25353
Whistler - Windows XP
  • Attila889
    #19593
    #19590-re valaki?PLEASE!
  • Narxis
    #19592
    Elvileg igen, gyakorlatilag hiányozhat 1-2 programnak onnan valami.
  • csonkaj87
    #19591
    Sziasztok!

    A temp mappából mindent lehet törölni? Beleértve minden típusú fájlt és mappát.
  • Attila889
    #19590
    segítség kéne....az tálcán egymás alá rendeződnek a megnyílt ablakok,nincsen felhúzva maxra a tálca...hogy tudom beállitani hogy egymás mellé tegye a megjelenitett ablakokat?PLEASE VALAKI!Fontos lenne :)
  • niiil
    #19589
    Sziasztok!

    Remélem tud valaki segíteni rajtam. A problémám az lenne, hogy nem tudok mappát úgy lekódolni hogy JELSZÓVAL védve legyen:(. Valaki tudna estleg segíteni? Ha xp-ben megoldható, légyszíves írjátok le, ha esetleg valami programmal oldható meg, az se baj, de légyszíves segítsetek!
  • goofy1984
    #19588
    Hello!

    Nem tudom volt-e már róla szó, de a következő problémával állok szemben:
    van egy gép, amiben van egy SATA-s vinyó. Az alaplapon nincs SATA csatlakozó, ezért egy SATA RAID kártyára van rákötve. Az lenne a gond, hogy nem látja a Win XP telepítő, pedi F6-al beadtam neki a drivert az elején.
    Van egy IDE vinyó benne, ami már a végét járja, az helyett lett belerakva a SATA vinyó. A régi (IDE) vinyóról még boot-ol, át is tudtam menteni az adatokat a SATA-sra, ott a driver telepítése után látta a vinyót.
    Van valakinek ötlete hogyan lehetne telepíteni?
  • BIZ0906
    #19587
    Találkozott már valaki ezzel?
    Mi az ami ezt okozhatja és mit kell csinálnom? Mi köze van a távvezérlésnek a lemezkezeléshez? :S
  • Tomicsek
    #19586
    link
  • Puhos
    #19585
    Everest, SIW.
  • DJ RX7
    #19584
    Sziasztok!
    Hol tudom megnézni, a beírt aktiválási kódot?
    Előre is kösz!
  • Demeter
    #19583
    Srácok tudnátok abban segíteni nekem, hogy mitől lehet az, hogy mostanában ezt a hibaüzenetet kapom: "Windows-Rendszerhiba IP-címütközés van a hálózaton működő másik rendszerrel". Két kép megy nálam egy PC illetve egy iMac. Routeren keresztül van megosztva a net de eddig nem volt semmi gond. Szerintetek mitől lehet ez?? Már kicsit igencsak idegesítő mert emiatt az én (PC) gépemen pl nem megy a net. Egy idő múlva visszaáll minden a régi kerékvágásba, de aztán kezdi előröl a hibaüzenetet.

    Szerintetek?????
  • GPx8
    #19582
    Sziasztok!
    Az Outlook Express-ben szeretném az automatikus tömörítést véglegesen kikapcsolni.
    Elvileg a registryben a "[HKEY_CURRENT_USER\Identities\{...}\Software\Microsoft\Outlook Express\5.0]"-nél a "Compact Check Count" kulcsot kéne piszkálni, de az csak egy számláló, hiába állítom 0-ra, attól még fog legközelebb is tömöríteni... Ötlet?
  • lck
    #19581
    Program lehet hogy létezik, de nem tudok róla. Viszont a BIOS-ok nagy része olyan hogy ott beállítható egy adott időpont az automatikus indításra. Az energiagazdálkodás rész körül szokott lenni.
  • LoDMaSt
    #19580
    http://winportal.net/?id=19
  • Sati84
    #19579
    Köszi!
    Megpróbálom akkor így!
  • xNoodlex
    #19578
    Nem vág teljesen ide a téma, de már sok hasznost választ kaptam itt úgy látom itt értenek is valamihez az emberek. (tisztelet kör lefutva)
    Szóval van nekem ugye egy AutoShutDown progim. Elindítom, beállítom, a gép kikapcsol időben. Na most nekem olyan program kellene, ami automatán BEkapcsolja a gépen beállított időpontban. Van ilyen egyáltalán, és ha igen, tud valaki egy valami hasznos linket hozzá?
  • Met
    #19577
    szedtem le az ati.com-ról, felraktam de azt írta, hogy nem kompatibilis a kártyával
  • Narxis
    #19576
    Frissíts drivert.
  • Met
    #19575
    jahh és sp2-es xp-ven nem volt ilyen gond, ugyan az a kártya és driver
  • Met
    #19574
    SP3-as xp, radeon 9600 Pro vga
    ha engedélyezve van a tv kimenet és elindítok egy más felbontáson futó alkalmazást, pl. asztal 1280x1024, játék 1024x768 akkor a játékból kilépve 1024x768 lesz az asztal maximális felbontása és nem is engedi feljebb venni, restart kell
    Erre nincs valami gyógyír? Ahogy olvasgattam másnak is van ilyen problémája de megoldás nincs
  • lck
    #19573
    Nem biztos - de ne törődj vele.
  • simonl #19572
    Köszönöm, biztos nem?:)
  • lck
    #19571
    Nem ellenőrzi az eredetiséget.
  • simonl #19570
    Sziasztok,

    SP3 -at honnan lehet letölteni ha virágbolti az XP -d ?
    Köszi
  • BenceYCE
    #19569
    Jobbklikk a mappára/megosztás és biztonság.
    A kapcsolatnál meg fájl és nyomtatómegosztás engedélyezése.
  • xNoodlex
    #19568
    Vagy leszeded az egészet, vagy le tudod külön a Video to MP3 Convertert is.
  • xNoodlex
    #19567
    EZZEL próbáld meg, ez tud mindent ami kell.
  • Sati84
    #19566
    Ja, google-lal nem sikerült megoldást találni a problémára. Esetleg valaki próbálja már ki nekem, hogy sikerül-e neki Vdubbal átkonvertálni vagy lementeni egy XviD-es videó hangját, és ha sikerül neki, mondja már meg nekem, nála mi van fenn! Köszi!
  • Sati84
    #19565
    Valaki mondja meg nekem, hogy létezik-e olyan, hogy XviD audio codec? Mert az XviD-es videók hangját semmilyen módszerrel nem tudom kimenteni, a VirtualDubtól értékelhetetlen szemetet kapok, a Vegassal nem tudom behúzni, csak a videó képét látja, a SoundForge pedig megnyithatatan fájlként dobja vissza az ilyen vidiket.

    Amikor VDubbal konvertálni akarok, akkor azt írja, hogy hiányzik az audiosávhoz a kodek. Pedig fent van az XviD kodek úgy egyébként. Most akkor van hozzá külön audio kodek is?
  • lck
    #19564
    Persze. Még átkonvertálni is lehet.
  • xNoodlex
    #19563
    Egy régebbi merevlemezt újra lehet formázni NTFS-el ha addig FAT32 volt?
  • slylecz13
    #19562
    Köszi mégegyszer a segítséget!

    Mostmár csatlakoztatva van mind a kettő, de nem nem látják egymás megosztott fájljait...

    Ilyenkor mi a teendő?
    Pedig egy munkacsoportba vannak, fájlmegosztás be van kapcsolva stb. stb.
  • balcsi70
    #19561
    Meg van bocsi. Kösszi.
  • balcsi70
    #19560
    Na jó de eddig a képig hogy jutok el Rar-on belül a fömenübe?
  • BenceYCE
    #19559
    Így...
  • balcsi70
    #19558
    Na ezt pl.próbáltam de nem jött össze.WinRar-on belül hogyan?mert nem találtam.Végül az offices az ugy jó csak gondoltam megpróbálom igy WinRar-ban is.
  • balcsi70
    #19557
    Köszönöm szépen.Ez igy müködik.
  • nbs86
    #19556
    pl office-ban, excel-nél
    mentés másként, akkor felugrik az ablakocska. Annak a felső sorában Eszközök - Beállítások és itt megadhatsz hozzá jelszót.
    word-ben meg ugyanígy, csak Eszközök - Biztonsági beállítások
  • BenceYCE
    #19555
    Ha azok akik hozzáférhetnek nem túl járatosak a pc-k körül, akkor egy rakás megoldás van. WinRAR?
  • balcsi70
    #19554
    Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy egy mappát hogy lehet úgy lekodolni Win.Xp-n belül hogy ha meg akarja nyitni valaki akkor kérje a kodot.?Telepitett programokat ismerek (pl.LockFolder).Tehát arra gondolok hogy mi van akkor ha nem tudsz telepiteni,mert nem te vagy a rendszergazda. de csináltál valamit mondjuk Office-ba és nem szeretnéd ha más hozzányulna.Kössz a választ.