25353
Whistler - Windows XP
  • balcsi70
    #20393
    Most egy telyesen más kérdés. Miéert akarod ujratelepiteni?
  • balcsi70
    #20392
    Hát akkor itt valami fura dolgok történnek. Meg kéne próbálni egy másik XP cd-vel.
  • Conga
    #20391
    persze mentettem mer mikor visszamentem ugy volt ahogy hagytam.
  • balcsi70
    #20390
    Szerintem azzal ne járj.(legalábbis ez az én véleményem). Ja a biosba amikor kiválasztottad a cd-t elsödlegesként akkor nyomtad neki hogy Save? és utána yes? ugy emlékszem (Z) ???
  • Conga
    #20389
    Nekem semmivel nem jön be.F8 és F4 amivel egy menü előjön amiben az előbb felsorolt dolgok vannak.nem értem.ha biosba elsődleges bootnak állítom a cd-t akkor a jumperelést is meg kell változtanom?
  • balcsi70
    #20388
    Próbáld meg az F9-el én most probáltam ki bent a céges gépen itt F9-el jön be.
  • balcsi70
    #20387
    Hm.és próbáltad az összes F billentyüt? mert vannak csodák.Egyik ismerösömnél F2 vel jött be.
  • Conga
    #20386
    Megpróbáltam így is de semmi.F8ra bejövö menüben nekem nincs cd-re utaló menüpont csak ilyen naplózás csökkentett módok utolsó helyes konfig stb...
  • Conga
    #20385
    hm a sorrendem nem pontosan így van,a cd benn van,nem akkor teszem be miután F8.megpróba így.
  • balcsi70
    #20384
    Kapcsold be a gépet és kezd el nyomogatni az F8-at amig bejön a menü.(nállam ezzel jön be a laptopnál) (az asztalinál F10-el),és ott válaszd a cd-dvd.t(és rakd bele) És amikor kezd boot-olni akkor irja ki hogy nyomj meg egy billentyüt. Igy csinálod?
  • Conga
    #20383
    nem-nem,nyomok én már F1től F12-ig mindent de nem csinál semmit F8-al bejön egy menü,de ott nincs semmi ide való dolog...
  • balcsi70
    #20382
    Odáig nem jutottál el,hogy amikor boot-oltatod akkor kiirja hogy nyomjon meg egy billentyüt?
  • Conga
    #20381
    Én se sajnos,de ha valakinek lenne ötlete megoszthatja velem...
  • msstz
    #20380
    Pedig így mennie kéne, akkor nem tudom, mi lehet az ok. :/
  • Conga
    #20379
    Neroval az iso fájlt CD/DVD-kép lemezre mentése dologgal.Igy be is jön a menüje csak mikor újraindítom akkor nem bootol
    Ha biosban beállítom hogy CD-ről azt írja ki hogy Disk boot failure....stb...
  • msstz
    #20378
    Kéne neki, elcseszted a kiírást. Mibe írtad ki és mivel?
  • Conga
    #20377
    Egy kérdésem lenne megint.Kiirtam képfájlként az xp-t és nem akar bootolni,ha beállítom biosban hogy cd-ről akkor sem.Mit lehet tenni?
  • Conga
    #20376
    Köszi szépen!
  • Zsolt01
    #20375
    Igen a D -n lévő cuccok megmaradnak.
  • Zsolt01
    #20374
    Hát ha azt mondjátok, hogy nem jó amit a #20356 -be "írt" xp hun, hát bocsi !

    Valaki itt adta meg múltkor, azt hittem, hogy jó is !
  • Conga
    #20373
    Hello!Kellene egy kis segítség.
    Újra szeretném telepíteni az xp-t.Azaz van 2 partícióm (C,D)a C-n van az xp a D-n meg az adatok amikre szükségem van.Tehát ha én bootolok az xp CD-vel és majd ott formázom a C partíciót és ráteszem az új xp-t akkor a D-t békénhagyja?Nem tünik el róla semmi?Köszi a választ! :)
  • xNoodlex
    #20372
    Ha tényleg eredeti, az aktiválásnál ott van egy telefonszám, azon tudsz kérni új kulcsot. Ha megkérdezi, hogy hány gépre van feltelepítve a windows csak mond azt, hogy ez az egyetlen.
  • Shiwo
    #20371
    megnéztem, s fix IP van/volt már beállítva, szóval nem ez lehet a gond...
  • Onuris
    #20370
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy újraraktam a gépemet, és egy eredeti Win XP-angolt tettem fel, de az meg kéri, hogy regisztráljam 1 hónapon belül. Azért nem regisztrálhatom, mert már lett egyszer reggelve, és még mindig használják azt a gépet. A kérdésem: Ki lehet, és ha igen akkor hogyan lehet kiütni az ilyen módu regisztrálást?

    Hogyan tudom használni azt a windowst?

    Segítségeteket előre is köszönöm!:)
  • BenceYCE
    #20369
    alt+tab? firefoxban ctrl+tab
  • balcsi70
    #20368
    Ez tényleg valami (ócskavas),ami ott letölthető.Én már nem tudom anno honnan szedtem le (sokáig keresgéltem de megtaláltam) 86,1Mb volt az amit én leszedtem.(Ja és ha majd sikerül telepíteni) indítsd újra a gépet mert nálam is csak utána magyarosította.
  • balcsi70
    #20367
    Ja szerintem is csak valami olyasmi ha nem is lepke valami(gubó) amúgy 86,1Mb amit én is egyszer anno leszedtem.
  • msstz
    #20366
    asztal - jobb gomb, tulajdonságok, megjelenés(? angolul appearance - nem tudom magyarul)? hátha itt megtalálod - itt lehet betűket állítani
  • lck
    #20365
    A #20356- ban lévő link csak lepkefing nem hun mui. Mondtam: Torrent, warez oldalakon néha felbukkan. Olyan 80 megás fájl, ami szinte 100 %-ban magyarítja a kezelőfelületet. Hivatalosan a hun mui fizetős lenne. ( az akkor már egy másik windows ?!?! )
  • simonl #20364
    Köszönöm a segítséget,

    Most az a érdésem, hogy a hun mui telepítése után miért nem lett magyar nyelvű az XP?
    A területi és nyelvi beállításokban amit csak lehetett Hungary -ra állítottam.

    Köszönöm előre a segítséget....
  • xxdani
    #20363
    Kicsit utánaolvasva kiderült hogy a windows beűtípusokat állította csak el. Hogy tudom megváltoztatni? Azt tudom hogy a betűtípusok a windows/fonts mappában találhatóak. Melyik az eredeti és hogy tudom aktiválni?
  • xxdani
    #20362
    sziasztok. Letöröltem egy játékot és miután ez végbement az összes szöveg legyen az az asztalon a mappanevek, a böngészőben az menük, könyvjelzők nevei, vagy jobb lent az óra mind-mind félkövér lett. Van erre valami gyógymód?
  • Cat 02 #20361
    Lehet az ablakkezelőt ilyen "tab" osan használni ?
    Mint a böngészőben, h nem sok új ablak van, hanem egybe és ott lehet váltogatni.
  • xNoodlex
    #20360
    Nem tudom neked mi számít jónak, de én INNEN szoktam választani.
  • Puhos
    #20359
    Ez?.
  • msstz
    #20358
    Sziasztok!

    Nem régiben teljesen formáztam a C partíciót (Linux ledúrása után), amin a rendszer volt, majd újra feltettem rá az XP-t. Most viszont a régi D partícióm C lett és a C-ből pedig D (tehát most ez van: D:/WINDOWS -> KÉP). Ez is elég baj, de a saját partícióm (újabban C) kapott egy System volume-ot is és most minden frissítésél oda töltögeti a dolgait az én cuccaim közé, ahelyett, hogy az eredetileg az újjonan D-re töltögetné. Van valakinek ötlete?
  • Demeter
    #20357
    Srácok tudnátok egy két olyan linket ahol vmi jó kis wallpaper található? Előre is köszönöm!
  • Zsolt01
    #20356
    Itt
  • Shiwo
    #20355
    okés, megnézem
  • xNoodlex
    #20354
    #20351# volt az, nem a gyorsító progi.
    Nekem is volt ilyen problémám, aztán mikor beállítottam az IP címet meghalt a net, viszont később magától megoldódott IP cím állítgatás nélkül is...