25353
Whistler - Windows XP
  • LoDMaSt
    #19793
    x64 a 64 bites, az x86 meg a 32.
  • xNoodlex
    #19792
    Letöltöttem egy drivert és két teleptő van 3 mappában egy XP x64 meg egy XP x86. Ezek mik? Gondolom nem 64 meg 86 bites xp. Nekem 32 bites van, most akkro melyiket teleptsem?
  • examinee
    #19791
    Köszönöm!
  • BenceYCE
    #19790
    C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\

    De a Fiókbeállítások/Adatfájlok fülön ki is írja :)
  • xNoodlex
    #19789
    Itt olvashatsz róla.
  • xNoodlex
    #19788
    Ebből kb 3 GB-ot fog látni a 32 bites XP-d
  • xNoodlex
    #19787
    32 bites XP 4 GB-ot, 64 bites 128 GB-ot kezel
  • examinee
    #19786
    Jó lett már köszi!

    Most az lenne a kérdésem hogy az outlookba amik beérkeztek üzenetek vagy az kimenők is hol találom meg? Tehát le akarom menteni a régi gépről majd az uj rendszerbe visszatenni. hm? Nem expressz sima outlook.
  • BenceYCE
    #19785
    A meghajtó betűjelét tudod módosítani.
    Egyébként próbáld meg partíciókat újra kijelölni, aztán formázni.
    Ha így sem megy, próbáld ki másik gépben.
  • LoDMaSt
    #19784
    Naszóval:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1213643335
  • LoDMaSt
    #19783
    De 3 gb ig sztem mennie kell :)
  • kissadamvikt
    #19782
    ok köszi
  • LoDMaSt
    #19781
    nem.
  • kissadamvikt
    #19780
    cs!

    32bites xp ugye csak 2.2gb memóriáig bírja ramot. meg lehet-e valahogy oldani azt hogy mind a 4gb memóriámat felismerje a 32bites xp úgy hogy ne keljen 64bites xp-t szereznem.
  • examinee
    #19779
    Azt irja hogy 0 ID 0 Bus 0 atapi. Ez nemtom jó-e vagy sem. -Particiós menübe irja.

    Jah meg annyi hogy 2 particiót csinálok és az első a C második meg E lesz valamiért...
  • examinee
    #19778
    Abban hogy full uj. formázatlan. Ugyanugy ata-s bár ugye legfejlettem széria. 8 cash meg gondolom nagyobb az rpm. Kb ennyit tudok felsorolni:)
  • BenceYCE
    #19777
    A win bejáratott már?
    A többi hw a régi?
    A winyó miben különbözik a régitől?
  • examinee
    #19776
    Dehát uj:) jó attol még lehet de nmhiszem hogy ez a gond.
  • Narxis
    #19775
    Sérült a wincseszter.
  • examinee
    #19774
    Na ismét egy kis probléma.
    Win ujratelepités uj wincsivel.
    Formázás végén kiirja 100%-nál hogy nemtdta megformázni nézzem meg nem sérült-e a wincseszter.
    Ezt miért csinálhatja?
  • balcsi70
    #19773
    Na és sikerült végül? Még ilyet se láttam.
  • Zozo76
    #19772
    Van fennt XUBUNTU, hetvegen meglesem azzal kikapcsol-e... :)
  • Zozo76
    #19771
    De most este meg siman, mindig kikapcsolt. Nem is csinaltam meg semmi rendszerkarbantartast meg. Mondom tok rapszodikus, egyszeruen nemtudom miert ennyire instabil.
  • RoCkEtAnDrEw
    #19770
    akkor volt 1 trójaid + van 1 szarakodó windowsodabsolute uninstallerrel regclean, ccleaner is mehet, windows lemezkarbantartó, újraindítás, leellenőrződ a beállításokat és ha utána se müxik akkor még újrarakhatod a windowst. ha azután se megy akor nem szoftveres és nem is fog kikapcsolni.
  • Zozo76
    #19769
    Na most megint... :(
    Ejszakas voltam, reggel laptopon torrent elindit, en meg lefekudtem alukalni. Delutan ebredek fel, latom meg felallomba hogy a kepernyovedo ugyan megy (mar ez is valami) de a kepernyo baszott kikapcsolni. Ellenorzom a beallitast az enerigagazdalkodasnal, 10 perc mulva kikapcsol mint akkus mind halozati uzemmod alatt. Namost kb 7 orat aludtam, az alatt nem birt kikapcsolni.

  • xNoodlex
    #19768
    Vegyél kártyaolvasót...
    De egyébként nekem is volt ilyesmi régebben csak pendrive-al, hogy a gép többet látott mint amennyi és nem is működött. Rögtön visszavittem és garival kicserélték.
    Ha most vetted és garis akkor vidd vissza sztem.
  • examinee
    #19767
    MEgvan már. Le lehetett szedni egy progit ami boot lemezt csinál igy felismeri majd a cd rmot és mehet a jöhet.
  • temes69
    #19766
    sziasztok!

    2gigás sdkártyát meg lehet valahogy formázni xp alól? mert nekem 3.78gigásnak látja és nem csinál vele semmit....
  • Narxis
    #19765
    Akkor passzolom. :(
  • examinee
    #19764
    Figyi, megy a cd dvd meghajtó rendesen csak bios nem ismeri sztem fel, vagy nem lehet állitani.
  • Narxis
    #19763
    Akkor ellenőrizd a gépedben a csatlakozásokat.
  • examinee
    #19762
    Tudom hogy kell telepiteni, nem azzal van a gondom. Hanem nem lehet a CD romot kiválasztani:) CSak a HDD vagy a floppy van:(
    SATA driver? kb 7 éves alaplap nemhiszem hogy SATA-s:) Márha erre gondoltál.
  • balcsi70
    #19761
    Odáig be tudsz jutni hogy kiválaszd hogy cd-röl bootoljon? És akkor utána mit ír ki?Vagy nem jó a cd, vagy mégsem a cd van beállítva bootra. Induláskor hozd elő a boot menüt (általában F12, vagy F10, F9), és onnan válaszd ki, hogy a cd-ről boot-oljon.
  • Narxis
    #19760
    SATA driver miatt kell a floppy, ez nincs benne alapból a Windows telepítőlemezében. Tölts le egy olyat amiben benne van, én carlosca féle XP-t ajánlom.
  • examinee
    #19759
    Sziasztok!

    Abba szeretném a segítségetek kérni hogy a gép biosa nem enged cd-ről bootolni, és ujra kéne tennem rajta a rendszert. Ugy emlékszem még anno 3-4 éve elvittük valahova hogy tegye ujra, és asszem floppival bootoltatott. Ezt én megtudom csinálni? mi kell hozzá illetve mit tegyek? Flopi ad utasítást a boot után a gépnek hogy keresse a cd-n az adaokat vagy mi?
  • Narxis
    #19758
    Start menü--->Minden program--->Windows/Microsoft update
  • Vardar
    #19757
    Na én ezt az 1 percet nem csináltam meg még sose.:D
  • lck
    #19756
    Az internet kapcsolat beállításait nem értem. Maga a kapcsolat adatai ? Mert az 1 perc, csak tudd a felhasználónevet, jelszót, DNS-t (ha van). Ezt asszem nem lehet menteni.

    Tapasztalataim szerint a játékok 95 %-a elindul, úgy ha nincs meg a registry bejegyzés. Ezt onnan veszem hogy nekem a nagy játékok a D:-n vannak, és már számtalanszor raktam új windowst a C:-re. Csak a játékok parancsikonját kellett ujra kirakni. A mentések és beállítások persze gyakrabban elveszhetnek, de kis utánjárással megnézhető hogy ezek ezek hol vannak, és onnan is kimenthetők.
    ( Program saját mappája vagy Dokumentumok v. Documents and Settings v. Registry )
  • Vardar
    #19755
    Sziasztok!
    Újratelepítés előtt állok és 2 kérdésem lenne. Letudom menteni valahogyan az internet kapcsolat beállításait anélkül, hogy mindent a 0-ról kelljen beállítani? Ilyen kivágás, elrakás valahova, újratelepítés, beillesztés a régi helyre, sima felcsatlakozásra gondoltam. Ez megvalósítható?
    Ha egy telepített program registry-je törlődik akkor a program nem használható. Ugye?(Játék lenne)
  • nesto
    #19754
    Heló! Hotfix-ek terén merre kell keresgélnem, ha P3as irodai gépre akarok telepíteni? SP3-as xp van rajta