181745
  • nearo
    #179376
    Zhou ideje is érdekes, ha azt nézzük, hogy újonc, és feltételezzük, hogy ennél Bottas akár csak egy fél másodperccel is gyorsabb tudna lenni :O

    #179374 "sajtos programok" :D
  • repvez
    Szüli
    #179375
    Érdekes lesz majd az időmérő, ha ez igy marad, a merci lassabb volt a Softon mint a ferrari a közepesen .
  • repvez
    Szüli
    #179374
    Erre én is kiváncsi lennék, mert Masi a szezonzáró után nem hogy nyilvánosan nem baszták le, de mégcsak nem is nyilatkozott, hogy miért is döntött ugy vagy mi volt a magyarázat a menesztésének.

    Mert az FIA sem részletezte, hogy miért rugták ki Masit. Hiszen ha szabájszerint járt el akkor nem hibázott igy miért rugták ki miatta ha meg rossul döntött akkor meg nem lenne ugyan az a végeredmény.

    DE mivel az FIA modositotta a szabályt igy közvetetten elirmerték, hogy massi hibázott, mert bár a szabály lehetövé teszi, hoyg csak pár autot engednek el az SC-nél, de erre ezelött sosem volt példa és ezért is konkretizálta most a FIA.
    DE ahogy lenni szokott annyira agyonbonyolitkják a szabályokat és a szovegezést, hoyg mindig lehet találni kibuvot és kivételt, hogy miért dontenek egyszer igy másszor ugy.

    A másik témára , meg sztem ezt a covid teszteléses dolgot már modosithatnák , mert a legtöbb helyre amugy is csak ugy engedik be a csaptokat, hoyg oltva kell , hogy legyél, igy ha pozitiv tesztet is produkálsz, (ami tegyuk hozzá nem 100% os ) akkor ne kelljen kihagynia versenyt a pilotának ha nincs komoly tunete, ezt az orvosokkal konzultálva le lehetne kezelni és szabályozni, hogy akár rádion keresztül akár maszkban távolságtartással és a sajtos programoktol valo mentességgel együtt engedjék versenyezni, hiszen a verseny alatt amugy is egyedul van és sisak is van a fején , DE egy poziotiv teszt miatt akár 25 vagy ha egymást követö héten van futam akkor 50 pontot eldobni magátol az azért eléggé szar dolog, és most már a náthánval megegyezo a covid is.
  • nearo
    #179373
    telex előzetes Bahreinre
    Wéber féle tesztelemzés, erősorrend tipp
  • nearo
    #179372
    a legtöbb harmadik hely büszke (?) tulajdonosa :)
  • Stockbauer33 #179371
  • ToxiMaxi
    #179370
    Erről lemaradtam, a menesztésről tudtam de a nyilvános lebaszcsi kimaradt, linket tudsz adni?
  • ToxiMaxi
    #179369
    Any-t kicserélték all-ra. Tehát a szabály jó volt most csak annyit szeretnének, hogy biztosan sc-vel érjen véget a futam ha az utolsó pár körre bejön.
  • Nohab
    #179368
    Michael Masi nyílvános lebaszását és menesztését nem érzed felelősségre vonásnak?
  • repvez
    Szüli
    #179367
    Amugy az megvan, hogy modositotta a SC szabályzást az FIA az évadzáro miatt? és ezzel beismerte ,hogy ök cseszték el a dolgot és mégsem válalja érte senki a felelöséget ?
  • RatBaG #179366
  • repvez
    Szüli
    #179365
    Vettel covidos, hulkenberg helyettesíti a hétvége folyamán
  • RatBaG #179364
  • AnuluWork #179363
    Vettel otthon:

  • RatBaG #179362
    https://www.speedcafe.com/2022/03/12/gallery-upgrades-progressing-at-spa-francorchamps
  • HTS s3rg1nh00
    #179361
    én pont ezért nem nézem,mert ugyanolyan lett a showcsinálás miatt mint az F1. a valóság nem számít,csak hírverést lehessen belőle csinálni,Norris is elmondta hogy van egy bevágás az új évadban valamelyik versenyről az első körben olyan kameraképpel ahol "majdnem egymáshoz érnek" Ricciardoval,a valóságban közel sem volt a két autó,majd pár versennyel későbbről egy rádiózás ugyanerre a jelenetre ráillesztve,hogy leszorították...nonszensz az egész és Verstappennel értek egyet,jobb kimaradni teljesen belőle.
    a legrosszabb,hogy dokumentumsorozatként van beállítva,közben meg csak a $-ról szól az egész.
  • Bercy #179360
    Sajnos Russel nekem is csalódás volt. Pedig eddig örültem a sikereinek, az emberek, köztük én is szeretik a feltörekvő tehetségeket, de nagyon kiábrándító volt.
  • repvez
    Szüli
    #179359
    számomra az összes évad egy katyvasz, sose lehet tudni, hogy milyen sorrendbe haladnak mikor melyik csapatot kérdezik vagy egyáltalán mi a lényeg.
    A fő probléma meg a sorozattal az, hogy semmit nem tudni meg többet mint szezon közben.
    Nincsenek megmagyarázva a miértek a csapatok részéről, pedig itt lehetne helye neki, hogy mi volt és mit miért ugy csináltak ahogy , persze az adott titkolozásos szabályokat betartva, hogy amit nem akarnak a csapatok elé tárni azt nem, de a többit igazán elmondhatnák.
    Legalább az ö verziojukat is meghallanánk, nem csak a sajtoét.
    ÉS csak a piloták és a csapatvezetőkről szol az egész sorozat.
    Pedig sztem ezt lehetne a háttéremberekre is kihegyezni, hogy ök is megkapják a maguk idejét.
    Gondolok itt a csapattagokra szerelökre és a gyárban dolgozokra.
    Mindig elmondják, hogy milyen keményen dolgoznak és ,hoyg milyen nehéz nekik, de sose mutatják meg ezt, elismerve a munkájukat.

    ŰEz ugyan olyan mint a repülésben mindig csak a pilotákat emlitik a szerelöket sose, pedig nélkülük, nem repülne egy pilota sem.

    ÉS föleg most a nagy szabályváltozás kapcsán lehetett volna arrol is egy kis felvilágositás, hogy technikailag , hogy alakitották ki a kocsikat mit és hogyan fejlesztettek rajtuk a szezon alatt.

    DE eheelyett csak szntiszta bulvárt kapunk ami az érintett elmondásai alapján mégcsak nem is teljesen ugy történt ahogy a végső összeváfgás után megmaradt.
    Párszor volt, hogy egy másik rádiozást vagy nyilatkozatot adtak be mint ami a képen volt ez eléggé félreérthető helyzetet is okozhat.
  • AnuluWork #179358
    1x bejöhet neki is! :) Idén főleg! :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.03.14. 19:01:06
  • AnuluWork #179357
    Megnéztem mindegyiket, és egy csalódás ez az évad.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -egy teljes résznyi fizetett Uralkali hirdetés (annak ellenére írom ezt, hogy semmi bajom nincs sem a céggel, sem Mazepinnel, úgy járt ahogy, semmivel nem jobb, mint amikor egy USA elnököt letilt a Twitter)
    -Alonso és a ring kimaradt (ez elképesztő volt számomra, főleg, hogy Perezt viszont nem hagyták ki)
    -a részek összekötése továbbra is ZS kat
    -kimaradt futamok, még olyanok is, amilyenek, de azért pl. Hamilton visszatolatása, Lando kiesése jobban kivesézve az első győzelemkisérlete kapcsán???
    -viszont Totoból egy hőst csináltak, Hornerből egy káromkodó f.szt, Masiból pedig egy bólintójánost és eltolták a felelősséget róla
    -az évadzáró pedig kritikán alulira sikeredett (azt már nem is írom, hogy addig szinkronnal néztem, de annyira szar volt az utolsó rész magyarítása, hogy az vmi szánalom, még a No, Michael, No -t se sikerült összehozni magyarul)
    -tavaly seggnyalták a távozó senkiket (Albon, Hülkenberg, stb.), idén egy szó se esett Raikonnenről, sem Giovinazziról. Legutóbb, a szezon előtt Mazepinről, pedig mindegyiket még a sorozat megjelenése előtt menesztették! DE a Haas és az Uralkali a 10ből 1 részt kapott ...

    stb.

    És mindezek mellett unalmas volt az egész. Ebből a szezonból többet ki lehetett volna hozni. De legalább - bár a ringes résznél megpróbálták ezt megcáfolni, számomra sikertelenül - kiderült a beszélgetések és a barátnős jelenetek kapcsán, hogy - ahogy gondoltam korábban is - Russell egy beképzelt f.sz.

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.03.14. 18:56:05
  • sure
    #179356

    Pussssztító , nyakkendőm se tudom bekötni
  • repvez
    Szüli
    #179355
  • RatBaG #179354
  • mcmoha
    #179353
  • RatBaG #179352
    https://www.reddit.com/gallery/td0zhh
  • mcmoha
    #179351
  • mcmoha
    #179350
  • repvez
    Szüli
    #179349
    az első 3 részt már megnéztem .
  • AnuluWork #179348
    Vilmos alulról:


    Előzménye:

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.03.11. 10:27:44
  • AnuluWork #179347
    Nem elfelejteni!

    Drive to Survive, mától.
  • repvez
    Szüli
    #179346
    az meg csak most jut eszembe, hogy barcelonát azért minösitették vissza és tették zártkapussá, mert azt akarták , hogy itt legyen egy nagy show az uj autok bemutatására és debutálására, na hát én ebbol semmit nem látok .
    És a közvetitéseket meg a kocsibemutatokat sem .
    Egyedül a sky sporton láttam amit YTra tettek fel ,de mást nem igen
    Arról, hogy a magyar M4 adna valamit rola se tudni, egyáltalán online elérhető valahol ingyen és korlátozásoktol mentesen ?
  • AnuluWork #179345
    Várható volt, hogy idén is legalább két autót építenek. Ha nem válik be, max. egy harmadikat is.
  • repvez
    Szüli
    #179344
    egyébként meg mindenki fogatkozott, hogy a második tesztre még nagy átalakulások és nagy fejlesztések jönnek szinte csak a merci nem mondott ilyet, erre mindenki más ugyan olyan kocsival jött csak amerci nem,
    Legalább is olyan nagy fejlsztéseket nem látni egyik kocsin sem , föleg nem a redbullon, pedig ok, mondták, hogy akár még radikálisabb is lehet a második tesztre
  • sure
    #179343
    Ja, suck my balls volt, rosszul emlékeztem, mindenesetre ezzel a mondással, meg az akkori és a pályája további részében a vezetési stílusával elnyerte nálam a valaha volt legnagyobb tajparaszt az F1-ben címet, valahogy mégis örülök, hogy egy ilyen dörzsölt róka lesz a kis Schumi csapattársa.
  • sure
    #179342
    Bizonyára van valami B-tervük, ha levetetnék velük, az ilyen nagyon csicsás megoldások meg legalább annyiszor nem válnak be, mint ahányszor igen.
  • sure
    #179341
    Hajrá Mágusszem, nyalasd meg a golyóidat a mezőnnyel!
  • lac coo
    #179340
    Plussz ez az oldaldoboz pont fordított geometria, fent kicsi lent széles, nem ahogy eddig volt...
  • repvez
    Szüli
    #179339
    egyébként a tesztre csak egy autot visznek és átszerelik mindig az adott pilotához ? vagy mind a két pilotának a saját kocsija már ott van és csak különböző idöbeosztással mennek.
    Mert akkor azért van mit tenni a csapatoknak, hogy a számozásoktol esetleges eltéro személyes sponzorfeliratokig meg az ulés pedál átszerelése plusz a teszthez valo beállitás.
  • mcmoha
    #179338
  • lac coo
    #179337
    Ha ezt csinálta amerci, hogy csak ez előírt méretű ütköző zónat hagyta meg ,ami eezáltal kedvezó aero szempotból ( szárny ...) ,akkor zseniális húzás ..