fenn. Kb. 210 mega. Én nem próbáltam
  • balcsi70
    #19244
    Nekem az is jó lenne ha valaki leszedné ezt amit én szedtem le,és kibontaná hogy egyáltalán mi a szart kel ebböl bemásolni és hova.Ezt is megköszönnném.
  • balcsi70
    #19243
    És nem tudod valahogy elküldeni? átküldeni? küldök egy pm-et.Kösszi csak ird meg hogy várja k vagy sem.
  • Orionk
    #19242
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem egy kérdésben.
    Előre is köszönöm szépen, ha segítetek.

    Windows xp-sp2 oprendszerem van. Miért van az, hogy a windows minden egyes particióra feltesz két rejtett fájlt? Konkrétabban: Minden egyes particion megtalálható egy Recycler(szemetes), és egy autorun.ini fájl.

    Az mp3 lejátszómat akartam az usb porton rátenni a gépre, és rögtön, amikor felismerte, hogy uj particio jelent meg(az mp3 lejátszó), akkor rögtön feltette erre is a fentebb emlitett két rejtett fájlt az mp3 számaim mellé.(ugyebár mp3 számok vannak az mp3 lejátszómon) Ez miért van?

    Köszi szépen
  • lck
    #19241
    ??? nem tudom - nekem egy telepítős van, ami automatikusan mindent bemásol a helyére.
  • balcsi70
    #19240
    Ezt töltöttem le az elöbb kicsomagoltam csak bajba vagyok mert rohadt szót nem értek angolul hogy a fájlt hova másolyam .
  • lck
    #19239
    Itt ezt találtam neked.
    De nem vagyok benne biztos hogy ez a jó. A fájlméret kb. rendben (~80mega), de eddig úgy tudtam hogy ez ingyen legálisan nem tölthető le.
  • balcsi70
    #19238
    Akkor megköszönöm. hol találom?
  • balcsi70
    #19237
    Találtam egy olyasmit a leirásába hogy van valami sld file hogy azt kell bemásolni na de hova?
  • Narxis
    #19236
    Magyar lesz egyből.
  • balcsi70
    #19235
    bocs ezt neked irtam.
  • balcsi70
    #19234
    De most ha at telepitem akkor már magyar lessz egyböl? Én most letöltöttem azt amit az elöbb belinkeltem ki is bontottam de a k.-va annya tudja hogy mit kell belöle telepiteni vagy bemásolni mert 6 millio fájlt adott és nem látok exe-t.