25353
Whistler - Windows XP
  • [Jakuza]
    #20913
    http://support.microsoft.com/kb/310123/hu
  • Shortstop
    #20912
    Wireless kártyámat szeretném telepíteni a laptopra de azt írja ki miután feltelepítettem a Vezérlőpulton keresztül hogy "A hardvert nem lehet elindítani (kód:10)

    Mit tudok tenni ez ügyben?

    Most lette újratéve az XP, semmi sincs még fent csak a NOD32, próbálom a wifi kártya software-ével is de azzal sem megy. mindig ugyanerre a hibaüzenetre lyukadok ki..
  • Rubio #20911
    Bocsi a 2. pontot rosszul írtam, mert az a biztonsági másolat készítéséről szólna! Ugyanakkor, most már azt sem tudom, hogy melyik a jó megoldás:
    - a rendszer-visszaállítási pont készítése;
    - biztonsági másolat készítése;

    Tehát erről akartam először kérdezi:



    Mondom, hogy nem értek hozzá... Bocsi!

  • Rubio #20910
    Üdvözletem!

    Volna egy "kis" gondom az xp-vel! (Tudom, jó nekem, hogy csak egy kis gondom van...) Pontosabban 2 is van, de egy kicsit összetett (legalábbis nekem, mert nem nagyon konyítok hozzá).

    Az elején kezdeném, amiből kiindulva jelentkezett a problémám (bocsi, ha egy kicsit hosszú lenne):

    A minap összeomlott a rendszer, mert valami progi tönkre vágta és nem volt hajlandó az xp normál módban indulni, csak csökkentettben, de bármit futtattam rajta, nem oldódott meg a gond. Ezek után - Rendszer-visszaállító pontom nem lévén - a telepítőlemezt betéve futtattam a javítást (második opciót kiválasztva).

    1. probléma: a windovs a telepítés után eltüntette a "Program Files" nevezetű mappát, ami számomra egy furcsa jelenséggel járt. Ugyanis ha a saját gépen keresztül nézem meg az elérési utat, akkor tökéletesen látszik és semmi sem jelzi, hogy a mappa rejtve lenne; ugyanakkor a tulajdonság menüben, az írásvédettség ablakában egy halvány pipa látható, amit hiába erősítettem meg, ill. vettem ki és hagytam jóvá az mindig ott maradt;

    A meglepetés akkor ért, amikor tcm-ben akartam megnézni a fenti mappát, de az nem volt sehol. Csak akkor lett látható, amikor a tcm-ben bekapcsoltam a rejtett fájlok láthatóságát; A mappán egy piros színű felkiáltójel látható. Én semmivel sem tudtam ezt a problémát áthidalni és nem is nagyon értem, hogy ha az egyik helyen nem rejtett, akkor az a másikon miért? Hogy lehet ezt kikapcsolni?

    2. A másik problémám pedig az, hogy készítettem rendszer-visszaállító pontot (az 1. lehetőséget választva, amit felajánlott) is, de nekem úgy tűnik, hogy a 3. változatot kellett volna választanom, mert az tűnt volna teljes körűnek, de ott az "A-meghajtóba betett lemezre akar készíteni indítólemezt, de mi a helyzet akkor, ha nincs ilyen meghajtó? Akkor hogy készül el az indítólemez?

    Elnézést, ha egy kicsit hosszú voltam, de főleg azért, ha esetleg hülyeségeket írtam! Ettől függetlenül: valaki tud segíteni?

    Előre is köszi!
  • oliwwer
    #20909
    Hali
    Hogy lehet megcsinálni, hogy egy mappánál a dupla kattintás a megnyitás legyen? Mert nekem elállítódott valahogy, és a keresés jön be dupla kattintásra. (enter-re is.):

    A megnyitásnak kéne legfelül lenni.
    Előre is köszi
  • RelakS
    #20908
    Google

    Windows Genuine Advantage crack
    Első linkről elindulsz, 1.9.4, vagy hasonló verziót keres, leírás szerint eljár, háttérkép visszaállít, örül
  • Puhos
    #20907
    Vedd meg eredetiben!
  • Zsolt01
    #20906
    Privát e-mail címet adj és küldök cuccot.
  • ceka
    #20905
    helo!
    valaki tudna nekem segíteni SP3as windows xp azt irja ki hogy nem felelt meg az eredetiség vizsgálaton, ezért nem tudja telepíteni a frissitéseket, van erre valami alternatív megoldás? valami kis progi ami ezen segít? ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
  • WorldTorrent
    #20904
    jah most nem irja egyenlore:D
  • Zsolt01
    #20903
    És akkor most már nem írja ki a hátra lévő napok számát !
    Mert kiírta, nem ?
  • Vardar
    #20902
    Súlyos segítség kellene. 64 bites XPm-re, hogy kellene felrakni az SP3-at? A fejlesztőknek való verzió invalid updater.inf vagy mire hivatkozva leáll.
  • hammer89
    #20901
    Szaisztok!!
    NAGY SEGITSÉG KELLENE, Nem régiben lecseréltem a gépemet, Windows XP Professional van fent rajta, vista külsővel. A nagy gondom az h elrejtettem egy mappát a dokumentumokban, és hiába beállitom h rejtett mappák megjelenitése, nem jó:( egyszerüen nem tom meg nézni a rejtett fájlokat:( Mi lehet a gond?? Mit kellene beállítani?? Aki tud kérem segitsen fontos lenne.
  • WorldTorrent
    #20900
    szerintem meg a vista jobb:D en csak Driver miatt hasznalom az Xp-t, igaz mar kaptam drivert csak ki kene probaljam:D
  • MAN 19 422 4X4
    #20899
    imádom az xp-t nagyon el lett találva:d
  • WorldTorrent
    #20898
    Azt hiszem az "Activate Xp" megoldotta, vagyis ha arra a kulcsra kattintok azt irja hogy Mar aktivalva van. Az a Bz-Tol Xp-hez nekem is megvolt de az csak eredetive teszi az xp-t szerintem. Am kosz regota kerestem.
  • Zsolt01
    #20897
    Privát ment leírás és csatolva csomag.
  • WorldTorrent
    #20896
    Nincs sehol:S
  • Zsolt01
    #20895
    spam levelek között
  • Zsolt01
    #20894
    14:59-kor küldtem el.
  • WorldTorrent
    #20893
    szolj ha elkuldted mert nekem meg semmi:S
  • WorldTorrent
    #20892
    oke , kosz!:)
  • Zsolt01
    #20891
    Ok Én elküldöm ami nekem van.
    Privát írtál nekem és válaszoltam, vártam ott a válaszodat.
    Na de mindegy, össze szedem a cuccot és küldök mindent, válogathatsz.
  • WorldTorrent
    #20890
    [email protected] , Pls kuld az aktivalot mert csak 17 napom van mar:S vagy barki akinek van XP aktivaloja 30 napos-hoz
  • gabeszg
    #20889
    Helló!Hp laptopra próbálnám felrakni az xp-t de kék halál azt kész?Valami oka lehet ennek?
  • isss
    #20888
    Hasonló probléma, talán a megoldás is itt van.
  • momoxp
    #20887
    Sziasztok!
    A windows xp-m nem lép be autómatikusan a windowsba mindig az üdvölő képernyőnél kézzel kell belépnem! Tudom hogy valahol átlehet írni h belépjen csak nem emlékszem hogy hol! Valaki segítene?. Előre is köszönöm.
  • RelakS
    #20886
    vagy F2, vagy DEL, vagy akármi, biostól függően

    Én meg most nézem, hogy bŐŐt egység
  • isss
    #20885
    restart .. f11 - boot menu
    aktuális cd/dvd meghajtóról indítás
  • bartuczcsaba
    #20884
    megkell h mondjam h noob vok ehez...
    elvileg bevan mert eddig újratudtam tenni de a biosban hol is kell?
  • RelakS
    #20883
    be van a biosban állítva, hogy az első bőőt egység a dvd legyen?

    Nyomjon egy gombot a CD-ről való induláshoz ...
    Vagy ilyesmi a szöveg ^^
  • bartuczcsaba
    #20882
    hy all
    egy olyan problémám lenne h tenném újra a windowst de nem adja be azt az ablakot az elején h "kérem nyomjon egy billentyűt a telepítéshez" (vagy vmi hasonló) Nem adja be hanem tölti be a mostani windows. vki tudna segíteni? MSI kt6v alaplap van benne
    thx csáó
  • RelakS
    #20881
    Bejelentkezéskor látható rendszertémát hogy lehet megváltoztatni, pl régi windows kinézetre?
  • Met
    #20880
    Először ps-ben meg kell rajzolni :)
  • naruto342
    #20879
    hello hogy kell óprendszert csinálni??
  • Marvi
    #20878
    Köszi a segítséget azt a megoldást is megfontolom! igazábol sikerült elérnem magamtól amit akartam, végülis végig ott volt a lehetőség az orrom előtt:) dehát igy tanul az ember:)
  • xNoodlex
    #20877
    Nem kell semmit csinálnod vagy aggódnod emiatt, de ha beírtad volna a keresőbe (amit felajánlott linket) az 1517-es hibát erre te is rájöhettél volna.

    Support
    User Action

    No user action is required.
  • BenceYCE
    #20876
    Bizonyos fokú védelmet tudsz csinálni, de szerintem a rendszer védelme attól függ, hogy mire képes az emberke akit korlátozni akarsz. Én inkább a külön vincsesztert ajánlom.feltesz magának egy saját xp-t és úgy buzerálja szét ahogy csak akarja. Bios-ban beállítod, hogy alapból az Ő XP-je induljon. A Te vinyódat letiltod a hardverkezelőjében és már nem is látja az adataidat. Ha még ennél is jobban ki akarsz tolni vele, akkor veszel egy mobil rack-et és +egy fiókot. A két fiókba beteszed a két vinyót és úgy használjátok mint egy pendrive-ot. Ha Te ülsz a gép előtt, a te vinyódat teszed fiókostul a rack-be és fordítva ha Ő ül előtte. Ennél tisztább nincs. A hardver íg yközös a vinyón kívül.
  • Marvi
    #20875
    Hellóka!
    Az lenne a kérdésem, hogy azt hogyan tudnám megoldani hogy csináljak egy olyan fiókot a jelenlegi rendszergazda jogosultságu fiokom mellé, amin gyakorlatilag csak egy-két program elérhető, illetve az illető az internetre tudjon csatlakozni rajta de mást ne? ezt valahogy meg lehet oldani? lehet már volt rá válasz de nem volt erőm mind a huszezer akárhány hsz-t végigböngészni:S
    előre is köszi!
  • rochelle
    #20874
    Sziasztok! egy kis segítség kéne
    az a sztory, hogy nem volt telefonvonalunk egy napig és
    valamit csináltak ahogy megjavították, mert utána az adsl internet nem akart
    csatlakozni,akkor a netesek mondták hogy állítsuk át a tcp/ip protokollt valami
    másra, meg a
    dns-eket is. és ledíktálták hogy mit kell beírni.Most csatlakozik meg minden megy,
    de a leállításnál mindig az eseménynaplóba bekerül
    azóta ez az üzenet szóval minden leállításnál

    Esemény típusa: Figyelmeztetés
    Esemény forrása: Userenv
    Esemény kategóriája: Nincs
    Esemény azonosítója: 1517
    Dátum: 2009.03.26.
    Idő: 17:53:25
    Felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM
    Számítógép:
    Leírás:
    A Windows mentette xy felhasználó rendszerleíró adatbázisát, mert azt a
    kijelentkezés közben egy másik alkalmazás vagy szolgáltatás is használta. A
    felhasználó rendszerleíró adatbázisa által használt memória nem lett felszabadítva.
    A rendszerleíró adatbázis akkor lesz eltávolítva, amikor már nincs használatban.

    Ezt a problémát általában felhasználói fiókként futó szolgáltatások okozzák.
    Próbálja a szolgáltatásokat úgy konfigurálni, hogy a helyi vagy a hálózati
    szolgáltatásfiókban fussanak.

    További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen:
    http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.


    Ez micsoda?
    Hiba?
    Vagy okozhat gondot?
    A memoriában eltünik valaha? Vagy előbb utóbb gond lesz belőle?
    Légyszi válaszoljon aki tudja majd!
    Előre is köszi!!!!!!!