FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#83259
Vagy valamit teszteltek, vagy valami abszolut nincs rendben azzal a kocsival, nem volt olyan kore, amibe egyenes vonalban tudott volna menni..<#wow2>

Totti5
#83258
akárhányszor belenézek a közvetítésbe massza mindig akciózik😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83257
- ITT - nézem mert ez nem szakadozik (nálam legalábbis...)

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Count Adyn
#83256
Már csak az elsõ kanyart kell bevenni, és juthatnak valamire😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Totti5
#83255
f1.com?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kifli
#83254
hol lehet nézni a szektoridõket meg ilyenek?
#83253
desigo
#83252
Massa haha xD
#83251
#83250
meki 1-3 <#vigyor>

lassan helyreáll a rend csak maradjon is így..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#83249
minimum egy dobogót Hamiltontól

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Máté94
#83248
f1live.hu már megint szar😞
M@TriX
#83247
jah, nem rossz, nem rossz, úgy tûnik fejlõdtek a csapatok, persze majd inkább az idõmérõ lesz a lényegesebb...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

desigo
#83246
Merci nagyon feljavult
Kova 1,Hami 3
vasárnap már mutatni kéne nekik valamit...
Máté94
#83245
Hát igen😄
desigo
#83244
Míg az összes pilóta szétunja az agyát a boxban addig Algi nagyon motivált 😊
desigo
#83243
kösz a linkeket...
Máté94
#83242
http://www.footballclubonline.com/ch2.html
M@TriX
#83241
ha valakit érdekel a szabadedzés, ezt találtam...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

a.carkey
#83240
A pénteki edzéshez van valakinek linkje? Amin eddig néztem, az fizetõs lett ...

A medve nem játék.

#83239
A hétvégi futamra két jegy eladó SILVER 7 Tribünre KEDVEZMÉNYES ÁRON.
ÉRD:70 5038467
a.carkey
#83238
Mick Schumacher után Hugo Häkkinen is gokartversenyen tûnt fel 😄

Ilyenkor mindig eszembe jut ez a régi hülyeség:

"February 10, 2018
David Coulthard has said that "this year will be his year". According to Coulthard, he's moving into the peak of his career and is fitter than ever. He will have to overcome a fierce challenge from Ferrari newcomer Mikey Schumacher, son of 10 times World Champion, Michael Schumacher.
Rumours around Coulthard's McLaren team have suggested the team favours it's other driver, Hugo Hakkinen. Coulthard has dismissed these rumours saying, "I have the team's full support."

March 15, 2018
David Coulthard, 46-year-old veteran F1 driver, suffered another setback in the season opening Chinese GP at the weekend. The Scot, who recently reaffirmed his belief that 2018 will be “his year”, finished fourth for McLaren in the ninth running of the race.
Victory went to Ferrari’s Mick Schumacher, son of the former multiple champion, closely followed by Hugo Häkkinen - McLaren’s junior driver. Third place went to rookie Max Verstappen, in a Minardi-BMW, employing a three-stop strategy.
Coulthard admitted disappointment, but suggested that it was only a minor setback. “Of course, I have the team’s full support” he said.

17 April, 2018
Gina Maria Schumacher, daughter of 10 times World Champion Michael Schumacher, has become the first female driver to win a Formula One Grand Prix finishing ahead of Ferrari team mate and brother Mikey in the Bahrain GP. The podium was an all Schumacher affair with David Schumacher, son of double World Champion Ralf Schumacher, finishing third with Alister Yoong scoring his first points finish in fourth in his Volkswagen V12.
Gina Maria Schumacher was involved in an altercation with McLaren driver David Coulthard on lap 12 of the 142 lap race. In a somewhat strange remark Coulthard said, "She's got too much balls and not enough brains."
It would seem that the pressure of not winning a title has finally got to Coulthard as further questions are asked about the timing of his presumably iminent retirement."

stb.

A medve nem játék.

Kit--Kat
#83237
Komolyság volt a Red Bull a várban de rám a az AMG Merci Safetycar tette a legnagyobb benyomást. Nagyon komoly hangja volt.😊

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#83236
mármint 19:00 😄

#83235
7kor 😊

desigo
#83234
komolyság <#eljen>

gondolom ezzel vitték a Balázst reggel...
#83233
ez se mindennapi a forgalomban.. 😊

JuanG
#83232
láttam, jó kis dugó volt miatta...még jó hogy motorral voltam...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#83231
<#hehe><#hehe>

#83230
várba volt vki ? ki volt az a krisztán akárki ? szegény red bull-os géppel nem tudott befordulni XD

JGTC
#83229
Kéne egy "30másdodpercel késõbb" kép is, amikor a homlessek már vetõdnek, h irányítsák õket a szabad parkolók felé. 😄

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#83228
lol 😄DDD

#83227
Majd a verseny rajtjánál biztos nagyot alkot.
Patrucz
#83225
tudtok linkelni egy olyan oldalt ahol megnézhetem a holnapi szabadedzést?

TDUnick: Patrucz

desigo
#83224
meglepõdtem volna nem kicsit ha arra járok 😊

Häkkinen a Váci úton szondáztatott

Norbi1990
#83223
Holnap lehet bármerre menni érvényes belépõvel vagy csak a megadott helyen szabad maradni?
Máté94
#83221
Holnap.
Patrucz
#83220
ma van szabadedzés?

TDUnick: Patrucz

oneal1
#83219
álló jeggyel hová érdemes állni? fotóznék is.

Aki volt már segíthetne!
köszi😊

!Forza Ferrari!

#83218
FORMA 1 belépõ két darab a SILVER 7-es Tribünre eladó KEDVEZMÉNYES ÁRON.
ÉRD:70 9333738
Totti5
#83217
<#hehe>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#83216
Tell Vili?

A medve nem játék.

Shiwo
#83215
csak nem Zsák Vilire gondolsz ? <#fejvakaras>

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

DannyL
#83214
Milyen Vili? A veréb? 😊

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

ScarY MAN
#83213
vatafak?

...

desigo
#83212
Totti5
#83211
Vili return😊

"Igen, igaz, visszatérek a Forma-1-be"

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#83210
Alo alatt elfogyott a gumi, Sato meg jól ment a végén és simán megelõzte, azóta nemzeti hõs😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10