FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mészy
#83410
Valami részeg hülyegyerek bedobta, mert utálja a Ferrarit vagy csak egyszerûen nagyfiú akart lenni a hasonlóan gyökér haverjai elõtt...
De remélem nem.

Rocközön.com online Rockradio és a Galaktikus Rockfamily otthona

FZoleee
#83409
"1406: OK, Eddie Jordan believes Massa received a "a heavy bang to the chin and was temporarily concussed but is OK now". EJ, the devil, refuses to reveal his source but promises it is reliable."
oneal1
#83408
nem hát

!Forza Ferrari!

#83407
Rubens volt Massanal, beszel, jol van...

http://gaborszantai.co.uk/

Shiwo
#83406
hát, szerintem is vagy pattogott (amire a kisebb esélyt látom) vagy valaki bedobta a pályára (utóbbi témát nem merik elõhozni a kommentárok

mondjuk ki tudja, hogy meddig képes pattogni egy 200 felett leszakadó rugó, ami még az erõs légmozgásnak is kivan téve..ha tényleg nem dobták, hanem Bari autójáról leszakadt darabka, akkor Massának olyan peche van, hogy valami hihetetlen (és szerencse a szerencsétlenségben, ha megússza kisebb agyrázkódással meg egy nagy púppal a fején)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

w77d
#83405
most mondták hogy nincs életveszélyben....

#83404
Én nem vagyok Massa drukker de remélem nem lesz nagy baja!!!
w77d
#83403
szél szerintem sem képes erre....

oneal1
#83402
kurva életbe, hogy vele szembe repült az a szar!!!!😞
nekem még az is eszembejutott, hogy bedobták.
ekkora szél nincs, hogy egy fél kilós rugót igy felkapjon...

!Forza Ferrari!

Count Adyn
#83401
Ja bocs, sikerült megfejteni mire gondoltál, sry😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

w77d
#83400
gyerekek ez hihetetlen rejtély. Mitõl repül fejmagasságba egy rugó,a mikor nincs autó elõtte ami megdobja??

#83398
de az ahol leesett az 300 mre volt tõle!!! odáig hogy repül el???
#83397
pattogott a rugó az látszik

kabel15
#83396
Köszönöm jól van.
De a következõ futamra felépül mert ha jövõhéten lenne akkor tuti hogy nem engednék versenyezni.

BattleTag: kabel15#2672

Solten
#83395
Megvedte a sisak, nem 2 filleres cucc. Persze az utodestol agyrazkodast kapott siman.

Saor Alba

#83394
Massanak nem baratja a Hungaroring... <#szomoru1>

http://gaborszantai.co.uk/

chalezlopez
#83393
Viszi a helikopter fasza...

Vamos Argentina!

bodesz
#83392
olyan mintha 1 pályabíró dobta volna.hogy kerül oda 1 rugó?
ott pattogott vagy mi van?

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

kabel15
#83391
De úgy is fogják mutatni majd a sisakot hogy mit mûvelt vele az a Rugó vagy mi az.

BattleTag: kabel15#2672

Count Adyn
#83390
anyád hogyvan?😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Totti5
#83389
jól van, de a kérdés h mennyire, reméljük nem lesz semmi maradandó

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kifli
#83388
elég érdekes helyrõl repült az a rogó, mi a faszom van? 😮
Firerock
#83387
?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#83386
Rubens felfuggesztesebol esett ki a rugo, a Brawn garazsbol el is zavartak az operatort, hogy ne filmezzen.
Nem ertettem pontosan, mert asszony csipogott mogottem, de az allan talalta el, bejott egy kis blackout, de nincs komoly baja.

http://gaborszantai.co.uk/

kifli
#83385
lassításban jobban látszott mikor közelebb ért a fejéhez
Black Ghost
#83384
De sajnos van.
#83383
tényleg az most mutatják!
Solten
#83382
szabotazs

Saor Alba

kabel15
#83381
Szerencséje van a FERRARI drukkereknek mert nem lesz most egy jó darabig futam.

BattleTag: kabel15#2672

#83380
ezt meg nem mondom hogy mi!
kifli
#83379
akk azé nézegette brawn :S

zsólti meg a helyszínen van szal max a kivetítõn látta az esetet, ott nemnagyon látszik az hogy valami hozzácsapódott masszához, ráadásul még biztos nem volt lassítás sem :/
Solten
#83378
lassitasbol

Saor Alba

Mészy
#83377
Nagyon jó lenne, ha nem lenne komoly baja! Csak nincs olyan idióta, aki bedob ilyet a pályára.

Rocközön.com online Rockradio és a Galaktikus Rockfamily otthona

#83376
baloldalt áll valaki. lehet hogy dobta

#83375
honnan láttátok hogy rugó volt én pont kimentem cigizni!
billywood
#83374

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Solten
#83373
Bakker egy bazinagy rugo "a semmibol"... Kul...

Saor Alba

chalezlopez
#83372
Én is azt néztem, hogy az elõtte lévõ autóról lehetett valami...

Vamos Argentina!

#83371
a keze lötyögött a kormányon olyan lazán fogta. biztos elájult

RelakS
#83370
Hogy a francba kerül egy rugó kb 1m magasságba egy F1-es pálya kellõs közepe fölé?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

chalezlopez
#83369
Faszom kibaszoot ifarugók mitt röpködnek ott?

Vamos Argentina!

#83368
Rubens autojarol esett le valami...

http://gaborszantai.co.uk/

#83367
ez meghalt

bardocz
#83366
Nyomta a féket,de a keze nem mozdult semmit...Sõt,ilyenkor ha jól tudom el is veszik a kezüket a kormányról.
#83365
a sasszem zsóti...
#83364
ez a baumgartner egy pöcs, mirõl beszél ez a hülye? istenem

#83363
baumgartnerszart elõszedték...

kifli
#83362
pedig nyomta a fékt, mikor muatták a pedálokat látszott hogy tövig nyomta, be is blokkoltak az elsõ kerekek a hátsók meg pörögtek tovább mert a gázt is tövig tolt, a fék megnyomásához nem kis erõ kell egy f1-esben szal nemértem :S
chalezlopez
#83361
Bazmeg indul a mentõhelikopter??

Vamos Argentina!

Solten
#83360
Aztaqrvaelet... B+

Saor Alba