25353
Whistler - Windows XP
  • fery02
    #20753
    Az én problémámra sincs véletlenül egy ilyen gyors megoldás? :S Mert újra nem szeretném rakni az XP-t.
  • argos
    #20752
    Meg oldódott itt találtam rá választ Link Mindenkinek köszi:)
  • argos
    #20751
    Ki van véve a pipa!
  • bojti
    #20750
    Sziasztok ,XP-ben hogy kell beállítani , hogy ha rákattintok a képre(jobb klikk) akkor a menüben megjelenjen maga a kép is a szerkesztés ill. a nyomtatás alatt . Kössz a válaszokat.
  • Kaszi46
    #20749
    asztalon jobb klikk, ikonrendezés szempontja, az asztal webes elemeinek zárolása elől vedd ki a pipát
  • argos
    #20748
    Sziasztok! Mit állítottam el,hogy az asztalom íg néz ki:KépHogy lehet visszaállítani a parancsikonok ne legyenek kékek? A rendszer visszaállításnál ugyanígy marad! Üdv!
  • Zsolt01
    #20747
    Hát Én nem találtam stimmelő Firmware -t a Nec ND-2500A :-(

    Nem lenne ennél (Nec ND-2500A version 1.0B Firmware - 2006-11-28) újabb ehhez a DVD íróhoz ami jó is :-(
    Én nem találtam sehol működőt :-(
  • Shortstop
    #20746
    valóban ez volt a probléma. nagyon szépen köszönöm!
  • lck
    #20745
    Innen válogathasz.
  • Zsolt01
    #20744
    Sziasztok.

    Valaki ezzel kapcsolatba tudna segíteni !

    Köszi !
  • Shortstop
    #20743
    holnap reggel lecsekkolom, és remélem tényleg csak ennyi lesz a probléma. köszi mégegyszer!
  • msstz
    #20742
    arra gondol, hogy mintha volna vmi magában a cuccban, ami gátolja az olvasást. de persze nincs.
  • fery02
    #20741
    A rossz kábel nem elég fizikai akadály?
  • Shortstop
    #20740
    de olyan mintha fizikai akadályokba ütközne, és ezért nem tudja olvasni.
    megpróbálom kösz de nem fűzök sok reményt hozzá
  • xxdani
    #20739
    Sziasztok. Kéne egy kis segítség. Van egy gép ahol én vagyok a rendszergazda. van egy vendék fiók a család többi tagjának amit levédtek jelszóval. Valahogy ki lehet jelentkeztetni a vendék fiókot anélkül hogy ne lépnék be? (persze tudom az újraindítás megoldja de egy élet mire elindul a gép) előre is köszi
  • Seithennin
    #20738
    akkor a kábelt cseréld ki lehet hogy csak az ment szét
  • Shortstop
    #20737
    működik mind a kettő. bocs ezt kifelejtettem
  • Seithennin
    #20736
    első lépésként tedd be másik gépbe nézd meg ott működik e
  • Shortstop
    #20735
    Előre is elnézést, lehet hogy pont nem idevág amit írni fogok, de ez a topik legalább él.

    Szóval problémám az lenne hogy egyik pillanatról a másikra a DVD-ROM beadta a kulcsot és olvasni és írni sem hajlandó (nem hallom hogy felpörögne, olvasná a lemezt inkább csak küzd vele aztán feladja). Gondoltam ilyen az élet elromlott, erre betettem a helyére egy másikat ami legjobb tudomásom szerint tökéletesen szuperál, és ennél is ugyanazok a tünetek vannak.
    Szóval milyen jellegű hiba van nálam? Szerdán még gond nélkül néztem vele eredeti DVD-t most meg semmi.

    Előre is köszönöm ha segít valaki!
  • Seithennin
    #20734
    sziasztok! Az a problémám, hogy xpt most tettem ujra, van két particióm, az 1ik en az xp a másik meg raktár értelemszerűen! a sajátgépben látszik minden mappa, azonban a totalcommanderben, az msn beérkezett mappája (az xp partición) illetve egy általam kreált mappa "Zene" névvel (a raktár partición) nem elérhető egyszerűen mintha nem is lenne nem látszik! Míg sajátgépből teljességgel elérhető! Mióta írtam azóta még két uj mappával játsza ezt:S Plz help még sosem volt ilyen...
  • tigerbácsi
    #20733
    hello!

    van egy gondom! driveres! :-)
    van egy Nvidia Geforce 7300 GT videókari! s az everest által felajánlott helyről (nvida.com) nem tom firssíteni a drivert! mert amit bead az ha felrakom akkor csak 640 X 480 s mindössze 4 bit színt tud!
    az a bajom hogy most a Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 kékhalállal kifagy. s a can you run it oldal (http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest)is kiírja hogy frisítsem, de nem tom hogy!
    tudtok nekem ebben segíteni?

    előre is köszy!
  • fery02
    #20732
    A futtatásba, beírva, hogy "gpedit.msc" előjön egy ablak. Valaki esetleg nem tudná, hogy a "Felhasználói konfigurációja/Felügyeleti sablonok/Asztal" részt hogyan lehetne visszaállítani alapértelmezésbe, vagy esetleg megnézni nekem, hogy nála mik, milyen értéken vannak? Nagyon fontos lenne, mert fél éve beállítottam a gépet, hogy az asztalon semmi ikon sincs, meg nem is lehet vele semmit kezdeni, hanem külön programot használtam helyettük. Viszont visszaállítanám az egészet ahogy volt, csak már nem tudom, hogy mit állítottam el. :S
  • Zsolt01
    #20731
    Hát igen. Én is mindig kikapcsolom magamnak.
  • DecenS
    #20730
    kikapcsolva...
  • aricsi
    #20729
    Hellosztok! Nagyon jó lenne ha rudna vki segíteni, magyarosítás kellene xp-hez. Win XP MCE-t raktam fel,tudok angolul,de mégis jó lenne ha sikerülne. Google nem segít.
  • isss
    #20728
    2014 rémlik xp-re !
  • zsoca0710
    #20727
    srácok igaz hogy a xpre már nem adnak ki több frisitést és hogy mindent a vistára adnak majd ki?
  • Zsolt01
    #20726
    | #20725

    (véletlen a #20723 -ra küldtem.

    Rendszer visszaállítás !
  • Zsolt01
    #20725
    Rendszer visszaállítás !
  • DecenS
    #20724
    sziasztok, nem tudom, volt-e már valakinek hasonló gondja... ha igen, előre is szorri, hogy nem olvasok vissza 20e hozzászólást.
    a problémám tehát a következő: laptophoz csatlakoztattam egy usb-s multimedia bill-t. (logitech internet 350) minden rendben is volt a használat során, ám azután, hogy lehúztam a notiról, már a saját, beépített billentyűzetét nem ismerte fel, csak, mint 101 gombos magyar bill-t. ez azért kellemetlen, mert most ha a beépítettet használom, gépeléskor azok a karakterek jelennek meg, amik másodlagosak lennének azon az adott billentyűn, és csak az FN gomb lenyomásakor jön elő az elsődleges karakter.
    mondok egy példát: a J billentyű lenyomásakor nem a j betű jelenik meg, hanem az 1-es szám - ugyanis az fn gomb lenyomásával, ez a billentyű a numpad 1-es számát testesíti meg.
    kvázi olyan most a móka, mintha mindig lenyomva lenne az fn (pedig nem) és amikor lenyomom az fn-t akkor lenne felengedve.
    gáz.
    próbáltam leszedni a drivert az eszközkezelővel, de restart után is 101/102 gombos bill-ként ismeri fel a beépítettet. és minden marad a régiben... szóval bukta.

    ötlet?
  • Kaszi46
    #20723
    köszi, már kezdtem feladni!:)
  • atomeromu
    #20722
    Hello mindenki!

    Remelem jo helyre irok! Gepemben van egy SATA-s es egy IDE-s vinyo. Ezelott mindkettore XP volt telepitve, de par napja az IDE-re tettem egy Vista Ultimate-et es azota nem tudom elinditani az XP-met. Ezt az uzenetet kapom folyamatosan: DISK BOOT FAILURE - INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER. Vista alatt megneztem a SATA-s vinyomon a Boot.ini fajlt, de nem talaltam, helyette van egy Boot.ini.backup fajlom. Ezt ha atnevezem boot.ini-re akkor system configuration fajl lesz, majd megnyitottam notepad-al es itt meg a ket XP-s bootolast talaltam. Hogy tudom ujra mukodove varazsolni az XP-met, amit meghagytam??????
  • msstz
    #20721
    vezérlőpult, felhasználók, change the way users log on and off, elsőre pipa.
  • Seithennin
    #20720
    sziasztok! Az a problémám, hogy xpt most tettem ujra, van két particióm, az 1ik en az xp a másik meg raktár értelemszerűen! a sajátgépben látszik minden mappa, azonban a totalcommanderben, az msn beérkezett mappája (az xp partición) illetve egy általam kreált mappa "Zene" névvel (a raktár partición) nem elérhető egyszerűen mintha nem is lenne nem látszik! Míg sajátgépből teljességgel elérhető! Plz help még sosem volt ilyen...
  • balcsi70
    #20719
    Ha minden igaz a QuickTime player le kell hogy játssza.
  • sovatalevi
    #20718
    sziasztok.az AMR.filet mivel tudom mgnyitni?
  • Zsolt01
    #20717
    Ezt így Én is tudtam, írtam is 20665.

    De egyik megoldás se segített ismerősömnél.
  • Kaszi46
    #20716
    1.)Start Menü Futtatás, beírod: control userpasswords2, megnyomod az entert.

    2.)Megnyílott egy új ablak, a neve Felhasználói Fiókok. Itt ki kell venni a pipát a "számítógép használatához jelszót, és felhasználónevet kell megadni" sor elöl. Kattints az ok-ra.
    Ekkor megjelenik egy új ablak, ahova a jelszót lehetne beírni. Ide nem kell semmit írni csak le okézni.

  • Zsolt01
    #20715
    Néztem Noddal + mással.
    Nem hiszem, hogy ilyesmi probléma lenne.

    Azt nem írtam a #20708 de asszem akkor lett ilyen amikor Portable Hard Disk Sentinel progit próbáltam és törölni akartam és közbe ment még (kis ikon tálcán) nem figyeltem és ezzel így Kék halált kaptam.

    Múltkor mintha más is járt volna így, hogy ilyen lett #20708 és valaki írt megoldást, de már nem találom !
  • Zsolt01
    #20714
    Magyarul nem tudtad volna beírni ?
    (Már bocs, de ez magyar fórum. Ez nem kötekedés, csak ...)