FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Vale-nak aranyos hulyesegei vannak, mig Kimi inkabb a lazado rosszfiu...
Palyan termeszetesen senkit sem mernek Rossival osszevetni, magasan a modernkori technikai sportok kiralya😉
http://gaborszantai.co.uk/
Gondolom mar mindegyikunk ment erdei vagy havas uton ugy, ahogy nem kellett volna😊
Az autok hiaba zartak, sokan halnak meg evente - es most nem a nezokre gondolok. Persze sokkal tobben is uzik, tobb futam is van...
A rallyban valojaban tenyleg az idovel versenyeznek, de ott a korulmenyek ezt jelentosen megnehezitik, mig a palyaversenyzesben elvileg csak az ellenfelek jelentenenk kihivast, de ugyebar mindegyonk latja, hogy vagy nem akarjak vagy nem tudjak legyurni egymast...
A test test elleni kuzdelem inkabb csak a MotoGP-re jellemzo, ott lehet ugyesen taszigalni, lokdosni egymast, mig az F1-ben 99%-ban boxutcalatogatassal jar, ha ket auto osszeer, annyira torekenyek...
(a maradek 1%-ban vizsgalat kovetkezik...).
http://gaborszantai.co.uk/
Ha elszáll akkor lehet egy szakadék mélyén köt ki. Lásd McRae Cipruson (vagy korzikán?)
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Raadasul egy valamit nem szabad elfelejteni, a rally lehet hogy veszelyesebb ellenben, sokkal sotlanabb egy dolog miatt.
Ott az oraval versenyeznek, mig az F1-ben MotoGP-ben, "test a test" ellen.
Raadasul azert az sem igaz, hogy a rally veszelyesebb, mert zart szelvenyu autorol beszelunk.
Izgalom szempontjabol szvsz a legjobb, bar ez erosen szubjektiv, hiszen nem mindenki szereti mindegyik kategoriat, de ha egyenlo mertekkelszemleljuk oket, akkor evek ota a legizgalmasabb magasan a MotoGP.
Sokkal kielezettebbek a versenyek, sokkal tobb az elozes, a futamokon sokkal tobb minden tortenik mint a masik ket versenyen talan egyuttveve.
Persze lehet erre mondani, de hiszen az F1-ben is ket eve mindket VB cimert oldoklo kuzdelem zajlott, de meg kell emlitsuk, hogy inkabb a pontverseny alakulasa volt az izgalmas, mint maguk a versenyek.
Az hogy egy-egy verseny neha hoz izgalmakat lasd a 2008 szezon utolso futama, az nem egyenlo azzal, hogy az osszes verseny tobbsege osszesegeben eleg hullaszagu (unalmas) nem egyszer.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Kimi-t csipem valamennyire, es van igazsag abban amit irsz...csinal sok olyan dolgot ami miatt lehet kulonleges szemelyisegnek nevezni, de ezek igazabol sztem erdektelen dolgok,..szamomra elsodlegesen az fontos mi tortenik a palyan..azt latom, az erdekel. Se a hoszanfutama, se a csaja nem erint.
..es ezen a vonalon gondolkodva en nem igazan csipem a mostani Kimi-t, mindent meg lehet magyarazni, de az mar nezopont kerdese.
Szamomra ha valaki az F1-ben, egy Ferrari-ban nem baromi motivalt, az hianyossagot kelt. 😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
Hát, figyelj, azért, MotoGP hez mit szólsz?: D Óvatos becslések szerint 260 lovasok a gépek, illetve a régi 1000 resek az utcsó években kb akkörül voltak.Most gonlkodj: D Azzal a sújjal, azt az erõt akkora felületen olyan precÍzen-pontosan korrigálni-terelgetni:]
Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Ennél tökösebb autósport max a hegyi felfutásos versenyek,remélem nem kell Pikes Peak-es videókat linkelnem,vagy amikor Radical szerû autókkal mennek felfele aszfalton a fáktól 1 méterre 200-al,és jobban kicentizik az útszélét,mint F1-ben a rázóköveket.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
"
jimip84 (1 month ago) Show Hide
+1
Marked as spam
Reply | Spam
did you know, that senna had an austrian flag in his car on sunday when he crashed? he wanted to show it at the podium to the people to remember roland ratzenberger...!
"
ezt nem is tudtam! Nemes gesztus lett volna Sennától és az is, hisz akarta, csak hát... nem jött össze 😞.
R.I.P. mindkettõ!
😞
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
F1-ben nincs igazan kihivas (jelenleg, regen nagyon is kemeny sport volt...), nemhiaba utazik Vettel es Kovalainen is a finn rallyra, szerintem Ok is mennenek Kimi es Kubica utan...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
😄 lol 😄 ezen jót röhögtem 😄, Irvine 😄.
Irvine teljesen más kategória kérlek szépen. Ha már visszahívnak valakit, akkor olyat, aki még alkalmas a feladatra és a maga idejében klasszis volt, vagy annál is nagyobb.
Michael Schumacher ezért jött, de, ha teszem azt, Kimi is kispadra kerülne valami miatt, tuti nem Irvine-t hívnák. Persze azt is tudom, hogy valószínûleg viccbõl mondtad, csak muszáj volt ezt leírnom 😄.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
http://gaborszantai.co.uk/
Nem akar indulni a Red Bull Air Race-n? De indulhatna motorversenyen is.
vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó
Enc0re: menny fel arra az oldalra ami a nevedet viseli (gondolom tag vagy ha ez a aneved) és keresõbe írd be hogy onboard
'Gigabyte GA-P35-DS3L, q8200-2,7GHz (Cooler Master Hyper TX2) , 4GB DDR2, HD6770'
A medve nem játék.
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
30e ft kb 3napi melo értéke,Sumi napi 280milliot ft kap mostasszem nagyot nézne ha látná a csekken h 840milla telcsizésért
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
- Miért?
- Mert telefonált vezetés közben... de tudja mit? Ha ad nekünk autogramot, el van intézve.
- Oké, rendben.
😄D
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Képzelem, még ha véletlen meg is büntetnék, biztos nehezen tudná kifizetni a bírságot.<#hehe>#hehe>
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Ostberg (7.), majd Raikkonen (15.) is kiesett ugyanazon a helyen, a finn epp, hogy elkerulte a Subarut...
Mondjuk a Punto motorja amugyis haldoklott, ezert nem is lett volna eselye😞
ON
http://gaborszantai.co.uk/
ráadásul õ szerintem pont hogy próbálta redukálni az esetleges szerencsétlenséget. meg nem egyszer láttam már elszabadult kereket, de ilyen büntetésre nem emlékszem.
ha a csapatnak elvennék a pontjait a magyar vagy a spanyol futamról azt még esetleg megértem, de a pilótát büntetni szerintem nagy lúzerség.
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
Mivel sokat szokta vezetni, és terepre is ki kimegy vele, Kubica felnéz azokra, akik sikereket értek el a raliban, mert tudja, hogy különleges képességekkel kell rendelkezni ahhoz, hogy a fák között, szinte vakon száguldj.
"Számos rali-versenyzõ van, akit nagyon tisztelek, és mivel a múltban próbálkoztam a raliban, tudom, micsoda tökös gyerekek ezek. A határon autózni, tizedekért harcolni egy olyan útszakaszon, amit fák öveznek, nem kis teljesítmény" – folytatta a lengyel.
"Nálunk mindenki minden kanyart, kerékvetõt ismer, azonban a rali teljesen más."
http://gaborszantai.co.uk/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
vegulis en sem orulnek, ha egy pelenkas is elkenne a szamat😊))
(Kimi amugy feljott a 15. helyre, kozvetlenul csapattarsa moge, aki egesz evben rallyzik, talan ezzel mar harmadik a kategoriajaban)
http://gaborszantai.co.uk/
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának