FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#82859
http://www.nemzetisport.hu/formula1/az-olasz-nagydijon-mutathatja-be-a-ferrari-uj-pilotajat-fernando-alonsot-243976.html
A Ferrari lehet hogy cáfol de a spanyol újságok általában igazat mondanak!!!!!!
😄
#82858
ha oda megy Alo, akkor szerintem Rai helyére fog menni, Massának meg nem elssz nagyon hozzászólása a dolgokhoz.

a.carkey
#82857
Egyáltalán nem biztos, hogy Kimi dobbant ...

Mondjuk olyat, hogy a Ferrarinál két világbajnok is van, még nem láttam, pontosabban nem jut az eszembe, de ezt erõsítse meg valaki.

Ennek ellenére meglepõdnék, ha Alonsot megenné Massa reggelire ...

A medve nem játék.

#82856
Ahhoz mit szólsz, hogy a Ferrari cáfolja?
#82855
ahhoz mit szóltok hogy Alonso megy a Ferrarihoz Raikonen meg Rallizni
b-type
#82854
Az aki király hogy aki ennél 30-40mp-vel lassabban jön a szakaszon még az is egy állat 😄

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Jacek
#82853
gyengebb is sokkal😊 ugnis a WRC-nel loero hatar van ezert brutalis nyomatekuk van 650 korul😊 ennek meg a fele, plusz a WRC-ben activ az osszes diffi, De jo kis kocsik az N-es mezonynek 5-8 masodpercet adnak, ami ugy 300 lovas mitsuk/bubuk

bardocz
#82852
Eddig azt hittem sokkal gyengébbek a turbo hiánya miatt😮 Akkor faszák ezek.
Totti5
#82851

270 paci, 4 kerék meghajtás természtesen, mondhatni mini WRCk, kis méregzsákok😊 IRCben lehet õket látni az Eurosporton, jó kis racék szoktak lenni

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#82850
Akkor azt is meg merem kockáztatni,hogy elsõkerekes<#idiota>
Totti5
#82849
s2000

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#82848
ilyenre csak a legnagyobbak képesek, akárhányszor látom tátva marad a szám

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#82847
Itt nézd meg,hogy McRae hogy megy,ez szinte sétakocsikázás hozzá képest😊 Amúgy ez nem egy S2000-es autó?Mert azzal szerintem nem sok esélye lesz a WRC-k ellen.
#82846
beszaras milyen jok ezek a futamok, az F1 napkozisek bohockodasanak tunik mellette

nemhiaba lehet egyre tobbszor olvasni, hogy ez az autosportok igazi kiralya<#eljen>

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#82844
Így igaz valószínûleg nyertek volna, de nem így lett és a Stratos eredményeit sem érte volna utol, ugyanis a 70-s években a Lancia egyeduralkodó volt, míg 83-tól már komoly harcok mentek az élen, Qattro, T16, RS200 csak hogy a nagyobbakat említsem.

A Qattro S1-bõl több típus is készült 5-600Le-k voltak.
bardocz
#82843
Lehet hogy az S4-el nem nyertek bajnoki címet,de ha Henri Toivonen nem hal meg 86-ban a Portugál rallyn,akkor õ megnyerhette volna,nameg azt az autót 2 évig használták csak a b csoport betiltása miatt.És amúgy a S4-et mindenhol jóval erõsebbnek írják,talán az Audi S1-esnél is erõsebb volt.
Black Ghost
#82842
Nem, az S4-be egy 1,8-as 16 szelepes Abarth motor van (470Le), teljesen egyedi, mindössze 20 db készült belõle.

A elsõ Stratos-ban egy 1,6 Fulvia HF motor volt, de ezzel nem versenyeztek, késõbb próbálkoztak a Fiat 132 2,0 motorjával is de nem vált be.

Egyébként S4-l sosem nyertek bajnoki címet, míg a Stratos-al 10-t is, és nem csak a motorja Ferrari, ugyanis az autót egy olasz tervezõstúdió a Bertone tervezte a Ferrari kérésére, Lancia Stratos Zero néven.
Több Ferrari motort is használtak:

1971: V6 190Le
1974: V6 350Le 24 szelepes
1976: V12 Turbo 400-480Le- itt már a nyújtott kasznit használták.
bardocz
#82841
Na,ma is tanultam valamit:-) Azt nem tudjátok,hogy a 037-esben és az S4-esben is Ferrari motor volt-e?
Kit--Kat
#82840
Ez így van, de egy csettintésre ott teremnének a Ferrarinál a Lancia volt sportsészlegének az emberei, ha már rég nem ott dolgoznak.
Szóval ez nem okozna gondot.
Régen a Ferrari 20-nál is több versenyfajtában is részt vette egy évben.
Csak a 70es évektõl fordultak teljesen a Forma1 felé amikor nagyon megnõttek a költségek.

Amúgy az a Ferrari amit nem ismertél fel egy 308 GTB.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#82839
az egy dolog, de a lelke Ferrari, persze maga a Ferrari nem épített rally autókat

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#82838
Na ezt nem tudtam.Mondjuk csak a motorral még semmire nem mentek volna,ahhoz meg kellett még építeni a kasznit,futómûvet stb.
Kit--Kat
#82837
A Ferrari motorját használták a Stratosban pajti😉
Kis közük van azért.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bardocz
#82836
Jó,ahogy megnéztem akár egy Fiatot is berakhattál volna.Attól,hogy egy családba tartpznak pont annyi köze van szerintem a Ferrarinak a Lancia-hoz mint a Fiathoz.
bardocz
#82835
A Lancia-nak van köze a Ferrarihoz?Ezt nem is tudtam.Felsõt meg nem tudom beazonosítani,max annyi,hogy valami Ferrari lehet az is.De hogy nem lett sose konstruktõri világbajnok az biztos.De akkor már ha Lancia:
Totti5
#82834


Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#82833
A Ferrari arra soha nem volt képes😄
#82832
Remelem Kimi elmegy rallyezni, kellene epiteni neki egy Ferrari WRC-t 😄

http://gaborszantai.co.uk/

#82831
egyik szemem sír a másik üveg... <#ravasz1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#82830
Csak kapjon a segge alá egy versenyképes vasat és lássunk versenyeket az élen, ha ehhez neki a Ferrariba kell mennie, akkor hajrá!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

GregSB
#82829
Innnnnnnnnnkredibóól! 😄

#82828
tök mindegy hogy hova a faszba fog menni mert a forma 1 nek annyi!
desigo
#82827
Akkor szerintem Kimi helyére fog jönni sajnos 😞
a.carkey
#82826

A medve nem játék.

kifli
#82825
palik mégtöbbet emlegeti majd shell mérnököket 😄
Minstrel
#82824
opsz, azt hittem az a youtube-os <#falbav>

http://topgearhungary.blogspot.com/

passatgt
#82823
#82820

Minstrel
#82822

http://topgearhungary.blogspot.com/

#82821
koszonom, igen...

sajnos youtube-on audio nelkul van csak fent...

http://gaborszantai.co.uk/

Istencsászár
#82820

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Norbi1990
#82819
Youtube-ról lelett törölve.
desigo
#82818
komoly kép <#eljen>
#82817
vki tudna linket adni ahhoz a videohoz, mikor az F1 pilotak, technikusok egyszerre enekelnek? talan tavaly ev vegen adtak ki...

thx

http://gaborszantai.co.uk/

ÁjjLe BoBBi
#82816
az.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Black Ghost
#82815
Jó is ez, már nem is tudom hányszor látta ezt a videót de még mindig tetszik.
bardocz
#82814


Csak berakom,hátha valaki még nem látta😛 Itt még boxkiállás sem volt.
passatgt
#82813
jövõre midurva shell labor lesz

JuanG
#82812
sztem meg igenis jó dolog, nincs annyi taktika, pilótán múlik hogyan tudja használni a gumikat, pályán kell eldönteni a csatákat nem a boxban (ill. boxkiállással)...

én még a többfajta gumikeveréket is betiltatnám, 1 pályán 1 típusú legyen...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

a.carkey
#82811
Aztán vagy bírják benyával, vagy nem:

A medve nem játék.

a.carkey
#82810