25353
Whistler - Windows XP
  • gyikka
    #20553
    Avirát használok. Lekapcsoltam, de így sem engedi. Sztem a hotmail tiltotta le. Nemlehet ezt valahogy kikapcsolni?
  • Zsolt01
    #20552
    Akkor szedd le !

    De ez érdekes dolog.
  • Zsolt01
    #20551
    Milyen vírusirtót használsz ?
    Kapcsold ki addig és ...

    Légy nyugodt, csak kamuzik !
  • Zsolt01
    #20550
    KAMÚ !
  • kissadamvikt
    #20549
    szasztok!

    tesóm amd-s gépére feltettem az xp sp3-at és olyat csinálhat-e az sp3-om hogy: nincs hang, fülhallgató jó, driver fent van, nem érzékeli az egeret (ps2).
  • gyikka
    #20548
    Megjött, csak nem engedi megnyitni, mert aztírja hogy vírussal fertőzött.
    Nemtudsz adni egy linket ahonnan le tudom tölteni?
  • Zsolt01
    #20547
    Ment. Majd jelezd, hogy ...
  • gyikka
    #20546
    Bepipáltam a RegDone-t is de semmi. A címem: [email protected]
  • Zsolt01
    #20545
    Ha még mindig gond, akkor e-mail címet adj és küldők cuccot hozzá.
  • Voldi
    #20544
    Meg a RegDone 1-re állítása. Aztán az alkalmaz gomb. Nekem megodlotta.
  • BenceYCE
    #20543
    Reméld, hogy csak a tápcsati kontakthibás. Nekem a régi gépemen a tápcsati érintkezői kitágultak, ezért akadozva működött. Szívtam vele egy keveset mire rájöttem, de örültem, hogy nem a vinyó szart be. Próbáld meg másik csatira dugni, ha ott is ezt műveli, akkor próba képp tedd át egy másik gépbe. Ha ott is, akkor valszeg a vinyód kuka. Ha másutt működik, csak nálad nem, akkor a tápcsatit szedd szét. Ha nem megy szólj vissza itt.
  • gyikka
    #20542
    Bepipáltam a két alsót, de semmi nem változott.
  • gyikka
    #20541
    Kössz, leszedtem a progit. Pontosan mit kell bepipálni?
  • Zan
    #20540
    Miért van az,hogy megpróbálok felinstallálni egy 60 gb-os winchesterre egy XP-t(eredeti,karcmentes lemezről),kiválasztom a partíciót,elkezdi másolni a fájlokat,ujraindul a gép és ahelyett,hogy elkezdené installálni felfelé,megint elkezdi a "A számítógép hadvereinek vizsgálata.." opust...!?????

    Rossz lenne a vinyó?Annyi biztos,hogy amikor kiírja,hogy Boot from CD:,akkor 5-6 szabányos kattogásból álló sorozatot ad le kétszer egymás után a vinyó.
  • Voldi
    #20539
    Az XP-Antispy megoldja a gondot. A megfelelő pontokat be kell pipálni (pl. a legalsó kettőt), aztán az alsó gombra kattintasz, és akkor megszűnik a probléma.
  • gyikka
    #20538
    Üdv!
    Az lenne a bajom, hogy az xp-m nem eredeti. Vagyis a program eredeti csak a termékkulcs nem. Már vagy két éve ezzel a termékkulcsal működik, de most kiirta, hogy megbukott az érvényesítési teszten. Nem enged hátteret felrakni, és az asztalon mindig megjelenik ez a szöveg. Nem lehet ezt valahogy beállítani? Esetleg meglehet crackelni?
  • Zsolt01
    #20537
    Csak tipp, de lehet a hitelesítés nélkül szórakozik.
  • Voldi
    #20536
    Eredeti. Hitelesítést kért, de mondom majd később. Azóta nem akart. Csak a kulcsot adtam meg.
  • Zsolt01
    #20535
    Felkiáltás volt.

    Nem valami módosított Xp telepítővel tetted fel !?
    Hitelesítve van az Xp ?
  • Voldi
    #20534
    Ez kérdőjel lenne?
    A 7-et fel se rakta, mert előbb SP3-at raktam fel, és nem engedte. Az IE6-tal nem ment, aztán felraktam az IE8-at, azzal se.
  • Zsolt01
    #20533
    Az Internet Explorer (7) -tel sem !
  • Zsolt01
    #20532
    Mármint Driver kell ?
    Innen tudtam megoldani 1 ismerősnek.
  • BIZ0906
    #20531
    Akkor jó :)
  • REPS0L
    #20530
    megoldottam, először próbáltam futtatni a chkdsk.exe-t, lement, semmi, újraindítom, ugyanaz.

    ezután újraindítottam, windows betöltése előtt felajánlotta a chkdsk-et, végigfutattam, mostmár jó :)
  • Voldi
    #20529
    Most lett felrakva a rendszer, de majd megnézem, hátha.
  • BIZ0906
    #20528
    Mi lenne ha kitörölnéd onnan azt a fájlt?
  • Tomicsek
    #20527
    Link

    Ez talán segít.
  • 94mike
    #20526
    Szijasztok valaki tudna nekem linkelni video karifrissitést???
    a videokarim: Asus Radeon 9250/9000 DDR x86/SSE2(Ezt találtam,remélem ezaz,a frissités nagyon kéne..mert nem megy semmi.gép ujra huzás volt..lécci segitsetek!
    (tudom h régixD mostlesz cserélve)
  • REPS0L
    #20525
    segítség, indítanám a BF-et, és ezt írja ki, nemhinném hogy a játékkal lenne gond, mert már újra is telepítettem, eddig hibátlanul ment.
  • Voldi
    #20524
    Valaki tudna megoldást a bajomra? A Windows update nem jön be egyik böngészőn se. A Malwarebyte talált 3 fájlt, DNSChanger trójaiakat. Azokat letörölte, a gépet is újraindítottam, de most se jön be az Update oldal. Ilyenkor mit kell csinálni?
  • Puhos
    #20523
    Csá!

    Start menü, vezérlőpult, biztonsági központ, automatikus frissítések kikapcsolása, utánna a tálcán beállítod, hogy sosem látszik.
  • DiLee
    #20522
    Sziasztok valaki nem tudja hogy lehet kikapcsolni az automatikus frissítést, de úgy hogy ne jöjjön ki a piros pajzsszerű izé se
  • ACE
    #20521
    Valaki tud abban segíteni, hogy ha novell-es rendszerben csak az application explorer jön be, akkor hogy tudom elindítani a teljes desktop-ot? Vissza lehet azt valahogy varázsolni? Ctr-Alt-Del-el be tudom hívni a Task Manager-t, és tudok futtatni.
  • BIZ0906
    #20520
    Persze másnál nem törlöm ezeket ki tudja mit művelnek :)
    Nekem szerintem azért volt ekkora mert telepítettem egy csomó programot fel le és elkezdett gyűlni hát most már nem fog már meg van mi kell és mi fontos.

    A mappát a system vissza teszi de nincs benne semmi, és csak úgy tudtam törölni a tartalmát ha rendszer gizdaként megadtam hogy ki férhet hozzá.
  • Zsolt01
    #20519
    Rendszer vissza állítást Én is kikapcsolom mindig magamnál.
    De másoknál ahova járkálok, ott meghagyom mindig, hogy ha gondot csinálnak akkor egyszerűen vissza állítom nekik és állatába jó is úgy.
    Én meg vigyázok a sajátomra.

    (Végül is sejtettem, hogy az a mappa ilyesmi lehet, mert nálam nem volt mérete.)
  • BIZ0906
    #20518
    Elvileg a rendszer vissza állítással van kapcsolatban az a mappa. Azt már ki is kapcsoltam de egyszer majd lehet vissza kapcsolom de rájöttem, hogy tök fölösleges mert ha baj van inkább újra húzom mint, hogy szenvedjek vele.
  • Zsolt01
    #20517
    Hát !
  • BIZ0906
    #20516
    enyém is
  • TopGun
    #20515
    Remelem nalam sem lesz semmi hiba!
    Igy ez ki a boot.ini-m:
    [boot loader]
    timeout=30
    default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect
  • TopGun
    #20514
    Meg nem kezdtem el, mert sokaig huzom az igat, csak hetvegen lesz ra idom, hogy megcsinaljam. A boot CD-s 8-as ghosttal csinaltam a ghostolast, kiprobalom a windowsos boot ini-t is koszi!