25353
Whistler - Windows XP
  • kl24h
    #20113
    http://www.sg.hu/cikkek/64713/majusig_el_a_windows_xp
  • slime001
    #20112
    Az XP-ben a készenléti mód ugyanaz, mint a Vista-ban az alvó üzemmód? Illetve érdemes készenléti állapotban hagyni a gépet, hogy ne kelljen mindig újrabootolni?
  • Zsolt01
    #20111
    Hát ez a legegyszerűbb.
  • hispan2
    #20110
    Kár... Így most az a félmegoldásom van, hogy a partíciók neve után odaírom rövidítve, melyik lemezen vannak :(
  • Ariane
    #20109
    Premium Booster 2.95 ingyenes letöltése.
  • LoDMaSt
    #20108
    Hát, sztem nemnagyon, mert épp az a lényege a partíciónak, hogy külön winyónak látja az oprendszer.
  • hispan2
    #20107
    Sziasztok.
    Olyan kérdésem lenne, hogy megoldható-e, hogy a Sajátgépben a merevlemez-partícióknál jelezze azt is, melyik lemezen vannak valójában? Mert most úgy írja ki, hogy van 6 HDD-m, holott csak 3 van, 6 partícióval. Előre is köszi.
  • Tomicsek
    #20106
    Talán.

    http://winportal.net/?id=1329
  • Zsolt01
    #20105
    Én akkor jártam így amikor a letöltés könyvtáramból áthelyeztem máshová és ott nem volt hajlandó indulni. Visszarakva a letöltés könyvtáramba indult már.

    Gondolom te is valamilyen letöltési könyvtárból tetted máshová. Tedd vissza ahová letöltötted és ott indítsd.
  • #20104
    Hy!

    Az miért van hogy friss XP alatt nem tudok Nod32-őt felrakni, mert az MSI kiterjesztésű fájl indítása után azt írja az xp, hogy vagy csökkentett módban vagyok, vagy nincs telepítve Windows Installer.

    Mondom akkor bameganyád szedek le egyet. De azt meg azért nem engedi telepíteni mert frisebb verzió van fent belőle.

    Ki érti ezt?
  • Tomicsek
    #20103
    http://support.microsoft.com/kb/307545
  • LoDMaSt
    #20102
    Ha xp cd-ről választod a javítást bootlásnál, akkor elvileg minden marad, csak kijavítja a windowst.
  • atomeromu
    #20101
    Valaki pleeeease!!! Melomhoz kellene! #20078
  • Dzsí Pí
    #20100
    Cső, szeretnék a sajátgépből kipatterolni pár felesleges ikon-t, de nem tóm hol kell, pedig már áttúrtam az egész kezelőfelületet(SP3as win)
    Mellékeltem képet, melyek nem kellenének, pls help:
  • 94mike
    #20099
    Jó duma;):D
  • Tomicsek
    #20098
    Talán segít.

    Enable drag and drop
    Link
  • Flamer
    #20097
    akkor yöttem haza nemrég :D és én aludtam. :D
  • xNoodlex
    #20096
    Vista ikoncsomag
    letöltöd és kicseréled a Trashcan empty-t meg fullt
  • ruffirant
    #20095
    #20081 Erre valaki?
  • simonl #20094
    Köszönöm a válaszokat, sikerült.

    A Vista lomtár iconját nem találom égre-földre xp -hez.
    Létezik egyáltalán?
  • 94mike
    #20093
    SZRY h rosszat mondtam:D de nekem igyis meg lehet:S
  • Puhos
    #20092
    Csá!

    Jobb gomb, tulajdonságok, asztal, ott van egy gomb "asztali elemek testreszabása, ezt nyomd meg. A többi már egyértelmű.
  • 94mike
    #20091
    lomtárra jobbgomb tulajdongások ikoncsere kiválasztasz eggyet tetszésed szerint és késsz accem
  • simonl #20090
    Sziasztok,

    Hogyan tudom lecserélni a Lomtár icont?

    Köszi a segítséget
  • 94mike
    #20089
    teis fen vagyxD:D
  • Flamer
    #20088
    kussalszol. gn:D
  • 94mike
    #20087
    tenebeszéljé:D
    am nappal szoktam:D
  • Flamer
    #20086
    alugyálbaszod :D
  • 94mike
    #20085
    xD erröl vanszóóó:D
  • Flamer
    #20084
    ésleszarom?:O
  • Narxis
    #20083
    Megsérted a készítőjét. :D
  • 94mike
    #20082
    nahjo valaki a vistárol tud adni torrentos linket vagy sima keresőset mer ezzek a k..rapidshareval már a ...televan:D elöreis is thanks
  • ruffirant
    #20081
    Helo!olyan problémám lenne ohgy érdekes módon nem működik a drága Windowson tegnaptól a drag and drop...Van valami ötletetek hogy miért lehet?Eddig ment tökéletesen...
  • Flamer
    #20080
    mekkor cigány ez a progi igy aszkrinsot alapján :D
  • atomeromu
    #20079
    En a Rapidshare-rol a Flashget nevu progival szedem le a dolgokat, ugyanugy mukodik, csak ez mast is tud.
  • atomeromu
    #20078
    Hello Mindenkinek!

    Van egy DELL Vostro 1510-es gyari XP Prof english verzios OP-rendszerrel, amihez adtak egy Vista Ultimate-ra upgrade lemezt, ami egyben Vista recovery is. Sajna veletlenul olyan helyen turtam bele a registry-be, ahol nem szabadott volna es azota nem indul el a Windows-om :O . A hiba: Windows could not start because the following file is missing or corrupt: \WINDOWS\system32\config\SYSTEM
    A legrosszabb az egeszben, hogy az XP-hez nem adtak recovery cd-t es backup-ot meg nem csinaltam. Viszont nagyon fontos progik vannak a gepemen, amikhez nincs telepito lemez, ugyhogy nagyon nem szeretnem ujrarakni az XP-t! Tudna valaki segiteni nekem, hogy hogy tudnam visszavarazsolni az egeszet?
    Koszonettel!!!

    Ja es Kellemes Karacsonyt Mindenkinek!
  • 94mike
    #20077
    köffi
  • Tomicsek
    #20076
    Lehet úgy is, hogy vágólapról. Másolod a linket. és rögtön be is rakja.
    Kép
  • 94mike
    #20075
    űberfajin de az összeslinket egy szövi dokumentumba raktam és azt illesztettembe ugyisjo?
  • Tomicsek
    #20074
    Link

    Rapidletöltő. Linkeket be, indítás, és letölti mindet, kezeli a várakozási időt.