25353
Whistler - Windows XP
  • BenceYCE
    #19753
    Beállítások...
  • solo
    #19752
    Bakker, ez el is kerülte a figyelmem: O
    Köszi a helpet.Majd Írok, hogy jólett e vagy nem..
    Sose wa..zolok, ha próbálok akkor se jönössze semmi XD
  • xNoodlex
    #19751
    2GB-nál nagyobbat csak képfájlként tudsz kiírni. Nem tudom melyik NERO-t használod, nálam a Backupnál van a Burn Image to Disc, azt keresd.
  • solo
    #19750
    Hello, miért nem tudok 2 gigánál nagyobb iso file-t kiÍrni nero-val?
  • kareese
    #19749
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám és sajna nem volt időm átnyálazni az egész fórumot esetleges megoldás után.
    "Ezzel a távoli számítógéppel jelenleg több kapcsolat nem létesíthető, mivel már létrejött annyi kapcsolat, amennyit az fogadni tud."
    ezzel a problémával szembesültem mikor kapcsolódni akartam a munkahelyi "szerver" géphez. (halózati meghajtóként van minden géphez hozzákapcsolva, és a szerverrel együtt 10 gép van nálunk.)
    Tudtok vmi megoldást erre az esetre? Hol és hogyen lehet módosítani a felhasználók számát? a gépeken sp3-mas xp fut.
  • Zozo76
    #19748
    Koszonom a segitseget. Azt meg nemtom hogy mukodik-e mar jol a gep, de az elso program amit ajanlottal talalt egy TROJAN.GENERIC nevu akarmit amit le is szedett. ;)
  • daxan
    #19747
    innen
  • nandorb
    #19746
    honnet toltotted le?
  • daxan
    #19745
    Sziasztok! Töltöttem le egy vista-s témát XP-re. Hogyan kell telepíteni?
    Van egy .msstyles kiterjesztésű fájl, 2 mappa, az egyikben betűtípusok, a másikon belül 2 mappa: Basic, NormalColor-ezekben dll fájlok vannak. Tudtok segíteni?
  • kl24h
    #19744
    Az XP-n ezen funkciok tokeletesek, ahogy beallitod ugy mukodik. Nalad valoszinuleg valami nem koser (virus, spyware, vagy regiszter bejegyzes...). Futtass le egy Spyware Doctor Starter-t es azutan egy Malwarebytes Anti-Malware. Ezek utan helyre kell jojon.
  • Zozo76
    #19743
    Sziasztok!

    Az XP mar az oruletbe kerget azzal a hulyesegevel hogy teljesen rapszodikusan mukodik benne a kepernyovedo es az energiatakarekossag. Van hogy az istennek sem kapcsol be a kepernyovedo vagy a monitor kikapcsolasa. Eleve ez egy laptop ugyhogy nem artana ha magara hagyom hogy kinyomja a kijelzot. Ennyire instabil ezen funkciojuk vagy mi van. Be van allitva 3 perc a kepernyovedonek es 10 perc a kijelzonek hogy kikapcsoljon. Elmentem valahova, jovok haza, erre ugyanugy megy minden...

    :(
  • T0NI
    #19742
    üdv mindenkinek!

    A kérdésem a következő:
    A gépemben van két HDD, és azt szeretném, hogy mindkettőre legyen egy-egy windows telepítve, melyek közül bootoláskor én választom ki amelyikre éppen szükségem van.
    Boot managelést milyen programmal tudom megoldani? Esetleges buktatókra is hívjátok fel a figyelmem
    köszönöm!
  • me and a monkey
    #19741
    Próbálkozz ezekkel:

    Outlook Express

    MailStore Home

  • Met
    #19740
    Kicsit off.

    Át akarok állni outlok express-ről a 2003-asra, az expresszben elmentettem a leveleket, a 2003-asban importáltam aminek az lett a következménye, hogy kb 100 mega szabad hely maradt a vinyón (rengeteg céges mail).
    Nem lehet megoldani valahogy gyorsabban? Egyik könyvtárból átmásolni a másikba vagy valami?
    Egyáltalán hol tárolja az expresz a maileket és hol a 2003?
  • Narxis
    #19739
    Szivesen. :)
  • air12
    #19738
    Köszi, jó lett!:)
  • Narxis
    #19737
    Nem tom, már rég használtam Nero 8-at. Ha magyar nyelvű akkor képfájl-t keress ha angol akkor Disc Image. Utána azt fogja kérni, hogy tallózd be az .iso fájlt és aztán írhatod is.
  • air12
    #19736
    Ahaa..
    Nero 8-ban ezt hol tudom beállítani?:)
  • Narxis
    #19735
    Ez a baj, ha iso formátumban van akkor képfájlként vagy disc image-ként kell kiírni.
  • air12
    #19734
    Sima adatként
  • Narxis
    #19733
    Képfájlként írtad ki? Vagy sim adat cd-ként?
  • air12
    #19732
    Ja, az is be volt állítva.
  • hano2
    #19731
    Kedves RocketAndrew!Nem kérdezek fórumban senmmit csak ídőtöltésből.Ha neked is "eltünik" 800 MB a C-ről, vagy belassul a winfos, gondolom nem ilyen választ várnál a kérdéseidre.(Nem kell válaszolnod, gondolom nem is tudnál érdemben.)
  • bajusza
    #19730
    nLite nevű progival lehet SP3-as Windows telepítőt kreálni. Nagyon jó program, az SP2-es telepítőt is ezzel csináltam meg.
  • Met
    #19729
    bios-ban át lett állítva a boot sorrend? hogy az optikaival kezdje?
  • air12
    #19728
    Amiket letöltöttem abba bele volt integrálva...
  • Narxis
    #19727
    Lol, az SP3 csak egy javítócsomag, ha letöltöd ne írd ki csak indítsd el vagy integráld a telepítőlemezbe de akkor új bootimage kell és Neroval képfájlt csinálni belőle és úgy kiírni.
  • air12
    #19726
    Hi!
    Az miért van, h akárhány SP3-at leszedtem, kiírtam, és egyik CD-ről sem boot-ol?
  • RoCkEtAnDrEw
    #19725
    az jóóelső olvasásra azt írtam volna h de nagy problémáid vannakde végülis sztem ez még a "mit vársz windows" kategóriába XD
  • hano2
    #19724
    Sziasztok!Két kérdésem lenne:A WinWP töredezetségmentesítő a futtatás végén azt írja ki "A töredezettségmentesítés befejeződött: (C:)
    Néhány fájlt nem lehetett töredezettségmentesíteni a köteten.
    A fájlok listáját a töredezettségmentesítési jelentésben találja."
    De fájlt nem ír.
    Más:A Win Feladatkezelőben az Alkalmazásoknál (egy ideje) állandóan fut a Quick Launch.Nem tudom leállítani,a Program bezárására azt írja:A rendszer nem tudja bezárni a programot, mert az felhasználói beavatkozásra vár.
    Ha van ötlet,írjatok.Köszi
  • Grove4
    #19723
    nem egy játék orosz relaseű volt,de volt rajta angol nyelv is csak furmányos módon kellet hozzájutni,ez sikerült,de most meg látom,hogy a filmfeliratokkal van az a bizonyos probléma!
  • balcsi70
    #19722
    Te most a filmfelieratot irtad át oroszrol angolra? és mi van az ékezetes betükkel?
  • Grove4
    #19721
    Sziasztok,az lenne a problémám,hogy szarakodtam azzal,hogy az orosz verziós falloutot hogyan tudnám angolra megcsinálni,ez sikerült is(babrálással,valami Micrsosft Applocale programmal,meg egyéb hülyeségek),de most a filmfeliratoknál az ékezetes betűk helyén értelmetlen karakterek vannak,próbáltam rajta valamit javítani a vezérlőpult területi beállításainál,de nem sikerült és szerintem még jobban összekuszálódott,az írással nincs semmi probléma,csak a jegyzettömbös filmfeliratokkal!Valaki segítsen léci!
  • pajti
    #19720
    köszi:)
  • tigerbácsi
    #19719
    19703 as hozzászólásom alapján meg tod csinálni! a licensz kódot újra beadod neki! :-)

    viszont!!!! a frissítéseknél vedd ki a pipát az eredetiség viszgálatos dolgot! :-)
  • pajti
    #19718
    Frissítette magát xp és most lecsekkolta hogy nem eredeti.Fekete lett az asztal meg a jobb alsó sarokban ott a szöveg hogy: blablabla nem felelt meg az érvényesítési eljáráson...
    Kérdésem! : Lehet ez ellen vmit tenni, illetve ez befolyásolja a programok működését? Pl. merjek lemezt írni?
  • BenceYCE
    #19717
    A-Squared free-vel és egy jó víruskereső programmal barátom.
  • BenceYCE
    #19716
    Az XP telepítő CD-jét integráld az SP2-vel. Majd az így kapott telepítő CD-vel telepítsd újra a gépet. Csak simán az SP2-t ne telepítsd fel, mert az az SP1-et könnyen haza vágja. Akkoriban volt ebből elég szívás. SP2 vagy SP3-mal integrált XP-t találsz bőven a neten és akkor nem kell neked bajlódni az integrálással.
  • etele34
    #19715
    Na ez nekem is előjött. Az előbb fejeztem (volna) be a frissítések telepítését, de ugyan ilyen hibaüzeneteket dobál fel a Windows. Én ezt a leírást találtam erről a hibajelenségről, de megmondom őszintén, hogy nem igazán értem mit kell csinálni és nem is merek belepiszkálni. Inkább így marad.
  • Möbiusz
    #19714
    Hí a bánatosba. Valamiért nem tud feltelepülni a maiból két frissítés. Ötlet erre?
    Eddig mindig sikerrel jártam, sosem volt ilyen problémám és jogtiszta a Windows is.
    Ez van a gépemen. Katt ide.