25353
Whistler - Windows XP
  • toto2700
    #20993
    kb905474 "javítás" ma letöltődött nekem. De nem sikerül feltelepülnie. Amikor kikapcsolom a gépet, mindig azt írja, hogy telepíti a "frissítést", de csak nem települ. Hogy lehetne megszabadulni ettől. Találtam egy 2006-os kb905474-uninstaller-t, de csak nem működik, leállításkor ugyanugy települni szeretne.
  • janihunk
    #20992
    Szerintem ez nem vírus valami internetes alkalmazás az biztos de ezt nekemis kiirja mindig formázás után de csak akor ha felrakom a 2009 es msn-t.
  • Cat 02 #20991
    Ez tényleg vírus, vagy mi van :?
  • user2009
    #20990
    windows xp - core 2... a core 2 megszégyenítése. de, megértelek, és dícséretes, hogy a jogtisztaság útját járod
  • user2009
    #20989
    azt szólom hozzá, hogy, kezdj el holnaptól a napi 5 demo telepítését/letörlését, és 5 hét múlva beszélünk
  • armageddon666
    #20988
    nekem is bírja a magyar windows már jó ideje... bár tény hogy lassúcska a Core2-höz képest ^^ lassan újra kéne már tenni, de akkor meg már Vista vagy Win7 kéne... csak ugye nem 2 fillér egyik sem, a törés meg nemtom hogy néz ki ezeknél mert már elég rég óta rendes win kód van :)
  • RelakS
    #20987
    kb 4 és fél, vagy talán már 5 éve installált magyar verzióhoz mit szólsz? Alaplap is halt már be alatta.
  • user2009
    #20986
    hát, nekem elég gyakran jönnek-mennek a programok a fejlesztések miatt, napi szinten van sokszor 4-5 intall/uninstall. ez az amit nem igen csippázik a win
  • balcsi70
    #20985
    Miért kell reinstalálni 2 havonta? Nekem fent van a Magyar másfél éve.és azóta csak egyszer kelllett vissza rakjam(de azt is a Ghost-os mentést tettem és az is csak 8 perc) mert törölgettem valamiket le a gépröl aztán a registry-böl is kipucolgattam valamiket amiket nem kellett volna és ezért nem működött rendesen.Amugy tökéletes. Csak most meg a gépem halt meg(legalábbis a videokártyája úgy néz ki).
  • balcsi70
    #20984
    Bizony nem megy. A programokban még talán egy picit.
  • strebacom
    #20983
    Xp-böl Windows7-et:


    ITT !!!
  • Higany
    #20982
    Köszönöm a sok segítséget! Majd, ha hazamegyek lecsekkolom a linkelt cuccot! További jó hetet mindenkinek! Csákó!
  • user2009
    #20981
    szerintem hagyd fent az angol verziót. ki tudja miért, de stabilabb, mint a már magyarok kezébe került honosított verziók. nem tudom a titkát, talán azért jobb, mert az az "original", de, jobb. én is az angol nyelvűt használom. egyrészt olcsóbb is, másrészt a magyar verziót kb. 2 havonta kell reinstall-álni, még az angolt elég 4-5 havonta, és ugyanarra használtam mindkét változatot. persze, ez csak magánvélemény, megértem én azt is, hogy nem mindenkinek fekszik az angol, meg hát ugye ha van a kézben egy megvásárolt eredeti magyar is...
  • Haxley
    #20980
    Köszi a segítséget, megoldódott. elavult volt a crack, ahogy USER2009 írta. Tényleg van mindíg megoldás!
  • RelakS
    #20979
    Urdul én sem. Angol sem megy?
  • Tomicsek
    #20978
    Hun MUI Pack
  • Tomicsek
    #20977
    Link
  • Higany
    #20976
    Sziasztok! Egy hatalmas problémában szeretném kérni a segítségeteket. Kaptam egy céges laptopot, amin angol az XP Prof. Hogyan tudnám ezt teljesen magyarosítani? Csak mert vettem egy eredeti magyar Win XP Pro-t és gondoltam, hogy majd az angol serialjával felteszem, de nem fogadja el. Fontos lenne, hogy az angolhoz adott serial használjam, mert a cég ellenőrizheti és csak azzal lehet a gépen op-rendszer. Köszi előre is a segítséget! Üdv!
  • user2009
    #20975
    gondolom, nem eredeti a windows, ha már a warez is érdekel... az sp3-nál buktál le egyébként. az a kód, meg módszer, az az sp2-n kiválóan megy akár 100 évig is. sp3-on már nem. vista-nál detto. ott is kitaláltak mindenféle aktiválós kütyüt, ami ment is szépen, még ki nem jött az sp1. annál már ugye bukott a dolog. persze, megoldás mindig van...
  • balcsi70
    #20974
    Ezt én is végigolvasnám csak nem tudok Urdul .
  • RelakS
    #20973
    Ha nem eredeti, akkor ez kell neked

    Ha meg eredeti, akkor meg egy telefon a MS Magyarország felé
  • msstz
    #20972
    RemoveWGA?
  • Haxley
    #20971
    Helló!
    Tud valaki segíteni?
    tegnap óta van egy üzenetem, hogy a Windows nem felelt meg az eredetiségi vizsgálaton és hogy szerezzek be eredeti Windows Xp-t. Pedig évek óta ezt a szériaszámot használom, utóljára két hónapja raktam újra az Xp-t (akkor frissitette magát SP3-ra), de mindig átment a vizsgán. Van újjabb szériaszámom, de nem akarom újrarakni a wint. Át lehet valahogy írni? Vagy van más megoldás? Ha a téma nagyon warez, akkor priviben írjatok!
    Köszi!
  • balcsi70
    #20970
    Csak úgy kolbászoltam a mappák között és úgy vettem észre.És néztem hogy mi ez a 107 mb-t? Mert eddig vagy nem volt ott,vagy nem láttam.Nálatok van ilyen?
  • user2009
    #20969
    nem értem teljesen, de, ha egyre gondolunk, akkor az intéződdel van valami, azért keresi a programot, amivel meg tudná jeleníteni a sajátgép tartalmát
  • user2009
    #20968
    az ideiglenes fájlok azok, amiket szoftverek tesznek fel a település során. ezek csak a telepítéshez kellenek, amúgy azután már teljesen feleslegesek. amit a program megtalál, azok szükségtelen fájlok, töröld nyugodtan.

    a software distribution/download-ot te találtad egyedül, vagy a program? ha egyedül, akkor nem tartom jó ötletnek a törlését, ha a program világított rá, akkor a fentebbi eljárást javaslom. (nem vagyok benne biztos, de, ez valamiféle olyan mappa lehet, ahova a letöltött frissítések kerülnek)
  • balcsi70
    #20967
    A C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download mappa 107-Mb-t.Ez miket tartalmaz? ezt ki lehet pucolni? vagy ....?
  • balcsi70
    #20966
    Megmondanátok hogy ha megnyomom a fő ablakba a 3-ik gombot(ideiglenes fájlok keresése/törlése)lefuttatom és amit talál nyugodtan törölhetem?
    Ez a Rescue Center ez mi akar lenni? A Pro-változatát raktam fel.
  • bajusza
    #20965
    Ezt programot használom már én is jó ideje.
  • balcsi70
    #20964
    Köszi,akkor megnézem ezt a your uninstaller-t.
  • molnar0921
    #20963
    A képet nem sikerül felraknom de a lényeg hogy ha jobb egérrel akarom megnyitni akk a legfelső opció a megnyitás de ha arra katt akkor is bejön az ablak hogy Társítás és a telepített progikról ad egy listát
    Remélem tudtok segíteni előre is köszönöm!
  • molnar0921
    #20962
    Hello mindenkinek!
    A laptopomra felraktam egy XP-t és avast-ot
    Erre ha a merevlemezt meg akarom nyitni a következő képet látom:
    Mit tegyek valaki találkozott már hasonlóval????
  • user2009
    #20961
    csak annyira pontos, amennyire talál mappát, amiben INF fájlt fedez fel, ami tartalmaz az adott eszközről információkat
  • user2009
    #20960
    rossznak nem rossz a tune up, de pl. abban a programban az uninstaller is csak egy opció a sok közül. tudod, ez olyan, mint amikor anno lehetett venni ezeket a csodálatos philips mini hi-fi-ket. szólt az is, de aki külön vette meg a kazettás deck-et, külön a cd-t, külön az erősítőt... annak már a nyomába sem ért. tehát, ha egy program túl sokat tud, 99%-ban lehet mondani, hogy csak felületesen. tudni tudja, de közel sem úgy, mint ami erre lett kitalálva.
  • Vardar
    #20959
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a Windows beépített illesztőprogram keresője mennyire pontos?
  • balcsi70
    #20958
    Szia.
    Kösz a választ.Használok ilyen progit,nem pont ezt én a Tuneup-ot használom,csak nem értem hogy nem törölte akkor.(vagy nem annyira jó ez a progi)??? Tuneup
  • user2009
    #20957
    ha program már nem működőképes (mert letörölted) nyugodtan töröld manuálisan a maradékait, ha találsz olyat. javaslom, hogy használj uninstaller programokat (pl. your uninstaller) azok direkt erre vannak kifejlesztve, hogy ha eltávolításra kerül a sor, a programon felül annak mappáit, registry bejegyzéseit, parancsikonjait stb. eltüntesse
  • balcsi70
    #20956
    Sziasztok.
    Régebb volt a gépre telepítve a Kaspersky,letöröltem programokkal átfuttattam a registry-t is,de most érdekes a C:\WINDOWS\Prefetch-ben ott van egy Kaspersky fájl(füzetlapocska. Innen lehet törölni?

    Kösz az infókat.
  • SMGBAS
    #20955
    Csak nemnagyon csípem és kicsit azért idegesít, hogy nem tudom átállítani
  • user2009
    #20954
    használj commander-t. beállítások - általános beállítások - képernyő - (pipa) látszik a rejtett/system fájl