170413
  • Alexease - VIP
  • mcmoha #170412
  • pr3cious #170411
    Mért lépnének ki? Nem kell félteni őket lásd Vettel-es időszak.

"Nem fogyasztok semmi ilyen cukrozott. koffeinezett vackot,"
    Csak nem az a féle ember vagy aki aggódik a tejben az e betű miatt majd kimegy a boltból és rágyújt egy cigire? :)
    Nyugodtan ihatsz egyet én garantálom személyesen hogy nem lesz tőle semmi bajod, ebédre egy szaftos hamburger.
    Azonban ha napszinten azt iszod lehet tényleg szárnyaid nőnek :)
  • gpFan #170410
    H.M. B.P.
    Kezdi elveszteni a józan eszét ? Ha nem nyernek, akkor jön a nyavalygás - pld. a Renault ellen. A mostani Honda nem néz ki erősebbnek a mostani Renault-tól. De ez a gumiösszeesküvés szöveg és nyílt támadás a Pirelli ellen ? Mit akar elérni vele ? A Pirellit felb*ni, és majd kapnak selejt gumikat, mondjuk. Na meg a Mercedes 7:0 . Nem, a Ferrrari legalább 2 versenyen gyorsabb volt (Bahrein, Kanada). Hogy nem nyertek maguknak köszönhetik, és nem a gumiknak, főleg.
    De ez a legjobb: „Sajnos a mi italos flakonjainkat nem gumikkal együtt szállítják” . Ami engem illet, én rátenném nagy betűkkel hogy ártalmas az egészségre, és legjobb bizonyíték rá Helmut Marko mentális állapota
    Mi a következő ? "Mi vagyunk a legbecsületesebb csapat, mert semmi közünk az autógyártáshoz. Amazok mind a jobb eladások miatt versenyeznek ám !" . Igen Marko, semmi reklám nincsen abban, hogy 4 autón is ott van a vörös bika .
    Nem fogyasztok semmi ilyen cukrozott. koffeinezett vackot, de tudom hogy az ár nagy része a reklám. Azt mondják, hogy a kozmetika és gyógyszeripar fogyaszt (arányban) a legtöbbet a reklámozásra. De talán van valami, legalább is egy cég, ami azt is felülmúlja. Addig még valaki nem múlja felül őket - és itt nem ezekre az agancsosokra gondolok. Ki tudja mit hoz a közeljövő ? Az F1 megmarad biztos, a RB benne ? Igencsak nem biztos. Elég pld. hogy a Honda kilép - motor nélkül maradnak. Most először, kezdem sajnálni Verstappent
  • Fürtös #170409
    Visszanéztem az üziket, már több mint 3 éve
    Szezon végén boritani kellene
    Utoljára szerkesztette: Fürtös, 2019.06.16. 23:16:34
  • repvez #170408
  • repvez #170407

• pr3cious #170406
    Minél közelebb annál rosszabb, biztos csupa jóindulatból mond ilyeneket D
  • Fürtös #170405
    Ne szivd mellre. Épp azért van spoilerbe ,hogy ha valakit nem érdekel akkor ne lássa.
    Te döntöd el, hogy hiszel-e nekem.

Várd meg repvez válaszát

Egyébként egy kollegája mondta, elég szavahihető gyerek.

Én kimondottan ellenszenvesnek tartom Szujót de azért annyira nem volt gáz, szerintem a paliknak csinálják a helyet de remélem nem lesz igazam.
  • pr3cious #170404
    Azt hittem hogy valami olyasmi fog történni hogy:
    - te nekem közvetlenül a főnöke/barátja/anyósa/nője/kutyája mondta szóval hülyevagy hogy kétségbe mered vonni a kisregényem.

Tévedtem, más segítséged kéred és csak a köpködés marad :/
    Már látom előre én is rád hajítok egy vödör csulát, te is rám hajítasz, a toxic irományod meg tovább szennyez megválaszolatlanul
    Kész szerencse hogy amúgy is elfelejtődik és spoilerbe van (gondolom azért mert akkora lódítás.)

Eközben Palik László:

• Fürtös #170403
    Bár szerintem nálam nagyobb troll még nem volt ebben a topicban , ugye Repvez?
  • Fürtös #170402
    Nem tudom, egyszer voltam csak életemben F1 lelátón a hungaroringen.
    Mint mondtam nem kell elhinni ;)
  • Stockbauer33
  • pr3cious #170400
    Nem is lesz már komolyan vehető vb-cím mert az egész Sport vicc... az útóbbi 10évet nyugodtan lehet kukázni vagy csak negyed világbajnoki címeket számolni.

Vettel akkor most tart 2-nél, az reális. Hamilton szintén 2...
  • adam46 #170399
    Ez elmondható Hamilton elmúlt 6 évéről is, egyedül Rózsi tudta legyőzni, mikor összerakta magát fejben. Engem igazából az érdekelni, hogy mi van szegény Sumival? Család részéről gáz ez a nagy titkolózás szerintem, legalább valamit megoszthatnának, él még egyáltalán?
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.06.16. 14:13:37
  • pr3cious #170398
    De azért te sem gondolod hogy a tehetsége arányban van a szerzett világbajnoki címmel? :) Igaza van abban hogy nyomás alatt hibázik.

Én csak úgy kezelem mint picivel átlag feletti pilótát aki jókor volt jó helyen. Az is beszédes hogy a Vettel effektus a Red Bull-al / Toro Rossoval való szakítás után véget ért.
  • ToxiMaxi #170397
    "Senkitől nem zavartatva nyert 4 VB-t" javaslom nézz utána, mert ez sem igaz.
  • lac coo - VIP
    Senkitől nem zavartatva nyert 4 VB-t, nulla közdelem nélkül...Ha valaki szorongatja, elrontja, ennyi ... Még élet-halál helyzetben is ....
  • pr3cious #170395
    Inkább az bosszant hogy statisztikai szempontból most ő a jobb mint Leclerc. Szerintem ha múlt vasárnap ő van elől nem hibázik. Azért az megkérdőjelezhetetlen hogy szét van esve. Ennek ellenére is azt mondom hogy megérdemelte volna a győzelmet dehát ez van.
  • pr3cious #170394
    Oh sorry hogyha azzal alátámasztod hogy igaz akkor csakis az lehet :) A tereprally-s részét elhiszem a többivel szerintem félrevezettek.
  • gpFan #170393
    Remélem francia versenyző nyeri a francia nagydíjat. Márpedig csak egy van, akinek autója alkalmas lehet ilyenre
    Na igen, ha minden összejön, bejöhet. És gondolom, hogy egy emberen kívül mindenki többé kevésbé elégedett lehet
    De a sport már ilyen. A fiataloké a jövő !
  • argo001 #170392
    Csak nem netyfennétyess számmal billogoztak meg?
  • ToxiMaxi #170391
    "mentálisan alkalmatlan erre a sportra"

Értem én, hogy nem szereted de azért mégis nyert 4 vb-t egy "mentálisan alkalmatlan" ember, akkor ezzel most a többieket akarod minősíteni, akik egy "mentálisan alkalmatlan" ember ellen sem voltak képesek nyerni, vagy csak szimplán ennyire gyűlölöd?
  • lac coo - VIP
    No még mindig a Vettel bünti a téma ?! :DDD

Csak a margóra : legnagyobb büntit a jó isten adta neki, hogy mentálisan alkalmatlan erre a sportra .... nála viszont nem lehet se fellebbezni ,se hisztizni . ;)
  • Fürtös #170389
    Mellesleg ha ennyire sziven ütötte a kollégát akkor valaki törölje már ki azt a posztot.
    Nehogy már miattam legyen rossz érzése.
    Béke!
  • Fürtös #170388
    Úgy néz ki lemaradtam valamiről.
    Ha kérdésed van és emberi hangnemben tudunk beszélgetni akkor szívesen válaszolok.
    A palik sztori igaz, én akkoriban a magyar tereprallyban dolgoztam.
    Persze elhinni nem kötelező.

A szujós storyt meg első kézből hallottam. Mert azert nem kell ám mindent elhinni amit nyilatkoznak.
    Zolinál az volt a gond, hogy besértodött amikor ujváriék kapták meg a Közvetítést.
    Ráadásul elég sokszor Kijátszotta a felmondásos kártyát a különböző munkaügyi viták során. Most is bedobta ,a főnök meg azt mondta:oké.
    Az már más kérdés ,hogy azért mert elegük lett a hisztiből vagy azért mert kell a hely paliknak.
    Mellesleg meg elég durván számlázott.
    Persze ezt sem kötelező elhinni.
  • pr3cious #170387
    Meg a viselkedésed.
  • Fura Alak #170386
    Ha letiltom még a végén beképzeli magának, hogy bármit is elért azon kívül, hogy saját magát lejáratja.
    A legvicesebb, hogy kb. az egyedüli troll fogóckodója velem szemben a profil képem, amit még kb. 2012 -ben raktam ki, és már nem is emlékszem, mért ezt a képet használtam.

[Nem válaszolok neki itt többet, ha lehet, mert én nem akarom rombolni a topicot. ;)]
    Utoljára szerkesztette: Fura Alak, 2019.06.15. 17:54:03
  • pr3cious #170385
    Érted azért vagyok Troll mert kétségbe mertem vonni egy enyhén hazugságszagú lejárató szöveget Palik Lászlóról. Ilyenkor arra számítana az ember hogy megjelenik az illető és valamivel megalapozza a leírtakat de nem ez történt. (Pedig kíváncsi lennék arra Szujós történetre arra mit talál ki.) Tök mindegy hogy a történet mennyire logikus inkább megpróbált belém-kötni. Gondolom az fáj neki még mindig hogy nem sikerült és el lett küldve.

Annyira vagyok Troll hogyha a fentebbi szereplő megjelenik és alátámasztja hihetően amit elmondott még elnézést is kérek tőle.
  • pr3cious #170384
    Nemár. Remekül szórakozok hogy próbál beoltani de sehogy sem jön össze, most mért kell elrontani? :) A trollkodás sikeres volt ezúttal mert az utóbbi 5 hsz csak flame, ha vissza nézed.
  • ToxiMaxi #170383
    Készülhetsz a PM cunamira. Én a helyedbe már most letiltanám.
  • Fura Alak #170382
    Legközelebb az előzményeket is linkeld hozzá.

Miért vagy ilyen hülye

Egyrészt magadból indulsz ki, másrészt már megint nem vagy képes mellőzni az alpáriasságot. (Bár most egy-két fokkal emberiebben kommunikálsz.)
  • pr3cious #170381
    Legközelebb a választ is linkeld hozzá. Miért vagy ilyen hülye hogy azt hiszed lefelejtem?
  • gpFan #170380
    Nem volt elég kemény. És most már tudjuk Alonso miért hagyta el a Mclarent Na és a barátnőm engem
  • adam46 #170379
    Az ott elég keményen elfáradt.
  • RatBaG #170378
    https://streamable.com/x0pe5
  • Magnum PI #170377
    Szerintem az a gond a test-test elleni csatával és az agresszív - olykor nem sportszerű - pozíció tartással, hogy nagyon nehéz meghúzni a határt, hogy mi az ami még belefér és mi az ami már nem. Ebből a szempontból a zéró tolerancia jobb csak azt viszont konzisztensen kéne betartatni és ezzel van a gond. Láttunk most sok videót és sok döntést.
  • gpFan #170376
    Opsz. Nem jobbra, hanem balra kanyarodni.
  • gpFan #170375
    Ferrari - újabb blamázs előjáték ?
    Mondjuk, azzal nem egyezek, hogy Vettel leszorította Hamiltont. Nem, ő lassításra késztette, tudván, hogy az nem fog ütközni ha nem muszály.

Az egész azon lovagol (igen, sánta fogalmazás), hogy Vettel csak az autó feletti uralmat akarta elérni, esze ágában sem volt blokkolni - mégegyszer: blokkolni, nem neki menni Hamiltonnak - mert a nekimenéssel semmit sem nyer, kivéve hátrasorolást a következő versenyen. Mondhatnám gúnyosan, és mondom is: tanult Verstappentől. Vagy pontosabban, arra ment, ha azt nem büntették (mindig), akkor engem sem fognak, szinte biztos. Most, hogy ez mind pár másodperc alatt történt, kinek volt ideje és alkalma akkor valami blokkolásról gondolkozni ... Ezek nem hétköznapi emberek, szupergyorsak a reflexeik, gondolkodás, elhatározás, cselekvés. És persze, ott van a sok éves rutin. Nálam a fő indíték, hogy meg vagyok győződve Vettel blokkolási, leszorítási szándékáról egyszerűen az, hogy láttam tőle ilyet, többször is. És erről itt is írtam, régebben. Na meg a felvételek sokszoros utána nézése is erre utal. Nem volt ott már semmi korrigálni való az utolsó, jobbra legyintés előtt.

A hab a tortán az, hogy: "Hamilton megpróbálkozhatott volna balról előzni" . Ez már a pofátlanság kategória nálam, Nem, az először is fizikailag lehetetlen volt - ahhoz óriásit kellett volna jobbra kanyarodni, és még a tetejébe nem az ideális íven maradt volna. Talán még fontosabb az, hogy nem csinálsz ilyet, amikor az előtted levő kiszámíthatatlanul viselkedik.
    Mattia, YS !
  • AnuluWork #170374
    Csámcs, csámcs ...