25353
Whistler - Windows XP
  • Zsolt01
    #20873
    Ha még aktuális a dolog, akkor privát küld e-mail címet és küldök cuccot.
  • WorldTorrent
    #20872
    Itt van
  • WorldTorrent
    #20871
    vannak ilyen cuccok amitol ugy lassa mintha eredeti lenne a win-ed , pill felrakom es be linkelem
  • thomasthomas
    #20870
    Hi!

    Egyik haverom gépe letöltött egy windows frissítést a net-ről, és most ugye kiírja, hogy valószínűleg illegális a windows-a..bár igazat mond, de hogyan lehetne ezt megszüntetni?(mármint az azelőtti állapotot visszaállítani, vagy ezt a programot leszedni a gépéről?

    Előre is köszi.
  • TheMan106
    #20869
    Köszönöm mindenkinek a tippeket! Úgy tűnik, a rendszer-visszaállítás megoldotta a problémát.
  • balcsi70
    #20868
    Csökkentett módba is próbáltad? mert az lenne az igazi.
    Ha igen próbáld meg ezt

    Start

    és írd be a Start-ot névnek.
  • Zsolt01
    #20867
    Privát adj e-mail címet és küldök cuccot.
  • Zsolt01
    #20866
    Spyware Doctor, Malwarebytes.

    Csökkentet mód xp, rendszer vissza állítás kikapcsol a keresés idejére.

    Nod32 3 -mal nézted !
  • TheMan106
    #20865
    Igen, próbáltam. Se a NOD32, se a Spyware Terminator nem talált semmit...
  • balcsi70
    #20864
    Olvastam hasonló dolgot egy másik fórumban és ott a spyware-ra hivatkoztak.Csináltál vírus irtást,spy irtást?
  • TheMan106
    #20863
    Üdv Mindenkinek!
    Nos, azzal a problémával szembesültem, hogy egyik pillanatról a másikra eltűnt a Start menü gombjáról a Start felirat, a tálcán megjelent mappák neveinek csak a kezdőbetűi láthatók. Kissé zavaró, szóval remélem, hogy akad erre megoldás! Előre is köszönöm!
  • WorldTorrent
    #20862
    Nem tudtok 30 napos XP verzio-hoz aktivalot adni?
  • elitehun
    #20861
    Köszi
  • Met
    #20860
    Vezérlőpult, Betűtípusok, File, Új betűkészlet telepítése.
    Megkeresed ahova lementetted és install.
  • elitehun
    #20859
    Tudom hogy csak részben tartozik ide de nem találtam csak kihalt topikot.
    Valaki nem tudná megmondani hogyan tudok egy írásfajtát (amit letöltöttem) belerakni a microsoft office word-be? Előre is thx
  • LoDMaSt
    #20858
    Tv kari, hálókártya eszközkezelőben megnézed a kérdőjeles cuccokat utána :)
  • wordsworth
    #20857
    Hali, lassan szeretném ujratenni a windowsomat, pontosan milyen drivereket kell feltennem? Hajlamos vagyok kihagyni párat :) Audio, videokari driver, alaplap driver, és ennyi nem?
  • csoola
    #20856
    köszi, sztem windowsom sérült meg, de már kimentettem amit tudtam, meg mostmár fomáztam, feltettem winfost meg a drivereket, cuccokat visszamásoltam stb... csak fasza hogy egy napot elqrtam vele
  • bandi19650202
    #20855
    köszi!!
  • LoDMaSt
    #20854
    Neroba be, cd másolása.
  • bandi19650202
    #20853
    sziasztok! hogyan kell xp telepitölemezt masolni hogy arrol ismet lehessen telepiteni segitsetek
  • Zsolt01
    #20852
    Hát, hogy így jártál arra gondolok:
    - kaptál valamilyen fertőzést (kéretlen vendéget) vírust. Átnézni !
    - Xp sérülés. Profilod sérült, így pl. Xp javítás nem segít a te esetedbe asszem.
    - esetleg a HDD gond, szektorhibás és tűnnek el dolgok. Hard Disk Sentinel HDD állapot nézés !

    Ezek csak tippek, hogy így jártál. Helyrehozást nem tudom. Rendszer vissza állítást mondtam volna, de már próbáltad.

    Amíg amit tudsz, jó lenne lementeni talán !
    C -n lévőket más partícióra, másik HDD, kiírás.
  • csoola
    #20851
    S.O.S.!
    Hello! Nagyon sürgös segitségre van szükségem, kérem hogy aki tud, segitsen! Ma reggel nem sikerült rendesen elinditanom a gépem, ahogy bejött az üdvözlöképernyö, fura volt, hogy lassu, aztán mikor beirtam a jelszavam, sokkal tovább várt mint szokott, majd jött egy felugro ablak, hogy nem találja a profilom a gép, memoriahibára hivatkozott, a személyes beállitásaim egytöl egyig elvesztek, kezdve a kevésbé fontos háttérképtöl addig, hogy nem müködik a messenger, a programok sem jok, meg csomo mindenem eltünt. Rendszervisszaállitással probálkoztam, de nem tudja megoldani. Fontos lenne, hogy visszaálljon, mert most nem tudok minden adatot kiirni, és kb 100 gb adat van a gépen, amivel nem tudok mit kezdeni, zavaro lenne, ha eltünne. Kimentés-formázás-ujratelepités procedurán kivül meg lehet csinálni a gépem, hogy visszaálljon, van valami program, vagy esetleg "kézi" megoldás? Megköszönném ha tudnátok segiteni!
  • tigerbácsi
    #20850
    ott nem tudtam megoldani! :-( viszont a rendszer visszaállítással igen. mivel észrevettem, hogy game-ek leszedése közben váltott át. 2 szer átváltott olyanra, harmadikra nem! :-) szóval megoldódott! :-) de köszönöm!
  • BenceYCE
    #20849
    Megjelenítés tulajdonságai?
  • tigerbácsi
    #20848
    hello a lombtárat visszaállítottam! :-)
  • tigerbácsi
    #20847
    sziasztok!

    volna egy kis gondom, mármint 2.

    1. kitöröltem a lomtárat. hogy tudom visszahozni?
    2. minden betű mi normálnak kéne lenni félkövér. :-( ezt hogy tudom megoldani?
  • Csacsi
    #20846
    Sziasztok. Az mitől lehet, hogy a gépen be van állítva az idp, a biosban is jól van beállítva. Folyamatosan a jó időt mutatja a jobb alsó sarokban, de például bármilyen programot használok, ami időhöz kötődik, például outlook express, akkor az 3,5 órával azelőtti időt mutat. Vagy van egy másik programom a poker tracker az is rossz időt mutat. Viszont ha létrhozok egy könyvtárat, ott jó időt állít be.

    Köszi előre is.
  • Zsolt01
    #20845
    Tipp:
    CCleaner
    Talán automatikusan túl sok minden akar indulni, pl. MSN eléggé foghatja, ...
    Valami fertőzés, nézd át az xp-t.
  • RoCkEtAnDrEw
    #20844
    ÖRÜLJ NEKI :D :D
  • Vackor1024
    #20843
    4-5 percig bootol
  • LoDMaSt
    #20842
    És mi is a probléma?
  • Vackor1024
    #20841
    Hali.
    Nekem az a gondom, hogy indításnál az xp-m van mikor 4-5 percig megy a betöltésjelző, majd felvillan a billentyűn a három lámpa (ahogy normál esetben is kellene) és hipp-hopp bent is van. Nem tudom mitől lehet, nem mindig csinálja, de túlnyomó többségben igen. De csak xp-n.
  • Zsolt01
    #20840
    #20834
  • Smarci Win
    #20839
    visszanéztem egy régi kommentet mp3portalos link volt benne arról h hogyan lehetne eltűntetni a:
    "lehetséges hogy szofteverhamisitás áldozatává vált" szöveget és a csillagot+fekete hátteret.
    a link már nem mutat sehova mert ugye a mp3portal megszűnt. hogy tudnám mégis megoldani a problémát?
  • examinee
    #20838
    Ez jó:):)::)
  • msstz
    #20837
    egyéb?
  • RoCkEtAnDrEw
    #20836
    leszarod a security centert
  • msstz
    #20835
    Sziasztok!

    Mit lehet akkor tenni, ha a Security Center szerint nincs vírusírtóm, pedig valójában mégis van?
  • Zsolt01
    #20834
    Eredetiség vizsgáló kiszúrta, hogy nem eredeti.
    Van 1 pár megoldás erre, neten kis körülnézés ...

    (privát e-mail cím és segíthetek)