FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Count Adyn
#83359
ez miafasz hogy berepül egy darab szar a pályára bazzeg

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#83358
hogy fejbe találta atya isten!

chalezlopez
#83357
MI A KUVAA isten fasza röpködhetett ott??

Vamos Argentina!

Black Ghost
#83356
Basszus igazatok van ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
#83355
BAMMEG ELTALÁLTA VALAMI FÉMDARAB!!!!!! hát ez gáz, remélem nem lesz baja

#83354
most nézik mi találhatta fejbe

#83353
most mondták a mekinél hogy mi történt vele!
Black Ghost
#83352
Basszák meg ott volt a helikopter is egy bazi nagy kamerával, nem látták mikor kiszedték a kocsiból.
billywood
#83351
de fékezett

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

chalezlopez
#83350
Én is azt néztem bazz...mintha valami ott repült volna...

Vamos Argentina!

#83349
semmi mûszaki problémája van hanem valami neki ment 100 mrel a kanyar elõtt a fejének! és elájult ezért nem tudott fékezni és kanyarodni csak fogta lazán a kormány nem is markolta

tisztán látható hogy elájult!
#83348
kurvára nem ment lassan, olyan 200 körül

autoszimulator
#83347
jaja, valami sötét cucc repült a feje felé, akkor hagyta abba a kormányzás, de utána a fékre rálépett. csak a fejét nem mozgatja :S

.: mobilize.hu :.

kifli
#83346
hmm érdekes volt, mikor tövig nyomta a féket nyomta közbn a gázt is, sõt a gázpedált még a becsapódás után is tövig nyomta, vagy meghibásodott valami és folyamat maxon pörgette a motort :S
Alexease
#83345
Durvan furcsa baleset, erre nem hagyjak abba a dumalast... A pofam leszakad.
#83344
jaja pontosa! fekete izé!
Black Ghost
#83343
De hát lassan ment és fékezett is, most akkor mi van!!!
#83342
nem láttátok!
#83341
olyan mintha nekiment volna valami madár, vagy apró tárgy még az egyenesben, vagy rossz a felvétel
#83340
valami hozzá repült az egyenesben! láttátok!
Black Ghost
#83339
Ilyet ne is mondj. 😞
#83338
BBC riporterei sem tudnak semmit...
kicsit idegesito...

http://gaborszantai.co.uk/

#83337
elájult már menet közben!!!
#83336
csak nem tud kiszállni mert a gumi alatt van! de mit tökölnek annyit még mindig nem vették ki!4
Totti5
#83335
tök jó hogy találgatni kell h mi történt, minek van ott 10 kamera???

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83334
remélem nem lesz olyan baja mint a múltheti gyereknek!
Black Ghost
#83333
Hát nagyon nem mozdult az a bukósisak.
Black Ghost
#83332
El bizony.
#83331
megfejelte a gumifalat!
#83330
elfogyott a fejlesztés elõnyük!
#83329
Massaval vmi nem stimmel...

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#83328
A Brawn egyenlõre harmat gyenge.
#83327
a két meki majdnem kiesett a Q1ben de hami ment 1 jó kört a végén!
Black Ghost
#83326
Össze kapta magát, csak egy kicsi késõn.
#83325
Biatore azt mondta, hogy Piquet megkapja erre a versenyre ugyanazt a csomagot, mint Alonso, mutassa meg mit tud...
(szerintem a vegen Alonso lesz elorebb, de majd meglatjuk...)

http://gaborszantai.co.uk/

#83324
piquet ott van alonsó elött Q1 ben!!!!!!
nocsak!
#83323
Ha mogyoródon is úgy fúj a szél mint itt nálunk akkor nem lesz könnyû dolguk a csapatoknak az idõmérõn 😄

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#83322
elsõ vagy második sor Hami, kova harmadik negyedik sor

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#83321
3. szabad --> elsõ tizes:

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Colos111
#83320
3. szabadedzés:
1. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:21.009
2. Nick Heidfeld (német, BMW) +0.399
3. Nico Rosberg (német, Williams) +0.500
4. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) +0.646
5. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +0.791
6. Timo Glock (német, Toyota) +0.840
7. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +0.902
8. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) +0.926
9. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +0.927
10. Sebastian Vettel (német, Red Bull) +0.962
11. Robert Kubica (lengyel, BMW) +1.067
12. Jarno Trulli (olasz, Toyota) +1.088
13. Rubens Barrichello (brazil, Brawn) +1.092
14. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) +1.201
15. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) +1.261
16. Fernando Alonso (spanyol, Renault) +1.265
17. Jenson Button (brit, Brawn) +1.303
18. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +1.382
19. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) +1.675
20. Adrian Sutil (német, Force India) +2.222

Scania V8

passatgt
#83319
McLaren nem azt mondta, hogy nem fejlesztik már a kocsit?
Vagy most mi van?😄 Szerintem 10-be nem kerülnek idõmérõn

DannyL
#83318
Újonc arc csak visszaesett 18. helyre, pedig jól indult.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#83317
Vettel, Raikkonen, Alonso, Button mit csinalt?<#conf>

http://gaborszantai.co.uk/

#83316
hamilton 1.21.0xx <#rinya>

#83315
fú button-nak monster energy-s sisakja van<#eljen>

#83314
hamilton 1.21.2xx

#83313
na mclaren fölény ismét... nembaj, még mindig jobb mint a brawn 😊

kabel15
#83312
1:21:502

BattleTag: kabel15#2672

#83311
erre Lajos kontrázott: 1:21.502

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

kabel15
#83310
Hamilton megverte 😄

BattleTag: kabel15#2672