170387
  • ShaiHulud #170347
    nem legyezett ra, ezt ertsd mar meg...furol visszajovo auto segge indul meg es azonnal ellenkormanyoz, ez nem ralegyezes...
  • gpFan #170346
    OK, válaszolok pontról pontra:
    Én nem mondtam semmi rosszat Alonso versenyzői képességaire. Nem vitás, hogy ő az egyik legjobb. és talán a legnagyobb harcos. Már az őrültség határán - csak azért mondom mert spanyol . De amit a McLarenben művelt a 2007-es kémbotrány idején, az nem tett jót neki, meg persze a csapatnak sem, kicsit előbb mint neki,
    Nézem az F1-et többé kevésbé úgy 1968 óta. Ja, most jöhet a vén trotyó szöveg Megfigyelő képességem most is átlagon felüli - nem csak én mondom. Szemüveg sem kell - hála a sok sárgarépának . A vonatozás nem most kezdődött, és talán most a legerősebb, de annak megvannak a konkrét okai, és semmi titok nincsen. Talán elsősorban a telemetria, hatalmas stáb a versenyző mögött, kiszámítottság, telemetria, taktikai csapat, szimuláció verseny alatt, stb. Na meg a gumik, üzemanyag spórolás - bár ez tavalytól nemigen jött fel. De ez már így van egy olyan sportban ahol az győz aki elsőnek megy át a célon. Hogy senkinek nem fáj amikor Hosszinka úgy győz, hogy végig vezet ? Ja, ott lehetne simán előzni, mert mindenki megy a saját pályályán, és mégsem előznek. Mert aki gyorsabb, az általában végig elől van. S így van ez az autóversenyzésben. Ha az normálisan van szabályozva. De pont az a baj, hogy az embereknek nem tetszett hogy valaki végig vezet - és jöttek az elkeseredett kisérletek - verseny közbeni tankolás. gyorsan fogyó gumik , üzemanyagkorlát ... Legtöbbször pont az ellenkezőjét érték el. Nőtt az élcsapatok előnye, esélye a győzelemre.
    Az a legutóbbi szárnyszabály sem ért el semmi jót idáig - kivéve hogy több lett a sérülés a nagyobb szélesség miatt.
    Akarunk több előzést, erra a majmok szélesebb gumikat vezetnek be ! Esetleg ellenfél blokkoló lapátokat az autókra ?
    Kit érdekel hogy állandóan dőlnek a pályarekordok. Dőljenek a nézők a versenyekre. A fő baj az, hogy akiknél a pénz van hiányzik a józan ész. Kapkodnak, mindenféle dolgokat agyalnak, de nem látják mi a lényeg. Az pedig, hogy a technika a döntő. Az, ami Lauda, Piquet idejében ment, hogy maga a pilóta volt képes technikai megoldásokkal jönni, sikeresekkel. az most egyszerűen nem lehetséges. Ez annyira összetett, hogy 1000 mérnök sem elég okos.

Nem a Honda volt a fő baj, hanem a Mclaren. Ez most már világos. A RB sokkal okosabban kezeli a motor helyzetet. Persze, kérdés a mézeshetek meddig tartanak. A Honda cserben hagyta a McLarent csak úgy, 1993-ban. Elkpzelhető, hogy csak arra várnak, hogy versenyképes motorjuk legyen, és jöhet a Honda gyári csapat. Verstappen meg mehet - hova ? Valami a Mercedest sugallja nekem ... De ki tudja, lehet hogy akkor a Renault vagy a Ferrari lesz fent.

Nincs nekem semmi bajom ha Vettel elveri Hamiltont. Volt már rengetegszer - főleg 2013-ban. Vagy inkább az autó volt az ? De persze, azt már nem hozzák elő a Vettel, Ferrari drukkerek. Az sem érdekel hány TV szakértő, volt F1 VB mondja, hogy rossz ítélet volt. Nekem az a lényeg, hogy Vettel nem először csinálta azt a rálegyezést. Nem tetszett nekem amikor Ham lenyomta 2013-ban Hungaroringen Ricciardot egy előzés közben, de akkor pont ő volt aki frusztrált volt, főleg a Silverstoni gumi mizéria után. Hiányzott neki a győzelem, mint most Vettelnek. Nem olyan különbözőek ők, főleg nem a pályán. Ahogy mondják, az igazi bajnokok mindent megtesznek, és nem csak azt, mindig azon jár az eszük, hogy meglegyen a cím. Az hogy 'mindenki az autósportban' nem tény - nem mindenki. Talán nem is a többség, Mi csak azt látjuk amit a média nyom. Wéber Gábor is arra hajlott a verseny alatt, hogy Vettel szándékosan blokkolt, aztán a FB vagy a Boxutcában már másképp beszélt - ja megnézte alaposan a helyzetet. Nem vagyok benne biztos. Főleg nem Szujó érdekes módon történt kirugása után. A mai világ fő baja, hogy vagy csatlakozol a többséghez, vagy ki vagy közösítve. Nem lényeg kinek van igaza. Csak kövesd a csordát. Én nem, nem vagyok bárány, sem farkas . Abban hiszek amit látok, amiben van logika, józanparaszti ész.
    Más szavakkal, az érdek az ami mindent felülír. Nekem nincs érdekem , kivéve az igazság, a többség java. És még ha itten a Ferrari szurkolók is a többség, nem ez az érdekük. Győzzenek incidens nélkül, engedjék a két igen jó versenyzőjüket egyenlő feltételek mellett harcolni.
    A döntés semmiképp sem volt hülyeség, sem nem a szabályok szerint. Vettel csinált egy jobbrarántást, amit persze azzal magyaráz hogy meg kellett zabolázni az autót. Vannak, akik nem veszik be - talán menjen politikusnak, a félremagyarázás ott most már létfeltétel. Talán érdekesebb lett volna a bünti nélkül, de még érdekesebb lett volna ha a balfasz Binotto szól Leclercnek hogy 'taposs bele, előzd le Hamiltont, és tied a P1' .
  • AnuluWork #170345

Senna, Hungaroring, Lada, 1986
  • pr3cious #170344
    Ilyeneken nem lepődik meg már az ember és ráadásul ezzel konkrétan előnyt is szerzett.

No penalty. vicc....
  • pr3cious #170343
    Igen a személye! És a Ferrari a távozása után egyből vb címeket nyert - ja várjunk - azóta sem teljesített úgy a Ferrariban senki úgy mint ő (2012)

2003 óta minden futamot megnézek szóval ha nem haragszol valahogy inkább hiszek a saját szememnek, furcsa mód nem emlékszem ennyi vonatozásra mint most. Teljes mértékben megértem ha a Hondás évek alatt kiégett és azt is megmerem kockáztatni hogy már nem teljesített úgy ahogy kellett volna.

Igen, lehet éppen a hozzád hasonlók mentik meg az F1-et. Neked a legjobb most, csak azon kell rágni a körmöd hogy az éppen aktuális szürke egér el ne verje a celebvilágbajnok Hamiltont :) A jelenlegi helyzetet pont az ilyen nyámnyila balfékeknek találták ki, aki örül egy töketlen büntetésnek. Olyan tényekkel ne törődj hogy mindenki aki az autósportban elért valamit hülyeségnek tartja a döntést, vedd fel a szemellenzőt és told a kampányt a következő futamig ahogy az előző héten.
    Utoljára szerkesztette: pr3cious, 2019.06.12. 12:16:30
  • mcmoha #170342
  • gpFan #170341
    Ide már csak azért érdemes eljönni, mert jókat lehet nevetni a hozzászólások nagy részén. Félig írástudatlan alakok jönnek nagy kijelentésekkel, általános helyzet értékelésekkel.
    Nincs esőfutam ? Igen, a FIA a hibás mert Monakóra azt mondták, hogy 80% lesz eső vasárnap. és nem lett. Ezek a qurva Mercisek már az időjárást is manipulálják ! Vajon mikor is lett verseny elhalasztva eső miatt ? Amire én emlékszem az utóbbi valami 10 évből az az Austini kvali elhalasztás, igen nagy zápor miatt. Ahol tényleg lehetetlen volt versenyezni, akár az idővel is.

Aztán, hogy az F1 megszűnik nemsokára ... Ja, egyesek még a jövőbe is látnak . Vagy csak nem tetszik nekik ami per pillanat van, és akkor menjen az egész a fenébe, mert 'ha nekem nem tetszik, a többségnek sem fog, akinek tetszik az idióta, semmit nem határoz, blah, blah...'

Alonso is szidott mindent, a Honda motort, az F1-et ... Vajon akkor is szidta volna, ha most az 5-ik VB címnél tartana ? És a tetejébe, azt a LeMans-i győzelmet olyan autóval nyerte(ék), ami messze a legjobb volt - ahh, ilyen nincs, csak az F1-ben - mondaná most valaki ...
    És röhej, ahogy Alonso elment. a McLaren sokat javult. Mármint az F1-es McLaren. De ahova Alonso ment - Indy 500 - ott a McLaren csúfosan leszerepelt. Mi a fene ? Talán az ő egyénisége valahogy rossz légkört teremt ? Nem tudom, lehet hogy csak a 2 VB cím után túl nagy tiszteletet vagy akármit várt el ...

Ahogy Wéber Gébor mondta sokszor, az F1 nem unalmasabb most mint régebben, legalább is nem jelentősen. Csak most az emberek olcsó izgalmat akarnak mindig, rögtön. Az olyanoknak nyilván jobb valami Nascar vagy hasonló. Aki viszont követi az F1-et, tud dolgokat, ért valamennyire a technikához. annak érdekes lehet, még ha vonatozás folyik. Itt akkora pénzek vannak, hogy amint valami olyan szabályokat hoznak, amik tényleg kiszámíthatatlanná teszik a versenyek eredményét a nagy gyártók le fognak lépni. Ez egy reklám nekik.
    A Toyota itt volt, a legtöbb pénzt nyomta bele. Nekik nem sikerült, és adios ... De eljöhet az az idő, hogy Japán autógyártó komplett csomaggal lesz uralkodó . A dolgok nem változnak olyan gyorsan. A Mercedes itt van jó ideje - csak az 1980 utáni évekről beszélek. Sikeresek voltak a motorgyártásban, most komplett csomaggal. De nem fog örökké tartani. Az élet lényege a változás. A siker titka többek között a türelem. Még egy versenyen is, sokszor. Akinek ez nem tetszik, unalmas - ne untasson itten és rinyáljon. Csináljon valami szórakoztatóbbat. Van választék bőven. Persze, sokszor egyáltalán nem is az az igazi baj, hogy unalmas, hanem, hmmm... olvasd el az Alonsoról írtakat feljebb, és alkalmazd magadra
  • ShaiHulud #170340
    korabbi f1-es versenyzok szerint
  • ShaiHulud #170339
    Weber Gabor szerint
  • Magnum PI #170338
    https://www.gphirek.hu/f1/20190611-f1-ket-kerdeses-esetet-is-meguszott-a-mercedes-kanadaban.html
  • b-type #170337
    A vonatozás egy megoldandó technikai kihívás, ezt hozta a fejlődés, ideje megoldani.
    A nézők már más kérdés, azt nem tudom mennyire lehet kezelni, régen lehetett beszélgetni, sztem a jövőben ez még kevésbé lesz így..
  • pr3cious #170336
    Színvonalról annyit hogy 2003ban amikor Alonso győzött, a buszon haza felé valaki megjegyezte "attól hogy egyszer nyert még nem kell hanyatt sz*pni tőle" a folytatás meg ugye ismeret. Egy dolog változott és az a verseny, régen is volt vonatozás max minden 5diken most ez az arány pont fordítva van, nincs esőfutam a kocsik miatt, túlszabályzott minden. Régen minden jobb volt bármennyire is elcsépelt
    Utoljára szerkesztette: pr3cious, 2019.06.11. 20:35:19
  • pr3cious #170335
    Mit értesz jobb alatt? Többször is voltam már futamon Magyarországon és a Red Bull ringen. Én pl értem ami zajlik a pályán ami az egyik feltétele hogy élvezd amit látsz. Attól hogy jobb nézők lesznek még nem oldott meg a vonatozás problémája amivel gyilkolni lehet.
  • Master91 #170334
    remek
  • ShaiHulud #170333
    igyvan, jo lenne mar ha masnak is adnal helyet :)
  • ShaiHulud #170332
    hogy lehet egy furol visszajovos megcsuszas ellenkormanyzasat, odalegyezesnek hivni? o.O
  • b-type #170331
    Nagyjából egyetértünk, sztem pl. jobb F1 nézőket érdemelne.
  • pr3cious #170330
    Lesz csak nem F1. Ilyen történelemmel meg többet érdemelne ez a sport főleg hogy az eszközök sem elérhetetlen hogy jobb legyen.
  • Stockbauer33
    Jó kis futam volt ez tavaly.Remélem jövő héten is :DDDD

• b-type #170328
    Miért gondolod hogy nem lesz mit néznem? :)
    2003-ban is volt aki be akarta fejezni az F1 nézést, valszeg be is fejezte, ennyi.
  • pr3cious #170327
    Nem biztos hogy az új néző kesereg és nem biztos hogy gyűlölködik ennél a kettőnél létezik rosszabb is úgy hívják közöny. Akkor meg már lényegtelen lesz hogy érdekel-e ez téged vagy sem amikor már nem is lesz mit nézned. Szóval attól hogy nem érdekel ugyanúgy hat majd rád is.
  • kjhun #170326
    Két kérdéses esetet is megúszott a Mercedes Kanadában
  • gpFan #170325
    Valaki takarítsa már ki ezt a helyet a tahóktól ...
  • b-type #170324
    Engem nem igazán érdekel hogy új nézőt vonzanak be, sztem akinek [email protected] és unalmas az ne nézze, vagy ennyire nincs más dolga?
    El lehet ezt dönteni anélkül is hogy beírná valaki a netre. Általában a kesergés az csak a kesergésről szól.
    nagy őszinte kesergésről...ja meg a gyűlölködésről.
  • pr3cious #170323
    Kezeltesd már magad.
  • pr3cious #170322
    Amikor az van hogy egy új nézőt kellene bevonzani a Forma1 richtig 90% a legelőnytelenebb arcát veszi elő a vonatozós futamokat...
    SZAR, unalmas az egész és az ő véleménye őszinte, őt pont nem fogja érdekelni amit ide leírtál.
  • gpFan #170321
    Megnéztem a SkySport Post Race Analysis nevű (magyarul: verseny utáni seggben turkálás) műsorát - most majd másfél óra volt, már megijedtem, hogy lesz abból egy egész óra erről a büntiről, de szerencsére ott volt a sok reklám meg azért nem feledkeztek meg a többi versenyzőről sem, unlike itten a többség.
    Szóval nem tetszett a bünti Button-nak, nem tetszett annak az indiai szakértőnek, aki tekergette az érintőképernyőt és mutatta az esetet pár szögből. Valahogy nem jött elő az a második kormánymozdulat. Talán mert nem tudták még, hogy az volt az 5 mp fő oka, meg tényleg nagyon oda kell figyelni, hogy észrevegyed - pld. azt, hogy az autója már stabilizálódott, ment szépen egyenesen, de azért oda legyezett. Ezt csak lassítottban látod igazán. Nyilván kisebb kaliberű pilóták között ez inkább érintkezéssel fejeződött volna be,
    Szóval, kinek hinni ? A nézőknek, még ha az egy 1x-es VB - Button, vagy a bíráknak, akik azért eltöltöttek jó pár kört mire kihirdették a büntit - de persze, azt is heves kritika érte, mert elvették Seb esélyét, hogy elhúzzon Szánalmas - nem volt gyorsabb hogy elhúzzon, de Ham se volt annyira gyorsabb, hogy könnyen és rizikómentesen előzzön. Nyilván a taktikája az volt hogy Seb hibája a fő esélye. Főleg mert Vettel hibázott épp eleget az utóbbi évben.

Amúgy meg, fel vagyok megint háborodva azon, ahogy a Ferrari kicseszett magával is meg Leclerc-el - vesztett jó sok időt a késő kerékcsere miatt, és nem is szóltak neki hogy Seb 5 mp büntit kapott. Ezt maga Leclerc mondta a kamerák előtt, a verseny után. Iiiiiigeeeeeeeeeeen - akárhogyan is nézzük, ez perdöntő bizonyíték, hogy igenis Seb-et segítik, tolják. Tudták ők, hogy Leclerc le tudja dolgozni a hátrányát, Ham mögé ért volna, és meglett volna NEKI a 2-ik hely.
    Szarok arra, hogy Vetteltől elvették a győzelmet. Miért vették el Leclerc 2-ik helyét ? Bunkó protekcionista banda. Auuuu - benne van az hogy 'cionista', pedig semmi zsidóelleneset nem mondtam .
    A Ferrari szurkolóknak inkább ezen kellene mérgelődni.
  • b-type #170320
    A nézők össze-vissza vannak, egyrészről azt hiányolják hogy nincs következetesség, aztán mikor van akkor meg miért van agyoncsapják vele a show-t.
    Sztem egyébként a néző színvonala csökkent le, nem hiába mondja Vettel:
    „Ez nemcsak erről a döntésről szól. Elég csak meghallgatni, hogyan beszélünk a rádióban manapság: mint valami hivatali nyelv. És ez nincs rendjén. Szabad kéne, hogy legyen azt mondanunk, amit gondolunk. De nem szabad. Ilyen tekintetben nem tetszik, ahol a sport ma tart. Itt ez a nyelvezet: ’előnyre tettem szert’, ’nem tettem szert előnyre’, ’elkerültem a körülményeket’ – ez így nincs jól. Nem arról szól, amit az autóban csinálunk.”
    Egyszerűen a néző annyira szereti megítélni a másik embert, a másik ember munkáját, vagy hogy hogy viselkedik hogy ezzel tönkrevág mindent, nem képes megbirkózni azzal hogy ott aki a rádióban beszél az versenyez, és pumpálja az adrenalin, mert ő majd elalszik a kanapéján és azon morfondírozik hogy miért is ilyen [email protected] az egész..Grosjean egy [email protected] már megint mit csinál, Stroll meg a gazdag kcsög..aki valamiért néha egész jó futamokat nyom, de arról nem beszélünk, Hamilton egy bzi mert hogy öltözködik meg milyen barátai vannak már, Vettel lófax, Binotto egy Potter..stb.
    Ezzel szépen lehúzza a saját szintjére az F1-t és aztán persze [email protected] hogy nézhetetlen.
    Szóval szerintem az lenne a legjobb ha fizetős csatornára kerülne.
  • pr3cious #170319
    Már megint egyedül vergődsz Tök mindegy hogy szabályos volt vagy nem, direkt csinálta vagy sem. Gyökérség volt a totál esélytelentől elvenni az első helyet. Nem is csoda hogy az egész verseny színvonala évről-évre csökken. Ha izgalmasabb lenne a futam kb minden 10.dik körben lenne egy ilyen eset és nem lenne ennyire kirívó, ... megint verseny volt a pályán és azt büntették. Nem csoda ha idegbetegek lesznek a pilóták ha sokall lassabb autóval kell kiállni a Mercedes ellen és még a maradék nyavalyás lehetőséget is elveszik. Lehet fikázni Vettelt én sem csípem de tudom hogy miért hibázott. Hamiltonon egy gramm nyomás sincs Vettelhez képest. Kettő lehetséges döntés közül megint sikerült a töketlenebbet meghúzni, és ennek is csak az olyan balfékek örülnek mint te.
  • Pitti #170318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs eltévesztettem a topicot... most nézem ez az sg...
    mea culpa
  • gpFan #170317
    Többen is mondták, ebben a fórumban is, hogy lényegtelen, hogy az autója mennyire volt irányítható. Űgy kell visszajönni a pályára, hogy ne zavarjad a mögötted jövőket. Ezt olyan nehéz felfogni ? Magyarul, abban a pillanatban, amikor lement, már hátrányban volt. Csak ha a mögötte levő jóval jobban le van maradva, akkor jöhet vissza úgy, hogy ne zavarja azt. Ham. kapott áthajtásos büntetést, ami jóval több mint 5 mp. 2015 Hungaroring - mert neki ment Ricciardónak a célvonal utáni kanyarban (és ő járt rosszabbul, neki sérült meg az autója). De hát mit tehetett volna - hát versenyzett ! El kellett volna neki venni a gázt, és hagyni hogy az csak úgy leelőzze ?? Ez lenne a logikád alapján. Ezt hívják kettős mércének. Mert hát, no nem, egy feka jobb legyen mint egy szőke hajú ... és épp azok jönnek aztán, hogy azért engedik neki mert szinesbőrű. Igen, hülye világ, mert az agyatlanoknak az önkritika oly távol van. Sokkal könnyebb illúziókban ringatni magad, berugni ha van problémád. Pedig a problémát meg lehet oldani, de ahhoz meg kell erőltetni az agyat, az pedig olyan kényelmetlen ...
    A gyengébbek kedvéért: szabályt lehet szegni szándékosan és nem szándékosan is. És a szabályok pont azért vannak, mert kell valami rend - nem lehet azt várni, hogy sose hibázzunk, de hiba esetén is vannak, arra külön meghozott szabályok, amik akkor még fontosabbak - mert nagyobb a veszély. Pályára visszatérés - nyilvánvaló veszély. Akár a forgalomba kapcsolódás.
    Itt, ha Vettel autója tényleg annyira irányíthatatlan volt, hogy pont oda ment, ahol legjobban akadályozta az üldözőt hogy lehagyja ? Gimme a break. Voltak olyan esetek. és a visszatérő auto jóval nagyobb szögben volt az útirányhoz képest.
    Vettel menjen el Hollywoodba az ilyen produkciókkal.
  • Pitti #170316
    Szabályt szeg? Mondd el te hogy képzelted volna ha te vagy ott? Miután egy éve nem nyertél futamot sem időmérőt 48. körében vagy a versenynek ahol hirtelen elrontasz egy féktávot átcsúszol a füvön majd nagynehezen összeszeded az autót hogy nem csapod a falnak, de észreveszed hogy a téged támadó játékos pont beszorult oda. Ilyenkor a térdedre csapsz mert eszedbe jut a szabály, félrehúzódsz és azt mondod francba. Majd a futam végén kiszállsz az autóból és gratulálsz a hibátlanul versenyző társadnak.
    Akinek ezt magyarázni kell annak felesleges magyarázni.... Szabályt szeg?!?!?...pfffff :D:D:D
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2019.06.11. 14:12:37
  • Pitti #170315
    A dohányzásról is nehezen szoktam le pedig tuti ezerszer elmondtam, hogy ez az utolsó szál :) Erről mégnehezebben fogok leszokni elismerem... de nagyon keményen dolgozik az F1 cirkusz azon hogy sikerüljön... most már ha nem nézek meg egy rajtot mert lekéstem sosem bánom meg. Olyan viszont rengeteg volt már, hogy a végén megbántam, hogy végignéztem...
    Mindegy is... a lényeg az hogy vagyunk páran ebből a korosztályból akik talán sosem fogunk leszokni róla hiába emlegetjük.
    De nem nagyon van rá esély, hogy a fiatalok rászokjanak... szóval bocs de ez így tényleg halálra van ítélve.
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2019.06.11. 14:00:28
  • gpFan #170314
    Azzal egyezek, hogy a világ, vagyis jobban mondva az emberiség visszafele halad per pillanat.
    De ugyan miben ? Erkölcs biztos. Szegregáció - szegényekre-gazdagokra, de nem csak az, politikailag is, nacionálisan is erősödik. És lehetne folytatni. Szinte minden jót, ami az utóbbi 100 és több évben történt el akarnak söpörni, persze úgy, hogy az ne tűnjön fel. De ez van, mert a technológiát is lehez használni önző, világuralmi, monopolista célokra. 1984 - mond ez valamit valakinek itten ?

Az F1 egyáltalán nem olyan rossz most. Igen, egyhangú ez a Mercedes dominancia , és én is jobban szerettem volna egy Ferrari győzelmet, még ha Vettel is az. De nem így - hogy alamuszi módon szabályt szeg, és szinte követelőzően akarja a győzelmet a saját hibája után.

Sajna, az olyan szezonok, mint amilyen pld. a 2012-es volt igen ritkán vannak. Inkább 1-2 csapat dominanciája a jellemző. 1985-1994 Mclaren ls Williams . 2000-2004 Ferrari .... De most is messze vagyunk, 7 verseny után pld. 2013-tól - 9 RB győzelem zsinorban, s mind Vettelé volt. Úgy hogy részemről hagyjuk ezt a hiszti kampányt. Az F1 még egészen jó. ahhoz képest mik mennek a fotbalban, bringasportban. A KE-i Úniós országoknak a "nagy lendülettel levő felzárkózása" kicsit jobban fáj, mert minden amit látok. csak azt mutatja hogy itt maradunk amik mindig is voltunk, másodrendű, olcsó munkaerő. Az életszínvonal itten esik, persze nem mindenkinek.
  • ToxiMaxi #170313
    Telis-tele vannak a fórumok olyan emberekkel, akik "mostmárténylegabbahagyomnemnézemmiezafosindyjobb " kommentekkel minden héten, aztán láss csodát mégis nézik. Ez olyan bűnös élvezet, mint a 'győzikesóóóó, azt se nézte senki, de mégis mindenki tudta, hogy mikor mi történt.
  • maffioso #170312
    Szerintem nem ugyanaz visszavonulni és "nem nézni".
  • RatBaG #170311

ha nem vágod :)
  • b-type #170310
    Ezen is elgondolkodtam egyébként, itt sok mindenki abba akarja hagyni a versenyzést, mert nagggyon [email protected], és aludni jobb, vagy mást csinálni, közben meg ennyi remek volt, és aktív versenyző követi és nézi az F1-t :)
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2019.06.11. 12:39:39
  • b-type #170309
    valahogy mégis úgy érzem abba kellene legalább ennyi energiát fektetni.
  • Pitti #170308
    Az igaz, benne van a Bibliában is, de az F1 meredekebb lejtőn van.