25353
Whistler - Windows XP
  • BenceYCE
    #19313
    Leírva egyszerűen hangzik, de ráhibáztál, f!ngom sincs, hogy hogyan kell :D Azért köszönöm szépen. Azt hittm, hogy van egyszerűbben járható út. Még 1X THX
  • kissgy1028
    #19312
    Hello! Nekem is volt már ehhez hasonló problémám. A munkahelyen a faxszerverrünk csak az IE-vel volt hajlandó megnyilni!
    Az volt számomra a legegyszerűbb megoldás, hogy írtam egy utasítássorozatot, hogy melyik alkalmazás nyissa meg a kívánt linket.
    Persze, ez csak akkor megodás számodra, ha értesz ilyesmihez.

    Üdv.!
  • Flamer
    #19311
    magyarul nem a first ide kábelen lévő?
  • Noodlee
    #19310
    Elvileg a második vinyód.
  • Flamer
    #19309
    Hiba történt az eszközön (\Device\Harddisk2\D) a lapozási művelet közben.


    honnan tudhatom meg hogy ez mejik eszköz?:o
  • BenceYCE
    #19308
    Kérdés: MSN-en ha megnyitom a mail-jeimet, akkor nem az alapértelmezett böngészőben nyitja, hanem IE-ben. Felül lehet ez bírálni?
  • BenceYCE
    #19307
    Van megoldás. Én is jártam így és van egy biztonsági rés az XP-n. Nekem akkor még flopp-val kellett a jelszóval védett felhasználói fiók alá belépnem a már új rendszeren. Na ekkor döntöttem úgy, hogy a hardveres "jelszó" a legjobb. A vinyóm nálam van. Más meg használja a sajátját.
  • lck
    #19306
    Nézd meg hogy a hálózati kapcsolatod tulajdonságaiba van e Netware ügyfél ( vagy mi a rák ) Azt távolítsd el. Utána már a felhasználói fiókok beállításánál a bejelentkezés módjánál már be lehet állítani a bejelentkező képernyőt.
  • olomhuszar
    #19305
    windows xp-n feltelepítettem valamelyik hálózati elemet, ami után a gép újraindult és már nem a grafikus bejelentkezési ablak jött be, hanem ahol meg kell and a evet és a jelszót külön inputmezőbe(olyan mint "sima" bejelentkezésnél a ctrl+alt+del).
    És azóta folyton ilyen. Meg nem lehet felhaszálót váltani sem, csak kijelentkezni. Nagyon zavaró probléma.

    Nézegettem a controluserpassword1-2 de egyikben sem jutottam előrébb.

    Régebben is volt ez a bajom, újraraktam az xp-t, jó lett, majd jött ez a hálózati elem, amit hiába távoltítottam el, úgymaradt minden.
    Kérlek segítsetek!
  • Higany
    #19304
    Hát a rendszer volt jelszóhoz kötve, de a mappa külön nem. Lck! Kösz a segítséget!
  • Noodlee
    #19303
    Akkor nem is volt titkosítva, csak simán jelszóval védve?
  • lck
    #19302
    Akkor lehet hogy ez is elég lesz neked.
  • Higany
    #19301
    Az a poén, hogy nem volt külön jelszóvédve a cucc, csak a win-be való bejelentkezéskor volt jelszó. De így meg nem tudok vele mit kezdeni, ha meg se tudom nyitni a mappát.
  • Noodlee
    #19300
    Kulcs nélkül nem fog menni, pláne nem DOS alatt.
    De majd a géniuszok is hátha tudnak mondani valami okosat.
  • Higany
    #19299
    Linux...?
  • Higany
    #19298
    És ha esetleg egy Linus alatt, vagy dos alatt?
  • Noodlee
    #19297
    Ha jól emlékszem, akkor a windows elég komoly szinten műveli a titkosítást. ha nincs meg a kulcsod, akkor nem nagyon fog menni a visszafejtés.
  • Zsolt01
    #19296
    Na, hogy eltűnt a helyi menümből a Küldés menüpont, megvan a megoldása.
    PC WORLD Segélyvonalba segített Spányik Balázs.

    A regedit-be megadta, hogy miket keressek és eltűntek onnan a cuccok.
    Csináltam egy reg fájlt, futtattam és visszajött a Küldés a helyi menübe
  • Zsolt01
    #19295
    Nem tudom mért van 2 belőle, leszedtem, eltűnt mind kettő, újra raktam visszajött mindkettő.
  • Higany
    #19294
    Hello mindenki!

    Egy nagyon fontos problémára keresnék most megoldást! kérlek segítsetek!
    Előző, widws xp-ben használtam azt a bizonyos titkosítást, ami elrejti, es v.hogy titkosítja azt a mappát a többi felhasználó elől, amit előtte megjelelőltem neki! Ezt egy másik particion használtam, mint a rendszer van!
    Sajnos ezt elfelejtettem, és nem oldottam fel ezt a titkosítást! Sajnos leformáztam a gépemet! De most már Nem tudom megnyitni azt a fájlt ami abban a mappában volt, amit titkosítottam!
    Hogyan tudnám kiiktatni ezt a titkosítást és hozzá férni a mappában lévő fájlokhoz?
    Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!

    Előre is köszi mindenkinek!
  • Laceee
    #19293
    lehet azért mert nincs több hely az ablakban :), 7-zip minek van 2x ?
  • zolo
    #19292
    Beszarás hogy így üresen (Firefox, MSN, Winamp, Tc offkorz) milyen gyors a gépem a Vista után :DDDD
  • Zsolt01
    #19291
    Hát Én ebből nem jöttem rá !

    Konkrétan a Küldés tűnt el, nem a küldésből hiányzik ...



    Ezt a Küldést, hogy lehetne vissza hozni ?

    SendTo mappa megvan és minden benne is van.
  • olomhuszar
    #19290
    üdv!
    A windows xp-n feltelepítettem valamelyik hálózati elemet, ami után a gép újraindult és már nem a grafikus bejelentkezési ablak jött be, hanem ahol meg kell and a evet és a jelszót külön inputmezőbe(olyan mint "sima" bejelentkezésnél a ctrl+alt+del).
    És azóta folyton ilyen. Meg nem lehet felhaszálót váltani sem, csak kijelentkezni. Nagyon zavaró probléma.

    Nézegettem a controluserpassword1-2 de egyikben sem jutottam előrébb.

    Régebben is volt ez a bajom, újraraktam az xp-t, jó lett, majd jött ez a hálózati elem, amit hiába távoltítottam el, úgymaradt minden.
    Kérlek segítsetek!
    (ui.: beírtam egy másik topikba is, de az már május óra nem frissült így jöttem ide)
  • bajusza
    #19289
    Tedd fel a gépedre a Microsoft Virtual PC-t, a VPC-re dobj fel egy XP-t, majd ezt a DX10-et. Így nem kell bajlódni a gép újratelepítésével.
  • Newfronter
    #19288
    Valaki ezt kipróbálná akinek van feláldozható rendszere?
    DX10 for XP
    Megnéztem nem vírusos, egy jól ismert fórumon nyitották ezt a topikot. Arra lennék kíváncsi hogy pl a Stalker Clear Sky-ban applikálható-e a DX10-es opció! Meglepődnék ha működne...
    Csak az próbálja ki aki ráér újrarakni XP-t!
    Kép mellé:

  • Cubemaniac
    #19287
    Hy all. Anno még Sp2nél jött elő nekem ez a hiba... Generic Host Process 32 hibát észlelt ezért leállt. Ezután van 60 mp-em h elmentsek mindent mi reseteli a gépet. Mi okozhatja ezt a hibát sp3-ban? Nem ADSL-em van. Kábeles netem van és routeren keresztül csatlakozok a nethez.
    Vki Help!
    Thx
  • etele34
    #19286
    Hali!
    Nekem ilyeneket jelezget az ESS, hogy megnyugtassalak. Legutoljára tegnap figyelmeztetett éppen arra, hogy egy program módosult blablabla és megpróbál kapcsolódni blabla a Generic Host Process meg svchost.exe meg megint blablabla. Nos tehát érthetőbben fogalmazva. Nálam az ESS tűzfala 'Interaktív szűrési módban' módban van és ezért mindenre figyelmeztet. A változásokra is. Tegnap frissített (programverziót is 3.5-ről 4.0-ra) az A-Squared Anti-Malware. Amint újra lett indítva a program azonnal jelzett az ESS a már előbb említett módon. Nincsen ebben semmi különös, hiszen ez a dolga.
  • Narxis
    #19285
    Akkor ne tiltsd, nem hiszem, hogy vírus vagy ilyesmi lenne. Az ESS nekem is visít ha valamilyen progit frissítek.
  • balcsi70
    #19284
    tök jo ez az olvasmány van mit tanulni belöle.
  • LoDMaSt
    #19283
    http://support.microsoft.com/kb/310270/hu
  • LoDMaSt
    #19282
    Létrehozol egy parancsikont, ami a filera mutat, és annak már lehet bill. parancsot adni.
  • LoDMaSt
    #19281
    Nem néztem végig, de ez a link a címe alapján lehet.
  • LoDMaSt
    #19280
    Itt az oldal közepe fele időkorlátos bejeletkezés címszó alatt.
  • balcsi70
    #19279
    Nem az enyém a gép de leirom:Windows frissitések után ujrainditotta a gépet és akkor jött fel ez az ablak.
  • Narxis
    #19278
    Mit csináltál amikor kiírta ezt? Telepítettél valamit? Neteztél? Ha semmi akkor inkább tiltsd DE lövésem sincs.
  • Narxis
    #19277
    Próbáld KMplayer-el.
  • balcsi70
    #19276
    Sziasztok.A C:/Windovs/sistem32/svchost.exe az mihez tartozik? Ezt kell engedélyezni vagy nem? Az ESS-i ezt irta ki:egy felgördülő ablakba a következő szöveg jelent meg: " Figyelmeztetés ! Alkalmazásmodosítás felismerése. A komunikáció folyamán a program a program változást észlelt az alkalmazásban C:/Windovs/sistem32/svchost.exc Lehetséges,hogy a tartalommodositását egy kártevő komunikációs kisérlet okozta. További tájékoztatásért kattincson ide. Javasolt müvelet: Tiltás Amennyiben tudomása szerint az alkalmazás nem modosult,javasoljuk,hogy tiltsa le a komunikációját. A komunikáció engedélyezése esetén az alkalmazáshoz definiált szabályok lépnek érvénybe. Kössz a választ.
  • zagar
    #19275
    Hy!

    Lehet-e xp-re valami vistás mozgó hátteret rakni? Ha igen hogy illetve hol találok ilyet?
  • T0tTi
    #19274
    Üdv mindenkinek. Egy kérdésem lenne. Feltettem a gépre egy buherált windowst ByteXp 3.5 a neve. A probléma ami fellépett: a midi fájloknak nincs hangja se winampban, sem pedig karaoke programban.vki tudna segíteni hogy mi lehet a probléma?Ja és azért van byteXp feltéve,mert 5Gb-s vinyó van a gépben. Aki tud segíteni annak előre is köszönöm.