181768
  • Stockbauer33 #179960
    Pedzegetik sok helyen h TOTO-t akarják eltávolítani.Tudnának mégjobb autót adni Ham-néknak sztem
  • sure
    #179959
    Nekem szemre az a furcsa idén, hogy FP-k meg kvali alatt olyan lagymatagon gyorsítanak ki az elöl levők a boxutcából, de ezért talán már rájuk is lett szólva.
  • Mentolospogacsa
    #179958
    Amúgy Leclerc köre miatt sajnálom a legjobban ezt a piros zászlót. A második szektorban -0.650 volt. Ez egy sokáig mutogatott, történelmi kör lett volna.
  • Mentolospogacsa
    #179957
    Erre a delta problémára múltkor Hamilton is panaszkodott, tehát gyakori lehet. Minek van, ha nem tartatják be?
  • lac coo
    #179956
    Vagy be akarta forgatni erővel az autót, a fene se érti ,de akkor meg vérgyenge mozdulat volt... embert nem láttam én még ott így beleugrani a gázba ennyivel a csúcspont előtt....
  • Mentolospogacsa
    #179955
    Dehogynem, úgyis olyan bő a cost cap, gondolta szétzúzza a technikát a szezon első negyedében pár pont reményében. Én annak örülök hogy nem Leclerc vagy Sainz dobta el, most olvasni kéne a sok 200IQ-s megfejtését hogy csalt a Ferrari.
  • RatBaG #179954
    red bull! szárnyakat... vesz!

  • Stockbauer33 #179953
  • Lebowski
    #179952
    „Egy káosz volt azokon a hideg gumikon. Egyesek nem tartották magukat a deltaidőhöz, ezért elég hideg gumin kellett mennem. Már az első kanyarban is majdnem elvesztettem az irányítást, és a nyolcasba menet ugyanez volt. Időt vesztettem ott, ezért próbáltam kicsit elébe menni a kanyarnak. Hamar a gázba tapostam, de nem működött.”

    forrás
  • repvez
    #179951
    persze direkt összetöri, egy jol beállitott és jol mukodo autot, hogy a versenyre ki tudja, hogy milyen állapotba lesz összerakva és ugy versenyezzen. logikus
  • lac coo
    #179950
    Perez nem direkt rakta a falba ? olyan fura , mintha már kanyar előtt rárugna a gázra hogy megforgassa. ... :D

  • RatBaG #179949
  • Stockbauer33 #179948
    Jó a pálya
  • mcmoha
    #179947
  • mcmoha
    #179946
  • repvez
    #179945
    Nem a pálya szar, hanem a kocsik tulméretesek hozzá. 1,5x akkorák mint régebben és a szulyuk is közel 2x akkora, ezért rosszabb mint régebben és ezért nincs elözés és nem a pálya miatt .
  • Stockbauer33 #179944
    Hát előzni ezen az atom fos pályán nemnagyon fognak
  • sure
    #179943
    Hatalmas boost lenne Leclercnek ezt a verseny megnyerni, elég frusztráló lehet, hogy pont hazai pályán még nem sikerült F1-es futamot egyáltalán befejeznie sem. A kvalira Verstappen biztos, hogy előhúz valamit a kalapból, meglepődnék, ha nem közte és LEC között dőlne el a pole.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2022.05.27. 20:11:45
  • mcmoha
    #179942
  • AnuluWork #179941
  • RatBaG #179940
  • mcmoha
    #179939
  • sure
    #179938
    Börnibá' igazi gangsta
  • mcmoha
    #179937
  • sure
    #179936
    Egyelőre nem kellett (és felesleges is lenne) ezen agyalniuk És igen, szerintem addig, míg nem konkrétan a vébé címért megy bármelyik Merci pilóta, nem fogják ezt meglépni RUS első Mercis évében egy hétszeres világbajnokkal. Ha RUS idén bucira veri HAM-t és jövőre ő vezeti a vébé egyénit vagy szoros meccsben van érte az első 5-6 futam után, akkor jöhet ESETLEG el az ideje annak a kellemetlen beszélgetésnek, hogy "Lewis, it's James, George is faster, team interest und WDC ist über alles..."
    Utoljára szerkesztette: sure, 2022.05.25. 01:10:05
  • lac coo
    #179935
    Na már megint temetni kell Hamiltont .... ? :)
  • b-type
    #179934
    Ez nem minden esetben járható út, ahogy Schumacher-Irvine esetében sem volt az.
    Egy Perez-l meg lehet csinálni, meg talán Kimi-vel,...de egy világbajnok nem fog beállni a csapattárs mögé 17 futammal a vége előtt...még Vettel sem.
    Amennyiben erőlteted úgy még sokkal sz@rabbul is elsülhet. Kicsit hasonlóan mint annak idején Schumacher, vagy mint tavaly Bottas mint hátvéd..
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2022.05.24. 20:21:34
  • repvez
    #179933
    Ez annak fényében is igy látod, hogy russ, eddig nem végzett még a 4. helynél rosszabban a szezopn alatt, ugyan olyan szar autoval amivel Hamilton ?
    És annyira nem nyitott az a VB, hogy a redbullnál meg nem hagyják, hogy a második számu versenyzo nyerjen egyszer legalább, mert már a szezon elött eldöntötték, hogy maxnak adnak minden pontot a másiknak esélye sincs.
    Ha ez minden csapatnál igy van akkor akár russell mögé is beállhatnak már, ha a csapat pontok fontosabbak az egyéninél, és eddig russell hozza a többet ehhez. vagy nekik az a lényeg, hogy egy merci nyerje a VB-t és nem lajos, akkor is Russell lehet a befuto.
    Persze ehhez még majd lesz brlrdzolás ahhoz, hogy hogyan teljesit a kocsi.
    DE eddig a szerencse és a kocsi is Russell felén van.
  • Mentolospogacsa
    #179932
    Ahhoz hogy beállítsák Russell mögé, először Russell előtt kéne lennie lol. Tavaly akkora kúpot vert neki Max az utolsó futamon, hogy visszafejlődött az ember 2 szintet. Jó hogy Toto a főni, neki vannak kontaktjai faja pszichológusokhoz. Majd hipnózisban visszanyeri a tempót a sérült nárcisztikus lelke.
  • Mentolospogacsa
    #179931
    Na, mikor szoktak vágott kamu videók lenni az F1-ből, hogy "szokásos"? Lemaradtam mindről. Amúgy hol van a vágás ebben a videóban, és mit vágtak ki belőle? Nem látom.
    Az egész téma lófsz amúgy, csak elsétált a csávó a kocsi mögött. Ez ilyen szenny médiacirkusz.
  • Master91
    #179930
    vágott videó?
  • sure
    #179929
    Kár, hogy nem a kvali után történt, rá lehetne fogni, hogy szándékosan elrontotta VER DRS-ét
  • lac coo
    #179928
    Szokásos kamu, vágott videó....
  • Stockbauer33 #179927
    Vihar a bilibe



    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2022.05.24. 15:18:52
  • sure
    #179926
    Szerintem ahhoz, hogy "beállítsák Russell mögé", ennél sokkal több kell - minimum az, hogy Russell vezesse az egyéni VB-t, HAM meg 3. vagy hátrébb legyen. Eddig nem is volt rá szükség, hogy utasítsák, egyelőre magától sem tudja verni az ifjú titánt.

    Abban egyetértek Anuluval, hogy nem kell még Hamiltont leírni, ha javul a kocsi alatta és jönnek az eredmények, biztosan visszatér a motivációja is. Abban nem értek vele egyet, hogy Russell csak egy körön volna gyors - de majd ezt is meglátjuk remélhetőleg hamarost ;)
  • Sippie
    #179925
    "meg fogja enni Russellt"
    ? pedig illene már beállnia Russel mögé, mivel akkora a pontelőnye, a csapat érdekei is ezt kívánnák ha egyéni VB-t akarnak idén.
  • b-type
    #179924
    Ott is voltak jó arcok, megérte a rá szánt időt, Azért nem írogatok már mert most már nem éri meg.
  • AnuluWork #179923
    Szerintem, qurvára ne írjátok le Hamiltont! Nem az én emberem, sőt, és ugyan van benne egy adag csalódás, van benne egy egy nagyobb mértékű frusztráció az idei autó meg nem értése és viselkedése miatt, de ha helyrebillenti magát, meg fogja enni Russellt. Ráadásul, annyira szar az év kb. mindenkinek, mert minden új, hogy semmi sincs lejátszva. Még a Merci is simán lehet bajnok, ha megtalálják a megoldást pár kérdésre, nincs ez lejátszva. Sőt, azt mondanám, hogy jön két városi pálya. Bármelyiken nullázhat mind Verstappen, mind Leclerc. Simán benne van. És ha csak ez nézzük, és mondjuk a Merci bármennyi pontot gyűjt, akár az év közepe után fel is jöhetnek a listavezetőkre. Na jó, bajnokok nem lesznek, de bekavarhatnak mind a Ferkának, mind a Red Bullnak.

    Russell egy körön gyors, de ha Hamilton is tudja hozni a korábbiakat, ez kb. annyira lényegtelen, mint hogy Bottas korábban többször elverte Hamiltont az időmérőkön ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.05.24. 09:21:01
  • sure
    #179922
    "Az ziher hogy itthon már nem lehet fórumozni F1 témában, annyira mérgező a légkör,"
    Instát, fácsét nem követek F1 témában, de pusztán a youtube videók kommentjeit elnézve, sajnos a nemzetközi közeg sem tűnik sokkal jobbnak :(
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Apropó, az indexes fórumon a napokban hiányolt valaki ;) (bár nem épp pozitív felhanggal). Az a topik is elég szánalom, sokszor elgondolkozom, az oda íróknak vajon mi lehet a munkájuk, hogy képesek kvázi 0-24-ben fröcsögni, gyűlölködni és személyeskedni....

    Utoljára szerkesztette: sure, 2022.05.24. 08:56:19
  • b-type
    #179921
    Attól még hogy ezt többször elmondod sem lesz igazad, a normálisabb arcok azok simán elintézik elfogadásból ha valaki nem szimpatikus. Az ismerőseim közt, a legtöbb Ferrari drukker, és órákat tudunk F1-ről beszélgetni anélkül hogy bármit egymásra szeretnénk erőltetni, legyen az szimpátia vagy ellenszenv (ez utóbbit csak mint versus írom mivel nincs ellenszenv).
    Tény hogy az FB ismerősök közt nem is egy szintén a fröcsögő táborba tartozik, ezek egy része sajnálatos csalódás, másik része, mármint akivel tényleges személyes kapcsolatom volt, az meg már akkor is kezdődő hülye volt, csak példaként ifjú rendőrként azon hőbörgött a nyáron tóra tartva hogy mennyi mindenkit megbüntethetne gumi profilmélység miatt.
    Az ziher hogy itthon már nem lehet fórumozni F1 témában, annyira mérgező a légkör, jelenleg ez az utolsó topik ahol írok :))) ..és ittsem értem hogy minek mivel óriási a tájékozatlanság, de mellé óriási az öntelt gyűlölködési vágy. ...régi punk fazon vagyok, de nekem nem okozott problémát pl. MotoGp versenyekre járni Biaggi drukkerként Capirossi drukkerekkel, és a fiamra sem okozott problémát Rossi-s pólót adni,...sosem éreztem úgy hogy nekem egy versenyző ellen, vagy annak drukkerei ellen áskálódnom-utálkoznom kellene.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2022.05.24. 06:42:39