181767
  • AnuluWork #179439
    Remélem Sainz idén is elveri a legvégén Leclercet! :D
  • lac coo
    #179438
    3 kieső honda motor, leglassabbak Mercedes motorok... :) Érdekes . :)
  • lac coo
    #179437
    Azért még hosegben meg kell nézni a gumihasznalatokat...;)
  • lac coo
    #179436
    Osszessegeben a kieséses leszámolás azért nem volt eg agyon előzetes futam....
  • PLaci #179435
    b+
  • Stockbauer33 #179434
    Grat Ferrari
  • Stockbauer33 #179433
  • lac coo
    #179432
    Jó lesz ez a Honda motor... ;))
  • Sippie
    #179431
    Hihetetlen, hogy a faszmák azert továbbra is ott van a mercinél
  • maffioso
    #179430
    Jaj ne kezdd már most ezt a savanyú szőlő stílust. Iszonyat gáz
  • lac coo
    #179429
    Egy adok kapok volt elől, az extrém szerencsés eset, egy gyorsabb autó az egyenesben leggyorsabb autóval szemben...Egybkent szokásos drs kerulgetes...
  • simonl #179428
    Te ugyanazt nézed amit mi?
    Biztos rossz lehet, hogy nincs ott egy mercedes, de próbáld élvezni.......
    Utoljára szerkesztette: simonl, 2022.03.20. 16:35:04
  • nearo
    #179427
    nemtom, de most a versenyen az előbb Pereznél is ugyanez látszott
  • lac coo
    #179426
    Hát a nagy követés- előzés egyelőre sehol nincs ...:)))
  • lac coo
    #179425
    Mondjuk 20 fok az extra jeges idő F1 ben... Majd még kell nézni ezeket az autókat normális melegben is....
  • IXEMGabeo
    #179424
    Ferrarik előre! :)
  • JonasSandor
    #179423
    Ez nagyon durva volt. Iwasat sajnáltam a végén, valami történt vele. Azok a kerék leszakadások az kegyetlen. Úgyhogy buli lesz itten úgynézem. Xdxd
  • AnuluWork #179422
    Kb. Hamilton idei bajnoki címével egy időben! :D
  • lac coo
    #179421
    Vajon mikor bukik meg idén a ferrari motor... ? :D
  • JonasSandor
    #179420
    Betétfutamok is rohadt izgi volt nem tudom ki nézte. Iwasa utolsó helyről feljött pontszerző helyte ami beszarás.
  • IXEMGabeo
    #179419
    Végig gyorsabb volt Hamiltonnal aztán hirtelen kap 1 secet? :)))
  • IXEMGabeo
    #179418
    Russellnel úgy tűnik megtortent az első szabotazs a Q3 végén... Gumi gondokkal küszködött, amiért Totó vállalta a felelősséget... Olvassátok majd el a nyilatkozatokat...
  • Palinko
    #179417
    Ja igen akkor egyetértek veled, sajna kettőt kommenteltem ezért könnyen összekeverhető volt. Én is reméltem hogy több csapat jól fog szerepelni és a McLaren meg az Aston-ban bíztam, viszont a Haas és pláne az Alfa sikerének örülök ami egyébként is kedvenc márkám a hétköznapi autók között. Bízok benne hogy a Ferrari - Red Bull kb egy szinten lesz, meg felzárkózik hozzájuk valaki és nem bánnám ha nem a Merci lenne az, nyertek ők már eleget. Nagyon izgalmas lesz a következő pár verseny bárki, bármit előhúzhat és nagyon átrendezheti ezt a mostani sorrendet, azt ugyan nem látom benne hogy az Aston igazán előrejöhet, de talán a közép mezőnybe behúzzák és a McLaren-ra is vonatkozik ez.

    Nekem sincs magyarázatom rá, de szerintem motorban találtak valami csodát ami igazán meglepő. Meglátjuk egyébként hogy versenytávon mi lesz, hogy ott is bírják-e ennyire feltekerni pl. A másik ami a Ferrarin látványosan jobb az a felfüggesztés, de azt meg nem hiszem hogy leadták másik csapatoknak.
  • IXEMGabeo
    #179416
    Jaj én az Aston Martinra gondoltam, hogy ekkora hatszellel, amit produkáltak szégyen, de a Mclaren sem ertem... Russell első Mercis idomeroje után nem török felette pálcát...

    Ferrarit viszont jó elől latni... Vmibe beletalalhattak, mert a Haas és az Alfa is hirtelen elorekerultek... Valakinek van magyarázata rá? :)
  • Palinko
    #179415
    Mindenki hibázik, most van szinte először normális autó a segge alatt, majd meglátjuk mit produkál év közben.
  • IXEMGabeo
    #179414
    Akkora pénzből igen ciki
  • lac coo
    #179413
    Én úgy emlékszem egyedüliként csak Ham gyorsult a q3-ban ...
  • Palinko
    #179412
    Mert nem néztétek az időmérőt csak táblázatokat néztek, Russel megcsúszott a Q3-as körében ezért ilyen az idő.
  • Palinko
    #179411
    Nekem inkább az Aston ami fura, nem csodálom ha Vettel nem siet majd a koronából felépülni ezek után :D
  • Magnum PI
    #179410
    Fura módon sokkal gyengébb volt Russel Q3-ban min Q2-ben, de még Hamilton is lassult. Én arra számítok, hogy futamon nem lesznek ennyire lemaradva.
  • kjhun
    #179409
    Úgy néz, ki kicsit álmos volt még, a táblázat készítője, kettő helyen is hiányzik, a 'pont' az időeredmények közt. Remélem, a futam végére felébred.

    A Merci, vajon mennyire altat most is?? Az 1mp azért nem kevés Hamilton és Russel között, meg a 2 mp, az első tízben is. Bár, a Q1/Q2 szerint, Russel is kihajtja, a Merci belét 1 körön ha kell. Nincs nagyon elmaradva Hamilton-tól.

    Holnapra Ferrari-Redbull dobogó??
  • RatBaG #179408
  • Bercy #179407
    Elötte meg Sergio “Absolute Animal” Perez.
  • __Jacek__
    #179406
    Én haminak kívánok sok szerencsét Valteri "tekegolyó" Bottas és KMag a pusztító-val a háta mögött :D :D :D
  • mcmoha
    #179405
  • b-type
    #179404
    Megint csak ismételni tudom magam, amíg pályamunkások vannak a pályán addig nem fognak autót elengedni, ez volt az egyik legfelkapottabb hibája Masi-nak Imola-ban...
    ..
  • lac coo
    #179403
    Tartom a tavalyit: Max-el az első kanyarban lenni nem egy jó ómen... Lec nem fog a bukótérbe menekülni mint a vénróka HAM... :P Sok szerencsét ... :D
  • PLaci #179402
    Hááát, az új grafika szerintem botrányosan xar...
    Mindenki lila egyszerre, a leggyorsabb nem lila.
    A P ( in the pit) és a zászló (leintve) jelzés alig látható.
    Egyes versenyzők névtáblái véletlenszerűen fehérre váltanak....
  • Sippie
    #179401
    Reméltem, hogy a merci is hasonló lesz. Bottas és Magnussen nem semmi. Ha ilyen jo az auto lehet MSC meg pontokért is harcolhat :D
  • IXEMGabeo
    #179399
    Mclaren retek gyenge mi lett velük?