25353
Whistler - Windows XP
  • Zsolt01
    #20593
    Csak tipp, de Nyomtató csatlakoztatva volt az Xp telepítésnél ?
    Mert akkor az kavarhatott be.
    Mivel látom az kapta meg a C -t.
  • etele34
    #20592
    Köszi a választ. Most azonnal le is szedem (Revoval). Egyébként halvány gőzöm sincsen, hogy hogyan és mikor kerülhetett fel a gépemre. Meg, hogy ez mi a fene egyáltalán?
  • lck
    #20591
    Nekem alapból minden toolbartól fel áll a szőr a hátamon.
    Lehet nem veszélyes, de én biztos hogy letelepíteném.
    A programjaid futni fognak nélküle is.
  • etele34
    #20590
    Sziasztok!
    Elnézést ha nem ide való a kérdésem témája de fogalmam nincs, hogy melyik topikban kérdezzem meg. Találtam egy ilyet a 'Programok telepítése és törlése' alatt, hogy : ASK Toolbar 1,64 MB. Ezt eddig nem is tudtam, hogy ilyen is van a gépemen. Mi ez? Hagyhatom vagy töröljem le?
    Köszi előre is a segítséget.
  • Zsolt01
    #20589
    A privát címébe elírtam nem sp2, hanem:
    Windows XP Professional sp 3
  • Zsolt01
    #20588
    Privát ment !

    Kerestem neked, jónak írják eredeti, Magyar mindennel.

    Na ezt megköszöni
  • Veno
    #20587
    Sziasztok!
    Tegnap felraktam egy freedom ultimate xp verziót egy gépre ami már nagyon várta az újratelepítést. Nem tudom, hogyan sikerült, de ezek a meghajtójelölések lettek:
    A- kislemezes meghajtó
    C- nyomtatóban lévő kártyaolvasó
    D- cd/dvd olvasó
    E- rendszer
    F- a vinyó másik partíciója
    Engem zavar, hogy a rendszer nem a C jelölést kapta, hogyan tudom az E meghajtó nevét C-re átnevezni.
    A lemezkezelővel a kártyaolvasó C-jét átneveztem X-re, de sajna az E-t nem engedi mert az egy rendszerpartíció.
  • glights
    #20586
    hi! nem tud véletlenül valaki egy olyan xp témát, ami animált és a lényege az, hogy az elektromosság fut végig a képernyőn és az ikonok körül???
  • TopGun
    #20585
    Sziasztok! tudna segiteni nekem valaki? Belinkelnetek egy XP pro SP3 magyar, letoltesi helyet amibe nincs nagyon beleturva es lehet javitassal telepiteni? mert ami nekem van verzio abbol kivettek a javitasi lehetoseget! :( jah es kellene term. serial is hozza.
  • Zsolt01
    #20584
    Adatbázis frissítése. pl.: Smart Update gomb fent.
    Bal oldalt Start Scan gomb, következő ablakba pl. középső - Teljes átnézés, (Én a legfölsővel, Gyors vizsgálattal szokom átnézni).
    Scan Now gomb. Ha végzett, és valószínű talált is dolgokat, akkor Bal oldalt lenti gomb megnyomása.
  • BenceYCE
    #20583
    Csak az nem hibázik aki nem szól hozzá, és hát emberek vagyunk
  • belarus
    #20582
    És hogyan lehet használni a Spyware doctor 6 és hogy lehet kitörölni a kémprogramokat belöle?
  • msstz
    #20581
    Igaz, félreolvastam, azt hittem simán akar két gépet.
  • BenceYCE
    #20580
    Hiba! A cross kábel nem jó routerhez! Sima patch kábel kell.
  • balcsi70
    #20579
    Csak vigyázz nehogy nagyon elvarázsolja a gépedet. Ja amúgy nincs mit.
  • gyikka
    #20578
    Nagyon jó dolgot találtam:
    http://techline.hu/szubjektiv/20080722_xp_desktop2.aspx
    Ez a program vistát varázsol az xp-ből. Persze csak külsőre. Mindenesetre nagyon jól néz ki!
  • gyikka
    #20577
    Kössz hogy elküldet. Most jó! Örök hála!!
  • xNoodlex
    #20576
    Nekem nem kellett hálózat varázsló rögtön megtalálták egymást, mondjuk ezen csodálkoztam is egy kicsit. Ha neked nem látja, akkor próbáld meg ahogy msstz írta.
  • Zsolt01
    #20575
    Spyware Doctor 6

    Ha tényleg az van ami #20573

    Nekem segített annó.
  • belarus
    #20574
    És spyware virusirtóbol melyiket ajánlod?
  • LoDMaSt
    #20573
    Abból, amit elmondtál, reklámablakokra gondolnék, futtas vírus+spyware írtót sztem, de mutathatsz képet is a kis ablakokól.
  • msstz
    #20572
    utp cross kábellel, aztán hálózat varázsló. arra figyelj, hogy a felhasználónév és a jelszó (ha van) stimmeljen a két gépnél. eztán pedig jobb gomb valamin (mondjuk Dokumentumok), és megosztás.
  • belarus
    #20571
    Hali!Ha csatlakozva vagyok a nethez akkor idönként bejönnek kis ablakok minden féle hülyeséggel.Nincs elinditva az Internet explorer akkor is bejönnek az ablakok.És játék közben ha net be van kapcsolva akkor a játékbol kilép a tálcára.Segijetek mert kezd már idegesiten!
  • ffxi
    #20570
    Addig megvan, rúter és a 2 gép. De a részletes beállítás, az hogy kell?
  • xNoodlex
    #20569
    UTP kábel LAN1-be egyik gébe, LAN2-be másik gépbe, aztán megosztás és kész. (legalábbis nekem ennyi volt)
  • ffxi
    #20568
    Hali all!

    Van 1 rúterem, azon 2 gép XP-vel. Hogy csinálhatok hálózatot? Ne kellejen adathordozóval szaladgálni 2 gép között :( Csak "magyarul" mondjátok el :)
  • gyikka
    #20567
    Megjött a levél, de ez a hülye hotmail má megin letiltotta. Próbáld a [email protected] -ra küldeni. A hotmailen nemlehet valahogy kikapcsolni ezt a hülyeséget?
  • balcsi70
    #20566
    Okés akkor majd este átküldöm rendesen mailba.
  • gyikka
    #20565
    Jah de most nézem. De nem jó a link. Not Found-ot ír.
  • balcsi70
    #20564
    Én itt küldtem neked üzenetet (P.Ü-t) nem kaptad meg?
  • Dj Faustus #20563
    Start menü(/Beállítások)/Vezérlőpult(/Megjelenés és témák)/Betűtípusok
    Majd Fájl/Új betűkészlet telepítése menüpont

    Kikeresed az új betűtípus(oka)t tartalmazó könyvtárt, kijelölöd a telepíteni kívánt(ak)at, majd Ok.
  • 94mike
    #20562
    És ha eggyet les zedtem,hogykel be rakni?????????????????XD
  • Dj Faustus #20561
    Itt nézz körül az "Ingyenes fontkészletek" résznél.
  • 94mike
    #20560
    csoki!!!
    valaki a gépen lévő Gyári painthoz tudna adni valami jó fajintos betűtipust? mert csomó mindenkinek an pár fullos,nekem meg ilyen fos van:S
    szal meg köszöném.csákó.
  • gyikka
    #20559
    Még nem. Jól írtad a címet? [email protected]
  • balcsi70
    #20558
    Küldtem egy üzit nézd meg megkaptad?
  • gyikka
    #20557
    A cracket sikerült felrakni, de mikor a "masik 02"-t akarom, aztírja, hogy újabb a service packom, és nemlehet. Valami ötlet? :S
  • Zsolt01
    #20556
    http://rapidshare.com/files/195651233/BZ-t_l_-_XP-hez.zip.html
  • Zsolt01
    #20555
    Bocs Data.hu szívat !
  • Zsolt01
    #20554
    http://data.hu/get/1178724/BZ-tol_-_XP-hez.zip.html

    Vírusirtó bejelez rá, de nincs gond vele, kamuzik. Kapcsold ki a letelésig és 2 db. elindításig.
    Leírás ott az e-mail -be.