25353
Whistler - Windows XP
  • examinee
    #19833
    Ki kelett huzni a modemet kb 20 percre. Valki elvitte az ip-m és már jó is mind a két gépen!
  • niiil
    #19832
    Hi, valaki tudna segíteni, hogy birom megnézni hogy egy fájl mikor lett utoljára MEGNYITVA? köszi előre is bb
  • Jhonny013
    #19831
    köszönöm kipróbálom
  • BenceYCE
    #19830
    A ghost-ot használtam még anno fat32-nél én is. Csinál az O&O is vmi erre való kütyüt.
  • BenceYCE
    #19829
    Most, hogy mondod, tényleg csak a sata-snál csinálja.
  • Zsolt01
    #19828
    Bocs elírtam, nekem így volt leírva.
    Gogle rákerestem és ...
    Ghost, Norton Ghost
  • Jhonny013
    #19827
    Ez egy program neve? mert google csak a fílmet hozta ki
  • Zsolt01
    #19826
    Tippelek:

    Gosth !
  • Jhonny013
    #19825
    Sziasztok

    Azt szeretném megkérdezni, hogy meglehet e csinálni, hogy egy komplett xp - ét minden beállításával együtt áthelyezzek egy másik partícióra úgy, hogy megmaradjon minden beállítása?
  • Zsolt01
    #19824
    Sata HDD ?
  • BenceYCE
    #19823
    Tudja vki, hogy miért van az, hogy egyik gépben rendes vinyóként látja az egyik vinyómat, a másik gépben meg kirakja a Hardver biztonságos eltávolítása ikont, mintha pendrive lenne?
  • BenceYCE
    #19822
    Ne csak vírusokra keress. Spyware-ek Adware-ek trójaiak, mind fincsásak.
  • BenceYCE
    #19821
    Lehet azt állítottad be aktív partíciónak
  • vasko22
    #19820
    Sziasztok!
    Lenne egy érdekes kérdésem. Nemrégiben újra tettem xp-t, ám de, csak azt nem értem, hogy tette egy másik meghajtóra boot.ini-t, amikor azon soha nem volt rendszer, eddigi újratelepítéseknél mindig oda került a boot.ini, ahova a rendszert telepítettem. Most meg ugye nem formázhatom azt a meghajtót, mert xp össze"fossa"magát.
  • Narxis
    #19819
    De mennek, csak odaírják a biztonság kedvéért, hogy érdemes felrakni a legújabb Service Packot.
  • nandorb
    #19818
    de az uj jatekok mar nem mennek SP2-vel igy megis az SP3-as az ajanlott
  • Narxis
    #19817
    A telepítőbe integrált jobb, de persze lehet SP2-re is rakni.
  • bigapó
    #19816
    Az SP3 csak gyűjteménye a már kiadott frissítéseknek, persze egy-két plusszal. részletek szintén a microsoft oldalon.
  • Japep
    #19815
    Köszi. :)

    És csak simán felteszem? Nem lassul emiatt, hogy SP2-re?
  • LoDMaSt
    #19814
    Lehet nyugodtan SP2 re.
  • LoDMaSt
    #19813
    http://www.microsoft.com/hun/windowsxp/home/osszehasonlitas2.mspx
  • Japep
    #19812
    És még egy kérdés...sokban különbözik a Home és a Professional? Melyik a jobb?
  • Japep
    #19811
    Ezt most lehet, hogy hülye kérdés lesz.

    Az SP3-at fel lehet külön telepíteni (pl SP2-re), vagy úgy kell, hogy leformázott HDD-re WinXP SP3 CD-ről?
    :)
  • examinee
    #19810
    Na, most már 2 gépen is azt csinálja hogy a tálcát szürkévé teszi, és elmegy anet. Visszase tudom hozni csak egy restarttal. egyik gépet 2 napja tettem ujra a másik 3/4 éves.
    Ha nincs bedugva a net akkor nincs gond.
    Irt ki svchost hibát a 3/4-edesen de már azt sem irja.
    Mi lehet ez?
  • nandorb
    #19809
    win ujrainstall-al megoldod
  • tigerbácsi
    #19808
    már a könyvtárak sincsenek meg! :-) de nincs rá szükségem mert pöpecül működik a gép anélkül is! :-) de köszy! :-)
  • tigerbácsi
    #19807
    ekkolákko!

    vírust nem találtam! átnéztem rengeteg progival a gépet! :-) szóval letiltottam! :-)

    köszy szépen! :-)
  • atenza
    #19806
    Lehet a normál sp3-as Xp-t pendrive-ról telepíteni?
  • gsg16
    #19805
    még annyit,se a videókártya,sem a proci,sosem volt húzva,és most sincs.
  • gsg16
    #19804
    Üdv Mindenkinek!
    nemtudom hogy jó helyte írok-e,de hátha.win XPsp2-es van a gépemen,és kb 1 hete azt csinálja,hogy játék közben egyszerűen kilép a játékból,az asztalra,és be is zárja az adott programot.függetlenűl attól,mivel játszok.filmet nézni,különböz felhasználói programokat lehet használni,de a játékokból 2-3 perc után kilép,és bezárja.mi lehet a gond?előre is köszönöm a választ!
  • kissadamvikt
    #19803
    szasztok!

    miért van az nálam, hogy egy témát telepítek a gépre, és azt akarom beállítani akkor a hátteret és az ikonokat beállítja az új téma ikonjaira, de a tálcát és az ablakokat klasszikus xp témára teszi át??? ez miért van nálam, sőt a többi, itthoni gépeknél is ezt csinálja...
  • examinee
    #19802
    Az svchost hibát észlele ezért leállt.
    Elmegy anet meg nemtudok semmit megnyitni. Hogy lehet orvosolni?
    3/4 éves operációs rendszer XP. Eddig ilyet nem csinált. Most egyre gyakrabban.
  • xNoodlex
    #19801
    Köszi, jó kis program.
  • LeventeV
    #19800
    Nekem xp alatt kek halal van az ati driver miatt. Vki tudna segiteni ebben?
  • BenceYCE
    #19799
    Nero, Alcohol, stb.
  • RoCkEtAnDrEw
    #19798
    ImgBurn
  • xNoodlex
    #19797
    Milyen programmal tudok DVD képfájlt készíteni?
  • xNoodlex
    #19796
    Szerintem próbáld, hogy bemásolod azt a dll-t oda ahol nem találja.
    Itt van a fájl.
  • RoCkEtAnDrEw
    #19795
    Ez a mywebsearch vagy valami...ismerős nekem, volt egyszer egy ilyesmi vírusom, valami jó kis trójai. Keress vírust valami jófélével (Norton Antivirus vgay Kaspersky). Ha nem talál semmit, írd be futtatásba hogy "msconfig" és az automatikus indítás fülön szedd ki a pipát ez mellől.
  • tigerbácsi
    #19794
    Sziasztok!

    ez a hibám van, de nem tok ellene tenni!minden indítóskor ez van! :-(
    tudtok segíteni? köszi!

    [IMG][/IMG]