FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
AZ évad 70%-át gyengébb motorokkal szenvedte át a Red Bull és a Renault, míg a Toro Rosso az erõsebb Ferrari motorokkal ment.
A Renault sem Alonso zsenialitása miatt ugrott hirtelen akkorát az évad végére, egyszerûen ennyit jelentett az évvégén beszerelt módosított motor.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
a motorok között szinte nincs is külömbség,szinte teljesen egyformák..
nem lehet fejleszteni,limitált a fordulat,sõt a váltó áttétele is fix ma már.. Ez már nem döntõ tényezõ..
A kaszni,az ember és a beállítások,itt vannak a külömbségek
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
az indexen van kint így..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
pár kört kell menni nem hogy visszatérjen a régi kerékvágásba a reflexei!
az mióta teszt ha csak felkészül a pilóta vagy gyakorol!
http://gaborszantai.co.uk/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
De miért is magyarázkodjak,ez az én véleményem,mitõl ne szarnám le,hogy elfogadod,vagy sem....
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Vagy ezentul mondhatjuk azt is, hogy soha, senki nem nyert VB cimet, hanem mindig 19* pilota vesztette el kozossen...
(*amennyiben huszan indultak)
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Jah...
Semmit...
http://gaborszantai.co.uk/
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Nálad is ejön azaz idõ,amikor már nem hiszel a télapóban..
De ameddig nem számitógép vezeti az autókat,addig ez igy marad
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Ausztrália: Nem is tudom 4. vagy 5. helyen haladt amikot lekoccolta a falat, a Dyer azt mondta valószínûleg technikai probléma amire nem tértek visza késõbb, de nem jellemzõ az ilyen megforgás Kimire, aztán meg hidraulika miatt kiállni kényszerült.
Malajzia: 6. helyen haladt amikor behívták a boxba vizes gumikért majd a száraz pályán vissza esett a 18. helyre. Amikor félbeszakították a versenyt már átázott a Ferrarija és nem mûködött a KERS.
Kína: A felvezetõ körben már nem mûködött rendesen a Ferrarijának a motorja, végig dadogott a motorja az egész versenyen. Tizenakárhanyadik lett.
Bahrein: Az elsõ futam ahol technikai probléma nélkül versenyezhetett, a Ferrari így is elszúrta a boxban és 5. helyett csak 6. lett, de megmentette a csapat becsületét az elsõ pontokkal.
Spanyolország: A futam elejétõl kezdve nem mûködött a KERS-e, majd a verseny elsõ harmadában hidraulika hiba miatt fel is kellett adnia a versenyt.
Monaco: A Ferrari ez idági is legjobb start helye, 2. lett az idõmérõn, majd csodák csodájára most nem hátráltatta a technika, de azért megint sikerült a boxban elszúrni az esélyét a 2. helyre, így is magasan a legjobb eredményt ért el az idényben az elsõ pódiummal.
Törökország: Rajtnál megsérült az autója, de mondjuk egy gyenge futamának ahol csak 9. lett.
Nagy Britannia: a kevés benzin ellenére sem tudta elég elõre kvalifikálni magát, a jó start utáni 4. helye ellenére is vissza esett a kevés benzin miatt. 8. helyen végzett. Erre sem lehetünk büszkék, bár nem õ a felelõs a rossz taktikáért.
Németország: Motorja túl melegedett, megint fel kellett adnia a táv feléhez közeledve 6. helyrõl.
Magyarország. 7. helyrõl lett 2. mellesleg megint nem mûködött a kocsija kifogástalanul a jobb kipufogóval problémái voltak. Több mint elismerésre méltó ez a helyezés és az év legjobbja eddig a Ferrarinak.
Kimi szerezte az elsõ pontokat az elsõ dobogót a legjobb rajthelyet és a legelõkelõbb helyezést is õ szállította eddig a Ferrarinak.
Tíz futamból haton technikai problémák hátráltatták.
Igen valóban Kimi idén a nagy 0 gratulálni tudok mindenkinek aki ezt mondja.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Ami kell ilyenkor, hogy egy pilóta kitapossa a lelkét az autónak, ezek után lehet elemezni a telemetriával stb.
Ezt nem én találtam ki, hanem a fejlesztõ mérnökök nyilatkozták.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Hogy egy jó autó szülessen,ahoz egy jó "fenekü" pilótára is szükség van..
Hiába a zseniális tervezés,nem lehet mindent szimulálni.szükség van olyan pilótára is,aki ezt össze is hangolja..
Persze vannak kivételek is,amikor véletlenül teljesen beletalálnak és elég a gyözelemhez,de mindig van mit finomitani...
Na ebben volt verhetettlen Sumi és nagyon jó Alonso is,még Vettelt is ide sorolnám..
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Mindenkinek volt már motorhibája, kicsúszása az évek során, ez alapján nem lehet elvitatni vkitõl a VB-címet! Azért ennél többre van szükség egy bajnokság megnyeréséhez.
Ale Alonso! poppe fan club™
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
No comment.
Kimi volt az egyetlen akit 2007-ben 2 motorhiba is hátráltatott még is versenyben maradt a VB címért, ennyivel is többet teljesített Alonsonál és Hamiltonnál.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
!Forza Ferrari!
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
A medve nem játék.
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
Volt egy gyengébb fél éve és most mindenki osztja az észt, hogy már rég nem az igazi, meg hogy tuti kirúgják...
Mas csapatoknal ez elofordul, gondolom ott kiprobalhatna a KERS-t...
http://gaborszantai.co.uk/
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Idézetek az akkori kommentárból: "Raikkonen megérdemelte..." , "Az elmúlt évek legnagyobb tehetségének kikiáltott versenyzõje..." stb.
Kimi 2007 végéig hihetetlenül versenyzett, (lásd YouTube, ha nem hiszed) nem csoda, hogy versenyzési stílusával rengeteg rajongót szerzett. Ráadásul szimpatikus a kezdetektõl kezdve. Pl. Álnéven motorosszán versenyt nyert. Na az ilyen infók után csak röhögtem, és nem csalódtam, ez õ. Nagy fanja vagyok évek óta.
2008-tól hullámvölgybe került, és rendkívül peches is volt. Talán már nem is olyan motivált, mint rég. Na és? Most akkor mi van, utáljuk, mert nem jönnek az eredmények? A fenét! Még jobban szurkolunk, és az apró megvillanásoknak még jobban örülünk, mert felfedezzük benne a régi tüzet. Pl a Hungaroringen õ rajtolt a legjobban,( ott volt Hamilton mellett, mikor vissza kellett vennie...)
Reméljük, hogy visszatér a régi Kimi egy jobb autóval, de ha nem, még mindig ott van az, amit évek alatt letett az asztalra. Jelenlegi mezõnybõl sokan szeretnék azt elérni, amit õ. Hát próbálkozni lehet...
http://gaborszantai.co.uk/
Engem meg ne jellemezz!!! Nem ismersz. Az, hogy most benéztél ide egyszer nem jogosít fel arra, hogy bírálj engem. Én is mindig is Ferraris és azon belül Sumis voltam. Mióta visszavonult azóta pedig Massa-t preferálom. Sokan nem kedvelnek engem ebben a topikban, de ezeket akárki meg fogja neked erõsíteni. De persze ismeretlenül könnyebb fröcsögni.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
http://gaborszantai.co.uk/
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
http://gaborszantai.co.uk/
