25353
Whistler - Windows XP
  • Seithennin
    #20713
    ja és az msn mappa az xp partición van míg a zenei a sima raktáron, szóval nemtom:S
  • Seithennin
    #20712
    sziasztok! Az a problémám, hogy xpt most tettem ujra, van két particióm, az 1ik en az xp a másik meg raktár értelemszerűen! a sajátgépben látszik minden mappa, azonban a totalcommanderben, az msn beérkezett mappája illetve egy általam kreált mappa "Zene" névvel nem elérhető egyszerűen mintha nem is lenne nem látszik! Míg sajátgépből teljességgel elérhető! Plz help még sosem volt ilyen...
  • Kaszi46
    #20711
    a logon ablakot sikerült eltüntetnem. a megoldás:


    control userpasswords2 method:
    1) Go to the Start Menu and the Run box.
    2) Type in the following:

    control userpasswords2

    now click OK
    3) In the new Windows that appears select the account you wish to make the
    primary logon.
    Now uncheck the "Users must enter a username and password..." box.
    4) Hit Apply and a dialog box will appear asking you to confirm the selected
    users password.
    Click OK when you are done...



    a kikapcsolásnál megjelenő ablakra még mindíg nics megoldás, szoval arra még mindíg várnék ötleteket.
  • zsoca0710
    #20710
    de mégis mi?nekem eddig hibátlanul fut neked mi problémád akadt vele?
  • zsoca0710
    #20709
    egyszerü virus támadta meg a gépedet nekem is ilyen mikor virusos ajánlom a nodot az pont megoldja ezt a problémát
  • Zsolt01
    #20708
    Sziasztok.

    Ezt, hogy lehet vissza állítani, hogy normál megjelenésű legyen ?
    (Én nem piszkáltam ezzel / megjelenéssel kapcsolatba semmit.)



    Köszi előre is !
  • xNoodlex
    #20707
    Persze.
    Van vele valami baj?
  • Vardar
    #20706
    Valaki segítsen már, hogy megtudjam csinálni a netet.
  • Kaszi46
    #20705
    azt azonnal megtettem, de ugyanúgy megmaradt a jelenség...:(
  • zsoca0710
    #20704
    sziaszot tik is a sp3 mat hasunáljátok?
  • zoltan1827
    #20703
    A többit a netről szoktam leszedni! pl:vlc media player,mozilla firefox,mediaplayer11,még az avastot is netről szedem le A 4.8-ast
  • zoltan1827
    #20702
    Csak a drivereket teszem ugyanazt mindig,a vidokártyáét meg a hangkártyáét
  • Zsolt01
    #20701
    Azt írtad, hogy többször így jártál.
    Talán mindig felteszel valami progit (mindig ugyanazt teszed fel) ami ezt okozza !
    (belenyúl az Xp -be)
  • zoltan1827
    #20700
    Eredeti xp nincs belepiszkálva! Ha majd nem indul el megint,akkor megprobálom másik xp telepitővel! Előre is köszi a segitséget!!
  • Zsolt01
    #20699
    Nem valami módosított Xp telepítő ?
    Lehet csak nálad jön elő a problémája.
    Próbálj másik Xp telepítőt.
  • Zsolt01
    #20698
    1 ismerősnél Én próbáltam törölni ezt, de törlésnél a saját nevű fiókját akarta törölni, legalábbis azt írta ki !
    Ez hogy lehet ?
  • zoltan1827
    #20697
    Én is a vinyóra gondoltam először,hogy az lehet hibás! Azért vettem ujjat kábelekkel együtt!
  • zoltan1827
    #20696
    Xp telepitő cd is jo! Haveromnál már vagy négy honapja az van fent,semmi gond nincs vele!
  • GPx8
    #20695
    Sziasztok!
    Több különböző gépen (más-más víruskereső szoftvert használva) az Outlook Express tömörítéskor a következő hibaüzenetet adja: "A mappát jelenleg az Outlook Express vagy valamilyen más alkalmazás használja".
    Az a baj, hogy ebben az esetben nagy mappák (dbx) tömörítésekor tönkre is szokott menni az adott file! Mitől lehet ez? Az (IE és más internes alaklmazás sem fut közben.)
  • zoltan1827
    #20694
    Egyszerűen nem tudom mi lehet vele!
  • zoltan1827
    #20693
    ujjak azok is!
  • Zsolt01
    #20692
    Csak tipp:
    HDD Csatlakozók, Adatkábel rendben, próbáltad másikkal!
    (nem tudom, hogy okozhat-e ilyet, de ...)
  • Tomicsek
    #20691
    Van ASPNET felhasználói fiók? A frameworkkal szokott települni.
    Start -> Vezérlőpult -> Felhasználói Fiókok
    Megnyitod az ASP.Net fiókot, és fiók törlése.
    Újraindítás.
  • zoltan1827
    #20690
    Nemrég vettem ujjat,de ezzel is ugyanazt csinálja
  • zoltan1827
    #20689
    Az rendben van!
  • Shep
    #20688
    Kösz, sikerült.
  • Zsolt01
    #20687
    Tipp:

    HDD rendben ?
    Nem szektorhibás véletlenül ?
    (mert lehetséges, hogy szektorok szállnak el)

    Szektorhiba kereső: pl. HD Tune Pro
    "HDD figyelő": Hard Disk Sentinel
  • zoltan1827
    #20686
    Köszi szépen,probálkozom vele!!!
  • molnar0921
    #20685
    Szerintem próbálkozz meg egy alapos vírus kereséssel avast szerintem jó lesz én is azt használok. Aztán ha még akkor sem jó próbáld meg egy xp-cd-vel javítani ezt az xp-t ha nem akarod ujra rakni a géped. Más ötletem sajna nincs :S
  • zoltan1827
    #20684
    Sziasztok! Volna egy kérdésem a gépemmel kapcsolatban! Mi lehet az oka hogy kb egy honapig tökéletesen működik az xp,aztán meg egyszerűen nem tud elindulni a gép,a windows hibát észlelt?! Csökkentett modban sem tudja elinditani,csakha ujra telepitem az xp-t! Avast antivirusirto van a gépemen. Mikor ez a hiba legelöször kezdődött akkor a nod32volt a gépen!
  • Kaszi46
    #20683
    Sziasztok, tegnap egy játékkal feltelepült a netframework1.1, és azóta kikapcsolásnál megjelenik egy kis ablak ahol egy legördülő menüből ki tudom választani hogy leállítás újraindítás, stb. illetve indulásnál windows belépés előtt szintén bejön egy ablak ahol a felhasználónevet és jelszót lehetne beírni. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám ezt a marhaságot kikapcsolni?

    köszi előre is!
  • Vardar
    #20682
    Sziasztok!
    Súlyos problémám a következő: Új gépem van amit be is üzemeltem, létrehoztam egy kapcsolatot megadtam a felhasználó nevet és a jelszót. Azonban amikor a mostaniból az újba átdugom a net kábelt és csatlakoznék akkor az XP(64 bites angol) követel rajta valami számot(nem értettem, hogy mi baja van) Gondolom a kapcsolatnál a tárcsázás sorban lévő számot szeretné megkapni. A probléma viszont az, hogy a jelenlegi kapcsolatomban ez az ablak nem ugrik fel, hanem egyből csatlakozik. A csatlakozásnak ezt a telefonszámát, hogy a fenébe lehetne kinyerni? Kérlek válaszoljatok már.
  • LoDMaSt
    #20681
    Duplakattal, de előtte uxtheme.dll patch ajánlott, hogy működjön is a dolog.
  • Shep
    #20680
    Az msstyle kiterjesztésű téma filokat mivel tudom működésre bírni?
  • Zsolt01
    #20679
    - Ja és mintha hallottam volna ilyesmiről, hogy nem lehet kikapcsolni és asszem Táp hibát említettek. (vagy valami eszköz hiba, valami ilyesmi)
  • Zsolt01
    #20678
    - Tipp: Próbáltad leszedni ezt a Norton 360-at, hát ha ez okozza !

    - Vagy rendszer vissza állítás arra az időre amikor még jól működött !
  • Karajovics
    #20677
    Hello!

    Amikor gépen elindítom a Virtua Tennis 3-at, megjelenik 1 (a) fekete kép és kiírja, hogy az explorer.exe hibát észlelt és ez a hiba paraméterei:

    AppName: vt3.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: ntdll.dll
    ModVer: 5.1.2600.5512 Offset: 0000120e

    Tudnátok segíteni??? Előre is köszi!!! :)))
  • bat777
    #20676
    hali nincs ilyen fájl. ez a probléma ma kezdődött, a barátosnémnál csak a pendrive csinálja ezt, nálam a meghajtók is, h a társitás jön be a kattintásra. Nem tudom, h mi lehet.
  • sovatalevi
    #20675
    kosz
  • lck
    #20674
    PowerIso, UltraIso, Alcohol 120%, Nero, Virtual CloneDrive