25353
Whistler - Windows XP
  • RoCkEtAnDrEw
    #20313
    öhm...mi a hiba? :)
  • bajusza
    #20312
    Lenne egy probléma, hátha tudtok segíteni. Opera böngészőt használok (9.63-as van fenn), többször észrevettem egy ilyet, amikor valamit keresek Googe-ben. Ez miért van, hogy lehet kijavítani a hibát?



    Köszi előre is.
  • Flamer
    #20311
    ahah!D:D
  • xNoodlex
    #20310
    Wow ilyen gyors választ se kaptam még, köszi! :D
  • dashed_
    #20309
    win+d
  • xNoodlex
    #20308
    Van valami billentyűkombináció ami eltűntet minden ablakot a képernyőről (letesz tálcára) meg visszahoz, mint a gyorsindításban az az ikon.

    Tudom, hogy én kérdeztem korábban, csak elfelejtettem és nincs kedvem átnyálazni a fél topikot. :/
  • NZiM
    #20307
    Hali.

    Kérdés: most lesz új PC otthon, szeretném elkülöníteni a saját dolgaimat a barátnőm cuccaitól. Ehhez elég ha két felhasználót hozok létre mikor pakolom fel az XP-t?
    Ha ő felrak egy msn-t (amit én nem használok),akkor az az én fiókomban is fel fog települni?
  • Voldi
    #20306
    A windows XP-t újra akartam rakni a gépen, mert problémák voltak vele, és a windows telepítő még az ntfs formatálást sem tudta elvégezni!A teljes formatálásnál 100%-on megakadt, a gyors formatáláskor 20%-on .
    Eközben folyamatosan világított a winchester művelet ledje. Mi lehet ez? Valamilyen bad sector okozhatja ezt?
    Régebbi gépről van szó.
  • 94mike
    #20305
    Winfos? nem kötelező használni-.-" van Jo szar Linux! használd azt...
  • 94mike
    #20304
    #20293
  • BADE
    #20303
    mert a fosok között még mindig ez a legjobb,legalábbis számomra
  • xNoodlex
    #20302
    Winfos?
    Ha bajod van vele miért használod?
  • xNoodlex
    #20301
    Nem lesz abból gáz, ha megcsinálom a lemezkarbantartóval a régi fájlok tömörítését?
  • BADE
    #20300
    Amikor elindul a winfos,ezt írja

    Indul RPCSS


    ha rákattintok jobb gombbal ez a hibaüzenet ugrik fel:

    szolgáltatás nem indítható el ezen a helyen Helyi számitógép
    Hiba:1068 a függő szolgáltatás vagy csoport elindítása nem sikerült
  • BADE
    #20299
    ne=na
  • BADE
    #20298
    ne sikerült a futtatás parancssort előhívni,be is írtam a services.msc-t.
    A távoli eljáráshívás lokátort és a távoli rendszerleíró adatbázist kellene engedélyeznem,ezeket tiltottam le,de sajnos nem tudom engedélyezni őket.
    Esetleg vmi parancssor van rá?
  • Balyy
    #20297
    prof-prof! biztonság kedvéért kiírom a nem eredeti serialt!
  • Zsolt01
    #20296
    Különben, állítólag ugyan úgy jó itt ez is:
    sapphire

    csak a számot kell nézni pl. 9200

    Még múltkor egy havernak néztem utána.
    (Nekem nem radeon van.)
  • lck
    #20295
    Ha mindegyik home-home vagy prof-prof akkor elvileg el.
  • Balyy
    #20294
    Kérdés:
    Van egy eredeti xp-m! (legelső kiadások egyike, még csak nem is sp1-es) Eléggé untam már h azzal megy el az idő h felfrissítsem! Szóval letöltöttem egy sp3as verziót és az lenne a kérdésem h el fogja fogadni az én eredetim serialját?
  • 94mike
    #20293
    VGA (24)

    Utilities (61)

    Manual (45)
  • xNoodlex
    #20292
    Jobb oldalt: Please Select the Product:
    Graphic card
    ATi series
    A9200 Series
    ----> Search

    de eléggé egyértelmű sztem...
  • 94mike
    #20291
    köfi,és itt?XDDDDD
  • xNoodlex
    #20290
    Ott van az..
  • 94mike
    #20289
    #20280 eggyiksejo valak i az ASUS honlapján utdna be linkelni? mertén ot nem találommeg:S szal léci valaki pontosan linkelje be köszi:D
  • kissadamvikt
    #20288
    szasztok!

    pendrive-t hogyan tudok xp alól úgy megformázni, hogy rendszerindító legyen?
  • BADE
    #20287
    Egy olyan problémám lenne,hogy letiltottam a távoli eljárás hívás-t a start menu -> futtatás -> services.msc -n belül,közben lemerült a laptop és nem tudtam visszaállítani.
    Most sajnos nem jön be a start menü,csökkentett módban sem.
    Vmi ötlet,hogyan hozhatom vissza?
  • Zsolt01
    #20286
  • Japep
    #20285
    Visszaállítottam a pontot és megoldódott...bocsi a zavarásért!
  • Japep
    #20284
    Ide is beteszem, végül is ide való:

    Hello!
    Valamiért nem indult el a gépem, kiírta, hogy egy vagy több rendszerindító fájl sérült vagy nincs meg, telepítse újra a rendszert.

    Úgy csináltam, hogy nem formáztam le előtte, hanem csak frissítettem az XP-t (újraindítás, bootolás, és onnan formázás nélkül telepítés).
    Így meg is maradtak az adatok, viszont a Dokumentumokat kiürítette, csak 2 üres mappa maradt (Képek, Videók)...voltak benne nagyon-nagyon fontos dolgok sajnos...nem lehet valahogy visszahozni?
    Vagy egy rendszer-visszaállítási pontom, de szerintem az már a telepítés után van sajnos...

    Tehát a kérdésem: Nem lehetne valahogyan még visszahozni azokat a fájlokat?

    Fontos lenne nagyon. A választ előre is köszönöm!
  • 94mike
    #20283
  • BB7
    #20282
    Általában ezeket úgy csinálják meg, h. ne kavarjon be a régi! De ha be is kavarna, akkor telepítés elött automata leszedi az előzőt! :)
  • 94mike
    #20281
    hm az elöző 6 ora alatjötle ez meg 8 perc :| nah mind1:D köszi!!!
    am az nem zavarja h van rajat egyrégebi ilesztö?
  • Zsolt01
    #20280
    http://www.ngohq.com/home.php?page=files&go=cat&dwn_cat_id=14
    http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/ati-catalyst-drivers-win-2000-xp-v8-12-HY11.html
    http://www.sapphiretech.com/us/support/drivers.php
  • csgery
    #20279
    sziamindenki!

    drága jó xpmet akarom felvértezni valami normális köntössel...
    winmodify.com ról megha leszedek vmit (egy rarfájl), akkor azt a windows/resources/themes/mappábakelltenni...
    eddig stimt, de amikor be szeretném állítani, akkor azt mondja, hogy hiányzik belőle valami, és nemtudja beállítani...
    (fenn van egy style xp perpill, azse tud vele mit kezdeni).
  • BB7
    #20278
    Nagyon köszönöm! Legújabb ATI drájver [fejemet, h. az volt fent] és megoldódott! Már a gépemről írok!
    1el jövök! :)
  • 94mike
    #20277
    Valaki asus radeon 9200 se hez ilesztö progit adjon lécc! köszi
  • BB7
    #20276
    A legújabb ATI Catalyst van rajta! Miből rakhatnék újjat? :S
  • Cat 02 #20275
    Fasza, sikerült a 200 gigás D-re raknom a windowst, a 25 gigás c meg itt áll üresen, holnap rakhatom megint...
  • 94mike
    #20274
    Rendszer vissza állitás,pl beállitod december 22 re és ak azok a dolgok lesznek rajta amik akkor rajta voltak,tehát visszamegy az idöbenxD