181775
  • Fura Alak
    #172836
    Második évad a virágboltból.

  • b-type
    #172835
    Igazából semmi nem derül ki :)
    Az ilyen cikkek mindig jók, de nyilván nem perdöntő semmilyen formában, el lehet fogadni az egész véleményét, hogy ő találta fel az autó és a gumi melegítését, a véleményét Mansell feleségéről, vagy Senna-ról, Rosberg és Hamilton tempókülönbségét...
    De az ember bajba kerül mert nem csak ő tesz nyiltakozatokat, hanem több régi nagy név.
    Nagy dumák mind, ..ami egyébként azért érdekes.
    Azért arra nem válaszolt hogy Alonso tudott-e arról hogy Piquet szándékosan balesetbe keverik az érdekében.
    ..amit kimondani nem is lehet bizonyíték nélkül, nem kellett hogy tudja, semmi nem indokolja hogy tudja mivel a futam képe adja meg hogy mikor érdemes egy ilyen, a verseny végeredményét manipuláló baleseti helyzetet előidézni.
    Ugyanakkor azt sem lehet mondni hogy biztosan nem tudott róla, mert valamiért megcsinálták...vagy egy szponzori, vagy valamiféle esemény el kellett hogy indítsa a folyamatot, mert azért nem kis dolog ezt bevállalni...ráadásul ezt egy nagy F1-s versenyző fiával meglépni...sejthető volt hogy van esély arra hogy kipattan a botrány.
    Az biztos hogy Britaore-nak soha nem szabad hogy döntési szabadsága legyen hasonló szituban, mert ez egy nagyon mocskos húzás volt.

    szerk: na kitörölted a hozszólást közben?

    Utoljára szerkesztette: b-type, 2020.03.27. 07:53:35
  • pr3cious
    #172833
    Megint rossz embert kérdezel mert én azt zseniális, ugyanakkor teljesen felesleges húzásnak tartom. Kár hogy kiderült.
    Azért volt felesleges mert utána önerőből is sikerült a győzelem. Amúgy azt mondják maga Piquet volt az ötletgazda, ami számomra is furcsa mindegy másra úgysem volt jó.

    A legjobban bátyám járt a 16x szorzóval szóval én speciel kicsit sem bánom
  • IXEMGabeo
    #172832
    igen es ebbol az elso utkozes mai napig nem tisztazott, hogy az elol halado volt a vetkes

    Hogy van az, hogy Alonso soha semmirol nem tudott semmit sem, a kembotranynal nem lett beavatva, ezenkivul Piquet-s fele SC-os esetrol se avagy Briatore ultimatumarol?...

    Par evvel ezelott Archangel linkelte be De La Rosa es Alonso mesterkedeseit a Mclarennel....kerdezd meg tole
  • pr3cious
    #172831
    no1, no2, no3 És mégis úgy van elkönyvelve mint az ultimate no1 sportember :)
  • pr3cious
    #172830
    Günther Steiner :D Hatalmas az a pali a kedvenc figurám az egész sorozatból. Ha a Haas-ról van szó már készítem a popcorn-t.
  • IXEMGabeo
    #172829
    es az is erdekes, hogy a multban botranyok oveztek es erdekes mod azokban a csapatokban ahol o is versenyzett (Renault, Mclaren) persze, hogy ezek utan es a csapatbomlaszto moralja miatt nem kell senkinek...semmi baja a kepessegeinek es sztem a kora se lenne indok hisz Kimi is ott van 41 evesen a legjobbak kozt
  • ToxiMaxi
    #172828
    De a Mclaren is jobb lett a Honda nélkül. Szóval az igazság még mindig odaát van és nem fekete vagy fehér.
  • ShaiHulud
    #172827
    en megsajnaltam romain-t a netflixes sorozat utan :( persze ettol en is siman kiraktam volna mar 2 eve.
  • ShaiHulud
    #172826
    nem tudom, nem pont az derult ki a tortenesekbol hogy nem a honda volt szar hanem a MCLAREN-HONDA? ahogy atkerultek a torro rossoba maris fenyevekkel jobb lett a honda! tehat egyaltalan nem biztos hogy a honda volt a ludas, lehet sokkal inkabb a mclaren.
  • Stockbauer33 #172825
  • b-type
    #172824
    Ilyenkor mindenki mond mindent...még amit nem mondott azt is. Nincs semmi, se motor, se rally, nincs F1.
    Egy interjúból gyártanak hármat, majd két hét múlva még hozzányúlnak..
    Alonso állítólag még visszatérhet, és a Kvyat, meg Kubica csavar után akár még bármi lehet. De valójában ő már elvileg a küszöbön túl van, Hamilton még nem, de már neki sem kell sok. Verstappen meg az aranyifjak időszaka jön.
  • pr3cious
    #172823
    Megvan a megoldás: egy Nando junior, kevesebb arroganciával versenyre programozva pont mint Verstappen. Szívás ha lány lesz. Egyébként is a két vb cím nem egy szégyenteljes teljesítmény, ezért sem értem hogy olyan nyeretlen fickó mint Letho mint dumál.
    Utoljára szerkesztette: pr3cious, 2020.03.26. 15:03:25
  • b-type
    #172822
    A Red Bull nem akarja, eddig sem akarta most már a Honda miatt sem akarja, a Ferrari nem akarja volt ott eleget, a Mercedes nem akarja, nem egyszer lett volna lehetőségük leszerződtetni...talán a Renault, de már tök mindegy mert mennek az évek.
    Talán már az sem igaz hogy jó versenyző lenne, hogy az volt az kétségtelen.
    Grosjean meg nem a Renault-nál fogalal egy helyet, hanem a Haas-nál a nagy Francia lobby-val..
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2020.03.26. 14:32:43
  • pr3cious
    #172821
    Egy fenét, milliószor Alonso a megmondásaival együtt mint Grosjean csak olyan francia lobby van mögötte hogy az hihetetlen (hogy ezek ellenére még itt lehet). Az a helyzet hogy minden ülés stabilan be van töltve Ricciardo se fog tudni elmozdulni, a maradék helyre pedig van utánpótlás, van kiből válogatni Alonso helyett ezt még én is elismerem. Nem fog vissza jönni.

    Ja és Kevin Magnussent én nem tartom rossznak belőle is a másik pilóta hozza ki ezt, nem tesz jót a megítélésének. Haas helybe egyértelműen Romain-t tenném lapátra, azonnal.
  • pr3cious
    #172820
    Megelőzés volt hol látsz gondolatolvasást? Akad még hasonlóan nagyszájú aki ha többet lett volna itt ugyanúgy tett volna lapátra ez az egyre szenzitívebb világ.
  • b-type
    #172819
    Alonso-val és a MecLaren-nel valszeg tényleg évekig elbíbelődhettek volna. Egyedül ennek a felvetésnek van logikus alapja.
    Az hogy mi történt a Toro, majd a Red Bull évek alatt, annak szerintem semmi köze Alonsohoz, de ezektől teljesen függetlenül. nem a versenyző dolga hogy pofonokat osztogasson egy gyártónak.
    A Haas-t nem keverném ide, mert az egy összeszerelőcsapat, teljes káosz. Mindkét versenyző azért van ott mert máshova nem mehetne, és valamiért mégis meg vannak tartva.
    Alonso simán elférne még a mezőnyben, de nem akarja senki, leglaábbis gyártó nem.
  • RatBaG #172818
    Nem vagy gondolatolvasó, szóval ne erőltesd.
    Kismillió cikk volt az elmúlt 15 évben a témáról, köztudott, hogy Alonso akkor is tolta a kis politikai csatáit, ha jól ment a szekér, bomlasztott.
    Sose volt a kedvencem, de bárcsak visszajönne!
  • pr3cious
    #172817
    Állítom Alonso nélkül a japánok még évekig elbíbelődtek volna azzal az atom megbízatlan és lassú motorral, muszáj az az ébresztő kritika verseny van nem lehet felkészületlenül jönni. Helyette most nézegethetsz egy olyan antitalentumot aki azt nem tudja megmondani hogy mitől ment a falnak! Ennyire még Takuma Sato se volt szerencsétlen, vérciki, megint más ugyanebben a mezőnyben azt megmondja ha a fékbetét másféle anyagú karbonból készült mint amit előtte használt (segítek piros autót vezet).

    És eljön az a pont amikor el kell határolódnod a hülyéktől különben te is hülyének fogsz tűnni. ...
  • b-type
    #172816
    sosem volt divat beszólni a gyártónak, Prost-Ferrari az egyik leghíresebb példa, de a Motogp-ben is volt már nyilvános elnézést kérés mert a versenyző belerugott a motorjába miután az leállt a versenyen.
    Alonso évi 40millió dollárért írt alá, és kitöltötte az opciós évét is (2+1évet írt alá, mert remélte hogy átugorhat a Mercedes-be), Nagy reményekkel indult az egész projekt, aztán nagyon komoly pofont lett mindenkinek, igen.
    Ez kétségtelen, de az ahogy Alonso legyalázta a Honda-t, az vállalhatatlan..ilyet nem lehet. Nem véletlenül nem is történik gyakran.
    Nem ez a módja, szerződést kell bontani, ki kell fizetni a lelépést, vagy nem lemondani az opciót, vagy kitölteni és elszerződni.
  • pr3cious
    #172815


    Megmondó ember amikor jól megy a szekér: "Temperamentumos fejlesztő ember, egy géniusz".
    Megmondó ember amikor nem megy a szekér: "Mindenkinek beszólogató, eltávolítani való kókler".

    És ezt még a saját bőrömön is megtapasztalhattam, egyazon cégnél.
  • pr3cious
    #172814
    Ja összes, mint pl Minardi, Renault, Ferrari. Ó jaj mégsem. Mielőtt az utóbbival jönnél hogy "dehát a Ferarrinál bla bla" had frissítsem fel az emlékezeted miért lett siker helyett keserű történet: egy,kettő.
    Utoljára szerkesztette: pr3cious, 2020.03.26. 11:29:47
  • RatBaG #172813
    Itt nem csak a honda motorról van szó, ő az összes többi csapatnál is mindig játszmázott...
  • pr3cious
    #172812
    A szó elszáll, ez mégis megmarad?
  • pr3cious
    #172811
    Akkor én játszom az ördög ügyvédjét: szerintem egyáltalán nem gáz hogy ilyen a stílusa. Nem arról van szó hogy Alonso fordult ki magából hanem a világ lett hiperérzékeny. Nem alkothatsz meg egy normális kritikát valakivel szemben anélkül hogy az be ne sértődne. Pedig az a moror (és nem az amivel Max nyert Ausztriában) tényleg rászolgált mindenféle bírálatra, és még ha arról lenne szó hogy ezt lenyilatkozta volna, nem, miközben sorra hagyták őt le az ellenfelek frusztráltsága miatt elejtett egy ilyet a RÁDIÓBAN amit aztán az ügyes szervezők bevágtak. Aki ilyet mond mint indok és maga is elfogadja ezt az egy hatalmas p*nci, engem nem érdekel a szó a szó nem öl meg senkit, nem a szájával nyomja a gázpedált. Pontosan az ilyen hozzáállás miatt láthatunk most egy kétballábas Grosjeant egy valódi oroszlán helyett, előbbinek semmi keresni valója itt.
  • PLaci #172810
  • ToxiMaxi
    #172809
    Abban azért van igazság, hogy Alonso tényleg csak magának köszönheti, hogy egyik nagy csapat sem érdeklődik iránta. Pedig a tehetsége ott van, szponzori háttere is lenne, felhajtás is lenne körülötte, tehát marketing szempontból is jó választás lenne és az F1-nek is kellene, viszont ennyi az összes pozitívum, amit mellette fel lehet sorolni (ami ezek szerint a nagy csapatoknak nem elég). Én szeretném ha visszatérne és dobogóért harcolna, de be kell látni, hogy azért nagyon sokat tett, hogy ott legyen ahol.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.26. 08:18:42
  • pr3cious
    #172808
    Mindig meg kell figyelni ki az aki mondja és akkor megtalálható a mögöttes indok is. Legrelevánsabb az lenne ha ezt Toto Wolf mondaná vagy egyenesen maga Hamilton.

    Alonso vérlázítóan viselkedett, meg már öreg is
    Ez pl szimpla irigység egy noname nyeretlen pilótától.
  • IXEMGabeo
    #172807
    es azert Verstappen seggnyalasa is teriteken volt Briatore papanal:) Mindig Hamilton ellen vagyok, de nem ertek egyet ezzel, mert azert volt legalabb 2 vb cime, amikor meg kellett kuzdjon igazan...2008 megha szerencsevel is, es 2014 ahol Rosberg ellenallasa jobb teljesitmenyre kesztette...ezeken kivul a masik 4 cime valoban taxizas volt...
  • pr3cious
    #172806
    STEREOSCREEN Presents, Marco Werner in Mónaco onboard (Ferrari 312B3 1974 Season)
    Utoljára szerkesztette: pr3cious, 2020.03.25. 20:04:19
  • pr3cious
    #172805
    Ezen logika mentén Jos "the boss" Verstappen is igazi nehézfiúk ellen küzdött szóval ki tudja a fia mire lett volna képes abban a mezőnyben, hogy még nehezebb legyen összehasonlítani ott van az az "aprócska" tény is hogy a papának még egy igazi v10-es motorral szerelt valódi F1-es autót kellett vezetnie.
  • pr3cious
    #172804
  • repvez
    #172803
  • Stockbauer33 #172802
    Briatore: Schumacher nehézfiúk ellen küzdött, Hamilton taxizik
  • PLaci #172801
    Élőben adta az M4. Lehalkították az eredeti angol kommentáros hangot, és tolták a magyar kommentárt.
  • kjhun
    #172800
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszi!

    Időközben megnéztem, a saját digizésű felvételemet, tényleg őt parodizálják ki. :D

    Hogy, mikor tudom felrakni ezen az éticsiga neten (2/0.19), még a jövő homályába vész. 360/480P-ben, azért jobban mutat.


    Hogy, némi ON is legyen:

    A #172775-ös komment képét elnézve, volt ez a TV-ben? Pár kommenttel korábbiakban linkelt cikkek, Bahrein-i szimulátoros versenyről regélnek. Fent van ez valahol?
  • sure
    #172799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igen, itt a teljes jelenet, "De hová tűnt Hakkinen?" gondolom arra utal, hogy a jelenetbe tűnt (sajna elég rossz minőség, de amúgy se a legjobban sikerült Gálvölgyi paródia SZVSZ)


    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.03.24. 20:33:00
  • kjhun
    #172798
    TV-s OFF:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kit parodizálhattak ki jó 20 éve, a Gálvölgyi Show-ban??

    Képz: https://ibb.co/GvG5QYm

    Én, Mika Hakkinen-re tippelek, így ránézésre, a színész arcát látva..
  • RatBaG #172797
  • __Jacek__
    #172796
    Azért ez egyel komolyabb, a mezőny is :)

    https://www.youtube.com/watch?v=9jgyvMrZD2E