25353
Whistler - Windows XP
  • nandorb
    #19633
    Jol megvagytok erre akkor nem is segitek=)
  • balcsi70
    #19632
    Azt raktam fel még tegnap és azzal töröltem azt a 8-filet amit irtam.Azon kivül nem találtam Avirára utaló fájl.De amint irtam a futo folyamatoknál mégis ott va.(leállitottam de attol függetlenül ki kéne onnan törölni) mit csinályak még? (rajta van az Unlocker).
  • Atika :o)
    #19631
    koszi
  • Tomicsek
    #19630
    ophcrack LiveCD
    erről bootolni, és kiírja.Link
  • Atika :o)
    #19629
    es azt hogyan?? De en nem akarom ujrarakni az xpt mert ahhoz nincs kedvem csak a kodot szeretnem megtudni mert nemenyem gep csak segiteni akarok valakinek.
  • BenceYCE
    #19628
    XP boot lemezt kell létre hozni.
  • Atika :o)
    #19627
    Sziasztok milyen programmal tudnam megnezni hogy mi az adminisztratori kod?? Van egy gep amihez nincs meg a belepesi xp belepesi kod tudom hogy letezik valami bootolos progi ami kirja vagy kiiktassa csak sajnos nemtudom mi a neve valaki tudna segiteni?? Koszi
  • BenceYCE
    #19626
    Rakd át másik vinyóra ha van. Másik partíció nem elég. Másik fizikai vinyóra tedd. Ha van 3-4 gb memóriád akkor le is kapcsolhatod.
  • BenceYCE
    #19625
    Kijavítanám a 4GB vs XP problémát.
    Nem az xp nem kezeli, hanem a 32 bites xp és a 32 bites vista.
    Van még 64 bites rendszer is, de átgondolandó a váltás.
  • xNoodlex
    #19624
    Ezt nem lehet valahogy kisebbre állítani? Összesen 10 GB-os a rendszer partícióm és a WINDOWS mappa meg az már magában 7 GB. 1,8GB szabad a 10-ből vagy elég ennyi szabad hely a rendszer meghajtóján? Bár az is furcsa hogy 1GB pl nem tudom hova tűntetett a gépről mert kijelöltem mindent a meghajtón rejtett fájlokkal együtt és az 1GB-al kevesebb mint amennyit foglaltnak ír...
  • Met
    #19623
    az a lapozó file amit a virtuális memória hoz létre
  • xNoodlex
    #19622
    A rendszer partíción lévő pagefile.sys az milyen fájl csak mert 1,9 GB egy maga...
  • etele34
    #19621
    Tedd fel ezt. Unlocker
  • Narxis
    #19620
    Sok programot, folyamatot kell leállítania.
  • balcsi70
    #19619
    Sziasztok.van még egy olyan gubi a gépen hogy letöröltem az Avirát mindenhonnan,de még a inditó folyamatokban még mindig ott van az exe.-je.Hogy a csudában lehet azt onan kiszedni?kösszi a választ.
  • xNoodlex
    #19618
    Nem tudja valaki mitől van, hogy számítógépet kikapcsolom, beállítások mentése stb. lemegy és a: "A Windows leáll..."-nál vagy 1 percig megáll és látszik, hogy semmit nem dolgozik csak mintha várna valamire... aztán gond nékül tovább.
  • Puhos
    #19617
  • Zsolt01
    #19616
    Igen, miután írtam, láttam, hogy te is ....
    Amikor elkezdtem írni akkor még nem volt válasz rá, csak félbehagytam az írást, dolgom akadt és mire befejeztem Te már írtál.
  • Narxis
    #19615
  • Puhos
    #19614
    Te én is ezt írtam!
  • Zsolt01
    #19613
    Xp összesen 4 giga, de ebbe benne minden memória, pl. videokártya memória is !

    Tehát Xp -nél 4 giga ramot nem tudsz használni.
  • Puhos
    #19612
    Hi!

    Mivel gondolom, hogy Xp-d van, ezért ennyit tud kezelni. Ugyanis az Xp csak összesen 4 gb ramot tud kezelni, melyben benne vannak az egyéb hardverek.
  • jaki88
    #19611
    Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy vettem a gépembe 2 gb ramot kingstont, már volt benne kettő kingmax 1gb-s. Az alaplap 8gb-ig bővíthető, most van benne 4 elvileg, de csak 3,25-öt lát. Ez miért van, tudja hogy 4 van benne csak rossul jelzi ki, vagy mi lehet a gond? Előre is köszi.
  • Dj Faustus #19610
    1. Nem a TCP/IP kapcsolatok számát, csak a TCP kapcsolatokét.
    2. Start menü/Futtatásba: regedit
    Bővebben
  • Met
    #19609
    Milyen progival lehet a TCP/IP kapcsolatok maximális számát megnövelni?
    Régen valamivel megoldottam de most nem találom :S
  • Attila889
    #19608
    őőő kérhetek egy kis segítséget?
    Betudjátok tenni nekem ide azt a progit amivel az XP témáját tudom megváltoztatni?PLEASE NAGYON FONTOS!
    Meg egy olyan odlalt ahonnan letudok szedni skineket :)
  • lck
    #19607
    Esetleg próbálj meg jelszót beállítani a felhasználói fióknak és úgy próbáld meg az ütemezést. ( Ha a jelszó miatt zavar hogy nem automatikus a bejelentkezés, az is megoldható pl. a Tweakui progival. )
  • xNoodlex
    #19606
    Ez az ütemező is jó lenne automata kikapcsoláshoz, mert tettem az asztalra egy leállító parancsikont EZZEL a módszerrel és elég lenne csak beállítani, hogy az ütemező lefutassa, de mikor beállítom és befejezést nyomok vissza ad egy üzenetet:
    --------------------------------------------------------
    Az új feladat létrehozása sikerült, de a fiókinformációt nem lehet beállítani, ezért a feladat esetleg nem fog futni.
    0x80070005: A hozzáférés megtagadva
    --------------------------------------------------------
    Egy felhasználó van csak a gépen és az is rendszergazda szóval nem értem mi a baja.
  • BenceYCE
    #19605
    Ment a PM
  • BenceYCE
    #19604
    Hogyan?
  • xNoodlex
    #19603
    Köszi!
    XP-s automata időben kikapcsol van valahol?
  • Attila889
    #19602
    már megvan,köszönöm :D
  • lck
    #19601
    Vezérlőpult > Ütemezett feladatok
  • xNoodlex
    #19600
    Van valami program vagy beépített XP lehetőség ami mindig egy adott időben elindít egy fájlt vagy parancsikont?
  • Narxis
    #19599
    Ja ilyen nekem is volt, kikapcsoltam a tálca zárolást és egy szaggatott vonalat kellett húzni rajta, asszem az a gyorsindító ikonokat választja el a tálca többi részétől. Szerintem ki van húzva majdnem az óráig és azért rakja egymás alá.
  • budaizs
    #19598
    Sziasztok :-)

    A problémám az, hogy az XP Pro SP3-as gépen van két felhasználó, az egyik rendszergazdai jogokkal, a másik korlátozott. Telepíteni csak a rendszergazdai joggal bíró felhasználó tud. A gondom az, hogy az általa feltelepített programok a korlátozott fiókban nem indulnak. Semmilyen üzenetet nem ad, csak egyszerűen nem indul. Próbáltam már a regeditben a jogosultságoknál teljes hozzáférést adni a szóban forgó programokhoz, de így sem működik.
    Megköszönném, ha tudnátok valamit javasolni a problémám megoldására. Mindenképpen korlátozott fiók kell, hogy legyen az egyik.
  • Attila889
    #19597
    Itt van,ezt kérem úgy hogy egymás mellett legyenek a megnyitott ablakok,és ne egymás alá pakolja :S
  • goofy1984
    #19596
    Megoldódott a probléma.
  • Libero70
    #19595
    Sziasztok!

    Egy érdekes problémával találtam magam szemben, remélem tudtok segíteni a megoldásban.

    Friss XP Pro integrált SP3 feltelepítése után (a rendszer up-to-date), miután létrehozok egy korlátozott felhasználót, a korlátozott felhasználó bejelentkezésekor az explorer.exe hibaüzenettel leáll, és később sem lehet elindítani. A fiókba be lehet lépni, de nincs asztal, start menü, stb. Csak akkor indul el az explorer.exe, ha a felhasználó rendszergazda jogosultsággal rendelkezik.

    Valami ötlet?

    Köszönettel: Libero70
  • Narxis
    #19594
    Nem vágom, csinálj képet róla.