FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gameplusz
#84707
Ami Schumacher a Forma 1-ben, az Rossi a MotoGP-ben 😉

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#84706
Nem a teljesitmenyuket, hanem az egyeniseguket hasonlitgattam...
Vale-nak aranyos hulyesegei vannak, mig Kimi inkabb a lazado rosszfiu...
Palyan termeszetesen senkit sem mernek Rossival osszevetni, magasan a modernkori technikai sportok kiralya😉

http://gaborszantai.co.uk/

#84705
Teny, a MotoGP messze a legjobb, a Rally-t talan azert lehet kedvelni, mert valamennyire emberkozelinek tunik, jobban beletudjuk magunkat kepzelni...
Gondolom mar mindegyikunk ment erdei vagy havas uton ugy, ahogy nem kellett volna😊
Az autok hiaba zartak, sokan halnak meg evente - es most nem a nezokre gondolok. Persze sokkal tobben is uzik, tobb futam is van...

A rallyban valojaban tenyleg az idovel versenyeznek, de ott a korulmenyek ezt jelentosen megnehezitik, mig a palyaversenyzesben elvileg csak az ellenfelek jelentenenk kihivast, de ugyebar mindegyonk latja, hogy vagy nem akarjak vagy nem tudjak legyurni egymast...

A test test elleni kuzdelem inkabb csak a MotoGP-re jellemzo, ott lehet ugyesen taszigalni, lokdosni egymast, mig az F1-ben 99%-ban boxutcalatogatassal jar, ha ket auto osszeer, annyira torekenyek...
(a maradek 1%-ban vizsgalat kovetkezik...).

http://gaborszantai.co.uk/

Met
#84704
Annyiból veszélyesebb a rally, hogy ott nincsenek gumifalak, meg sóderágy.
Ha elszáll akkor lehet egy szakadék mélyén köt ki. Lásd McRae Cipruson (vagy korzikán?)

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

[Jakuza]
#84703
Egyetertek.
Raadasul egy valamit nem szabad elfelejteni, a rally lehet hogy veszelyesebb ellenben, sokkal sotlanabb egy dolog miatt.
Ott az oraval versenyeznek, mig az F1-ben MotoGP-ben, "test a test" ellen.
Raadasul azert az sem igaz, hogy a rally veszelyesebb, mert zart szelvenyu autorol beszelunk.

Izgalom szempontjabol szvsz a legjobb, bar ez erosen szubjektiv, hiszen nem mindenki szereti mindegyik kategoriat, de ha egyenlo mertekkelszemleljuk oket, akkor evek ota a legizgalmasabb magasan a MotoGP.
Sokkal kielezettebbek a versenyek, sokkal tobb az elozes, a futamokon sokkal tobb minden tortenik mint a masik ket versenyen talan egyuttveve.

Persze lehet erre mondani, de hiszen az F1-ben is ket eve mindket VB cimert oldoklo kuzdelem zajlott, de meg kell emlitsuk, hogy inkabb a pontverseny alakulasa volt az izgalmas, mint maguk a versenyek.
Az hogy egy-egy verseny neha hoz izgalmakat lasd a 2008 szezon utolso futama, az nem egyenlo azzal, hogy az osszes verseny tobbsege osszesegeben eleg hullaszagu (unalmas) nem egyszer.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

b-type
#84702
Mondjuk en semmikeppen sem hasonlitanam ossze Vale Rossi-t es Kimi-t,...Rossi minden eveben, minden futamon, minden pillanatban piszok motivalt. En spec. nem kedvelem, de sztem ez a helyzet. Akkor is amikor jo gepe volt, akkor is amikor meg a Yamaha nem allt ossze, akkor is amikor szabadkartyaval indult....mindig. ..es a valag VB cime utan, meg most is. Mindent tud a motorban, mindent tud versenytaktikaban, es ami igy sem jon ossze azt megoldja orultsegbol..mert az is van.
Kimi-t csipem valamennyire, es van igazsag abban amit irsz...csinal sok olyan dolgot ami miatt lehet kulonleges szemelyisegnek nevezni, de ezek igazabol sztem erdektelen dolgok,..szamomra elsodlegesen az fontos mi tortenik a palyan..azt latom, az erdekel. Se a hoszanfutama, se a csaja nem erint.
..es ezen a vonalon gondolkodva en nem igazan csipem a mostani Kimi-t, mindent meg lehet magyarazni, de az mar nezopont kerdese.
Szamomra ha valaki az F1-ben, egy Ferrari-ban nem baromi motivalt, az hianyossagot kelt. 😞

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#84701
Mondjuk lehet szandekosan esett ki, miutan Montezemolo felhivta, hogy kinos lenne, ha rallyban is eldurrana egy FIAT motor...😊

http://gaborszantai.co.uk/

solo
#84700
Hello, tudom nem sûrûn Írok ide, de azért most hogy sumi visszatér egy kicsi idõre(remélem hosszabb távra is:]) Így fogok Írni.



Hát, figyelj, azért, MotoGP hez mit szólsz?: D Óvatos becslések szerint 260 lovasok a gépek, illetve a régi 1000 resek az utcsó években kb akkörül voltak.Most gonlkodj: D Azzal a sújjal, azt az erõt akkora felületen olyan precÍzen-pontosan korrigálni-terelgetni:]

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

gameplusz
#84699
Ja, és csupa vér volt.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

bardocz
#84698
Én ezt nem vitatom,és a rallyk jóval keményebb versenynek tartom,mint a F1-et,és az ottani pilótákat is jobban tisztelem.Egy rossz hiba halálos lehet.F1-ben meg mikor halsz meg?Ha eltalálja valami a fejedet,amihez neked közöd nincsen,és nagyon ritka.
Ennél tökösebb autósport max a hegyi felfutásos versenyek,remélem nem kell Pikes Peak-es videókat linkelnem,vagy amikor Radical szerû autókkal mennek felfele aszfalton a fáktól 1 méterre 200-al,és jobban kicentizik az útszélét,mint F1-ben a rázóköveket.
#84697
nagyon pro! rip!

Totti5
#84696
rallynál tökösebb autsportot nehéz említeni, persze mind tud veszélyes lenni, de egy kiismerhetetlen, eltérõ útfelületú olyan szûk utakon száguldoznak 200al ahol egy kis hiba és felkenõdik a fára OnBoard - Colin McRae - 2001 Brit Rally SS2 - Végig a penge élén

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Legend Killer
#84695
jútúbon Raikkonen balesetét megnéztem, amit linkeltetek és kicsit elkalandoztam. Végül Roland Ratzenbergernél kötöttem ki és látom, valaki ezt írta a tribute videó alá:

"
jimip84 (1 month ago) Show Hide
+1
Marked as spam
Reply | Spam
did you know, that senna had an austrian flag in his car on sunday when he crashed? he wanted to show it at the podium to the people to remember roland ratzenberger...!
"

ezt nem is tudtam! Nemes gesztus lett volna Sennától és az is, hisz akarta, csak hát... nem jött össze 😞.

R.I.P. mindkettõ!

😞

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84694
igen, de itt a kis hiba is vegzetes lehet, F1-ben meg visszajohetsz a furol/bukoterbol...

F1-ben nincs igazan kihivas (jelenleg, regen nagyon is kemeny sport volt...), nemhiaba utazik Vettel es Kovalainen is a finn rallyra, szerintem Ok is mennenek Kimi es Kubica utan...

http://gaborszantai.co.uk/

#84693
a navigátoron sincs sisak

#84692
sorry, nem vettem eszre...

http://gaborszantai.co.uk/

bardocz
#84691
Lol😄 Már ott gyorsan átöltözött😄
Firerock
#84690
hogy is van ez?Borulás után baseballsapiban száll ki a kocsiból?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Legend Killer
#84689
Irvine LOL 😄DDD



😄 lol 😄 ezen jót röhögtem 😄, Irvine 😄.

Irvine teljesen más kategória kérlek szépen. Ha már visszahívnak valakit, akkor olyat, aki még alkalmas a feladatra és a maga idejében klasszis volt, vagy annál is nagyobb.
Michael Schumacher ezért jött, de, ha teszem azt, Kimi is kispadra kerülne valami miatt, tuti nem Irvine-t hívnák. Persze azt is tudom, hogy valószínûleg viccbõl mondtad, csak muszáj volt ezt leírnom 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84688

http://gaborszantai.co.uk/

bardocz
#84687
Rallys szinten ez nem olyan nagy bukás.
tmp
#84686
Látom nem csak forma1-be kitûnõ pilóta !

Nem akar indulni a Red Bull Air Race-n? De indulhatna motorversenyen is.

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

Minstrel
#84685
hát ezt jól megborította

http://topgearhungary.blogspot.com/

Legend Killer
#84683
😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

kifli
#84682
ja sry nem is neked kell 😄
(epic fail)
kiki, torrentezzél ott találsz
kifli
#84681
gondolom az nemjó neki mert szar minõség

Enc0re: menny fel arra az oldalra ami a nevedet viseli (gondolom tag vagy ha ez a aneved) és keresõbe írd be hogy onboard
kifli
#84680
az kecység, mertha meghal a kocsi, és az nem a pilóta hibája és pl épp elsõ, akk nemkap lófasztse 😊
#84679
youtubeon keresgélj

kiki888
#84678
tudja valaki hogyan juthatnék 2009-es onboardokhoz? a hangok miatt kellene

'Gigabyte GA-P35-DS3L, q8200-2,7GHz (Cooler Master Hyper TX2) , 4GB DDR2, HD6770'

a.carkey
#84677
91ben (vagy 90ben) Piquet-t pontonként fizették. De Sennanak is volt ilyen szerzõdése McLarenes korában.

A medve nem játék.

#84676
Minek, minek.. Teszteli a jovo evi kocsi elemeket az edzeseken, illetve nyer egy futamot... Lattam a szerzodest...<#vigyor><#whatever>

#84675
ma olvastam,minden futamért fog kapni 864 millió forintot,persze juróban...de minek...

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

Legend Killer
#84674
lol

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

mosoporr
#84673
addig amég nem a fizetés mértékéhez büntetnek csak röhögnek a gazdagok...
30e ft kb 3napi melo értéke,Sumi napi 280milliot ft kap mostasszem nagyot nézne ha látná a csekken h 840milla telcsizésért

#84672
a magyar rendõrök a magyart is igen nehezen beszélik, nemhogy még az angolt vagy németet 😄

#84671
sumis budipapír,yeah

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

Legend Killer
#84670
- Sajnos meg kell büntessük.
- Miért?
- Mert telefonált vezetés közben... de tudja mit? Ha ad nekünk autogramot, el van intézve.
- Oké, rendben.

😄D

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Bandee1987
#84669
Schumi vezetés közben telefonált Budapesten - tv2-s videóriport

Képzelem, még ha véletlen meg is büntetnék, biztos nehezen tudná kifizetni a bírságot.<#hehe>

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84668
OFF
Ostberg (7.), majd Raikkonen (15.) is kiesett ugyanazon a helyen, a finn epp, hogy elkerulte a Subarut...
Mondjuk a Punto motorja amugyis haldoklott, ezert nem is lett volna eselye😞
ON

http://gaborszantai.co.uk/

M@TriX
#84666
Alonso-ról semmi hír? Hazai futamáról eltiltani, ráadásul ilyenért szerintem elég durva. Nem vagyok Alonso fan, de azért hiányozna a futamról, az itthoni nagydíjra is hozott ki sizgalmat.

ráadásul õ szerintem pont hogy próbálta redukálni az esetleges szerencsétlenséget. meg nem egyszer láttam már elszabadult kereket, de ilyen büntetésre nem emlékszem.

ha a csapatnak elvennék a pontjait a magyar vagy a spanyol futamról azt még esetleg megértem, de a pilótát büntetni szerintem nagy lúzerség.

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#84665
"Ami a jövõt illeti, nagy a valószínûsége annak, hogy részt veszek néhány rali-versenyen, de ez mind attól függ, karrierem mely szakaszában bukkan fel a lehetõség. Már vagy öt-hat éve van rali-autóm, és sokat szoktam vele gyakorolni."

Mivel sokat szokta vezetni, és terepre is ki kimegy vele, Kubica felnéz azokra, akik sikereket értek el a raliban, mert tudja, hogy különleges képességekkel kell rendelkezni ahhoz, hogy a fák között, szinte vakon száguldj.

"Számos rali-versenyzõ van, akit nagyon tisztelek, és mivel a múltban próbálkoztam a raliban, tudom, micsoda tökös gyerekek ezek. A határon autózni, tizedekért harcolni egy olyan útszakaszon, amit fák öveznek, nem kis teljesítmény" – folytatta a lengyel.

"Nálunk mindenki minden kanyart, kerékvetõt ismer, azonban a rali teljesen más."

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#84664
több öröm volt az arcán az alatt a 2 perc alatt amíg a tévében láttam nyilatkozni az atóból, mint egész idény alatt az Fben😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#84663
jok a kommentek alatta😊

vegulis en sem orulnek, ha egy pelenkas is elkenne a szamat😊))


(Kimi amugy feljott a 15. helyre, kozvetlenul csapattarsa moge, aki egesz evben rallyzik, talan ezzel mar harmadik a kategoriajaban)

http://gaborszantai.co.uk/

allock
#84661
háát
biztos van elfekvõben 1-2raktár tele cuccosokkal 😄

#hhwnd

#84660
jah,Alguersuari is "kurva sokat tesztelt",az biztos,pedig csak kis taknyos...

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

#84659
...no comment,kiváncsian várom az elöljáról nyilatkozatát...már ha lesznek :S

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

kifli
#84658
és ha valamit már nemgyártanak? 😊