25353
Whistler - Windows XP
  • 94mike
    #20193
    hol?
  • TRibor
    #20192
    Sziasztok!

    Van egy gépem, amiben két hálókártya van. Valahogy belehet állítani ezen hálókártyák prioritását? Egy program alapértelmezetten mindíg a nem megfelelő kártyát találja meg, ha azt letiltom egyből megtalálja a másikat, viszont mind a két kártyára folyamatosan szükség van. A programban nem lehet ezt átállítani az biztos.
    Előre is köszi segítséget!

    Üdv.: Tibi
  • Zsolt01
    #20191
    Ilyenkor hasznos:
    - XP Universal Driver Pack (25 000 Soft drivers for over hardware components)
    - Xp 50000 Universal Drivers

    Pl.: torrent oldalakon megtalálhatóak.
    Eszközkezelőbe:
    ... illesztő program frissítés és megadni neki fentiek valamelyikét és szépen megkeresi elvileg ami kell neki.
  • Zsolt01
    #20190
    "... olyan hangerőszabályzó nincs a gépen "

    Hát akkor hangkártya cucc nincs rakva megfelelően.

    Eszközkezelő, hogy áll ?
  • akyyy
    #20189
    Van egy gép amibe van egy integrált hangkártya, feltettük rá a drivereket, amiket csak leltünk, de nincs hang. pedig a gép szerint van hang rajta. hangszóró jó, olyan hangerőszabályzó nincs a gépen.

    Realtek ac'97. valami ilyesmi hangkártya van rajta asszem.

    van e megoldás, hog yujra tegyem a gépet, legyen rajta hang?

    jah, amugy amig nem tették fel az sp2-őt, addig volt hang!, feltették, eltünt. és akkor már hiába szedtem le az sp2-őt, akkor se volt hang:\
  • Met
    #20188
    Talán olvasd el amit írnak hozzá bazd..

    Ez a GO xp nem más mint egy normál xp prof sp2-ből bele integrált sp3 parancs sorból semmi buhera telepités normál módban megy kódot mindent kér. Azonban található egy hitelesités (benne az olvasd el.txt) mappa, és extra mappa pár hasznos progival.

    Sőt bele raktam egyes ismert SATA drivert is igy könnyedén felismer szinte minden SATA HDD vincsesztert!
  • molnar0921
    #20187
    De nekem nem csak egy sp3 kellene.
    Hanem egy komplett telepítő windows xp pro sp3. és ami SATA driver -es.
    És lehetőleg ISO-ban amit könnyű kiírni és műxik.
  • Met
    #20186
    ott a link a lap allján, nekem elkezdte letölteni...
  • molnar0921
    #20185
    Még egy másik linket esetleg valaki?
    Fontos lenne
  • molnar0921
    #20184
    Drivereket a toshiba oldalán találok, beírom a márkáját típusát és ott van minden ugy néztem
    Csak Xp-t nem találok ami ISO-ban van és Sata-s :S
    Amit írtál az nem műxik a link :S
  • Zsolt01
    #20183
    Egy tanács: De csak úgy állj neki másik xp -nek, ha minden alaplap drivered megvan.
    Amit meg nem találsz, mentsd le Driver mentő progival amit már írtam.
  • Zsolt01
    #20182
    Pl. itt van 1 SATA driver -es SP3 Xp Prof telepítő.
  • Zsolt01
    #20181
    Egyáltalán nem kötekedésnek szántam #20176, #20179, csak 1 észrevételem volt. Téma lezárva részemről.
  • molnar0921
    #20180
    Zsolt01<<
    Egy alap Sp2-vel próbáltam.
    De megpróbálom majd sp 3 al is
    Köszi a segítséget
    :)
  • Zsolt01
    #20179
    (Most, hogy már pár hozzászólás van, még mindig megtalálható itt az első oldalon kb.közepén. Nincs mit hozzáfűznöm már.)
  • Zsolt01
    #20178
    Milyen Xp telepítővel próbáltad ?
    (sima) Xp, mert ha igen, próbáld Xp sp2-3 -mal.
    Ha még azzal se akkor olyan Xp telepítő kell neked amibe benne van HDD d Driver -e (SATA).

    Ha meg nem találtál valamihez Driver, akkor vannak Driver mentő progik, ha még müködik az eredeti xp -d.
  • 94mike
    #20177
    Képzeld el a lap aljáig olvastam
  • Zsolt01
    #20176
    (Az egy dolog, hogy nem neked válaszoltak, de ha kicsit lejjebb olvastál volna akkor láttad volna, hogy valaki már kérdezte és válaszoltak is neki.)
  • molnar0921
    #20175
    Hello mindenkinek!
    Megpróbáltam újra rakni a Toshiba L300-as Laptopomat de nem ismeri fel a vnyót :S
    Valaki ha tudja hogy hogyan kell vagy csinált már iyet leírná hogy hogyan kell??
    Naon fontos lenne
    Előre is köszönöm
  • lck
    #20174
    Vinyó kivesz scandisk egy másik gépben.
    Ha nem javul meg: Windows reinstall.
  • Cat 02 #20173
    Ha gépbekapcsoláskor kiírja h normál módba v csökkentet módba indítsam, és mindkettőkor kékhalál van betöltés után és újraindul és megint ez a kérdés, mit kéne tenni ?
  • Flamer
    #20172
    ahah
  • molnar0921
    #20171
    Keresek én de nem talizok sehol :S
    Magyar nyelvű Akku figyelő van rajta meg touchpad de sehol nem talizom pls valaki segítsen mert én már mindenhol megnéztem googleval is sok oldalt de semmi :S:\
  • xNoodlex
    #20170
    Persze, ugyanúgy zajlik.
    Drivereket keress guglival...
  • molnar0921
    #20169
    Hello mindenkinek!
    Lehet nem ide kellett volna írnom de talán ide is illik a kérdésem.
    Szóval van egy Toshiba L300-as Laptopom. Az Xp hibás mert az explorer.exe hibát észlel. Újra akarom rakni a közel jövőben. Azt szeretném kérdezni hogy az xp ujra telepítése ugy zajlik le mint egy átlagos asztali pc-n?
    Meg a másik kérdésem hogy a hozzá illő Toshiba drivereket kiegészítőket honnan tudom letölteni?(Webcan , touchpad, akku figyelő stb..)
    Remélem valaki tud segíteni
    Naon fontos lenne!
    Előre is köszönöm.
  • 94mike
    #20168
    2008. dec. 30. 20:57 | privát | válasz erre | #20147
    Link
    Válasz 'adamq01' üzenetére (#20145)


    Nem nekem jött a válasz,honnan tudhattam volna?
  • Flamer
    #20167
    te de ez nem az msnes topik.
  • Zsolt01
    #20166
    Kicsit lejjebb kellett volna olvassál.

    20147
  • 94mike
    #20165
    jah és leszedtem az uj msn9.0-t éss ahoz van plus?( tudjátok szines betűk...stb:D a nevedszines:D) mert ami jo a 8.5 höz az ehez nemjo:S
  • 94mike
    #20164
    honan lehet le szedni?
  • stupido
    #20163
    ja és rendszergazda felhasználó vagyok
  • stupido
    #20162
    Szevasztok! Az a problémám, hogy nem tudom törölni a vista könyvtárait
    Volt egy dual boot-os rendszerem, de azt már megszűntettem, most újra csak az xp indul el, de az XP alól nem engedi törölni manuálisan a vista cuccait. Viszont nem szeretném formázni a vinyót, mert vannak rajta olyan dolgok, amik kellenek.

    Plíz valaki segítsen, hogy hogy tudnám letörölni a Vista dolgait
    1000 kösz előre is
  • Flamer
    #20161
    helloa
    odanézz ezislehet yólesz.
  • 94mike
    #20160
    hy.Márcsak annyi a problémóm:D tudjátok msn en lehet rajzolniXD van neki egy kis okan bal oldal(nekem ittvan) de amikor oda lépek azt irja kel pár cucc:S mik ezek valaki segitene? köszi
  • Adi
    #20159
    még vmi.: ha daemon tools-sal indítom a dvd filmeket akkor tökéletesen viszi.
  • Adi
    #20158
    Sziasztok!
    Nem tudnátok segíteni nekem esetleg abban, h van egy PIO 111D-m. A DVD DL, a CD, és a DVD-t(divx filmeket) tökéletesen kiírja. De mikor rendes DVD filmet szeretnék kiírni akkor szinte az összeset elrontja. Nem tudja lejátszani se a pio író, se más pc, se dvd lejátszó. Vagy elindul és kifagy..
    NERO-ba szoktam írni, a következő kép: kép fáj megnyitása a .iso-t és azt 4x-sen kiírom. Ez a leglassabb. És így is elrontja. Esetleg vkinek vmi tip?
    1.29-es firmware van a dvd íron.
  • bigapó
    #20157
    kár, hogy pár program régi, viszont a tuneup-ot mindenkinek ajánlom figyelmébe, nagyon jó kis progi, természetesen a 2008-ast. lassan lesz 2009 is:) reméljük nem basszák el, a mostani jobb, mint a korábbi részek:)
  • Flamer
    #20156
    yaénkérek elnézést.
    #20155: temeg a punid.
  • simonl #20155
    Én mindenesetre köszönöm a segítséget....
    Akit meg a méret érdekel, nézegesse a kis pöcsikéjét:)
  • grebber
    #20154
    Nem tudom ezt a pár kommentel előbbi linkből kerestem ki tehát külföldi.
    De gondolom leszedsz hozzá magyar nyelvet és magyar lesz nem tudom.
    Ez maga az XP csak felturbozva kinézetileg és alapból pár előre telepitett programmal.


    Flamer: Ha nem tetszik a méret ott a google kereshetsz magadnak 2000000x200000 felbontásba is.Leszarom a méretet.Kértek valami én meg segítek!