181773
  • PLaci #179765
  • Sippie
    #179764
    Na a higgadt Lecrerc :O
  • Sippie
    #179763
    Reméltem, hogy mutatják a fejét, amikor Verstappen utoléri a Sirt. Micsoda előzés volt! Szerintem módosítsák a szabályokat, az nem lehet, hogy a 7x VB még pontot se kapjon!
  • Stockbauer33 #179762
    Jó futam.13 kör Hamiltonnal Szeretik az olaszok is a bajnokot :D
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2022.04.24. 16:07:27
  • PLaci #179761

  • Stockbauer33 #179760
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://m4sport.hu/elo/mtv4live/#



    https://onlinestream.live/tv
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2022.04.24. 15:28:49
  • repvez
    #179759
    van valakinek egy online linkje amivel lehetne külföldrül nézni a futamot? amit eddig használtam az most nem müködik, pedig pénteken még jó volt az idömérön .
  • Mentolospogacsa
    #179758
    Norbinak pattogás fétise van, rohadt unalmas már hogy minden egyenesben megállapítja ugyanazt.
  • PLaci #179757
  • Palinko
    #179756
    Mikor ennyire nem sérül az autó szerintem jobban járnánk azzal ha két pályamunkás befutna azt segítene kitolni a kocsit azt 4 kör helyett csak 1 et vesztenénk el meg a sóderágyas versenyzővel szemben is fair lenne pláne ha önhibályán kívül kerül oda. Bár az is igaz hogy nehezebb lenne erre szabályt írni az viszont tiszta és egyszerű hogy ha saját erődből ki tudsz jönni akkor gyere ki ha nem akkor így jártál.
  • barcalaci84
    #179755
    Szegény csapatok ! Sok a költség , meg nehéz beállítani az autót :)

    Nem tudom mit néztél , de a pénteki sorrendhez képest totál más lett a rajtrács :) A versenyállat Bottas például megmutatta h idén még ő is tud előzni .Alonso ellen pl nagyon szép volt amit csinált (mindketten nyitott DRS-sel mentek) 1pontért ment a csata és ezek a versenyzők csak lehajolnak az 1 pontért is. Ahogy az élen is lehajolnak a +1 pontért és a "jobb " rajthelyért...
  • repvez
    #179754
    Ez a sprint nem jó , legalább is ahogy most van semmi képp.
    A rendes verseny alatt sem igazán tudnak versenyezni és elözgetni egymással akkor a rövidebb távon meg még ugy sem.
    igy meg, hogy az idö mérő le lett degradálva , hogy a sprint poziciokat meghatározza, De mivel nem negyon változik a helyzet igy a Qvali poziciok maradnak a futamra is. csak azt kockáztatják , hogy összetörik a versenyre az autót és még kevesebb idejuk marad összerakni.
    A költség sapka miatt meg betettek egy potenciális veszélyhezetet ami miatt plusz alkatrészeket kelljen a csapatoknak felhasználni az amugy is szukos keretből, és ez megint a kicsi csapatoknak számit, mert a közép és a hátso rész van nagyobb veszélynek kitéve egy esetleges balesetre.

    Az meg, hgoy péntek az elso szabadedzés után már parkfarmé van megint csak a csapatok helyzetét neheziti , hogy megfelelo beállitást találjanak a kocsihoz, vagy csak, hogy a fejesztéseket leteszteljék.
    ÉS jövöre már 6 sprintet akarnak.

  • IXEMGabeo
    #179753
    Erre nem vennék merget
  • nearo
    #179752
    hmm, esőfutam lesz? vajon elengedik őket rendesen?
  • Palinko
    #179751
    Nekem is tetszik amit látok, persze mindenkinek nem lehet megfelelni de ott van a kezekbe a távirányító, oldjátok meg.
  • Stockbauer33 #179750
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam idén a Moto2 Moto3 MotoGp lett az izgalom faktor. A tegnapi petting futam meg Qva nagy ez a fos sprintfutam

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2022.04.24. 12:36:29
  • Stockbauer33 #179749
  • IXEMGabeo
    #179748
    Leclerc, Verstappen, Norris korunk 3 legtehetsegesebb versenyzői Russell is hamarosan csatlakozik hozzajuk
  • AnuluWork #179747
    Se O1G, se Hamilton. Rögtön minden fájdalmas. Szomorú. :D
  • maffioso
    #179746
    Köszönjük szépen de azért nézhetjük? Rajtad kívül mindenkinek tetszik, lehet az lenne a megoldás hogy te nem nézed mi meg igen.
  • Mentolospogacsa
    #179745
    Hát ez ilyen, a középmezőnyt figyelni nem túl izgi. De néha elég izgalmas csaták alakulhatnak majd ki a HAAS-szal. Esetleg ha megkérik a Mekit hogy küldjenek drawingokat, vagy ha kirúgatnak még pár embert, talán lehet valami.
  • lac coo
    #179744
    Senki nem mondta hogy jobb volt... Csak ti keltek-fekszetek ezzel a Hamilotn fóbiával.. :) De ez idén t még egy kicsivel rosszabb is lett... Autóverseny kb 0% van benne .
  • desigo
    #179743
    Mert az jobb volt amikor Hamilton hétről hétre rajtgyőzelemmel nyert?
  • lac coo
    #179742
    atyaég... :D
  • RatBaG #179741
  • Mentolospogacsa
    #179740
    Mérföldekkel izgalmasabb mint a 2021-ig tartó Mercedes éra. Attól hogy rendszeresen fikázod az F1-et, még cinkesen szar a kedvenc csapatod.
  • lac coo
    #179739
    ezen ki nem alszik el ??? :D
  • Stockbauer33 #179738
    Direkt igy csinálta a merci.Had nyerjenek a kicsik is.Szezon kezdete ota csak a merci van porondon

    Egyre több a mercifan :D

    Ja és végre nemalszikel senki F1-s versenyen.


    Jólesz ez
  • lac coo
    #179737
    Nem mintha idén a nehezebb autók miatt nem szünt meg volna szinte teljesen a kifékezés ... :)
  • repvez
    #179736
    Ez megint ilyen tessék lássék megfogalmazás
    Mindenki azt lát bele amit akar, de nem tudom mi volt a nem szerezhet elönyt a pályára valo visszatéréssel a Hamilton féle esetnél amikor verstappent probálta elözni és a sikán levágásával eléje ment majd Massi meg azt mondta, hogy már visszaadta a helyet amivel közel 1mpoes elönyt szerzett
  • Magnum PI
    #179735
    Hát igen. Milyen egyszerű is volt büszkélkedni a jó csapat morállal meg az olajozott gépezettel mikor még megvolt a technikai előny.
  • repvez
    #179734
    Amugy azt nem értem, hogy az FIA látva , hogy minden csapatnak gondja van vele, miért nem joz egy uj szabályt, ahogy eddig is , hogy mindenkinek kötelezöen magasabb minimum hasmagasságot kell beállitani ahol már nem jelentkezik a delfinezés.
    Igaz, hogy azzal veszitenek leszorito erüt, de talán stabilabb autoval, könnyebb a fejlesztés, majd jövöre ha már tudják , hogy hogy küszöböljék ki meg eltörölnék ezt a szabályt.
  • lac coo
    #179733
    Amúgy ez nem ciki az egész F1-nek már ? Jobb országokban, ahol normális sorozatok vannak, pl usa, megnézik ezeket a delfinező, ugráló vackokat , szerintem leesnek a székről a röhögéstől ... :D Nekem se tűnik ez most a világ legcsúcsabb formula autójának az tuti :)
  • PLaci #179732
    Ha Ocon -nak nincs technikai problémája, és tudott volna még egy mért kört futni, akkor lali már a Q1 -ben kiesett volna.
  • sure
    #179731
    Volt egy feszkó pillanat HAM és Toto között a Q2 vége előtt, mikor már nyilvánvaló volt, hogy nem jutnak tovább, a post quali interjúban rá is kérdeztek, de nem kívánt rá reflektálni.

    Mindenesetre az, hogy le van törve, mint a bili füle, enyhe kifejezés.

    Utoljára szerkesztette: sure, 2022.04.22. 22:12:21
  • IXEMGabeo
    #179730
    Zhou, Latifi, Stroll és Tsunoda mehetnének... Tudom h Zhou újonc de engem eddig nem győzött meg
  • sure
    #179729
    Hm. Hm! ;)

    Nos, igazad van, neki is jár az esély evvel a normálisnak kinéző autóval, és a 3-ból kétszer lehet neki is balszerencséje, rosszabb napja, egyszer meg 12. volt Kmag 13. helyével szemben, szóval jogos. Zhu mint totál újonc felé semmilyen elvárásom, "reményem" nem volt, nincs.

    Micknek viszont azért tényleg többre lesz szüksége, én picit csalódott vagyok, hogy nem ő villantja azokat, amiket Kmag, és mindjárt a második versenyen totálkárosra törte a kocsit önhibájából.
    Szerintem Kmag egy középszerű pilóta volt csak, és ennek megfelelő kocsiban is ült. Lehet, hogy neki jót tett ez a kis szünet a karrierjében és drukkolok is, hogy megmaradjon benne a bugi, de persze ehhez az is kell, hogy az idei Haas is fényévekkel jobbnak tűnik a tavalyi fostalicskánál, és maradjon ez is így.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2022.04.22. 21:29:26
  • repvez
    #179728
    igen az lesz, de nem hiszem, hogy bármirol is lemaradtál volna, mert nem volt igazán idömérő a piros zászlok miatt, inkább csak, hoyg ki maradt az élen a legjobb idövel mielött a piros zászlot belengették.
  • IXEMGabeo
    #179727
    Sprint futam lesz? Mert ma nem figyeltem semmi hírt most olvasom időmérő volt és holnap sprint lesz:( erről jól lemaradtam.
  • mcmoha
    #179726