181775
  • IXEMGabeo
    #172996
    80-as evekben egyebkent a Ferrari epitett vb autot pl 82-ben, de Villeneuve halala es Pironi kettos labtorese eleg melyen erintette a csapatot akkoriban...biztos vagyok benne maskepp alakul minden, ha Villeneuve versenyzett volna kesobb, mert egy Alboreto es egy Berger se volt vb alapanyag akkoriban...Mansell es Prost volt minosegi paros 90-ben csak eppen a megfelelo szakemberek hianyoztak ahhoz, hogy vilagbajnokok legyenek es valljuk be a Mclaren es Williams csapatok akkor eltek viragkorukat...azt belathatod, hogy a Mclaren Senna utan Hakkinen eran kivul balfasz tarsasag volt es sosem volt szimpatikus Ron Dennis es az o politikaja, szemlelete...

    es megegy dolog nem erzem azt, hogy csak a "vilagbajnoksag" elfogadhato hiszen, ha evekig ott vagy a tuz kozelben, az elmezonyben ahol a Ferrari es minden evben csurran cseppen par gyozelem nekik az is elismeresre melto. 97-tol gyakorlatilag a 2009-es es a 2014-es eveket tudnam mondani amikor a Ferrari abszolut nem volt versenykepes vagy meg gyozelemre eselyes sem...Nezzuk meg a Mclaren-Williams parost...gyakorlatilag az egyik sereghajto, mert penzugyileg instabil plusz Claire Williams es a szakember gardaja nem megfelelo, a Mclaren ugyan ujra epulo tendenciat mutat, de nezzuk meg hol vannak 2013 ota...az utolso gyozelmuket is Button szerezte 2012-ben ez sokat elmond....es a Williamsnel is ironikusan abban az evben Maldonado gyozedelmeskedett utoljara
  • ToxiMaxi
    #172995
    A "tróger" vagy az "örök vesztes" nem éppen egy olyan alap, ami után bármilyen súlya lenne a szavaidnak. Ahogy írták korábban ideszarsz és wc papírt kérsz nagyon találó arra, amit te csinálsz. De mesélj csak miért rajongok én agyatlanul? Ha lehet próbáld meg személyeskedés, becsmérlés nélkül. Mellesleg az egyévados Brawn GP-t senki se verte meg.... ekkora kapufát :D

    "de nem jegyzik. Kb. senkit nem érdekel a fanatikusokon kívül" nézz utána kinek és miért érdeke megnyerni.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.04.26. 20:54:32
  • IXEMGabeo
    #172994
    en mondjuk 1990-tol vegeztem szamitast, de ez lenyegtelen...onnantol nezzuk ahonnet a Mclarent megalapitottak a 60-as evekben...az eredmenyek onnantol relevansak
  • molnibalage83
    #172993
    Nem én hívtam annak, az F1 hívek is a 90-es évek közepén. Amikor a Ferrari a középmezőny szinonimája volt.
    Azóta az MSc szériát leszámítva az örök második/harmadik. Az is szép, csak amikor a sportban a győzelem számít.

    Lásd tenisz. A nagy három 15+ éve tarol. Az átlagember az ő neveiket ismeri. A világ a győztesekről szól. Hogy ez mennyire jó, az egyéni ízlés kérdése.
  • molnibalage83
    #172992
    Az F1 konstruktőri világbajnokság az olyan, mint a Roland Garros páros része. Olyan is van, számon tartják statisztikák, de nem jegyzik. Kb. senkit nem érdekel a fanatikusokon kívül. Nem véletlenül van az, hogy a karrierjük csúcsán levő ászok nem játszanak párosban...
    ...Navartiolva meg nagymamakorban is végigverte a mezőnyt. Kb. ennyire komoly.

    Az F1-ben kb. a szépségtapasz a konstruktőri cím. El lehet mondani, hogy átlagos teljesítménnyel hozol valamit, de amivel egyéniben soha nem lehet győzni. Tehát, ha van egy kicsit korrektebb csapat két stabil pilótával, akkor van rá esély akkor is, ha a másik csapatban az egyik pilóta világverő, a másik semmilyen. Az egyéni cím az igazi diadal az csúcs, az az F1 NBA gyűrűje képzavarral élve.

    Mert lássuk be az F1 műszaki csúcsa az, hogy építesz egy olyan penge autót, hogy az korszakos pilótához képest egy átlagpilóta is győzhet vele. Na, ezt a mai szabályok mellett nehéz.Régen, ha csinálták ilyet, akkor gyorsan be is tiltották. A seprűs aljú kocsi, az 1992-es Renault benzin adalék és ilyen dolgok.

    Vagy van egy olyan pilótád, aki korszakos, aki egy középszar autóval is megszorongatja az erősebb autóban levőt vagy megveri, ha olyanok a körülmények. Ez főleg igaz volt akkor, amikor az átlag F1 autó sokkal megbízhatatlanabb volt. Na ez volt M. Schumaher. Amikor meg övé volt a top kocsi, akkor laposra vertek mindenkit az olyan pilóták, mint ő, pl. Senna és Prost. Két korszakos zseni a top kocsiban. Más kb. szóhoz sem jutott. Összességében - talán itt is leírták - Prost volt talán minden idők legnagyobb pilótája. Mert 3 csapattal lett világbajnok és a Ferrarival is lett 2, ami akkor nem volt top csapat, csak neve volt akkor is. Bárhova került mindenhol jól húzott.

    Az F1 történetében - csak kellemetlen kimondani ezt - vannak olyan világbajnokok, aki F1-es szemmel nézve nem voltak annyira a mezőny felett, hogy korszakos zseni legyen. Ilyen volt pl. Nigel Manssel. Hót vénen lett VB győztes egy olyan kocsival, amivel nem lehetett veszíteni. Ez miből látszik? Hát a másodhegedűse tőle messze lemaradva is majdnem mindig 2 lett, ha nem esett szét alatt a kocsi. Emlékszik még rá valaki, hogy ki volt az a zenész? Ricardo Paterese. A F1 élő őskövülete volt, ha nem emelték volna a futam számokat jó sokáig ő tartotta volna az indulási rekordot. Mikor visszavonult a "megdönthetetlen" jelzővel dobálóztak...

    Ugyanilyen páros volt Mika Hakkinen és David Coulthard. Az utóbbi is kb.az F1 veteránja volt, de amikor világverő kocsija volt akkor sem gondolta volna senki, hogy a MH-t leveri, aki kb. semmi extra teljesítményt nem mutatott se a két VB címe előtt, se utána. Gyorsan vissza is vonult. DC meg még 200x mittomén meddig volt, mindenféle érdemi eredmény nélkül.

    Na a Ferrari 40 évből kb. 15 évet az ilyen "minden érdemi eredmény" nélkül húzott le az F1-ben. Az első 1/3 után kiderült, hogy semmiféle esélyük nincs a VB címre. A kis csapatokat lenyomták - vagy néha még azt sem - de kb. ennyiben merült ki a legendás név.

    Ennek ellentéte M.Sch. Bárki volt a csapattársa, labdába nem rúgott mellette. Fele vagy ötödannyi pontot szedtek össze azonos kocsival.
    Na ebből látszik, hogy nagyon, de nagyon komoly faktor volt MSch. Már akkor is világbajnokká tette a Ferrait, amikor bárkit mást a kocsiba ültetve a dobogóért is küzdene kellett volna. Amikor egy "semmilyen" F1 pilóta is bevitte volna az Ferrairt, akkor meg tönkrevert mindenkit.

    Így már érthető? Értem a rajongást a Ferrari iránt. De, hogy jó F1 kocsit 40 év alatt úgy kb. 5 évben, ha tudtak építeni, akkor sokat mondok. Vagy valami fekete mágia során mindig szar pilóta lenne ott? Nem. Ott van Vettel, Alonso, egyikkel sem lettek bajnokok...
  • molnibalage83
    #172991
    1979-2019 McLaren

    9 egyéni világbajnoki cím, de hány pilótával is? Öttel.

    Lauda
    Prost
    Senna
    Hakkinen
    Hamilton

    És 3 évtizedben is volt világbajnok, akár tiszta évtizedet veszek akár az elsőtől az utolsóig. Ez a stabilitás.
    A Msch 1 éves elcsúszását kivenném, akkor csak a 2000-es években volt bajnoka a Ferrarianak 1979 után. Se előtte, se utána. És ezt is kettővel, ami majdnem egy...
  • molnibalage83
    #172990
    Az szidás, hogy nem értem, hogy mi a rajongás alapja?
    Még egy egy évados Brawn csapatot sem sikerült a Ferrairnak megvernie...
    Sikerült egy szem futamot behúznia a csapatnak.

    Azért egészen muris az, hogy ha valaki simán leírja a tényeket és értetlenkedik, az = habzó szájjal.
    Ne ez mutatja azt, hogy miért káros az, ha valaki simán agyatlanul rajong valamiért. Nem képes érzékelni tények alapján a teljesítmény hiányát...
  • ToxiMaxi
    #172989
    Statisztikában az a jó, hogy mindenki megtalálja az igazát.

  • sure
    #172988
    Hogy a nyert egyéni és csapat világbajnokságok száma alapján a Ferrarit sikertelen és örök vesztes csapatnak tartod, ez továbbra is a saját, személyes véleményed, jogod van hozzá, nem szükséges szakdolgozati alapossággal bizonygatnod. Amúgy vesztesek nélkül a győzelem is értelmét veszti ;), illetve ha második-harmadiknak lenni egy csúcskategóriában lúzerség, akkor pl. egy olimpiai ezüst- vagy bronzérem is az. Nézőpont kérdése.
  • IXEMGabeo
    #172987
    Mclaren-re ugyanezt lehet mondani, hiszen volt egy konstruktori cimuk 91-ben Sennaval, Hakkinennel 98-ban majd meg egy Hamilton egyeni cim, de nem csapat vb ...es raadasul cirka 2013 ota epulnek lefele, illetve mostmar a fejlodes utjara tertek ergo az utolso 30 evben a Mclaren mutatoja megrosszabb, mint a Ferrarie...

    Red Bull es a Merci (Bar ok visszatero csapat), viszonylag "uj"nak szamitanak a cirkuszban tehat meg mindig van mit behozniuk a Williams-Mclaren duo elleneben is
  • ToxiMaxi
    #172986
    Ne kelljen már magyarázni, hogy miért probléma ha egy sport topicba bemész habzó szájjal szidni az egyik csapatot...
  • molnibalage83
    #172985
    Ez nem vélemény.

    1979-2019
    40 év alatt összesen 7 világbajnoki cím. Ebből 5 MSch-vel. Erre mit kellene mondani..? Ez a sikeres csapat mércéje? Hogy nagy nehezen megtalálták és fizették a korszakos zsenit?

    Még a 80-as évek közepétől nézve is sikeresebb a McL, de szinte bármilyen újabb csapat. Lásd a Mercedes vagy a Red Bull-t. Sokkal stabilabbak és vagy többet győztek.

    1990-1996 között a Ferrari mintha gyakorlatilag nem létezett volna. A "nagy Ferrari". Kb. 100 futamból kettőt megnyerve. Olivier Panis egymaga majdnem jobb győzelmi mutatóval rendelkezett, mint a Ferrari, mert 158 indulásból egy győzelem véletlenül sikerült. A Ferrairnak 2x16x5= 160-ból kettő. Mert kettő autó indul ugyebár egy futamon. Csak Panis nem, Ferrairval versenyzett. Mondom, a fiatal korom arról szólt, hogy jé, ott egy piros autó, azok kik? Ja, Ferrari... Ja, hogy ők itt vannak az F1-ben?

    Semmi trollkodás nincs ebben. MSc-t azért ment oda és fizettek neki egy valag pénz, hogy végre legyen valami. Mert 15 év szenvedés után belátták, hogy máshogy nem fog menni. Meg persze öntötték is bele az istállóba a pénzt. 2-3 év után kezdett eredménye lenni, de csak 5 év után jött az első VB cím. MSch elment, volt egy Raikönnen siker és azóta örök másodikok. Vagy még azok sem... Lásd RBR vs Mercedes.

    Ezek a végeredmények. Ezt mutatják. Nem értem, hogy a tények mióta véleményesek...
    Nem értem mi olyan nehéz ezen.

    És, ha csak örök másodikok lennének, mert 2007 óta sokszor még a 3. hely sem jött össze...

    Felőlem lehet szeretni őket, de ezen vonal mentén sikeresnek beállítani a Ferrari csapat utolsó 40 évét vicc. Kb. a régi hírnévből él, mint az magyar foci az Aranycsapattal. És ehhez nem kell mágia. Csak az eredményt kell megnézni...

    Nem tudok sikeresnek tekinteni egy olyan csapatot, akit menetrendszerűen pofoznak le a rivális nagy istállók. Akkor is, ha ex világbajnok ül a kocsiban, mint Alonso...

    Mióta lett a sikeresség mércéje a szubjektivitás és nem az eredmények?
    Inkább az a fura, hogy mennyi sportban tudnak dominánsak lenni kevesek. A teniszben is ez van. Ez valahol szerintem megöli a sport szépségét is.
  • sure
    #172984
    Szíved joga a saját véleményed (= hogy a Ferrari örök vesztes csapat), remélem is, hogy komolyan így gondolod, mert viccnek/trollkodásnak elég durva lenne!

    A "tények" (=eredmények, a Ferrari befolyása az egész F1-re) egy dolog, szerencsére(?) nem csak az eredmények befolyásolják, hogy valaki "rajongója" legyen vagy drukkoljon egy adott csapatnak, pilótának. Ennyi erővel akkor a Renault-nak is minek "rajongója" lenni, hiszen az első turbókorszakhoz hasonlítva csak árnyékát tudják hozni azoknak az eredményeknek. Mondjuk ha Renault-m lenne, vagy Hondám, tuti ezeknek szurkolnék :), lúzerek vagy nem az F1-ben...Oké, ha Mercim vagy Ferrarim lenne, akkor meg 100% hogy azoknak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy ez örökletes, vagy hosszú évek kitartó munkájával sikerült azt a szokást kialakítani, hogy MINDIG, BÁRMILYEN témakörben odaszarni mások ablaka alá, és még becsöngetni vécépapírért utána? A múltkor valami blog komment szekciójában- nem kimondottan haditechnikai/repüléssel kapcsolatos, de a bejegyzés valahogy e témákra is utalt - , kommentelő írta: "molnibalage megidézlek", felnyerítettem a röhögéstől. Edit: ehun e , LOL, a gugli kiadta...

    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.04.26. 17:29:41
  • molnibalage83
    #172983
    Vétójoga van. Ez elég egyértelmű. Amit ők nem akarnak ma, az nincs.

    Nem értem mi az alpári abban, amit írtam. Ilyen hátszéllel nem tudjak semmit nyerni 21 évig. Aztán MSch elment, volt egy talált VB győzelem és azóta megint semmi...

    Ezek tények. Ez nem vélemény. Nem egy kis fiókcsapat, de bakker a többi csapathoz képest a Ferrari kb. az örök vesztes/második. Ez is tény, a VB pontversenyek végeredménye az nem véleményes.

    1994/95-ben is egy-egy versenyt nyertek. Előtte egyet sem. Amikor gimis lettem, akkor volt az, hogy egy évben többet tudtak, de akkor is esélytelenek voltak. Kb. még ált. suli vége volt, hogy kérdeztem a fater a 90-es években, hogy miért olyan nagy száma a Ferrair versenyautó márka? Kb. a lúzer kategória volt a nagycsapatok között abban a 7 évben, amit én láttam. Mert nem tudom mi illene arra, hogy 5 év alatt kettő versenyt tudtak megnyerni...

    Még Oliver Panis is behúzta szerencsével Monaco-t 1996-ban, amire mai napig emlékszem... Ennek fényében két győzelem... Izé... Ok, hogy kvázi kilökte Irvine-t, de kb. annyira volt versenyképes az a Ferrari és pilóta...

    24 év után is emlékszem erre, mert akkor is röhögtem rajta. Ferrari... A nagy Ferrari. Nem kellett ehhez Google.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.04.26. 16:29:06
  • ToxiMaxi
    #172982
    "ha nincs Schumaher"

    Volt még ott "1-2" fontos ember, aki nélkül nem sikerült volna. Mindig elképedek, az ilyen kijelentésen, ez egy csapatsport, a pilóta egyedül még be se tudná indítani a kocsit.

    "Lényegében félig ők írják a szabályokat"

    Ez elég demagóg kijelentés volt, mikor anno számos szabály pont ellenük született, érdemes utánaolvasni.

    "MSch olyan Benetton csapattal lett világbajnok, hogy 1994-ben Gerhard Berger nyilatkozta, hogy ha azzal a vacak autóval, ami most az ő segge alatt MSch bajnok lett, akkor ő meg is érdemli."

    VB-t csak vb nyerésre alkalmas autóval lehet nyerni. Mellesleg Berger 96-ban igazolt a Benettonhoz, 94-ben nem tudom, hogy nyilatkozhatta ezt mivel 94-95-ben MSC volt VB a Benettonnal, a 96-os Benetonnal több gond is volt többek között az, hogy MSC stílusához volt tervezve, ez azt jelentette, hogy a kocsi hátulja instabil az eleje pedig stabil legyen kanyarokban, pont az ellenkezőjét várta el a kocsitól, mint a többi pilóta, ezért is volt sikertelen a Mercis visszatérése, mert más volt a stílusa, de a reflexei már nem voltak a régik, illetve nem tudott alkalmazkodni, az új autókhoz.

    A többit nem is kommentelem, mert hozod a szokásos alpári színvonalat.


  • molnibalage83
    #172981
    Hogy mindenki Ferrari fan? Bár azt nem értem miért és ki. Akkora hátszéllel, mint nekik van sem voltak képesek lényegében a 1979-as évek óta VB-t nyerni, ha nincs Schumaher. Lényegében félig ők írják a szabályokat. Mert csak. Az egyetlen érdemük, hogy régóta ott vannak.

    LOL...

    Na jó, véletlenül találtak egy jó évet Raikönnennel...

    MSch olyan Benetton csapattal lett világbajnok, hogy 1994-ben Gerhard Berger nyilatkozta, hogy ha azzal a vacak autóval, ami most az ő segge alatt MSch bajnok lett, akkor ő meg is érdemli.

    Nehezen értem meg, hogy egy ekkora tróger csapatért hogyan lehet rajongani? Vagy az örök vesztes szimpatikus...?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.04.26. 12:45:59
  • Stockbauer33 #172980
  • z0ty4
    #172979
  • pr3cious
    #172978
    #172977 Remélem ezt nem viccnek szántad mert annak csapnivaló, vele egyébként is kizárólag akkor történne komoly gond ha leszíjaznád, abba beleőrülne.

    De most hallgassátok minden idők legnagyobb igazságát ami 8:22-től kezdődik. Ezt egyszer egy buszsofőr mesélte nekem hazafele még 2003-ban (Alonsos voltam, hogyan hittem volna neki??) pedig a lelkem mélyén tudtam hogy igaza van:
  • AnuluWork #172977
    Renault sajtó a sokadik ilyen után, egy nappal a szezon kezdete előtt:
    Ricciardo kihagyja a 2020as évet, mert parkour közben úgy belerúgott az ajtóba és több helyen szilánkosan eltört a lába, és több ujja, emellett ráesetek közben az üvegajtó üvegdarabkái, amelyek összevagdosták a pilótánkat. A csörömpölésre felébredt a szomszéd kutya, aki a kezén, lábán és a fején is több helyen megharapta Danielt.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.04.20. 13:04:45
  • pr3cious
    #172976

    már nagyon unják a banánt otthon
  • pr3cious
    #172975
    Én egyáltalán nem bánom hogy baromkodnak abban a játékban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a játék egy szar. Én több esélyt is adtam neki, csak kínoznám a merevlemezt vele mert mindig 10perc után uninstall lett a vége.
    Faterom kamionsofőr, érdekelne a téma, de ennek a játéknak még a grafikája se jön be, és tonnányi ilyen videót találsz a neten ahol csak ökörködnek benne. Minden álmom hogy egyszer szülessen egy igazán jó kamionos játék de ez nem az.

    King of the Road avagy Hard Truck2 tetszett igazán, de az már egy barmi régi játék.
  • RatBaG #172974
    https://clips.twitch.tv/AggressiveBlushingBatteryCharlieBitMe
  • sure
    #172973
    Tök jó, hogy a két F1 pilóta jól érzi magát, de kívülről/ETS2 multiban arra járva, csak 2 szokásos bannolandó idióta látszódik.
  • pr3cious
    #172972
  • b-type
    #172971
    Azt láttuk hogy védelmezte Alonso-t Briatore...ha magából indult ki akkor valóban elég sötét képet festett Alonso-nak.
  • pr3cious
    #172970
    „A McLarenhez ment, és én nem örültem ennek, mivel ez nem olyan volt, mint amikor Schumi a Ferrarihoz szerződött. Most Fernando ment a McLarenhez, és ez sem Fernando, sem a McLaren számára nem volt sosem egy álomcél. Én megmondtam neki: »Melletted lesz az új fiú, Lewis Hamilton, aki Ron Dennis embere, ugyanúgy, ahogyan te vagy nekem. Garantálhatom, hogy ha harcolni fogsz ezzel a fickóval, akkor Ron Dennis őt fogja védelmezni.«”
    Flavio Briatore
  • pr3cious
    #172969
    Ezt kerestem, ha ez így igaz ez a Ghosn egy puha p*cs aki éppen ezzel az aggályával nyírta ki az egészet, pedig még példa is volt előtte: Shumacher elvesztése, Benetton hanyatlása. Jó megtudni hogy ki köpött a levesbe.

    Már csak annyi kérdésem lenne hozzá: Akkor nem volt drága az F1 amikor utána alig szereztetek győzelmet Alonso nélkül?
  • b-type
    #172968
    2005végén jelentették be, és ezek voltak a publikus infók, aminél Alonso, és valszeg Dennis is, sokkal többet tudott:
    "
    Alonso részben azért is távozhat, mert a pletykák szerint a Renault 2006 végén eladhatja az istállót. Azt feltételezik, hogy a kemény szanálóként ismert Carlos Ghosn, a Renault új elnöke szakítani kíván a Forma-1-gyel, a versenyág drágasága miatt. Ghosn egyszer azt nyilatkozta, hogy az F1 jó üzlet, de csak akkor, ha ők nyernek. Erre pedig sosincs garancia.

    Állítólag Flavio Briatore, Alonso menedzsere az ifjú világbajnok eligazolása miatt nem engedte át Heikki Kovalainent a BMW-nek. Spekulációk alapján az idei Renault-s tesztszezonja után a finn Kovalainen lehet a csapatnál Alonso utóda, 2007-től. Alonso anyagilag szinte biztosan jobban jár a McLarennél, mint most. Becslések szerint jelenleg “mindössze” nyolc millió dollárt (1,7 milliárd forint) kap évente.

    Egyelőre nem tudni, ki lesz Alonso csapattársa a McLarennél, de nagy valószínűség szerint nem Kimi Räikkönen. Őt egyre inkább a Ferrarival hozzák kapcsolatba, ahol Michael Schumacher vagy Valentino Rossi lehet a versenyzőtársa.

    Alonso sorsa hasonlóan alakul, mint Michael Schumacheré, aki először szintén Briatore csapatban lett világbajnok (Benetton), majd után kezdett csak másik csapatnál (Ferrari).
    "
  • pr3cious
    #172967
    Ez 2005-ben történt pont úgy nézett ki mint egy leszállóágban levő csapat nem? múltkor még azt írta itt valaki hogy élcsapat volt most akkor hogy a fenébe is van ez? :D szóval a váltás akkor lett bejelentve amikor Alonso megnyerte az első vb-t.
  • b-type
    #172966
    Nyugodtan hagyhatta volna a Renault-nál akkor,...Alonos nem véletlenül akart eljönni.
  • pr3cious
    #172965
    Komolyan mondom Alonso szerepeltetése a Mclarennél csak egy taktika húzás volt Ron Dennistől hogy ezzel gyengítse az ellenfelet (ahogy a Renault el csente Ricciardo-t bosszúból), és be is jött. korábban is tett már ilyet:

    Montoya tudja, mit érzett Alonso a McLarennél
  • pr3cious
    #172964
    Alonso - Hamilton párbaj nagyobb volt mint a Prost - Senna, ezért mondom ezt:

    "Az lett a vége, hogy az autók mellett ellenőrök álltak, nehogy a csapaton belül kettéosztott tagok egymást hátráltassák."

    érdekes egybeesés hogy mind2 pont a Mclarennél történt.
  • repvez
    #172963
    2007 kémbotrány
  • pr3cious
    #172962
  • b-type
    #172961
    sztem sem bukott el, nem lett eredményes, vagy eredményesebb pláne a saját maga álítot mércéhez képest.
    De olyat mutatott amit kevesen tudnak manapság, nem tudom mi a jó szó rá, mindenképpen egy olyan jelenség, ami magában hordoz sokat egy elmúlt időszak hangulatából, egy olyan központi jelenlét hogy döng. Sok versenyző felcímkézte már, én talán Montoya-val értek egyet, bár mind igaz volt. Montoya azt mondta: target. ..és igen, a Scumacher egy időtlen target.
  • pr3cious
    #172960
    Szerintem jól tette hogy visszajött, ez egy jutalomjáték volt a nézőknek, és tökéletesen szét tudom választani a két korszakot.


    Ebben az időszakban mindenki még a 70éves nagymama is tudta hogy ki az a Schumacher még akkor is ha életében egy versenyt sem látott :)
  • AnuluWork #172959
    Ezért bukott el a Mercinél Schumacher?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.04.17. 18:27:45
  • Stockbauer33 #172958
  • ToxiMaxi
    #172957
    Olyan nagy különbség nincs Vettel és Leclerc kormánya között.