181762
  • IXEMGabeo
    #179997
    Alonso autójával mi lett, mitől lassult be?
  • nearo
    #179996
    Szerintem a huszoniksz hétvégéből egy ilyen belefér... az időmérő viszont piszok izgalmas volt :)
  • IXEMGabeo
    #179995
    Sok varakozassal meg a piros zászlóval jól tönkretették az izgalomfaktort ma
  • lac coo
    #179994
    Milyen versenypálya az ahol 3 másodperccel mehetsz szándékosan lassabbann és nem tudnak elmenni melletted ! :D Remélem kirakják hamarosan ezt a vackot . mondjuk a ringgel mi is kussolhatunk... :)
  • IXEMGabeo
    #179993
    Most minek a SC megint eltoroltek az allorajtot piros zászló után?
  • sure
    #179992
  • Stockbauer33 #179991
    Még a féltáv sincs meg?
  • repvez
    #179990
    Kiváncsi vagyok, hogy mikor szolnak, a Pirellinek, hogy olyan gumikat kellene csinálni, hogy vizen is lehessen használni a gumikat.
    Az rendben van, hogy ugy kérik, hogy egy bizonyos idő után elkopjanak, de az , hogy nem lehet használni sem öket ha nincs meg a pontos feltétel.
    A full esős guminál nem kellene ezzel foglalkozni , azokat akkor hasznáűlják amugy is amikor már olyan a körülmény.
    Az meg, hogy a interes gumi ha egy kicsit tobb vizhez és vagy épp a slick már egybol el is dobják a kocsit, megint rossz.

    Ahogy már többször is irtam, ez auto verseny és nem gumi managment verseny, ne a gumi határozza meg egy csapat versenyképességét , hanem a motor és a kasztni.

    Az meg megint milyen, hogy meghatározzák, hogy a kasztni törjön máshogyan és ne legyen anynira merev bizonyos részeken. Mert a schuminál nem volt olyan nagy a tempo, hogy szét kellett volna , hogy törjön a kocsi, és az FIA nem fogja kifizetni ezt a javitási költséget.
    Viszont ha merevebb lett volna a kocsi mint ami volt eddig , akkor biztos, hogy nem törik ketté és olcsobb lett volna a javitás,
    Ez nem segit a költségsapkának és a kis csapatoknak, az ilyen eseteket bele kellene kalkulálni , hogy még kocsi töréssel se kerüljenek a kis csapatok bajba az év végére.
    Mert igy aztán tényleg az lesz, hoyg már szeptemberbe nem lesz aki felálljon a rajtrácsra.
  • IXEMGabeo
    #179989
    Verstappen vajon hozzaert a vonalhoz?
  • IXEMGabeo
    #179988
    Piros zaszlo
  • IXEMGabeo
    #179987
    Haasnal újabb anyagi kár... Sajnos a kis Schumi lehet magasta f1es pályafutása sirjat
  • IXEMGabeo
    #179986
    És neked a tavalyi eredmény hirdetés rendben volt?
  • IXEMGabeo
    #179985
    Ha ez neked jó nézzed is
  • IXEMGabeo
    #179983
    Latifi xdd
  • repvez
    #179982
    milyen szégyen, hogy nem tudnak menni esőben, enynit fejlödtek az autok és a gumik, hogy már ki se tudnak menni körözni, nem hgy versenyezenek.
  • Mentolospogacsa
    #179981
    Nézz mást akkor.
  • Stockbauer33 #179980
  • nearo
    #179979
    banner
  • IXEMGabeo
    #179978
    Mondjuk a tavalyi belga spai szégyen után mit várhat az ember
  • IXEMGabeo
    #179977
    Nem arról volt szó h álló rajt procedúra van esős körülmények közt is?
  • sure
    #179976
    Martin Brundle a Sky közvetítésben: Let's wait till tomorrow, it might be dry then
  • sure
    #179975
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alig várom, hogvy a teljes afrikai kontines GDP-je miszlikben heverjen a pályán
  • IXEMGabeo
    #179974
    Annyira hányinger ez az agyonszabalyzott F1 ne is induljanak ha félnek az anyagi karoktol
  • Stockbauer33 #179973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    roncsderbi lesz a jó pályán
  • IXEMGabeo
    #179972
    Megint ez a felfüggesztett rajt... Minek nem is esik?
  • sure
    #179971
    Pöcsörészik az eső, érik egy káoszfutam!
  • Bercy #179970
    Totot igen nehéz lenne eltávolítani ugyanik 1/3 részesedése van a csapatban. Számára ez kőkemény üzlet amiben ő a CEO és jelentős részvényes is.
  • Mentolospogacsa
    #179968
    Hát úgy látszik megtalálják hozzá a megfelelően hülye célközönséget.
    Egyébként egyetértek, a hiba nem a Mercedes készülékében van feltétlenül, hanem a másik 2 csapat alkotott nagyo(bba)t.
  • AnuluWork #179966
    Akkor eddig miatta volt gyors, ilyen alapon? Elmebetegek tömege mászkál a médiában, ha Toto a legnagyobb bajuk a Mercedesnél ...

    Jót húzott a Ferrari, Newey meg erre készült évek óta, és húzott egy jót ő is. A Mercedes meg nagyot akart húzni, de beszart. Itt tartunk most.
  • AnuluWork #179965
    Tök mindegy. Megnyerte.
  • AnuluWork #179964
    Monacoban mindent el tudok képzelni. Viszont felröhögtem miután megtörtént, ugyanis na ki is verte leginkább az asztalt a piros zászló (és Monaco) miatt? :)

    Perez büntetné azokat a versenyzőket, akik piros zászlót idéznek elő
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.05.29. 13:45:20
  • Mentolospogacsa
    #179963
    Persze hogy tudnának, csak a gonosz Toto állandóan kirántja a konnektorból a gépeket, amikor terveznének a mérnökök. Állítsuk meg Wolff-ot, miatta lassú a kocsi.
  • RatBaG #179962
  • sure
    #179961
    Na, kis szaftos pletyi, kik akarják Totót eltávolítani? És kik azok, akik ha Totó lelépne, jbb kocsit is tudnának adni HAM-nak? Tényleg érdekel, mert már várom, mikor jön a "cseréljünk padlólemezt Russellel" vagy a "cseréljünk autót, az övé könnyebb".
  • Stockbauer33 #179960
    Pedzegetik sok helyen h TOTO-t akarják eltávolítani.Tudnának mégjobb autót adni Ham-néknak sztem
  • sure
    #179959
    Nekem szemre az a furcsa idén, hogy FP-k meg kvali alatt olyan lagymatagon gyorsítanak ki az elöl levők a boxutcából, de ezért talán már rájuk is lett szólva.
  • Mentolospogacsa
    #179958
    Amúgy Leclerc köre miatt sajnálom a legjobban ezt a piros zászlót. A második szektorban -0.650 volt. Ez egy sokáig mutogatott, történelmi kör lett volna.
  • Mentolospogacsa
    #179957
    Erre a delta problémára múltkor Hamilton is panaszkodott, tehát gyakori lehet. Minek van, ha nem tartatják be?
  • lac coo
    #179956
    Vagy be akarta forgatni erővel az autót, a fene se érti ,de akkor meg vérgyenge mozdulat volt... embert nem láttam én még ott így beleugrani a gázba ennyivel a csúcspont előtt....
  • Mentolospogacsa
    #179955
    Dehogynem, úgyis olyan bő a cost cap, gondolta szétzúzza a technikát a szezon első negyedében pár pont reményében. Én annak örülök hogy nem Leclerc vagy Sainz dobta el, most olvasni kéne a sok 200IQ-s megfejtését hogy csalt a Ferrari.