25353
Whistler - Windows XP
  • LoDMaSt
    #19913
    Itt írnak több mo.-t de most reggel nemtom végigolvasni, meejik a legjobb/működő, próba szerencse :)

    http://www.mp3portal.hu/viewtopic.php?f=74&t=8863
  • Zsolt01
    #19912
    Asszem 30 nap után is lehet még aktiválni.
    (még nem jártam így, de másnál már letiltotta a hátteret és akkor is még meglehetett oldani,amit küldtem neki)
  • mcwolf
    #19911
    Sziasztok!
    Az 30 napos aktiválás lejárta után mi fog történni? Be lehet még aktiválni,vagy végleg lezárja az oprendszert?
    THX
  • Narxis
    #19910
    Home Premium, de Home Basic se rossz ha minden feladatra nem windows-os programot használsz.
  • harlond
    #19909
    nem tartom figyelemel a vista fejlődését igy azt szeretném megkérdeni, melyik versio a legkidolgozottabb/felhasználóbarátabb?? (Vista Home Premium, Vista Home Basic??)
  • Narxis
    #19908
    Asus honlapján keress vagy ha ott nincs akkor tegyél fel egy Everestet és gyártónként kell keresgélni. Pl. ha van wifi akkor a wifi gyártójának a honlapján, VGA drivert a VGA gyártó honlapján és így tovább.
  • joshua
    #19907
    Szevasztok.
    Van egy ilyen laptopom és gyárilag vista van hozzá. De szeretnék rárakni egy XP-t, viszont ahhoz kellenének driverek és ahogy nézegettem nem igazán találtam. Tudna vki segíteni?
    Megköszönném a segítséget!
  • Adi
    #19906
    megoldás:
    Router IP címét kellett megváltoztatni:)
  • RoCkEtAnDrEw
    #19905
    -lenne
  • Zsolt01
    #19904
    Jó poén lenne
  • nandorb
    #19903

    ezzel van nekem problemam nemtudom mi okozza ezt a hibat a napokban jelent meg ez
  • Narxis
    #19902
    :DD
  • lck
    #19901
    Á dehogy - a Microsoft szívatásból direkt úgy adta ki az sp3-at hogy előtte le kell telepíteni a gépn lévő (SP2-es) xp-t, aztán egy szűz - lehetőleg 2002-ben kiadott - SP-nullás XP-re kell rátelepíteni. :)
  • teddymac
    #19900
    windows xp/sp3-att rá lehet telepíteni win,xp,sp2 -rendszerre ?
  • Shortstop
    #19899
    Valaki meg tudná mondani hogy XP alatt hol tudom megnézni hogy a vizuális elemek le vannak tiltva?
  • balcsi70
    #19898
    Köszönöm a segitséget.A az oprendszer eredeti.Nem lehetséges hogy azért csinálya ezt mert a Temp mappából kitöröltem mindent.Törölhetö a temp mappábol a dolgok vagy sem? Kösszi.
  • Adi
    #19897
    Na EZ a gondom.
  • Zsolt01
    #19896
    E-mail címet adj és küldök.
  • Adi
    #19895
    esetleg nem tudtok egy ingyen képfeltöltős oldalt?
  • Adi
    #19894
    Na akkor:)
    Van egy Nvidia hálókártyám ami alaplapi és van egy Realtek amit még én tettem bele.
    Régebben fogtam engedélyeztem mind a két hálókártyát és az Nvidiaba beléptem ott a speciális fülön megnyomtam, h megosztom a kapcsolatomat.
    Meg is osztotta hibátlanul ment, minden. Másik géppel is lehetett neten lenni. Majd átköltözve az új házba és úgy voltam, h most egyenlőre nem kell megosztani a netet. Tehát kivettem pipát a megosztásnál. És a realtek karit letiltottam.
    Majd pár nap múlva mivel megkellet volna osztani a netet engedélyezve a realtek karit és nvidia-ba speciális fülön megosztani a netet nem engedi a következő hiba üzivel: "az internet kapcsolat nem engedélyezhető. Már van olyan helyi hálózati kapcsolat konfigurálva az ip címmel, amely az automatikus IP-címzéshez szükséges."
  • SzocsA
    #19893
    nincs valakinek egy jó linkje a windows XP eredetiség crackről? mert sehol sem jók!
  • Noodlee
    #19892
    Hiho!

    Van valakinek tippje, hogy miért akarja a rendszer újra felrakni az SP1-et, amikor már az SP3 is fent van?
  • kissgy1028
    #19891
    Jó lenne, ha kicsit konkrétebban leírnád, hogy milyen módszerrel és eszközzel akarod a kapcsolatot megosztani, meg egyébként az is fontos lenne, hogy a szolgáltatód milyen kacsolatot szolgáltat, mivel ezek határozzák meg, hogyan is kellene beállítani a kapcsolatodat.
    Egyébként a helyi kapcsolat és az internethez való csatlakozás két teljesen külön dolog.
    Üdv.!
  • kissgy1028
    #19890
    Már írtam korábban, hogy magáról a hibáról az információkat az appcompat.txt (alkalmazás kompatibilitási probléma)tartalmazza. Miután megnézted a fájlban a hibaüzenetet, javaslom, hogy a microsoft honlapján nézz szét, hátha megleled a megoldást.
    Egyébként az ilyen hibák többségénél, a microsoft is általában azt javasolja, hogy formázd a rendszerpartíciót, és telepítsd újra a rendszert, és ahogy látom nálad az explorer.exe-vel vannak problémák, az meg a windows legfontosabb alkalmazása.
    Ez a probléma általában, akkor a leggyakoribb, ha nem eredeti az operációs rendszered.
    Üdv.!
  • Kenny85
    #19889
    hi
    olyan létezhet h sp3 elbassza az integrált hangkártyát?
    (realtek alc888)
    konkrétan úgy h 5.1 szól winampban de youtubeon csak 2 front szól, semmi mély se hátsó nincs
  • Jaffa 2843
    #19888
    hi all!

    a segítségeteket kérném. a problémám a következö: katt

    az eddigi próbálkozást végigkövethetitek itt a #9461-es hsztöl.

    már nemtudom mit csinálhatnék

    a válaszokat előre is köszönöm
  • Adi
    #19887
    "De azóta ezt írja és nem tudom vissza küzdeni."
    mármint, h újra meglegyen osztva a net!
  • Adi
    #19886
    Újabb problémám van, sajnos:
    szerintetek mit csináljak, h ha nem engedi megosztani a netet a pc?
    ezt írja ki: az internet kapcsolat nem engedélyezhető. Már van olyan helyi hálózati kapcsolat konfigurálva az ip címmel, amely az automatikus IP-címzéshez szükséges.
    Minden automatikusan van. A net is automatikusan van és a másik hálókártyán is minden automatikus. De ő akkor se engedi.
    Átköltöztem máshova és addig úgy voltam vele míg nem osztom meg a netet minek legyen és visszaállítottam. De azóta ezt írja és nem tudom vissza küzdeni. Légyszíves segítsetek!:(
  • harlond
    #19885
    köszönöm szépen ezt a gyors és jó választ!!! :)
  • lck
    #19884
    Vezérlőpult > Rendszer > Speciális > Indítás és helyreállítás Beállítások > Szerkesztés : Telepítésre utaló sor kitörlése.
  • harlond
    #19883
    a segitséghez is beirtam, hátha itt több okos ember van :)

    az a nagy bajom van most hogy frissiteni akartam a Windows XP-t beraktam a telepitő CD-t, telepités, frissités, fel is másolt egy csomó fájl-t, aztán ujraindult hogy onnan folytassa de vmi fájlt hibásnak vél... nem tudtam tehát befejezni a frissitést, azóta pedig mikor bekapcsolom a gépet mindig telepiteni akarja a Windows-t. Kb 5 másotpercre előjön egy rész ahol tudokválasztani hogy telelpitse vagy inditsa el rendesen a winfost, ha elinditom akkor simán megy. DE ha nem nyomok semmit akkor 5 másotperc mulva elindul a telelpités... hogyan tudom azt onnan kiszedni?? elöre is kössz!!!
  • balcsi70
    #19882
    Na mégegyszer mert látom az elözö kép nem jön be.

    hiba
  • balcsi70
    #19881
    Csináltam egy Ghost-os visszaállitást de ugyan az a probléma.Nem zárom be az ablakot ,ezt irja ki,csináltam még egy képet rola.

    hiba
  • BenceYCE
    #19880
    Olyan telepítő lemezt használj amiben van már sata driver.
  • wordsworth
    #19879
    bizony
  • LoDMaSt
    #19878
    azt írja ki, hogy nincs felismerhető merevlemez?
  • wordsworth
    #19877
    Igen megakadtam, alapbol winyóval problémázik, ez gondolom valami Sata gond, el sem jut a particiókig
  • LoDMaSt
    #19876
    fogod az xp telepítőlemezt, berakod alapesetben arról bootol, akkor ott tudsz letörölni mindent a winyóról, és követed az utasításokat, ha megakadsz, akkor meg kérdezz :)
  • wordsworth
    #19875
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám, barátnómnek vettem egy laptopot (acer) Tecsóban, és mikor kapcsolom be fogad a szép kis Linpus Linux kép na mondom ez szép és jó...
    A kérdés az, hogyan tudok erre XP-t telepíteni mert gondolom a vinyót kell leformáznom, hogy az XP felismerje, valaki valami ötlet?
    Vagy esetleg egy leírás, mert ezekben a dolgokban nem vagyok otthon, nagyon megköszönném ^^ :/
  • kissgy1028
    #19874
    Az appcompat.txt fájl tartalmazza a konkrét hiba leírását, ez alkalmazás kompatibilitási problémára utal. Még mielőtt bezárnád a hibaüzenet ablakot meg kéne nézni ennek a fájlnak a tartalmát. A Microsoft honlapján rendszerint fellelhető a probléma oka és megoldása.
    Üdv.!