25353
Whistler - Windows XP
  • 94mike
    #20073
    szijasztok priviben kaptam linkeket nagyon köszike de azabaj h mind rapidshare...szal óránként eggyet lehet letölteni és ilyen 15 meg 20 linkvan:S:S
  • Narxis
    #20072
    Köszi, viszont!
  • bajusza
    #20071
    Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok.
  • 94mike
    #20070
    nem vicces:) eddig halot linket találtam,vagy kiegészitők stb..:S és már televan vele a
  • Narxis
    #20069
    LOL, nézz szét torrenten. :D
  • 94mike
    #20068
    Léccives valaki adjon linket a windows vistáról,ellnézést hogy ilyen sokszor kérem,de nagyon nagyon kéne
  • Narxis
    #20067
    Nincs.
  • 94mike
    #20066
    nem tudomxDDD
    de ha már itt járunk tudsz adni a Vistárol linket? mert ami nekem volt link halott:S
  • David2
    #20065
    helló!

    van arra lehetőség, h a windows képfájt egy pendrivera írtatom ki, s onnan telepíten a windowst?
  • dashed_
    #20064
    nem tudja frissiteni a filejaidat mert az oprendszered nyelve kulonbozik a frissites nyelvetol..

    amugy ha mar service packet raksz fel miert nem a 3at rakod?

    hmm most olvastam vissza, akkor masik kerdes.Ha fel akarod rakni a vistat minek service pack-eled az xpdet?
  • 94mike
    #20063

    mi a hiba?
  • RoCkEtAnDrEw
    #20062
    az sp3 ban benne van az sp2. az sp2 ben benne van az sp1.
  • Flamer
    #20061
    netán itt VAGY itt megtalálod
  • Tomicsek
    #20060
    Az sp2 tartalmazza az sp1 et, ha jól tudom.
  • 94mike
    #20059
    szijasztok fel akarom rakni a Windows vistát,de kel elöbb még pár progi hoz szerviz pack 3 ezt letöltöttem de (s2,s3) csak kéne a szervizpack1 erröl tudna nekem valaki linket adni?? léccike.elöre is köszi
  • Celebrau
    #20058
    Üdv!
    Valaki kapott már 1058-as hibát Automatikus Frissítés indításakor? (A szolgáltatást nem lehet elindítani, mert tiltott, vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz.) Hiába engedélyezem, azaz állítom mondjuk automatikusra (ha már az), elindításkor mindig hiba: 1058, és visszaáll tiltottra.
    XP SP2-m van.
  • Narxis
    #20057
    Driver kell.
  • Liszi
    #20056
    üdv. feltelepítettem az eredeti XP-met (laptopra), de a WiFi-t Bluetoothként kezeli.. (előtte volt fent már egyszer ez a verzio, meg kipróbáltam a 7es Windowst is, mindkettőnél működött a vezeték nélküli net), valaki tudja a megoldást? köszönöm előre is!
  • Narxis
    #20055
    Jobban, de ennél a gépnél már nem érezhető nagy különbség. Én 32bites XP-t vagy Vista Home Premiumot tennék rá, attól függ melyik tetszik neked.
  • Dévids
    #20054

    Sziasztok!
    Ehez a géphez vettem most egy Gigabyte HD4670-et
    AMD Athlon 64 X2 5200
    3GB DDR2 1066MHZ ram
    GIGABYTE HD4670 512MB
    Azt szeretném kérdezni, hogy ti ehez milyen op rendszert tennétek fel?Állítólag a játékok egy kicsit jobban futnak xp-n mint vistán ez mennyire igaz?
    A DX10 nem nagyon érdekel.
    Előre is köszi!
  • Dobronski
    #20053
    Az kár mert a 4g ramom és az 512mb video kártyám nem fogja tudni kezelni.
  • laci 700
    #20052
    igen 32-bites az is!
  • Dobronski
    #20051
    Köszönöm a választ!

    A home editiont azt tudom hogy 32 bites de az xp pro is?
  • Zsolt01
    #20050

    © mirktamas -> | #20049
  • Zsolt01
    #20049
    Ez jó !

    Az durva lenne, ha csak egyszer lehetne !

  • xNoodlex
    #20048
    Szerinted csak egyszer lehet feltelepíteni az Autocad-ot ha megvetted?
  • mirktamas
    #20047
    Igen gondoltam... Hogy hogy hogy értem? Autcad kb. 800 000 forint.
  • Met
    #20046
    Ahha, azt szeretnéd, hogy a 250-esre új xp és használod a progikat a c-ről? Na azt nem lehet...

    Ezt a program megvevős dolgot, hogy is gondolod?
  • mirktamas
    #20045
    Bocs a késői válaszért...
    -32 bites, pro, sp2.
    -Még most is a 250gb-os vinyóra szeretnék xp-t tenni, de erre semmilyen válasz nem jött, mert szerintem lehetetlen.

    A C-t semmiféleképpen sem szeretném újrarakni, stb. Nincs rá időm, és az összes programot újra meg kéne venni. Pl: Autocad...

    Szóval valami átmeneti megoldást keresek még mindig.
  • Flamer
    #20044
    és természetesen: eztis.
  • Flamer
    #20043
    ahan. olvass
  • Dobronski
    #20042
    Valaki tudja?
  • Met
    #20041
    Márpedig semmilyen "xpoptimalizáló" programmal nem fogod tudni úgy helyre rakni a gépet, hogy olyan gyors legyen mint régen!
    Egyszer kellene megcsinálni JÓL és utána csinálhatsz másolatot a rendszerpartícióról (pl. Norton Ghost) és amikor megint belassul akkor 5 perc alatt visszamásolod a friss oprendszert, programokkal mindennel együtt.
    Tehát, miden lement C-ről D-ről, újratelepít de úgy, hogy nagyobb helyet adsz a C-nek, hogy később lehessen rajta töredezettségmentesíteni és Ghost.

    Amúgy jó lenne ha eldöntenéd, hogy mit akarsz, a #20029-ben még wint akartál telepíteni a 250-es vinyóra, most meg már nem
  • Dobronski
    #20040
    Szervíz pack 2 az 64bites vagy 32 bites?
    Xp Pro
  • mirktamas
    #20039
    "igen
    ha le van mentve minden fontos dolog akkor lehet újratelepíteni, sőt ha a D-ről is lementetted akkor újra is partícionálhatod a vinyót, hogy ne csak 15 giga legyen a c" Pont ezt akartam elkerülni...
  • mirktamas
    #20038
    Hát szerintem ez nem egy járható út. Az összes programomat újra kell telepíteni. Nagyon sok programom van.
  • xNoodlex
    #20037
    Mondjuk valóban ez lenne a legcélszerűbb...
  • Met
    #20036
    igen
    ha le van mentve minden fontos dolog akkor lehet újratelepíteni, sőt ha a D-ről is lementetted akkor újra is partícionálhatod a vinyót, hogy ne csak 15 giga legyen a c
  • mirktamas
    #20035
    "Ha minden le van mentve akkor meg mit szenvedsz?" Ezt hogy érted? Teljes újratelepítés?
  • mirktamas
    #20034
    Szoktam olvasni a techline.hu-t. Ezt már próbáltam, nekem 2-3 napig gyorsult be, utána visszaállt, az eredeti állapotába, újrafuttattam, de már nem haszznált. Egyépként is csa a startup idő csökkent.