FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#83059
Nem.Vagy is de.Nem mondom meg.Nézd meg 😛
Punker
#83058
esett?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

bardocz
#83057
Szerintem igen,eddig talán a legjobb,legalábbis nekem bejött.
Punker
#83056
jó volt érdemes utólag megnézzni?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#83055
Sutil szerint versenybaleset volt az ütközés. "Buta véletlen volt, hogy megint vele ütköztem. A gumik még hidegek voltak, Kimi pedig a külsõ íven akart elmenni mellettem, ami lehetséges is ebben a kanyarban. Sajnos egy kicsit csúszkált az autóm, és összeértük. Szerintem versenybaleset volt. Annak örülök, hogy ezt megelõzõen jól mentünk, és hogy folyamatosan sikerült javítani a helyezésemen. Örülök, hogy a fejlesztésekkel a megfelelõ irányba haladunk."

1-1

http://gaborszantai.co.uk/

#83054
Vettel minden remalmaban Massa megy elotte, es nyomkodja a nagy piros gombot..<#mf1>
A riportok vege jo volt, megint vegig a KERS miatt nyavajogtak, erre Massa beszolt, hogy a KERS-t szivesen elcserelne a tapadasra...<#nyes>
A masik akinek remalmai vannak Sutil.. Elso helyen megy egy rollerral, es akkor a szervizutrol befordul ele egy nagy piros kamion, oldalan felirat..: Kimi's Vodka.....<#ravasz1>

desigo
#83053
hol?

Hamilton is benézte az esõt...
Kit--Kat
#83052
Ezekkel a kocsikkal nem is lehet elõzni.
Hiába lettek csúnyák azzal, hogy a FIA megakarta bontani a Ferrari-McLaren örökös csatát és engedélyezte a dupla diffúzort ugyanúgy örvényeket keltenek az autók maguk mögött.
Jól látszott Nakajimán amikor kanyarban ráért Heidfeldre majd kigyorsításnál nem tudott rendesen menni.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#83051
Grat Webbernek, nagyon jól ment, amúgy nemcsak Vettel nem tudott elõzni, a többiek sem nagyon, kivéve Buttont, de õ is csak akkor, mikor sokkal gyorsabb volt, mint az ellen. De a forma 1 ilyen<#idiota>

Visca El Barça!

Totti5
#83050
nem fogta volna, elõzéshez kevés volt már, de hát ez csak a szokásos mert mindig ez van a versenyek végén, valaki utolér valakit nagy izgalmak közepette, de ennyiben kifújt a dolog

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Peppus
#83049
Vettel megint bebizonyította, hogy képtelen elõzni.. Így nem lesz Schumi utód..

#83048
ha még van v 10 kör szvsz Alo megfogta volna az egyik Brawnt <#eljen> remélhetõleg 2 hét múlva is normális lessz a teljesítménye a Renaultnak.

a.carkey
#83047
Alan Jones óta nem volt ausztrál himnusz?

A medve nem játék.

#83046
melegbe jók ha hideg van gáz van
mondták hogy két hét múlva nálunk 40 fok lesz
a.carkey
#83045
Nézd már meg kinek a kereke ért a másikhoz. Köszi!

A medve nem játék.

#83044
hamilton túl agresszív de ilyenek kell lenni . ha nem kap defektet talán elsõ lesz DE HA
ferkára nehéz autóra lágy gumit rakni.
alonsó meg 2 másodperccel gyorsabb a brawnál és nem tudja megelõzni õket

vettel megint massa seggét nézte kimi vs sutil csata mint monacóban!
#83043
jeeee Vettel 2.

Máté94
#83042
Szép volt Webber!😄
Totti5
#83041
ott van mögötte, csak elõzés nem lesz, de nyomta neki😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#83040
Igen Kimi csúszott bele Sutilban, jól van menj aludni.

Akkor ennyi erõvel Hamilton meg Kimiét tette tönkre amikor elé húzta vissza a defektes autóját a 2. kanyarban amikor Button elõtt és Massával párhuzamosan belsõ íven volt.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

a.carkey
#83039
Persze, persze ...

A medve nem játék.

Totti5
#83038
nyomd neki Alo!!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#83037
Bazdmeg,hogy kitörlöd az üzeneted!😄
bardocz
#83036
Amikor írtam Fisichella a 8. volt.
bardocz
#83035
De a Force India még pontot szerezhet!
Máté94
#83034
Ferrari KO.
passatgt
#83033
vegyétek már észre hogy elroomlott a tankoló, faszom😄

Black Ghost
#83032
Szuper lággyal menni 30 kört azért elég necces.

#83031

Úgy emlékeztem hogy idén volt. 😊
bardocz
#83031
Tavaly.
bardocz
#83030
De faszom,simán bejátszhatták volna,hogy Sutil innentõl a puha gumival megy a verseny végéig :S
Black Ghost
#83029
? idén Monacoban
norbi56
#83028
Mint tavaly monacoban...

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

Totti5
#83027
már megint Kimi teszi tönkre Sutil versenyét...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Black Ghost
#83026
Csak álmodtad 😄 😄
Black Ghost
#83025
Sutil 2. az milyen 😄
ScarY MAN
#83024
kicsit elaludtam 😄

mi volt ez hogy a két ferka elöl van?😄

...

#83023
vettel + int beszorult 😞 😞

a.carkey
#83022
Nos, a Brawn semmivel sem jobb, mint a többi, legalábbis versenyen. Edzésen ha megszerzik a jó pozíciót, akkor nyernek, ha nem, ugyanúgy szenvednek a gumikkal, a feltartásokkal, mint a többi csapat.

A medve nem játék.

passatgt
#83021
kurva annyát, megint levetették a stream-et...

a.carkey
#83020
Ezek tényleg azt hiszik, hogy rtban insertelik be a beszélgetéseket? 😄

A medve nem játék.

Black Ghost
#83019
Már mint Webber büntije.
Black Ghost
#83018
Ez most jogos
Máté94
#83017
Webber<#violent>
Black Ghost
#83016
Kár érte
Máté94
#83015
Hami😞(((
Black Ghost
#83014
Alonso lol
Black Ghost
#83013
A Mclaren-re kíváncsi leszek, jónak tûnik.
banok
#83012

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

Máté94
#83011
desigo
#83010